BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #947224 przez Aneczka84
Witam Mamusie, czytam na bieżąco w miarę. Jednak nie mam weny na pisanie :) Ja to chyba jestem najstarsza :D ale cóż czuję się młodo i wyglądam chyba też :lol:
Ja mam już 30 :) to moja pierwsza ciąża, w sumie rok temu we wrześniu uznaliśmy, że chcielibyśmy dziecko :)
Za tydzień będę w Polsce i zorientowałam się, że chyba muszę przymierzyć zimową kurtkę :woohoo: no i jeszcze się dopinam i potrafię oddychać, więc może nie będę kupować ... chyba, że coś się trafi.
Z naszej listy to mamy tylko wanienkę kupioną tzn dostaliśmy i parę ubranek ... w styczniu pewnie zaczniemy kupować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947225 przez malina219
Ja też młoda matka, ale jeszcze młodsza niż Wy :( . W przyszłym roku dopiero 19, jestem sama - wiem wiem teraz pewnie połowa pomyśli nieodpowiedzialna gówniara itp. bo tak więszkość ludzi podchodzi do samotnych młodych matek, ale chcę tego dziecka tak samo jak i każda z was i wiem, że sobie z wszystkim poradzę. Niestety czeka mnie inne życie niż moje rówieśniczki, ale NIE ŻAŁUJE. Kocham Kalinę całym sercem tym bardziej, że wiem, że będzie to moje jedyne dziecko i szokiem dla lekarzy był fakt, że w ogóle jestem w ciąży :( Bardzo wstydzilam sie Wam do tego przyznać, bo każda pisze o mężu o szykowaniu wszystkiego razem, a ja z tym wszystkim jestem sama. Mam nadzieję, że to wszystko nic nie zmieni i dalej będę mogła na Was polegać, bo bardzo, ale to bardzo pomaga mi Wasza obecność.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947230 przez Alesandra
karolincia ja jestem 10 dni po terminie;D
malina ja Cię podziwiam za to jak silną kobietą jesteś a jesteś osobą pełnoletnią i przede wszystkim jak mówisz świadomie zaszłaś w ciąże!!! Mam tylko nadzieje ze kiedys poznasz mezczyzne który bedzie was godzien i bedziecie szczesliwi we 3 a polegac mozesz zawsze bycie samotną matką to nie wstyd !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947231 przez Alesandra
ukochana nowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947233 przez malina219

Alesandra napisał: karolincia ja jestem 10 dni po terminie;D
malina ja Cię podziwiam za to jak silną kobietą jesteś a jesteś osobą pełnoletnią i przede wszystkim jak mówisz świadomie zaszłaś w ciąże!!! Mam tylko nadzieje ze kiedys poznasz mezczyzne który bedzie was godzien i bedziecie szczesliwi we 3 a polegac mozesz zawsze bycie samotną matką to nie wstyd !!!!


Dziękuje bardzo :kiss: Taką mam nadzieję, że ktoś kiedyś stanie na mojej drodze, kto pokocha i mnie i Małą. W związku byłam ponad rok, było idealnie.... Miesiąc przed tym jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży - zerwaliśmy, przestaliśmy się dogadywać, głównie przez jego matkę, stał się nie odpowiedzialny. Dowiedziałam się w 3 miesiącu. Przez całe 3 miesiące 0 objawów, nie było tylko miesiączki, ale to jest normalne u mnie, bo miesiączkowałam co 2/3 miesiące a czasem i 4. Gdyby powiedziałam mu o ciąży na początku myślałam, że do siebie wrócimy, że będzie jak wcześniej, ale niestety.... Nie udało się, stal się straszny, każdego dnia co raz gorzej czułam się przez niego, wykańczał mnie psychicznie. Dlatego w akcie urodzenia nie będzie wpisany i jemu to na rękę sam powiedział, że tak będzie lepiej i to jedyne w czym się zgadzamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947234 przez Alesandra
własnie trzeba myslec pozytywnie, my kobiety jestesmy silne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947235 przez karola1322
malina219 ja tak nie myślę ze jesteś gówniarą bo masz 19 lat ........ Na pewno spotkasz kogoś kto po kocha was obie :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #947236 przez Ada2424
Dziewczyny ale pospałam dziś, obudziłam się o 11.30 ale jestem wyspana :) właśnie kończe robić pierogi ruskie na obiadek, zamówiliśmy wózek i teraz trzeba czekać aż do nas dotrze i reszta wyprawkowych rzeczy też, a jutro zamawiamy łóżeczko nie mogę się już doczekać :cheer: ja w styczniu kończe 25 lat widze, że dużo nas tu w tym samym wieku :) śmigam lepić końcówke pierogów później do Was zajrze :)

Saga trzymaj się, będzie dobrze, musi być.

Roksi witamy i zapraszamy do nas :) o i kolejna babeczka na marcówkach, super :) u nas też córeczka będzie - Julitka :cheer: ja już połowe wyprawki mam kupioną :) myślę, że do lutego będę już mieć wszystko z listy w domu :)

Bujanka oglądaliśmy wózek z tako w sklepie tylko nie wiem jaki to był konkretnie model i powiem Ci, że nawet fajnie się sprawował ;)

Malina nawet takich głupot nie gadaj! To, że jesteś młoda nie znaczy, że będziesz złą matką ! Głowa do góry i nawet się stąd nie ruszaj ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947237 przez madlen_m
Malina też Cie podziwiam :)
Jeśli zamierzacie kupić chusteczki to w realu jest promocja Pampers 6 opakowań za 26zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947240 przez madlen_m
Ada na jaki wózek się zdecydowaliście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947242 przez malina219
Bardzo Wam dziękuje!!!!
Nie mogę tego przeżyć jak słucham od koleżanek, że one by usunęły, bo całe życie zepsute itp. aż łzy cisną mi się do oczu. Temu ograniczyłam kontakty ze znajomymi. Nie mam ochoty wysłuchiwania takich rzeczy. Mieszkam z rodzicami w dużym domu, więc miejsce dla małej jest, a rodzice cieszą się niesamowicie, że jednak będą mieli wnuka :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947243 przez Aneczka84
malina219 nie martw się dasz radę. Mnie moja mam urodziła,jak miała 19, a zaszła mając 18. Przyznaję, że mój ojciec stanął na wysokości zadania. Jednak 3 lata spędził w wojsku więc w sumie mama była sama, a ja ojca nie rozpoznawałam. Dziecko ci wszystko wynagrodzi :) Patrząc na moich rodziców, jacy są teraz dumni myślę, że nie żałują. A wiem, że nie było łatwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #947244 przez Ada2424
Madlen wózio taki jak na fotce :) tylko fotelik będzie BeSafe a nie ten z zestawu wózka ;) strasznie nam się spodobał i nie było się do czego przyczepić do niego :) tylko w sklepie jeździliśmy szarym kolorem ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947250 przez madlen_m
A jaka to jest firma wózka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947252 przez Karolincia
Malina -Nie mow tak że jestes gówniarą!! Jesteś Młodą Kobietą która zaraz zostanie Mamą :) Jak piszesz o Małej to za każdym razem się wzruszam, nie raz kobiety które są mężatkami, są duużo starsze od Ciebie tak się nie wypowiadają o swoich nienarodzonych dzieciach...mimo że są szczęśliwe i maja kochających mezów.... To jak opowiadasz o przygotowaniach do narodzin jest przecudowne !!! Widać, że jest z Ciebie dojrzała odpowiedzialna Kobieta kochająca swoją Kalinkę ponad życie!! Brawo dla Ciebie !!!! :* Jestes wspaniała i bardzo wartościowa !! :) Niejedna mama powinna się uczyć od Ciebie indtynktu macierzyńskiego i miłości do swego dzieciątka !! :)
Nie pozwole Ci stąd odejść!!! :) :* Od tego jesteśmy by się wzajemnie wspierać w trudnych chwilach, cieszyć z tych dobrych momentów :) Razem zawsze łatwiej. :) Rówieśniczek się nie słuchaj, koleżanki potrafią być fałszywe i bardzo dużą krzywde wyrządzić - wiem, bo sama się nie raz przejechałam na "koleżankach" ...
U mnie też nie było kolorowo w poprzednim związku który całe szczęście nieskończył się ślubem!!! W ostatniej chwili otworzyłam oczy i zobaczyłam jaki potwór jest z tego czlowieka....
Byłabym mamą w wieku 20 lat....ale....stało się inaczej.....

Teraz jestem we wspaniałym związku mam bardzo kochającego Mężczyznę u swego boku, któyry mnie kocha taką jaką jestem i będziemy rodzicami....trochę sie nastaraliśmy o dzieciątko....leczyłam się u ginekologa...brałam hormon beta hcg na wywołanie owulacji...ale się udało :) :)
Moje koleżanki też gadają o tym że po co mi dziecko, że za szybko...itp itd..ale mam to gdzieś....to była nasza świadoma decyzja chcieliśmy zaczęliśmy się starać, nie mogłam zajść zaczeły się badania...ginekolog odkryła przyczyne i dzięki jej pomocy się udało :)
Zobaczysz na Twej drodze tez stanie wartościowy Męzyczna dla którego Ty i Kalinka będziecie Księzniczkami :) Życzę Ci tego z całego serduszka, bo zasługujesz na szczeście , na bycie uszczęśliwianą i rozpieszczaną :)
Warunki macie z Kalinką super mieszkaniowe :) :) Bedzie się bawić w ogródku :) :) Super że masz kochających i wyrozumiałych rodziców :)
Bardzowazne jest wsparcie bliskich w takich chwilach :) :) Pamiętaj że masz też NAS !!!! :) :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl