BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 4 miesiąc temu #47100 przez Agnieszka_86
Hej Dziewczęta i Brzuszki :)

Już dawno do Was nie zaglądałam, ale widzę, że powoli nas przybywa. Fajnie im więcej tym na pewno raźniej.

Ja byłam wczoraj u mojej Pani Doktor no i potwierdziło się będziemy mieli dziewczynkę. Jeszcze 100% potwierdzenie będzie pewnie na połówkowym 05.01., ale tak na 80% dziewczynka. U nas jak do tej pory przewaga dziewczynek w najbliższej rodzinie,więc się bardzo nie zdziwili. Pani Doktor stwierdziła, że wcale po mnie nie widać, że jestem w ciąży, jakby jakieś delikatne wzdęcia :laugh: No w pierwszym trymestrze spadło mi 2 kg., a teraz przytyłam tylko 1,5kg., jedynie brzuszek delikatnie mi się zaokrąglił ;) No, ale na pewno jeszcze nadrobię. Ja delikatne ruchy odczuwam od niedzieli 19.12, a przeważnie rano po przebudzeniu. Bardzo miłe i niespotykane uczucie :lol:

Jeżeli chodzi o święta to na pewno będą jedne z niezapomnianych, bo w ciut powiększonym gronie :)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47108 przez mania 82
Cześć Majóweczki :-)

Ale naskrobalyście, fajnie :-) Mam nadzieje ze bedziemy coraz wiecej pisaly :-) U mnie 20 tydzień, ruchy CHYBA czuje ale bardzo sporadycznie i takie delikatniutkie ze juz sama nie jestem pewna czy to jest to (takie leciutkie pukniecia), nie moge sie doczekac pewnosci ze to moj maly Babelek tam rozrabia ;-) chociaz wczoraj bylam na wigilii firmowej i kolezanka jest w 8 miesiacu i smiala sie ze mnie ze jeszcze poczuje kopniaki i bede miala dosc.. pewnie tak ale te poczatki sa takie wyczekane i nowe... Mam z kolei w domu taki aparacik do podsluchiwania bicia serduszka takze co pare dni slucham sobie mojego Malego Kroliczka i slysze jak serduszko pompuje + takie bulgotanie ktore mysle ze jest Jego ruchami ktorych ja po prostu na razie wszystkich nie czuje.

Jeśli chodzi o zakupy to mama mnie namowila i pierwszy komplecik dla Małego kupiony :-), potem dostalam cala reklamowke spioszkow od przyjaciolki, a wczoraj mama zameldowala ze nie mogla sie powstrzymac i kupila 2 pary spiochow ;-) hehhe szalenstwo ruszylo.

W nocy niestety dopadł mnie ból gardla :-/ Jakby mi ktoś papieem ściernym tam poszalał, także znowu płukanie ziółkami i herbata z cytryną... ehhh te przeziebienia :-/

Trzymajcie się ciepło Brzuchaczki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47296 przez Agusiak
Cześć Dziewczynki!!! :)

No i wreszcie są, Święta :) Co prawda pogoda mało grudniowa, ale od jutra podobno ma już być bardziej zimowo :)

Życzę Wam wszystkim z tej okazji przede wszystkim spokojnych, zdrowych, radosnych Świąt i wesołych oraz ciepłych spotkań w gronie rodziny i bliskich :)
Zdrowia dla Waszych Maluszków, prawidłowego rozwoju, szczęśliwego i szybkiego rozwiązania na finiszu :)

Pozdrawiam Was serdecznie i świątecznie Majóweczki!!!! :):):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47404 przez mania 82
Witajcie Majóweczki :-)

Ale zaspałysmy z życzeniami świątecznymi, hehhe ;-) jedyna Agusiak usiadła do kompa i naskrobała parę słów ;-) także przesyłam spóźnione ale szczere życzenia świąteczne. Mam nadzieję że te parę dni minęło Wam w rodzinnej atmosferze :-)

Jak Maleństwa? Mój Mały zaczął w końcu dawać o sobie znać :-) huuuurrrrrrraaaaaaaaaa :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47416 przez Mariquia
Witajcie poświątecznie :)

Jak najbardziej przyłączam się do spóźnionych, ale bardzo szczerych życzeń świątecznych!!!
Agusiak, dziękujemy za życzenia, sprawdziły się :lol: bo Święta były bardzo udane, choć w tym roku niestety bardzo krótkie :(

Mam nadzieję, że Wy też miałyście cudowne Święta, a Nowy Rok bedzie dla Nas wszystkich pełen Radości, Miłości i Szczęścia :kiss: Z naszymi Maluchami na pewno nie bedzie nam nudno!!!

Nasz synek dostał pod choinkę śpoiszki z napisem: ''Born in 2011 - Urodzony w 2011'', a ja też dostałam prezent w postaci śpiszków: ''I love my Mum - Kocham Moją Mamę''. Są przecudne, nie mogę się na nie napatrzeć. Poza tym synek jest coraz bardziej wyczuwalny i uwielbiam to uczucie, jak mnie tak zaczepia od środka!!! Za tydzień kolejna wizytya, mam nadzieję, że wszystko u Niego ok :)

Ściskamy mocno!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47468 przez mania 82
Hehhe u nas tez pojawily sie dwa prezenty zaadresowane dla Juniora :-) maz kupil mu malenkie adidaski, a moja mama kocyk, pościel i bluzeczke z tygryskiem :silly: swieta minely nam jak zwykle rodzinnie, uwielbiam to i zaluje ze tak szybko minelo. wszyscy sie smiali ze dla nas to ostatnie swieta z wieksza iloscia prezentow bo za rok Junior zgarnie wszystkio, hihhhiiiii.

Tyle ze troche sie martwie bo wczoraj zaczal mnie bolec brzuch. Myslalam ze to od siedzenia przy stole ale dzis to samo, a caly dzien leze bo mnie boli raz w podbrzuszu, raz w boku, raz w pochwie :angry: czytam w necie ze to sa raczej normalne objawy ale w glowie panika, na szczescie za tydzien mam USG polowkowe to mam nadzieje ze sie uspokoje, ale nerwy przez ten tydzien beda. Ma ktoras z Was Majoweczki podobny problem???

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47472 przez mania 82
Dziewczyny, jeszcze jedno, jak dodac suwaczek do swojego profilu??? Na samym koncu sa jakies kody ktore trzeba wyciac i wkleic - i tu pytanie gdzie wkleic i ktory kod??? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47473 przez sylka
Co do ruchów maluch może być ułożony w danym dniu inaczej i słabiej czujesz ruchy bądz sobie spi miałam to samo i naizbie po USG lekarz mi tak powiedział. Mały stukał ale delikatnie.

Suwaczek zrobisz kopiując pierwszy z kodów i wklej go w miejsce podpisu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47540 przez Agusiak
Witajcie dziewczynki :)

Święta rzeczywiście szybko minęły, szczególnie, że w tym roku grafik spotkań rodzinnych był mocno napięty :) Szkoda, że już po Świętach.

Od jakiś dwóch tygodni czuję w brzuszku takie bąbelki i pukanie, ale dopiero ostatnio przy mocniejszym kopniaczku nabrałam pewności, że to nasz Maluszek Kochany daje znać o sobie :lol:

Bardzo się z tych kopniaczków cieszę :):):):)

mania 82, też ostatnio zdarzały mi się lekkie bóle brzucha, ale w moim przypadku były one zawsze po długim siedzeniu, przeważnie przy stole, bo akurat było ostatnio dużo okazjii i jubileuszów, i przechodziło jak tylko się położyłam i wypoczęłam. Oczywiście wspomnę o tym mojemu lekarzowi przy najbliższej wizycie, ale nie robię z tego jakieś paniki.
Mam nadzieję, że u Ciebie to też tylko z przemęczenia i niewygodnej pozycji przy stole, ale lepiej też powiedz o tym lekarzowi.

Pomyślnego badania :)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47661 przez mania 82
Dzis jest juz leiej z brzusiem, mysle ze to tak jak sie naczytalam to wiezadla sie rozciagaja i dlatego boli. Na pewno powiem o tym lekarzowi ale troszke sie uspokoilam. A co do ruchow to czujecie je jakos regularnie? Bo ja czuje kilka zaczepek rano i pod wieczor a duzo leze bo jestem w domu wiec nie wiem czy nie powinnam czuc czesciej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47755 przez lidia83a
Mania 82 ja właśnie dziś pytałam moją lekarkę o ruchy dziecka, tzn. czy np. jednego dnia czuję je bardzo a drugiego prawie nic, to czy to jest normalne. Pani doktor uspokoiła mnie mówiąc, że dziecko na tym etapie ciąży ma jeszcze sporo miejsca, dlatego to, jak bardzo czuję ruchy zależy od jego ułożenia w danej chwili. To samo przeczytałam w internecie, więc jestem spokojna :) i Ty też się nie martw.

Dzisiaj okazało się, że będzie jednak DZIEWCZYNKA :) :) wg pani doktor na 100 %. Ogólnie z dzieckiem jak i z ciążą wszystko dobrze, 11.01 mamy badanie połówkowe. Tak więc czekamy na naszą małą księżniczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47775 przez Agnieszka84
Okazało się, że będzie chłopak:) Wczoraj byłam na USG 4d i niestety ale moje maleństwo nie chciało pokazać buźki, bo zasłaniał sobie swoimi rączkami ale co nieco widzieliśmy:) Jest śliczne:) Waży 511g:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #48281 przez lopez2010
:P witajcie majóweczki.

U mnie trwa 23 tydzień - chyba rozpakuje sie 3 maja - a WY jaki macie terminy z usg???????

Ogólnie samopoczucie u mnie superowe. Ruchy czynne i systematycznie mnie kopie moja SHE -Milena. takie imie wybraliśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #48306 przez Agnieszka84
Witajcie!!!!
Z USG wychodzi na to, że moje maleństwo wyjdzie 8 maja ale wiecie, że różnie bywa:) Będziemy mieć chłopaka, a jeszcze nie mamy imienia. Może macie jakieś propozycje???? Wydaje mi się, że dla dziewczynki łatwiej coś wybrać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #48331 przez wiola
Aguś ja ma Kubusia i Filipka,obaj są grzeczni ,to kochane dzieci ,wiec może któreś z tych imion,pozdrawiam. :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl