BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 2 miesiąc temu #74188 przez Agusiak
A tu Roxy na wakacjach nad Polskim morzem sierpień 2011r. :)

Niestety z przodu da jej się zrobić fotkę tylko jak ją się siła przytrzyma, bo bardzo ją aparat interesuje ;) stąd takie ujęcie tył/bok:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74189 przez Agusiak
no i oczywiście to był sierpień 2010, a nie 2011 :P
coś zbyt szybko w przyszłość wybiegam ;)

Udanej Niedzieli!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #75183 przez gumisiowa
Hej,
Właśnie wróciłam :)
Wyjazd okazał się owocny, bo dostaliśmy łóżeczko od cioci (oczywiście używane) ale praktycznie takie jak chcieliśmy kupić, także zawsze to parę stówek do przodu.

Agusiak, jeżeli chodzi o wózeczek to my póki co wybieramy Jedo Fyn, ale jeszcze nie kupiliśmy więc może się to zmienić. Generalnie wszystkie te wózki są do siebie podobne. Jedynie ceną sie różnią praktycznie.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75238 przez Agusiak
cześć dziewczyny!!

Ja wczoraj posprzątałam całe mieszkanko, bo mieli nas odwiedzić teściowie, ale ostatecznie to my pojechaliśmy do nich. Moja praca nie poszła na marne ponieważ dziś odwiedziła mnie przyjaciółka, posiedziałyśmy, zjadłyśmy po ciachu do kawki i oczywiście nagadałyśmy się jak zawsze :P :)
Pogoda dziś u mnie bardzo słoneczna chociaż mroźna, ale i tak jakoś to słonko nastraja już wiosennie :):)

gumisiowa łóżeczko bardzo fajne i co najważniejsze za darmo :P

Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75244 przez EMI 2011
Hej Majóweczki

My już po wizycie kontrolnej.

Z Emilką wszystko super, waży 1111 g :) Krew też idzie w górę, więc będzie dobrze. Także jesteśmy zadowoleni.

Wózeczki bardzo fajne, ja mam bardzo podobny (dostajemy od siostry). Moja koleżanka kupuje TAKO JUMPER- jest sprawdzony przez inne dziewczyny i bardzo jej polecają. No, ale każdy ma swój gust i jest w czym wybierać, więc na pewno coś znajdziecie dla swoich Bobasków :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75247 przez EMI 2011
Coś poklikałam i mi się wysłało. Taki będziemy mieć wózek tylko kolorystyka inna- bordo z beżem. Siostra była zadowolona a my jesteśmy o 1200zł o przodu ;)

Trzymajcie się ciepło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75275 przez koliber1
U nas dzis strasznie spiacy dzien,przeplatany bolem glowy.Na szczescie moge sobie pozwolic na to zeby nie wychodzic z lozka i tak tez staram sie robic:)ja juz chyba pisalam ze nasz typ wozka to teutonia mistral s,dzis mielismy isc zlozyc rezerwacje ale maz zostal w pracy dluzej i w sumie dobrze sie zlozylo bo nie mialabym dzis sily na bieganie po sklepach.
Wasze wozeczki tez mi sie bardzo podobaja:)

Gumisiowa lozeczko super!







Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75283 przez Agusiak
ja też jestem za tym, że jak tylko jest możliwość żeby zaoszczędzić to trzeba z niej skorzystać, tym bardziej, że rzeczy i akcesoria dla dzieci są bardzo drogie a będzie się ich w miarę krótko używać.
No my poza ubrankami to nic nie dostaniemy "w spadku" bo szwagierki synek malutki i też jeszcze będzie używał i wózka i łóżeczka. Z resztą jeśli chodzi o wózek to i tak bym po nich nie chciała bo mają jakiś taki bardzo udziwniony i mnie osobiście się on nie podoba, bo jest jakiś taki pokraczny :angry:
Mogli nam co prawda podarować kołyskę, bo przeszli na łóżeczko, ale woleli sprzedać na allegro, więc nie wnikam (ich sprawa, łachy nie robią :P :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75289 przez koliber1
Agusiak nie jestes jedyna ,my tez poza ubrankami na nic nie liczymy,bo siostra tez ma jeszcze male dziecko a pozatym taniej wyjdzie kupic nowe niz wysylac za granice.A z drugiej strony ja nie lubie pozyczac bo boje sie ze mogloby sie zniszczyc i co wtedy?AAaa w sumie to jest szansa ze kolyske dostaniemy ale nie wiadomo co z tego bedzie bo kolezanka wyjechala na kilka miesiecy wiec moze sie okazac ze jak wroci to nasza corcia juz z niej wyrosnie.

Dziewczyny a przygotowujecie sie juz jakos do porodu?poza szkolą rodzenia?





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75297 przez Agusiak
no ja się jeszcze jakoś specjacje to nie przygotowuję. Za jakieś dwa tygodnie zamierzamy się jedynie wybrać już do szpitala, w którym chcę rodzić, żeby dowiedzieć się u źródła czego wymagają, wyników jakich badań, co zabrać dla dziecka i dla mnie, a co szpital zapewnia i takie tam.
A poza tym i szkołą rodzenia to nic. Jeszcze mam sporo czasu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75318 przez koliber1
ja tez za dwa tyg.mam jechac do szpitala ale jak narazie nic mi nie przyslali kiedy to ma byc.Wiem tylko ze mam sie zgosic w 32 tyg.zeby skontrolowac lozysko,bo na usg polowkowym wyszlo lozysko przodujace.Ja juz wiem ze jest ok ale moj lekarz stwierdzil ze jak mam tam rodzic to niech oni tez to sprawda,i w sumie ma racje niech oni biora odpowiedzialnosc.Mam zamiar tez wtedy sie dowiedziec co zabrac ze soba i w ogole.

Mi chodzilo raczej o przygotowanie typu masaz krocza.Slyszalyscie o czyms takim? i co o tym myslicie?




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75326 przez Agusiak
heheh, tak tak słyszałam, czytałam, ale póki co nie myślę, żeby to robić i znając siebie pewnie w ogóle nie będę :P
Czytałam wypowiedzi, że warto i że to pomaga,ale jakoś na razie nie czuję takiej potrzeby. Może dlatego że to moje pierwsze dziecko i nie wiem co to za ból, ale nie stresuje mnie nacinanie krocza i jakoś nie mam specjalnie nic przeciwko. Pójdę na żywioł i będzie co ma być. No chyba, że bliżej porodu złapie mnie panika i zacznę stosować te wszystkie metody byleby sobie pomóc, ale pewnie będzie już wtedy zbyt późno by osiągnąć pożądany efekt ;)
Może przerobię w domu kilka ćwiczeń na rozciągnięcie krocza ze szkoły rodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75464 przez gumisiowa
Jeżeli chodzi o masaż krocza to na szkole rodzenia mówili żeby dopiero zacząć to robić po 35 tyg ciąży olejkiem veleda :P
Ja jutro na szkole rodzenia będę miała pokaz kąpieli i będziemy ubierać lalki, także będzie śmiesznie :P
Miłej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75692 przez Agusiak
gumisiowa nam na szkole rodzenia w tym tyg. położna też ma przywieźć lalki tyle, że my w czwartek :)

Kurcze już marzec. Teraz kolej marcówek, potem kwietniówki i my :)
ach..ile to jeszcze czasu ;)
Ale mam nadzieję że szybko zleci :)

Miłego dnia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76026 przez Agusiak
a łóżeczko to mam takie upatrzone:
allegro.pl/lozeczko-mis-z-gwiazdka-szufl...iel-i1454810565.html

a co do pościelki to się jeszcze zastanowię jak już przyjdzie do kupowania, ale też bardzo mi się podoba :)

a taką chcę sobie sprawić poduchę do karmienia:
allegro.pl/motherhood-wygodna-poduszka-d...cha-i1456070906.html

no i zastanawiamy się jeszcze nad łóżeczkiem turystycznym, ale to może jak już się Maluszek urodzi :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl