BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #899683 przez lalka
dzień dobry :) :) :) :) :) :)
to melduję się i ja!!!!!!
z moich obliczeń termin mam na 10 marca ;) ;) ;) ;) ;) ;) u gina jeszcze nie byłam więc z ogłoszeniem dobrej nowiny poczekam!!!!!oczywiście boję się...jestem mamusią po stracie :( :(

Anabella wyrzucić mnie ze staraczek?????ale ja i tak dla Ciebie grzeję tu miejsce :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

a oto moja przepustka do marcówek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899686 przez Anabelle
:D :D
laleczka grzej mi tu miejsce grzej ;*
a jak się nie uda w moim wypadku to i tak zaglądnę do Ciebie podziwiać każde zdjęcie usg ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899696 przez Saga0304
Uuuuu zła....moj lekarz idzie na urlop od poniedziałku do 28 lipca...na 29 mogłabym iść na wizytę...ale to za późno....;(((miałam iść zamiar we wtorek a tu co....;(((jedyne wyjście to w piątek w szpitalu...wracam w czwartek dopiero do domku... Jestem zła;(((((((((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899710 przez Karlinka
lalka witamy i gratulujemy :D
Saga no niestety trafiłyśmy na okres urlopowy także każda pewnie będzie miała swojego lekarza na urlopie niedługo. Mój na szczęście idzie dopiero po mojej wizycie za 2 tygodnie jak ju się wszystko wyjaśni i da mi skierowania na wszystkie badania. Mam nadzieję, że uda Ci się dostać do dobrego lekarza :)

dziewczyny ja wiem , że można pić słaba kawę w ciąży. Tylko że ja piję mocną i dużo więc postanowiłam z marszu się na anatola przestawić i nawet nie jest tak źle. Przed ciążą mi nie smakowała ale teraz jest ok :D Jak mnie najdzie ochota na zwykłą to sobie nie będę zbytnio odmawiać.

Mleczna Mama ja dzieci nie mam poza tym co się w brzuchu kluje ;p no i pracuje- mam nadzieję, że z ciążą będzie wszystko ok i będę mogła jeszcze trochę pracować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899757 przez darmag21
Witam marcowki 2015...
Czytam was z sentymentem i pewnym wzruszeniem, bo sama jestem marcowka 2014, wlasnie tego dnia dowiedzialam sie ze bede mama, teraz mam synka Oliwierka ktory urodzil sie 8 marca :)
Bede tutaj wpadac i was podczytywac, juz wczesniej wam zyczylam wszytskiego co najlepsze ... trzymajcie sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899783 przez lalka
ja kawę uwielbiam..pijałam po 4-5 dziennie..teraz mi smak się trochę popsuł,ale piję dwie..mniejsze!!!!w poprzedniej ciazy wróciłam do kawy w drugim trymestrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899808 przez MlecznaMama
Heloł!
Oczywiście wszystkim Kochanym Mamusiom Marcowym 2014 dziękujemy za miłe słowa i wsparcie :) cudownie mieć już maluszka przy sobie prawda? :) buziaki dla Waszych pociech!
Anabella ja Tobie też tu grzeję miejsce, a co? nie może być inaczej. Mam nadzieję,że w dni płodne nie próżnowaliście :)
Witam nowe Mamusie! Lalka uuuulala jaki piękny teścik.
Mój ginek właśnie jest na urlopie a ja mam głowę pełną zmartwień.........................!!!!!!!!!!!!!!pełno!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899810 przez Anabelle
lalka wstawiaj obelixa :D

mleczna - gdzie obiecany teścik? ;D

ja się czuję zwyczajnie, jedynie trądzik mi się zaostrzył więc pomału tracę nadzieję na marzec :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899819 przez MlecznaMama
Anabella....słabo na nim widać. Myślę czy nie robić bety.... hmmm. Nie mogę się doczekać wizyty...!!!!!
aaaa i nie ma co tracić nadziei. Ile dni do testowania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899835 przez Karlinka
Mleczna Mama ja gadałam z moim lekarzem i powiedział mi że normalna praca, którą się wykonywało przed ciążą (o ile ta nie jest zagrożona) to nie powinna stanowić problemu . Dodatkowo stwierdził , że delikatne bóle brzucha się zdarzają (zwłaszcza jak się naje ciężarna smażonego i ma wzdęcia) i żeby się nie przejmować i nie panikować. I o ile jego podejście wydaje mi się jak najbardziej słuszne to nie wiem co bym zrobiła gdyby faktycznie bardo mnie bolało podbrzusze.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899845 przez Anabelle

MlecznaMama napisał: Anabella....słabo na nim widać. Myślę czy nie robić bety.... hmmm. Nie mogę się doczekać wizyty...!!!!!
aaaa i nie ma co tracić nadziei. Ile dni do testowania?


5 dni ;)

Karlinka, wiesz, jedni to całą ciąże nawet z plamieniami przejdą i urodzą zdrowe dziecko a inni poczują lekkie skurcze czy ciągnięcie a pare dni później nie ma już zarodka. Trudno powiedzieć. Pewnie jeśli nie ma przeszłości smutnej że tak powiem - to nie ma co panikować, Jednak ja mam za sobą 3 poronienia więc jeśli czuję ból lub widzę plamienie to 30 minut później jestem na izbie przyjęć :P a przynajmniej dzwonie do lekarza ;)

Bol w ciąży o różnym nasileniu jest jednak normą. To dość duże obciążenie dla organizmu, wszystko się przemieszcza, rozciąga itd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #899846 przez MlecznaMama
dokłądnie Anabella jesy jak mówisz. Jedni mają tak, jedni tak... ja po poronieniu już inaczej patrzę i raczej się zamartwiam niż cieszę, czego oczywiście żałuję. Pierwsza ciąż a z moim Synkiem była cudowna, bezproblemowa, pracowałam do 6 miesiaca i było ok. Miałam wtedy beztroskie myślenie. Teraz się boję. Zobaczymy, też trzeba wrzucić na luz. nie można się tak zamartwiać.
5 dni?? łiłiłała już niebawem!

KOCHANE DO JUTRA! IDĘ LULU

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899880 przez lalka
dzień dobry :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ja jeszcze jeden dzień i do pracy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ja na @póki co nie mam żadnych objawów....plecy czasami mnie pobolewają...wczoraj przez chwilkę coś mnie ciągnęło w pachwinach....ale przeszło :) :) :) :) :)
ja oprócz delikatnych...bardzo delikatnych objawów nie mam nic...mogłabym góry przenosić!!!!

Anabelle jak obiecałam wstawię!!!!i znalazłam spodnie obeliksowe :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899892 przez Karlinka
Anabelle, Mleczna Mama pewnie macie racje- gdybym (odpukać!) miała za sobą jakieś poronienia to miałabym inny tok myślenia ,ale w takim razie Mleczna Mama czemu nie pójdziesz szybciej do lekarza skoro Cię podbrzusze boli?mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899896 przez MlecznaMama
Witajcie Kochane!
u mnie już lekkie ochłodzenie więc od razu lepiej się funkcjonuje. Karlinka idę do mojego lekarza w przyszłym tygodniu. Wraca wówczas z urlopu. Jak sie dzisiaj czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl