BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #973688 przez karola1322
Zależy czasem dwa razy czasem raz tylko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973691 przez Karolincia
Jaka grzeczna Niunia :) :) ahh nie moge się cesarki doczekac :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973692 przez kristi*
Agula89 Marcelek cudny, piękny uśmieszek
karola1322 Julia śliczna
madlen_m to trzymam kciuki, i powodzenia
Karolincia no proszę kwietniówkom się już spieszy…

Hmmm a co u nas.....
Wczoraj byliśmy z Marcinkiem na kontroli, badania zrobili, a żeby przyspieszyć wszystko i puścić nas do domu - przyspieszyli USG klatki piersiowej z godz 13 na godz 9, wyszło bardzo dobrze, po konsultacji zalecenia mają nam dzisiaj wysłać na maila - jeszcze czekamy.
Marcinek ostatnio miał ataki kolki lub gazów, już wychodziłam z siebie, ale od czego jest mamusia ;), zadzwoniłam - i pomogła. Dałam małemu butle z herbatką z kopru włoskiego, w ciągu dnia kładę na brzuszku, masaż brzuszka robimy no i widać poprawę :laugh: .
Dzisiaj młody coś marudził w nocy, to wzięłam go do nas, jak się przytulił to i lepiej spał po 2-2,5h.
Dzisiaj cudnie śpi aż jestem pełna podziwu, nawet przespał godzinny spacer :P z dziadkiem, w wolnym czasie jeszcze czytam na necie żeby sobie przypomnieć - jakieś kołysanki, zabawy takim maluchem, tata mu na dobranoc bajki czyta. Ja na razie wymyślam mu zajęcie z tego co mam, z maty wyjęłam pałąki i wstawiam do łóżeczka to obserwuje zabawki, a jak kładę na brzuszku to główkę do góry unosi do góry na chwilę :laugh:
I nadszedł czas zrobić pierwszą segregację w szafie :cheer: , mały rośnie i już kilka ciuszków jest za małych.
Zaczynamy powoli przyjmować gości, mały najczęściej dostaje pieluchy :laugh: , więc ma w co robić, a ma talent, przy każdym przewijaniu jest "fontanna" :P .
mamy już w zapasie dwójki i trójki :laugh:





Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973693 przez kristi*
malina219 w pieluchach już zauważyłam pewną różnicę, pieluszki Dada nam pasują jeszcze na jedynkach jedziemy, ostatnio mieliśmy pampers zielone jedynki i trochę małe były, Co firma to inny rozmiar...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973703 przez syza24
nam tez pieluszki pasuja jak na razie pampmers, dady 1 sa za duze i za sztywne no i kupy wylatują bokiem :S dzisiaj na spacerze polubilismy smoka ale tylko na dworze :silly:
mnie dziś po długim spacerze boli strasznie krocze ale juz wiekszosc szwów mi sie rozpusciła :)
co do nocek to u nas bywa różnie raz 4 h, a raz 1,5 h raz karmienie trwa 10 min a nieraz nawet 1 h
dni bywaja gorsze bo mała dosc aktywna i ciagle chciałaby na rękach siedziec albo na cycu ale chyba jutro zaczniemy chustowac zobaczymy z jakim rezultatem no tylko całe spacery przesypia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973705 przez malina219
Karolincia ja tez miałam dwie paczki i zuzylam :) nie są zle ladnie pachną tylko po prostu dla Kalinki za mokre :* Szwy juz wyjęte w tamtym tygodniu:) super ze masz juz termin cc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973707 przez Aneczka84
Witammamusiae. 21.03 o godzinie 2:22 przyszedł na świat Marco 3185 i 49 cm. Poród był szybki i w sumie do przeżycia. W piątek miałam ok 13 robiony masaż, a na sobote miałam mieć wywolywanie porodu. Masaż poskutkowal bo o 17 juz miała regularne skurcze. W szpitalu byłam po 22 z rozwarciem 4 cm. później juz poszło szybko. Teraz walczymy z karmieniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973722 przez kristi*
Aneczka84 Gratuluję :laugh:

No i jednak nie przysłali zaleceń.... :huh: :blink: nie wiem co robić, czekać jeszcze dzień lub dwa czy próbować się dodzwonić?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973726 przez MlecznaMama
Aneczka super!!!!!!!!!!!!!!! jaka ładna data!!! poka poka zdjecie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973727 przez Aneczka84
Oto mój mały diabełek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973731 przez monia89
Hej Alicja Kalinka Julka Marcelek Marcinek Marco prze prze przesłodcy :kiss:
Ja w szpitalu od wt wieczora wczoraj pojawiły sie skurcze ciekawe jak wyjda dzis na ktg i co z nimi zrobia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973754 przez Aneczka84
Mi do końca ktg nie pokazywał silnych skurczy nawet jak już miałam parte. Ginekolog I położnik patrzythena monitor I na mnie iciągle byli w szoku. Stwierdzili że to się bardzo rzadko zdarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973776 przez malina219
Aneczka gratulacje! :*

Monia trzymam kciuki :kiss: .

Kalinka już bez kikuta :woohoo: Właśnie spi w wózeczku przy podchylonym oknie,bo polozna kazala przed spacerem pierwszym który ma byc w sobote/niedziele jesli będzie ladnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973783 przez MlecznaMama
o to ja Aneczka miałam tak samo.... dziwne.... bo chodziłam na KTG z synkiem kilka razy nic nie czułam i były skurcze nawet do 80 % a jak dostałam hardcora i zaczęłam rodzić to nic nie było to znaczy wykazywało z40% .... i o co tu chodzi>? Marco jest wspaniały i wygląda jak aniołek. A jakie usteczka!!!
Monia powodzonka
o fajnie że już Wam odpadł kikucik. Buziaki dla Kaliny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973791 przez karola1322
jak ja szłam na ip to nie wiedziałam ze mam skurcze regularne.. ta pogoda nijaka ani wyjść nie idzie ...śliczny marko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl