BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 2 miesiąc temu #72055 przez gumisiowa
Cześć,

Joleczka, Agusiak ma racje. Forum od tego jest, żeby można było ponażekać, bo zawsze się znajdzie ktoś z podobnym problemem. Też miewam dni kiedy Mały się bardzo żadko rusza i słodkie nie pomaga, ale zazwyczaj następnego dnia daje mi popalić :P

Dzisiaj byłam na chwilę w pracy po PITa i zanieść zwolnienie. Fajnie było wypić herbatkę z dziewczynami i nie musieć tam dłużej siedzieć :P

A właśnie wstawiłam parówki w cieście francuskim do piekarnika, także obiadek za 20 min będzie gotowy :)

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72122 przez Agnieszka84
Cześć,

ja dzisiaj gotowałam zupę fasolową, na życzenie mojego kochanego męża. Jutro idę na wizytę, więc na pewno zobaczę mojego szkraba:) Ja też czasami słabo czuje ruchy ale to dlatego, że pewnie nasze dzieciątka śpią. Myślę, że nie ma się czym martwić na zapas. Dziewczyny spadła mi dosyć mocno hemoglo. Tak do tej pory miałam powyżej 13,6. Jak będzie nadal tak spadać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72127 przez Agusiak
A ja dzisiaj na obiadek zjadłam pizze bo miałam na nią dużą ochotę :P Mąż kupił mi też bezy więc w sumie to tylko się obżeram :P ;) Ciekawe co pokaże waga na najbliższej wizycie ;)

Agnieszka84 jutro masz wizytę to o wszystkim na pewno dowiesz się od lekarza, może przepisze Ci jakieś tabletki albo coś zaleci na tą hemoglobinę. Daj znać jak na wizycie i co Ci poradził.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72142 przez gumisiowa
Agnieszka84 pewnie dostaniesz żelazo i jakieś inne witaminki. Ja praktycznie od początku 2 trymestru mam poniżej 12 czyli poniżej minimum i cały czas łykam żelazo.

Agusiak, narobiłaś mi smaka na te bezy i widzę, że avatarek zmieniłaś :) bardzo ładny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72146 przez Agusiak
no właśnie zmieniłam, ale nie wiem o co chodzi bo jak piszę posty to cały czas wyświetla się to kocisko ;) nie wiem czy to się samo zmieni za jakiś czas czy jak?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72148 przez Agusiak
gumisiowa o widzę, że Ty też zmieniłaś i od razu przy poście też masz zmienione.
Jak to zrobić??

A fotka super, śliczny brzusio :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72151 przez gumisiowa
Ja wchodziłam w profil -> moje emblematy zaznaczałam pole "zaznacz, aby usunąć emblemat." Potem w sekcji "Wyślij plik z ikoną emblematu z Twojego komputera" wybierałam i na końcu "wczytaj" i to wszystko.
Ale w Twoich postach masz zmieniony avatarek, więc to może kwestia przeglądarki internetowej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72154 przez Agusiak
chyba masz rację z tą przeglądarką bo robiłam dokładnie wszystko krok po kroku jak piszesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72527 przez Joleczka
Witam Kobietki czwartkowo!!

Jak tam Wasze samopoczucia??

Moje dziś kiepsko, zresztą już od wczoraj tak jest, siedzę lub leże i czekam na jakikolwiek ruch Maleńkiej.

Agusia jak tam brzuszek jeszcze boli, czy minęło po no-spie?? Mam nadzieję że już OK! :)
Gumisiowa super brzusio, ja nie mam tak pięknie zaokrąglonego!! :)

Agnieszko84 ja również mam anemię, moja hemoglobina jest poniżej 11 i nadal mi nic nie zapisał ale to wina mojej położnej która prze pomyłkę wpisała ilość leukocytów a nie hemoglobiny i mój lekarz nie zauważył ale pewno po następnych badaniach zapisze jakieś żelazo. :) Choć wolałabym nie bo mam dość leków, biorę na nadciśnienie, magnez i witaminy razem jakieś 6 tabletek... Ale jak będzie trzeba to cóż...

Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72543 przez Agusiak
Witam wszystkie mamusie :)

Joleczka z brzuszkiem już w porządku, przestał boleć jeśli zanim mąż wrócił z pracy i przywiózł no-spę :)
Joleczko od wczoraj nie poczułaś żadnego ruchu Maleńkiej czy coś czułaś tylko słabiutko?
Kurcze jestem daleka od tego, żeby Cię stresować, ale ja bym chyba spanikowała i pojechała na Izbę Przyjęć na USG, żeby się uspokoić. Popukaj jeszcze do Córci, może zwyczajnie ma taki czas, że więcej odpoczywa...

Daj znać jak się sprawy mają no i oczywiście trzymam kciuki za kopniaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72574 przez Joleczka
Agusialekarz kazał mi liczyć ruchy, mówił że na 3 godziny powinno wystąpić 10 ruchów a ja owszem poczułam wczoraj słabiutkie 10 ruchów ale na cały dzień. Na razie tłumaczę sobie to tym że odwróciła się plecami i mogę nie czuć ruchów... Poczekam jeszcze może faktycznie to taki czas i odpoczywa więcej. Nie chce na razie panikować...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72603 przez Agusiak
Joleczka , masz rację stres to Ci teraz nie jest wcale potrzebny, panika tym bardziej :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72705 przez koliber1
Cześć Dziewczyny!
Strasznie dlugo mnie nie bylo,bylam przez miesiac w Polsce i jakos szkoda mi bylo czasu na siedzienie przed komputerem.Ale nadrobilam juz zaleglosci,poczytalam wszystko w stecz co napisalyscie i teraz juz postaram sie byc na biezaco:)

Przykro mi ze macie problemy z brzuszkami,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze u Was.
U mnie tez nie wszystko tak do konca jest ok,po ostatniej wizycie okazalo sie ze mam w moczu czerwone krwinki,nie mam wprawdzie zadnych dolegliwosci z tym zwiazanych,musze wiec czekac do nastepnej wizyty i wtedy zobaczymy co dalej.Prawdopodobnie jest to jakas infekcja.
A tak pozatym to brzusio juz coraz wiekszy no i ogolnie juz coraz ciezej.A jak to u Was wyglada wagowo?u mnie 10kg na plusie.
Juz coraz wiekszy stres majowy mnie ogarnia,ale nie da sie z trgo wycofac wiec jakos to musi byc:)

Pozdrawiam Was!


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72720 przez Agnieszka84
i po wizycie:29 tydzień
synuś waży 1490g :). Jeżeli chodzi o hemoglo. to nie mam teraz brać żelaza, jak na razie jest ok. Dopiero gdybym miała poniżej 11, wtedy żelazo. Ogólnie wszystko ok:) Mały jest niezwykle ruchliwy. Obudził mnie w nocy i wypychał swoje stopki. Pani dr zrobiła zdjęcie usg stopy, bo mówiła, że duże stopy ma:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #72730 przez gumisiowa
Agnieszka84 fajnie, że wszystko ok. Ja się nie mogę doczekać swojego USG a do 11 marca jeszcze kawałek, ale jakoś to zleci. A mój mały też mi często daje popalić :P
Czy Twój już jest główką w dół?

koliber1, fajnie, że będziesz znowu z nami na bieżąco. Ja mam 9,5 kg na plusie. Wczoraj na szkole rodzenia pani powiedziała, że 9 kg to minimum praktycznie.

Joleczka, trzymam kciuki, żeby mała i Tobie dała popalić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl