BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 4 miesiąc temu #45720 przez Agusiak
Cześć Dziewczynki!! Co tam u Was słychać dobrego? :)

Ja nabawiłam się zapalenia ucha, straszny ból, ale najgorsze jest to, że lekarz laryngolog przepisał mi ANTYBIOTYK...
Powiedziałam, że jestem w ciąży, ale niestety podobno bez antybiotyku się nie obejdzie. Na szczęście jest on dozwolony w ciąży, ale i tak będę dzwonić do mojego ginekologa, żeby się upewnić.
A miałam nadzieję, że uda mi się uniknąć w ciąży antybiotyków, ubierałam się ciepło, nosiłam czapeczkę i szaliczek i w ogóle, a i tak coś się przyplątało.
Ale nic, trzeba się wyleczyć i będzie OK :) :) :) :) :)

Życzę Wam dużo zdrówka!!!! :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45737 przez izacoolhawik
Hej !
Agusiak nie jesteś sama, mnie też coś dopadło nos zapchany na maxa lecze się cebulą i czosnkiem i jest dobrze.
Dziś się dowiedzieliśmy że będziemy mieć syneczka!!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45763 przez Agusiak
izacoolhawik , to super, że będzie synuś !!! :)
Fajnie, że już wiecie. Gratulacje!!!!!! :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45820 przez Mariquia
Cześć Dziewczyny :)

Mam nadzieję, że Wasze przeziębienia i dolegliwości szybko miną.
Ja na samym początku ciąży walczyłam z okropnym przeziebieniem, ale czosnek i mleko z miodem jakoś sobie z tym poradziły ;)

Niestety teraz trzeba bardzo uważać, bo pogoda sprzyja wszelkim infekcjom :(
Mój mąż był chory w zeszłym tygodniu, ale na szczęście my z synkiem jakoś się nie zaraziliśmy od taty!

Ja dojeżdzam codziennie ponad 20 km do pracy i przy tej pogodzie jest to coraz bardziej niebezpieczne i męczące :( No ale dopóki brzusio nie jest za duży, to chcę popracować jeszcze troszkę. Dziś właśnie rano zauważyłam, że jednak rośnie, bo spodnie już ciasnawe i przez sweterek piłeczkę widać :) Cały czas czekam na kopniaczka od mojego Małego Rycerzyka, momentami wydaje mi się, że cos tam czuję, ale czekam na taki wyraźny znak :) Coraz bardziej cieszy mnie mój stan i momentami, jak pomyślę o tym Małym Serduszku, to czuję takie rozczulenie :)

Pozdrawiam Was mocno i życzę dużo zdrówka!!!

:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46042 przez mania 82
Czesc Mamusie i Brzuszki :-)

Dawno nie zagladalam na forum wiec musialam nadrobic troche zaleglosci wiec ogolnie wszystkim ktore sie dowiedzialy plci, gratulacje :-) Ja tez mam badanie polowkowe na 3 stycznia... no to bedziemy sie razem denerwowaly :-/ Nie wiem jak was ale mnie strasznie kusi zeby juz zaczac kupowac te malutenkie ciuszki dla mojego Synusia :-) na razie jednak sie wstrzymuje do USG polowkowego, ale potem ruszam do boju :D hurrraaaa

Pozdrawiam was cieplo i dbajcie o siebie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46279 przez Agusiak
Ja należę do osób troszkę przesądnych ;) dlatego jeszcze uważam z kupowaniem rzeczy dla Maluszka...Ostatnio szwagierka przyniosła nam całą reklamówkę ubranek, z których wyrósł jej synek, ale ich nie wzięłam. Zostawiłam u teściowej, która zresztą poparła moją decyzję i odbiorę je dopiero jak przyjdzie na to czas.

Wiem ,że takie przesądy są pewnie bezsensu, bo jak co ma się stać to i tak się stanie, ale wolę nie kusić losu.

Za to muszę się przyznać, że namiętnie przeglądam w internecie różne rzeczy dla Maluszka: wózki, łóżeczka, itp, itd... :laugh:

Pozdrawiam Mamusie i Brzusie :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46607 przez lidia83a
Hej, ja znalazłam się w szpitalu z powodu długotrwałego bólu brzucha. Na szczęście wszystkie badania wyszły dobrze, tzn. obecnie nie ma zagrożenia poronieniem i z dzieckiem też wszystko dobrze. Skończyło się na zastrzykach, po których pozwolono mi wrócić do domu :) no ale strach był i to nie mały, zwłaszcza że u dziewczyny, która siedziała ze mną na izbie przyjęć ( też w 5. miesiącu ) zaczął się poród i już nie dało się go zatrzymać.
Trzymajcie się ciepło, pa



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46668 przez Mariquia
Hej Mamuśki!

No i my doigraliśmy się przeziębienia :( W piatek wybrałam się na spacer, żeby dotlenić siebie i dzidziusia, no i niestety dopadł nas katar i lekka chrypka :dry: Poza tym dzisiejsza droga do pracy to była męka, więc poniedziałek zaczął sie jak zwykle... no ale jestem dobrej myśli, bo do Świąt już blisko, wczoraj pakowałam część prezentów i leżą sobie pod choinką, więc czuć atmosferę :)


W piątek po tym długim i mroźnym spacerze, synek postanowił mi dać znać o sobie!!! Nie była wczesniej pewna, czy te bąbelki świadczą o jego obecności i bardzo czekałam na wyraźniejszy znak, no i się doczekałam :kiss: Poczułam takie puk, puk, bardzo wyraźne i niepodobne do innych odczuć :) I tak od piątku regularnie, wieczorami czuję małego motylka w brzuszku!!!

Jest to cudne uczucie!!!

Jesli chodzi o ubranka, to ja tez się jeszcze powstrzymuję od kupowania, ale ostatnio dostałam śpioszki od koleżanki i są takie cudneeee, że aż spać z nimi chciałam :)

Ściskam Was mocno w ten szaro-bury dzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46669 przez lopez2010
:) No kochane majóweczki WITAJCIEEEEEEEEE

Mam juz 21 tydzien i nie wyobrażam soebie jak poprzedniczka moja opisała ten przedwczesny poród - jestem ciekawa jak do tego dosżlo co sie stalo???

CZUJE JUZ MOJĄ SHE bardzo intensywnie.
Samopoczucie moje super.

Pierwsze przygotowania do świat juz robie. Z teściową oczywiście, ale na szczęscie ja lubię. hihihiih.

Poza tym co kochane któraś z Bielska jest????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46670 przez lopez2010
ja tez chciałam sie wstrzymac od kupowania ubranek ale VAT idzie do góry z 7 na 23, więc przemyslcie sprawe..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46706 przez Agusiak
lidia83a , no przyznam, że to co napisałaś zmroziło mnie... Coś strasznego...
Dobrze, że z Wami okazało się wszystko w porządku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46836 przez lidia83a
Ja też się tą sytuacją na izbie przyjęć bardzo przejęłam. Jednak kiedy lekarz zapytał tę dziewczynę, o której godzinie zaczęła krwawić, to ona na to, że to trwa już dzień. Lekarz był wyraźnie zdziwiony, że przyjechała do szpitala dopiero następnego dnia.
Ja nie wyobrażam sobie z taką dolegliwością czekać tak długo, wiadomo, że w takiej sytuacji liczy się każda godzina. Moja przyjaciółka też trafiła parę tygodni temu do szpitala z krwawieniem i lekarze odpowiednimi lekami wszystko zatrzymali, tyle że ona pojechała do szpitala natychmiast.

Co do mojego Skarba, to każdego dnia daje o sobie znać, cudowne uczucie :) a dzisiaj po raz pierwszy mąż poczuł, jak dzidziuś się poruszył :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47092 przez lopez2010
:) malo tych majówek tutaj - szkoda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47096 przez Agnieszka84
Majóweczki,
już niedługo będę miała usg 4d. wiem, że już przesadzam ale już nie mogę się doczekać. Teraz w ogóle się nie denerwuje ale myślę, że w dzień samego badania będę myślała tylko o tym, żeby wszystko było w porządku!!!! Wczoraj byłam u pani dr państwowo, bo chodzę prywatnie i państwowo, to pani dr powiedziała, jak badała echo serca dzidzi, że chłopak będzie na 100%. Nie wiem po czym ona to stwierdziła ale po minie i zapewnieniu, ona jest tego pewna.. ciekawe... Dla dziewczynki nie miałabym problemu z wyborem imienia ale dla chłopaka.. hmm, będzie gorzej!:)
Ściskam Was mocno kochana!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47098 przez Agusiak
Cześć Dziewczyny!!!

Jak tam samopoczucie przed Świętami??
U mnie bardzo dobre, mieszkanie ogarnięte, choinka ubrana, więc już nic nie robię tylko wypoczywam i czekam na Wigilię i.....prezenty :)

Wydaje mi się też, że od jakiś kilku dniu czuję nad ranem ruchy Maluszka, ale nie jestem w 100% pewna i czekam na jakiegoś mocniejszego kopniaka :)

Już dawno nie pytałam o rozmiary Waszych Brzuszków...Można już bez problemy zauważyć, że jesteście w ciąży?? Ja jak założę coś obcisłego to spokojnie widać, ale jak już jakiś sweter czy koszulkę to raczej nadal ciągle grubasek niż ciężaróweczka.
Koleżanka powiedziała, że teraz od piątego miesiąca (bo też jest majówką) to brzuszek będzie już szybko rósł. Ciekawe czy tak jest naprawdę...??

Pozdrawiam Was serdecznie i przed świątecznie ale odezwę się jeszcze żeby złożyć Wam życzenia :):):):):)::):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl