BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #973591 przez madlen_m
Juz mam dosyc tego szpitala. Lekarz mnie skierował, bo byl waski wykres na ktg. A w szpitalu wszystko dobrze wychodzilo, tylko byl blisko termin i nie chcieli wypisac. Dzis mnie lekarz badal i zrobil masaz szyiki, ale to bolesne myslalam, ze nie dam rady. Jak dzis nie urodze to jutro mam dostac kroplowke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973612 przez Karlinka
Dobry Mamuśki :-)
Anabelle gratuluję;-)
Bujanka oj to swoje przeszłas:-( czyli nie tylko ja rodzilam z przebojami....
Mleczna,Madlen trzymam za was kciuki :-*
Śliczne macie dzieciaczki dziewczyny-każda bez wyjątku :-D ucalujcie je od ciotki i Filipa:-*
U nas dobrze-Filip rośnie jak na drożdżach- w pon miał 3640g wiec od najnizszrj wagi w szpitalu przybrał 940 g :-D co daje jakies 60 g dziennie :-D chociaz dzisisj mamy kryzys i budzi się na jedzenie co godzinę:-(
Spacery bardzo lubi-juz od tygodnia sobie wedrujemy z tatusiem:-) ostatnio juz po ok godzinkę i cały czas śpi mały:-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973621 przez madlen_m
Po tym masazu mam plamienia, wiec moze cos sie rozkreci. Poza tym nasilily sie takie bole jak na okres.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973623 przez madlen_m
Czy ktoras z was miala taki masaz i jak po nim potoczyla sie akcja porodowa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973627 przez MlecznaMama
ja miałam, ale podczas akcji porodowej gdzie dano mi oprócz tego oxy i przebito pęcherz płodowy, dodatkowo wypychano mojego syna ręcznie więc nie jestem w stanie powiedzieć co pozwoliło tej akcji postępować, NATOMIAST, miałam koleżankę na Lipcówkach , której po masażu ruszyła akcja. Myślę że u Ciebie ruszy! i trzymam kciuki! A to Twoje pierwsze dziecko?

KArlinka świetnie że się odezwałaś! bywają takie dni że dzidzi je co chwilę, ale nie ma się co martwić :) Super są te spacerki z mężem... ah pamiętam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973632 przez madlen_m
Tak moja pierwsza ciaza, wiec do konca nie wiem czego sie spodziewac. Kolezanka z sali dzis dostala skurczy i rano po badaniu po 9 miala juz rozwarcie na 4 palce, ale to jej juz 3 dziecko i od razu zabrali ja na porodowke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973636 przez karola1322
mlecznamama przeszliśmy na mm . jak odciągam jest tego trochę nieche tego ... tatus odrzucił zaraz po szpitalu cyca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973643 przez Loca
Madlen_m co prawda, jestem mamą marcowego brzdąca z 2014 roku, ale podzielę się swoim doświadczeniem. Jeśli chodzi o kwestię masażu szyjki, to miałam 3 razy wątpliwą przyjemność poznać co to jest. Za każdym razem miałam plamienia i skurcze, przy czym dziady (czyt. skurcze) ustępowały w nocy, najpierw były co 5 min później, co 10 i tak się wydłużały, aż do momentu całkowitego wyciszenia. Być może u Ciebie coś ruszy po tym masażu, czego z całego serduszka życzę, bo kwestia masaż-poród jest bardzo indywidualna. Gratuluję wszystkim mamusiom których maluszki są na świecie i szczęśliwych porodów tym co są w dwu paku :)
Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973666 przez Karolincia
Witajcie !!! :* :*

Malinka - Mmmm......rozkoszna Kalinka...patrzę na nią i tak patrze i patrzę i się rozmarzyłam, utopiłam się wjej oczkach <3 :) Cudowna Malutka Istotka!!! ;) <3

Alesandra - WREEESZCIE SIĘ ODEZWAŁAŚ :**Myślałam ostatnio co u Was Kobietki słychać!!! :) Malusia jest prześliczna !!!! <3 Taka Malutka Kochana Żabka <3 :) :)

Madlen - Ojj...ojjj..trzymam kciuki, aby po masażu szyjki akcja ruszyła z kopyta!!!! :)

Anabelle - GRATULUJĘ :) !!

MlecznaMama- Widac taki Twój żywot, że zawsze na końcu rodzisz hehehe :) :) :)

Syza - Lilusia jest przesłodka <3 :) :) Hehehe... niezła aparatka !!! :)

Karola - Smakuje Julci mleczko?? :) :)

A ja dziś byłam na wizycie kwalifikującej mnie do cesarskiego cięcia i UDAŁO SIĘ :D Zakwalifikowana zostałam dostałam zaproszenie do szpitala :D :D 17.04.2015 r. to będzie ten wielki dzień, kiedy moja Kruszynka pojawi się na świecie :D :D
Brzuszek mięciutki, magnez i nospa pomagają !! :) :) Duużo odpoczywam i lekarz pzowolił na krótki spacerek w ciągu dnia :D :) :) Dziś już wykorzystałam swoje 15 min z pieskiem i mama byłam na spacerze, bajeczna pogoda :) :) Od razu lepsze samopoczucie mam !!! :) :)

Spakowałam torbe do szpitala i dumna mówie Mężowi , że wszystko w niej mam ....aż tu nagle przypomniałam sobie ...RĘCZNIKÓW NIE SPAKOWAŁAM :D heheh :P :blush: :blush:

Ahaaa.....byłam tez na Karowej w szpitalu dziś i wzięłam wszystkie potrzebne wyniki badań do szpitala, także już nie musze jechac - wykorzystałam tatę , że mnie zawiózł autem do szpitala na wizytę to i podskoczyliśmy do szpitala innego i odebrałam wyniki :) :)

Coś miałam jeszcze napisać.... :whistle:


Aaaa.....31 marca mam wizytę u ginekolog (pewnie ostatnia :P ) i tego dnia udało mi się wcisnąć na usg :D Także o 14.15 ostatnieusg a o 15.30 pewnie ostatnia wizyta :P :)
Tydzień przed pójsciem do szpitala na cc musze zrobić badania :
Morfologia podst.
Elektrolity -Potas, Sód
Koagulogram
APTT
:) :)

To się rozpisałam ...:P

P.S. KIlka kwietniówek już rozpakowanych :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973669 przez karola1322
Karolincia tak smakuje jej.. Przetem bylo nam ale wymiotywala mi tym teraz mamy bebiko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973674 przez Karolincia
Karola - To dobrze że jej smakuje :) A jak ogólnie się czujesz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973678 przez karola1322
Dobrze juz idzie normalnie fukconowac a ty jak sie czujesz i oglnie jak wszycy sie czujecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973681 przez malina219
Dziękuję bardzo Dziewczyny za komplementy w imieniu Kalinki :kiss: :woohoo:

Nie wiem czy wspomniałam,chyba nie :blink: :dry: Kalina wazy juz 2710. W poniedziałek byla ponownie wazona przez polozna :). Kikut juz prawie odpada,polozna mowila ze jak jutro będzie to juz na pewno odpadnie wiec zobaczymy czy dzis ostatnia kapiel z nim :) Co do wpatrywania sie w swoje dziecko to mam to samo... Patrzę i patrzę i nie mogę uwierzyć ze jest ze mną i to taka cudowna... :woohoo: Dzis zarejestrowałam ja w urzędzie wiec gwiazda ma juz pesel :D
Aaa jestem zakochana w pampersach Premium care o ile można byc zakochanych w pampersach... :P próbowałam dade ale strasznie sztywne :( mogę jeszcze polecić tak przy okazji mokre chusteczki nivea bo sprawdzają się u nas rewelacyjnie gdyż nie są zbyt mokre :) te z pampersa są mokre strasznie wiec kalina ich nie lubi bo jej zimno w dupke jak ja wycieram. :) musze jednak kupic emolium do kąpieli bo ma strasznie sucha skore :)

Buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973682 przez karola1322
Mala papersy w bialym opakoaniu uczilaly cala byla wysypana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973683 przez Karolincia
Karola - To dobrze :) Szybko doszłas do siebie po porodzie :) Julcia daje pospać w nocy ? :) Często się budzi?
Ja się czuję całkiem dobrze, poza tym, że czasem mnie mega ból kręgosłupa zalpie, że mogłabym po ścianach chodzić , brzuszek juz się tak nie stawia pomaga łykanie magnezu i nospy :) ano sie budze 6-7 i juz nie idzie usnać , a zasypiam koło 21 :P

Malina - Ahhh...a ja kupiłam do szpitala własnie chusteczki pampers sensitive no trudno jakoś z nimi damy rade ;) GRATULUJĘ z powodu odpadającego pępuszka !!! :) To już duuży krok na przód :* :) :)
A jak sie czujesz Kochana, dochodzisz do siebie? Bardzo szwy ciągną??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl