BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #973819 przez madlen_m
Witajcie,
Mi po wczorajszym masazu szyiki czop dzis schodzi. Mialam od 8.30 kroplowke, ale nic sie nie dzialo skurcze sie nie nasilaly, wiec jestem juz z powrotem na sali. Moze cos samo zacznie sie dziac, bo jak na razie mam tylko takie jak na miesiaczke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973820 przez madlen_m
A u Was jak bylo po odejscia czopu, dlugo czekalyscie az zacznie sie porod?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973826 przez kristi*
madlen_m ja nie pamiętam żadnego czopu :huh:

karola1322 mnie też pogoda zniechęciła, niby ciepło, ale jakoś pochmurno i trochę kropiło :dry:

Z Marcinkiem idzie nam coraz lepiej, kolka nie jest już taka straszna, i dłużej mały śpi.
Wyniki w końcu przysłali, leczenie jak do tej pory i kontrola 24 kwietnia.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973831 przez karola1322
kristi ślicznie ci śpi u mamy najlepiej... uu wpiłam 0.5 l koli i czuje się jakby pijana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973834 przez Marta0231
Witam Wszystkie Mamusie, :)

Jestem studentką Uniwersytetu Medycznego, chciałabym bardzo serdecznie prosić o pomoc w wypełnieniu ankiety do mojej pracy magisterskiej na temat prawidłowego stylu życia matki i niemowlęcia w pierwszym roku życia dziecka: www.ankietka.pl/ankieta/174104/styl...ia-dziecka.html
Ankieta skierowana jest do Mam w 3 trymestrze pierwszej ciąży i posiadających swoje pierwsze dziecko w wieku do 5 mc.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc :)
Marta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973982 przez karola1322
Ale tu cisza chyba rodzą... a reszta jak pogoda to spacerek ... mała dziś nie spała od 8-11 a od 11 do teraz spi heh

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973989 przez madlen_m
Witajcie, ja jeszcze nie rodze. Odszedl mi czop, kroplowka nie wywolala porodu, chociaz brzuch mi sie napina i czuje skurcze jak na okres. Dzis mnie lekarz badal i wyszlo mi rozwarcie na dwa palce, ale od tylu wiec musze jeszcze czekac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974012 przez *Beata*
MlecznaMama Hania urodziła się 13.03.2015r.
Madlen życzę Ci, żeby się w końcu coś rozkręciło :)
Dziewczyny zdjęcia maluszków śliczne :)
Udało mi się Was znowu nadrobić :) Z Hanią mamy ostatnio gorsze dni... Po przerwie w karmieniu piersią przez tą żółtaczkę mała nie bardzo chce ssać, poza tym mam za mało pokarmu i muszę dokarmiać... Dokarmiałam Bebiko, zauważyłam, że raz dziennie się pręży i płacze dopóki nie zrobi kupki. Zmieniłam mleko na Bebilon i jest jeszcze gorzej, nie wiem czy wina mleka czy zbieg okoliczności :( Już drugi dzień męczy się co chwilę...więc prawie cały czas na rękach, bo wtedy trochę pośpi spokojnie... Do tego sporo zaczęła ulewać, tzn, nie za każdym razem, ale jak już się zdarzy to trochę taka "fontanna" mleka... więc chyba wrócę do Bebiko...chociaż nie wiem czy to pomoże... Już nie wiem jak jej jeszcze ulżyć... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974015 przez *Beata*
Właśnie znowu powtórka była, straszny płacz i prężenie się... :( Przeszło i śpi jakby nigdy nic... i tak w kółko... Śpi spokojnie i nagle strasznie płacze... z tego co mówi położna to wina tego, że dzieci nie mają jeszcze 100% panowania nad zwieraczami...musi to wyćwiczyć i będzie ok... ale tak strasznie się teraz męczy... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #974016 przez karola1322
Ja mala karmie bebiko jak zrobisz za gesty to brzuszek boli kup herbate rumiankowa z koprem wloskim a jak jej nie bydzie smakowac kup rumiankowa i ziarenko kiminku daj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974017 przez kristi*
karola1322 mała ma śliczne oczka

*Beata* mój Marcinek zaczął mi ulewać i też dość sporo, ale nie wiem czy nie od nadmiaru mleka, bo ostatnio jak tylko zaczyna ssać czuję po cyckach jak napływa i normalnie sika z cycków na odległość, mały się przy tym denerwuje - chyba nie nadąża połykać, czasem się zaksztusza.

Pogoda dziś piękna była B)



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974018 przez karola1322
Unas pogody nie bylo a od pon ma padac eh :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974048 przez Agula89
Beata a sprobuj ty pić herbatę koperkowa czy tam z anyzem. Podobno dziecku jest łatwiej sie wyproznic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974049 przez malina219
Hej Mamuśki :)

Kristi zazdroszczę pogody u nas caly dzień padalo :( probowalas pic szalwie skoro tak dużo masz pokarmu? :)

Karola piękny uśmieszek :woohoo:

Dziadek przywiozl Kalinie na próbę pampersy z rossmana w Niemczech babydream bo wszyscy znajomi tam polecali. Sprawdziłam na str polskiego Rossmana i tez są u nas. Od wczoraj wieczora ma je Kalina na dupce i super. Tez maja paseczek który robi sie niebieski jak jest siku jak w pampersach Premium care, są dość miękkie i ogólnie jestem zadowolona jak na razie a cena to 15 zl za paczuszkę mala. Teraz są nawet na promocji za 12 zl wiec uważam ze warto spróbować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974051 przez Agula89
O te z rossmana pampersiaki jeszcze musimy wypróbować kiedyś.
Malina ale szałwia jest na zatrzymanie laktacji, a Beata chyba tego niechce ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl