BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 3 miesiąc temu #57673 przez lidia83a
Hej Agusiak :) ani w mojej ani w męża rodzinie żadnych wad serca nigdy nie było. Jednak wg pani kardiolog, ta wada jest na tyle niegroźna, że wiele osób żyje z nią nie mając o niej zielonego pojęcia, to akurat bardzo mnie cieszy :)
A w sprawie nóżek naszej Królewny mam jeszcze dokładniejsze badania w szpitalu za jakieś 2 tygodnie. W tej kwestii musimy dowiedzieć się jak najwięcej, bo z tego co zdążyłam się dowiedzieć, leczenie należy podjąć jak najszybciej, tzn. już parę dni po porodzie, bo wtedy kosteczki dziecka są miękkie i rehabilitacja przebiega dużo sprawniej. Naprawdę warto robić usg połówkowe, bo mamy jeszcze 3 miesiące, aby znaleźć odpowiedniego ortopedę no i aby o samym schorzeniu dowiedzieć się jak najwięcej, bo tak naprawdę najgorsza jest niewiedza.

Emi 2011, witam Cię serdecznie :) my też czekamy na dziewczynkę. Imię Emilka bardzo mi się podoba, nawet zastanawiałam się nad nim, ostatecznie wygrała u nas jednak Julka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57802 przez EMI 2011
Hej

Julia też ślicznie, ale moja siostrzenica ma tak na imię, więc nie braliśmy go pod uwagę.
Mój mąż upierał się, żeby była Maja, ale ja jakoś nie mogłam się przekonać i jest Emilka Maja:)

lidia83a wszystko będzie dobrze. Najważniejsze, że wada serduszka jest niegroźna. Trzymam kciuki za Twoją dziewczyneczkę. Ściskam Was mocno.

Ja jutro mam badanie obciążenia glukozą, mam nadzieję, że jakoś to wypiję. A w poniedziałek kolejna wizyta. Jestem ciekawa co tam u mojej Gwiazdeczki. Kurcze jakoś każda wizyta mnie stresuje.

Dziewczyny czy robicie już zakupy dla dzieciaczków???

Ja powiem szczerze, że zaczęłam. Bałam się bo te różne przesądy, ale gdyby tak na wszystko patrzeć to siedziałybyśmy pod kloszem 9 miesięcy. Poza tym jest sporo do kupienia, lista nie ma końca i jakoś nie chcę zostawiać tego wszystkiego na ostatni moment. Poza tym jakoś nie widzę maratonu po sklepach z wielkim brzuszkiem:)Ja już czasami mam zadyszkę :) a co dopiero później.

Pozdrawiam Was serdecznie. Uważajcie na siebie i swoje Skarby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57816 przez Agnieszka84
Witam,
ja jutro mam wizytę u mojej pani dr i pewnie zobaczę co tam u mojego Wiktorka słychać:) Jak na razie dostałam trochę rzeczy od mojej szwagierki, więc powoli zaczynam już myśleć o wyprawce dla malucha. W przyszłym tygodniu zamawiamy z mężem łóżeczko i komodę do łóżeczka. Nie chcemy wszystkiego robić na ostatnią chwilę, bo trochę jest do kupienia, a później może być mi ciężko z chodzeniem po sklepach. Jak na razie mam mały brzuszek, jak na 6 miesiąc:) Staram się dużo spacerować i ćwiczę co drugi dzień( 15 minut). Przed ciążą ćwiczyłam i nie chcę się rozleniwić. Malutki to żwawe dziecko, kopię i rozpycha się :) Kocham te ruszy i co najlepsze, to reaguje jak ja pierwsza pogłaskam brzuszek, On wtedy daje o sobie znać:) Ten czas tak szybko leci.... jeszcze trochę i zaczyna się u mnie 7 miesiąć, wtedy to już naprawdę z górki.
Pozdrawiam Was kochane !!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57820 przez Agnieszka84
A tak wyglądam w 6 miesiącu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57823 przez Agnieszka84
może teraz się załaduje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57824 przez Agnieszka84
chyba coś jest nie tak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57894 przez Agusiak
Cześć Moje Drogie :)

My jeszcze nie zaczęliśmy kompletować rzeczy dla dziecka i to już nawet nie ze względu na przesądy, ale dlatego, że czeka nas jeszcze przed porodem przeprowadzka i jak już się zainstalujemy na nowym miejscu to wtedy zaczniemy meblować także pokoik dziecka. Całe to szaleństwo odbywać się będzie jakoś w marcu, więc troszkę mnie to przeraża, ale potem po porodzie to już całkiem byłoby trudno ;)

Agnieszka84 , też mam mały brzuszek jak na ten etap ciąży, ale czasami czuję się jak mały słoń, trudno mi wstać z łóżka z pozycji leżącej, ledwo wchodzę po schodach, itp, itd. Aż boję się pomyśleć co będzie dalej jak brzuszek będzie już naprawdę spory ;)

A czy wybieracie się, a może już chodzicie na szkołę rodzenia??
Ja mam taki zamiar i liczę, że może tam troszkę się rozruszam :)

Pozdrawiam Was i Wasze Brzuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59142 przez gumisiowa
Hejm
Ja zaczynam chodzić na szkołe rodzenia od połowy lutego i też mam nadzieję, że pomoże mi się to rozruszać troszeczkę :)
Zakupy mam jeszcze nie zaplanowane ale oglądam to co w internecie, żeby mieć jakiś podgląd w sytuacji.
Kolejną wizytę mam 16 lutego i wtedy też planuje dostać zwolnienie i wreszcie odpocząć.
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59286 przez Agusiak
Ja czekam na wieści od jednej znajomej położnej czy w szpitalu, w którym chcę rodzić funkcjonuje szkoła rodzenia. Podobno ma być dopiero otwarta, ale ma się dowiedzieć kiedy i w ogóle co i jak. Gdyby była to fajnie, bo wtedy mogłabym lepiej poznać oddział tego szpitala, personel i może jakąś sympatyczną położną. No ale jak okaże się, że szkoła będzie otwarta dopiero za jakiś czas to wtedy zaczynamy zajęcia w innej szkole od 3 lutego. Wszystko wyjaśni się ok poniedziałku, wtorku :)

A jak Wasze samopoczucie Majóweczki na tym etapie ciąży?
Mnie ostatnio dają się we znaki bóle pleców i bioder.

Pozdrowienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #59431 przez gosiek997d
witam Was mamusie:)

Jestem tu pierwszy raz :) ale rodzę już w maj 2011 roku a dokladnie 7 maja:) miło Was poznać.

Już nie mogę doczekać sie kiedy nasza córcia bedzie z Nami - Natalia:) mieszkamy w Wołominie w woj mazowieckim i aktualnie siedzimy sobie na zwolnieniu lekarskim:)

pozdrawiam Was serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60391 przez Agusiak
gosiek997d , witamy na forum :)

A co tam u Was dziewczynki słychać?? Jak Wasze samopoczucie i nastroje?
Ja cieszę się słoneczkiem, które świeci za oknem :) Mam nadzieję, że zima już nie wróci.

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #60445 przez EMI 2011
Hej Dziewczyny

Ja dzisiaj skorzystałam z pięknego słoneczka i spacerowałam 2 godzinki :)

Jestem już po badaniach obciążenia glukozą. Wynik super- cukrzycy nie mam.

Ale za to dopadła mnie anemia. Wynik 10 a norma jak wiecie jest od 12. Lekarz przepisał mi Sorbifer i zobaczymy co dalej. Zmieniłam radykalnie moje odżywianie, piję soczki z buraków. Mam nadzieję, że do kolejnej wizyty się podniesie. Może macie jakieś sprawdzone sposoby na podniesienie żelaza???

Najważniejsze w tym wszystkim, że mała dobrze się rozwija. Waży 600g :)
Spała tak słodko, że lekarz musiał jej zrobić zdjęcie.

Gdyby nie ta anemia to samopoczucie świetne, malutka się rusza, słonce w końcu świeci :)
Byle do wiosny.

Lecę zjeść kawał wołowinki z brokułami :)

Pozdrawiam serdecznie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61580 przez Agusiak
Cześć dziewczyny!!

Co tam u Was słychać dobrego?
Ja się cieszę bo coraz więcej słonka za oknem i mam nadzieje, że zima już za nami :)
Wczoraj byłam u lekarza, wszystko w porządku :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Lekarz pozwolił nam chodzić na basen więc zamierzam wyciągnąć męża i chodzić chociaż raz w tygodniu.
Ze szkoły rodzenia musiałam póki co zrezygnować, bo mąż późno z pracy wraca i musiałabym chodzić sama, a nie specjalnie mi się to uśmiecha ;)Może uda mi się jeszcze zaliczyć kilka zajęć w późniejszym czasie. A na razie zamówiłam w empiku książkę pt" Szkoła Rodzenia" i będę dokształcała się teoretycznie :) Mam też namiary do położnej, która powiedziała, że zawsze może się ze mną spotkać i mi poopowiadać co i jak :)

A tak poza tym to przeprowadzka przed nami, wcześniej delikatny remoncik, ale najważniejsze, że udało nam się znaleźć chętnego na nasze obecne mieszkanie :)

Czekam na wieści co u Was i pozdrawiam słonecznie :) :) :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61590 przez lopez2010
:)

hello.

U mnie tez wszystko spoko-loko. Mała Milenka rośnie zdrowo. kręci sie i kręci.
Termin mam na 5 maj. oby sie sprawdził, bo m-c kwiecień mi sie nie podoba.

Z powodu tego ze powiekszył mi sie celulit nie pojde na basen- wstyd mi . ale byłam Dukanka i go nie miałam. mam nadzieje ze juz w lipcu bede mogla do tej diety wrócic.

Odnośnie rzeczy dla mojej SHE mam parę. Oglądałam wózek - wybrałam firme TAKO jumper.
Cena 3 w 1 - 1200 zł. Nawet spoko. Firma POlska i serwis na miejscu.

Musze was poczytac - co tam nowego u was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61716 przez Agusiak
Dziewczynki muszę się pochwalić. Dzisiaj mój mąż trzymał łapkę na brzuszku i wtedy nasz Maluszek zebrał się w sobie i zasadził takiego kopniaczka (albo przywalił z główki- jeszcze nie rozróżniam), że aż mąż pierwszy raz to poczuł :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Bardzo się ucieszył, super uczucie :)

Buziaki!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl