BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #973330 przez kristi*
*Beata* co położna to inna szkoła, słyszałam już tyle teorii że szok. Ogólnie trzymam się tej, że jem po prostu wszystko jak do tej pory ale z umiarem, unikając tylko tego co Anabelle napisała. Miesiąc minął i nic małemu nie jest :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973332 przez MlecznaMama
ja też juto idę do szpitala.... i boję się ze mnie tam zostawią i zaczną wywoływać.... Panicznie się boję.... ehhh

Beata widzisz to co chciałam Ci napisać już dziewczyny powiedziały. Z własnego doświadczenia powiem, że ja raczej jadłam wszystko/ omijałam cytrusy, kakao, fasole i groch natomiast po zupie kalafiorowej mój syn spał jak szalony. Jadłam też smażone kotlety i też ok. Wiem że trzeba uważać z nabiałem bo niektóre dzieci mogą mieć nietolerancję i wtedy skutkuje to wysypką i problemami bzuszkowymi. Ja nie wiem bo nabiału nie jadam, Musisz sama obserwować bo każde dziecko jest inne :) powodzenia!!!! aha i kiedy uodziła się Hania? wpiszemy ja do naszego meldunku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973333 przez MlecznaMama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973387 przez syza24
Mleczna Mama, Anabelle powodzenia jutro w szpitalu trzymam kciuki za wasze porody, żeby w końcu same się zaczęły i były lekkie i nie za bardzo bolesne.. :)
Co do jedzenia to ja musiałam całkowicie odstawić nabiał no i ogólnie dużo jak na razie nie mogę jesć ale tak jak dziewczyny pisały to indywidualne co wam podpasuję, ja jak na razie mam strasznie marny apetyt i moje jelita dopiero zaczynają wracać do normy więc raczej jem na siłę :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973479 przez malina219
MlecznaMama jestem w szoku! Byłam pewna, że już urodziłaś :woohoo: Trzymam kciuki za wizyte w szpitalu :kiss:
Anabelle powodzenia i trzymam kciuki za jak najszybszy poród :)
Beata ja jem tak jak wyczytałam na internecie i jak zalecali w szpitalu czyli zero pieczonego,smażonego, kakao, warzyw typu fasola,groch, wędline drobiową, pije tylko kompot z jabłek, sok jabłkowy rozcieńczony z wodą, herbatę słabą taka jak zawsze w sumie i wodę :) I czuję się dobrze, a Kalinka ma 12 dni i jak na razie jej to służy :)


Mój Aniołek :)

W sobote byli pierwsi goście u Kalinki. Dostała tyle pięknych prezentów, że ciągle je oglądam :) Praktycznie same ciuszki, ale większe na później, więc się ucieszyłam :) Kilka zabawek, butelki z tomme t., pieniądze, mate, wielkiego misia :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973501 przez Alesandra
hej mamusie
dawno mnie nie było ale odkąd urodziła się Alicja ciężko mi na cokolwiek znaleźć chwilę czasu.
U nas po początkowych problemach z karmieniem( mała nie bardzo chciała jeść z piersi), przepłakanych długich godzinach i wielu wyrzutach jakie miałam do siebie udało nam się nauczyć siebie bez dokarmiania mlekiem modyfikowany. Przyznam szczerze, że po części te problemy wynikały z tego, że bałam się, że małej zrobię krzywdę. Jak wyszłyśmy ze szpitala moja Kruszynka ważyła tylko 2130.

Teraz każdy kolejny dzień jest piękny :):)
gratuluję wszystkim mamusiom rozpakowanym a tym które jeszcze czekają na swoje maleństwa życzę szybkiego porodu i trzymam za was kciuki Kochane!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

moja Księżniczka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973530 przez MlecznaMama
no i dalej nic..... hehe wszystko wysoko itd itd.... mam się zgłosić w piątek na oddział w sobotę będą wywoływać

Kalinka jest czarująca!!! jaka sukieneczka no no!!!

Aleksanda!!! w końcu!!! co za ślicznotka tam śpi w łózeczku.... taki słodziutki Aniołek... ahhh...

zazdoszczę Wam , że już macie swoje skaby...

a co z Kaliną90?

widziałam na Kwietniówkach że nasza Anabella urodziła!!!! WIELKIE GRATULACJE!!!
I ANABELLA... jakbyś była tak miła to proszę Cię powiedz jak ta oksytocyna? jak szybko Cię pozbierało?

i znowu zostałam ostatnia.... jak w Lipcówkach :) bo już z mamuś na marzec wszystkie urodziły...

Dziewczyny co taka cisza? opowiadajcie co u Was? jak dzieciaki, jak kamienie? czy macie kolki, jak śpicie w nocy, chodzicie na spacey? zdjecia zdjęcia :woohoo: :woohoo: :woohoo: chwalmy się!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973532 przez syza24
Aleksandra piękna kruszynka :blush:
Malina a twoja jest jak laleczka :kiss:
MlecznaMama pewnie już niedługo uściskasz swojego szkraba może nie trzeba będzie wywoływać za to trzymam kciuki ;)

My byliśmy dzisiaj na kontroli mała już całkowicie pozbyła się żółtaczki, pępuszek całkowicie zagojony, no i przytyła 2900 g w ciągu 5 dni :silly: czyli tendencja rosnąca... co u nas słychać no więc od karmienia do karmienia i oboje z mężem wpatrzeni w córcie jak w obrazek zastanawiamy się kiedy nam przejdzie :laugh:
dziś mieliśmy pierwszy spacer w wózku :cheer: małej się średnio podobało ona woli jeździć samochodem no i na zakupach dzisiaj byliśmy to dziecko anioł hihih....
a tak po za tym to raczej wszystko ok :) tylko mi coś z jelitami po porodzie coś się porobiło i dziś miałam mega kolki zwijałam się z bólu ale na szczęście przeszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973534 przez syza24
AAAAAAAA GRATULACJE ANABELLE w końcu masz drugiego synka przy sobie :cheer:
a jeszcze wam powiem że mi już prawie wszystkie szwy się rozpuściły i coraz lepiej to wszystko wygląda tylko dalej jeszcze po trochę z stamtąd kapie ale już coraz mniej :) a jak u was ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973536 przez MlecznaMama
Syza!!! już nigdy Wam nie przejdzie!!!! to miłość największa na świecie i na całe życie.... świetnie że wszystko tak pozytywnie się układa...! Oj my to mieliśmy z naszym synkiem na spacerach hahaa... różnie bywało! ale szybko polubił spacery ! Cieszę się że napisałaś jak się macie z Lilianką! ucałuj ją i dodaj zdjęcie jak znajdziesz chwilkę!!!! co do połogu to ja krwawiłam równe 6 tygodni ale baaardzo malutko... w sumie to plamiłam. Tydzień przerwy i dostałam okres hehe.... ale no takie miałam szczęście. Są babki co do roku czasu, okresu nie mają jak karmią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973559 przez Agula89
Po dłuższej przerwie melduje sie i ja :)
U nas male problemy z karmieniem. Ja nie nadanrzam z produkcja :( czasem dokarmiam go swoim mlekiem które w nocy odciagne z jednej piersi bo mały po kąpieli śpi ok 5 h to nazbieram..
Cyckujemy sie tez dlugo do godziny !

Wczoraj była położna ważyła małego i przez 8 dni przybrał tylko 90 g :( zobaczymy za tydzień czy będzie lepiej..
Wodę pije i pije, kawę zbożowa tez.. Juz nawet hetbatke na laktacje kupiłam wczoraj. Częste przestawianie nie skutkuje w większą produkcje mleka u mnie ;(
Jeszcze musze poszukać u mnie kogoś od doradztwa lakatycyjnego....

Pępek tez juz odpadł, myjemy sie w wiaderku juz teraz. Bardzo sie to Marcelkowi podoba ;)

Ja ogólnie czuje sie ok, tylko chyba czasem przewadze z chodzeniem bo podbrzusze pobolewa i mam jakieś zgrubienie kolo rany po cc ide na kontrolę w pt do gina to zobaczymy czy tak ma być ;)

Bujanka to co opisalas co cie spotkało to jak jakiś horror ! Ile ty sie nacierpialas biedaku !!
Oby teraz tylko do przodu !!

Mleczna mama kciuki zaciśnięte oby sie cos na dniach ruszyło !! ;)

Malina twoja córka przeslodka i robisz jej boskie zdjęcia !

Nie pamietam co tam jeszcze pisalyscie bo czytam na raty ;) i zapominam :p

A to mój bombel. Uśmiech przez sen ;) po jedzeniu szczęśliwe dziecko ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973560 przez karola1322
Hej jak tam.. Gratulacje anabelle
Mała nieche juz cyca porzuciła go
Na spacery chodzimy czesto
Wczoraj bylismy u lekaza mała a wazy 3.360 a jak wychodzila z szpitala wazyla 2.900 dostalismy skierowanie na usg bioderek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973566 przez madlen_m
Witajcie,
Wasze maleństwa śliczniutkie i bardzo Wam zazdroszcze, że jesteście już po.
A ja nadal w szpitalu, juz prawie dwa tygodnie. Termin miałam na 22.03, ale malutka nie chciała wyjść. Niby coś zaczyna się dziać, ale to chyba bardziej skurcze przepowiadające. Może dziś podadzą mi kroplówkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973581 przez Agula89
Madlen trzamaj sie dzielnie !
2 tyg w szpitalu :ohmy: nie zazdroszcze :(

Karola corónia ładnie przybiera ;)

Ja po 3 min spaceru wysiadam lekko, a jak wózek stoi w miejscu to młody sie budzi, taki cwaniaczek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973587 przez MlecznaMama
hejo!!!+

ojej Agula ale słodziuuuuuuś!!!! no cudny uśmiech! a uśmiechów będzie coraz więcej!!! trzymam kciuki za laktację!!! wszystko robisz jak należy, oby się udało!

oo Madlen to jesteśmy razem w tym oczekiwaniu! trzymam kciuki!!!

Kaola słodka Julia!!! to przeszłyście na MM czy odciągasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl