BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 2 miesiąc temu #76414 przez magga146
czesc
w koncu konec remntu w kuchni mieszkanie doprowadzone do porzadku :)
ja nie chodze na szkole rodzenia i troche zaluje no ale moja tesciowa jest polozna wiec jak cos opieke mam :)
co do wozka to my kupilismy x-landera w promocji za 1100zl
www.x-lander.pl/xa
kolor volcano i na pierwszy rzuk oka bardzo nam sie podoba spacerowka jest duza wiec mam nadzieje ze dluga mlody pojezdzi a do tego ma spiwor na spacerowka ze jak zalozylam to wygladal jak wozek gleboki hihih
łozeczko mamy z allegro kupilam dla opuszczanego boku bo bylo tanie a z opuszczanym bokiem sa bardzo drogie
allegro.pl/lozeczko-bukowe-120x60-wyprzedaz-i1418246913.html
nam sie podoba

wczoraj bylam na wizycie u mojej pani gin
z mlodym wszytsko w porzadku wazy 1200 termin na 15 maja teraz wyszedl :)

a mam do was pytanie czy na usg wychodzi wam tez tak ze ktoras czesc ciala jest wieksza od innych
u nas np glowka jest starsza w tygodniach od brzuszka co prawda moja gin mowi ze to nic zlego ze tak jest ale spytam sie was:)
dieta troche mi doskwiera brak mi cukru slodyczy chyba raz na jakis czas sobnie cos skubne zwlaszcza ze juro tlusty czwartek
a tak ogolnie to ok
maly fika koziolki
caluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76534 przez Agusiak
Dzień dobry wszystkim :)

Piękne dziś u nas słoneczko, temperatura jeszcze nie wiosenna, ale już da się zauważyć, że rano szybciej robi się jasno a wieczorkiem też później się ciemni :lol:

magga146 to mówisz, że ten x-lande fajny?
Też jest u mnie w czołówce, głownie ze względu na duże koła.
A jak z wykonaniem i wykończeniami? Fajnie to wszystko jest porobiona, nie jakaś fuszerka?

No ja dzisiaj mam wizytę u gina i zobaczymy co powie, o ile w ogóle coś mi powie, bo jakoś strasznie małomówny jest. Ale dziś już mu nie popuszczę, będę siedziała tam tak długo aż zadam wszystkie moje pytania i uzyskam na nie odpowiedzi :angry:

A z tymi wymiarami i wiekiem z USG to faktycznie jest to normalne.
Ja tak miałam kiedyś z kością udową, że niby też młodsza ode reszty, ale on powiedział, że to bez znaczenia. Teraz nie wiem jak jest bo już dawano nie miałam USG. Może dziś mi zrobi :)





Miłego dnia i odezwę się po wizycie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76539 przez mania 82
Witajcie Majóweczki! :-)

Mnie tez bardzo dawno nie bylo na forum bo mialam problemy z komputerem po zmianie dysku, ale teraz mam nadzieje ze juz bedzie ok i bede mogla czesciej pisac. Zaczynam od uzupelnienia listy:

Ulcia85 - 29.04 -……………………..(Max,Filip,Adas,Adrian/Julia,Zosia,Zuza)
Agnieszka84 - 01.05 - Wiktor
Lopez2010 - 05.05 - Milena
Kinia-2403 - 04.05 - Piotrek
Izacoolhawik - 08.05 - Oliviers
Anlov - 06.05 - s…………………….
Gosiaczek997 - 07.05 - Natalia
Hasia_86 - 10.05 - …………………
Gumisowa - 14.05 - Krzysztof
Mania82 - 15.05 - Karina
Lidia83a - 16.05 - Julia
Lenka2421 - 17.05 - ………………………
Aguska - 21.05 -…………………….(Krzys,Kinga,Magda)
Agnieszka_86 - 21.05 - Julia,Wiktoria
Joleczka - 22.05 - Magdalenka
Emi2011 - 30.05 - Emilia Maja
Kolber1 - …….05 - c……………
Marigue - …….05 - s…………………

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76549 przez magga146
u nas tez sloneczko swieci no ale ja jestem uziemiona nadal musze lezakowac

Agusiak
no my zastanawialismy sie pomiedzy espiro gtx
www.babydesign.pl/espiro.php
a wlasnie x-landerem na pierwszy rzut oka wydaja sie praktrycznie identyczne ale w sklepie jednak jest roznica
x-landera prowadzi sie jak po masle z espiro juz tak nie bylo to jest tylko moje zdanie i meza, no ale jak sobie nimi pojezdzilismy to pomoglo nam podjac decyzje do tego doszlo ze byla promocja to sie nawet nie zastanawialam. gondola jest sreniej wielkosci ale to teraz w wiekszosci wozkow tak jest ale mowie ci jak zlozylismy spacerowke i pozakladalam wszystko typu wlasnie spiworek itp to byl tak zabudowany jak gondola normalnie az zaczelam sie smiac do tego x-lander ma bude ktora mozesz rozlozycz i siega praktycznie do samych nozek dziecka nie wiem jak ci to wytlumaczyc jest tam suwak i mozesz miec bude normalnej wielkosci po rozlozeniu a jak odepniesz ten suwak to ona sie robi 2 razy wieksza.
no le najlepiej byloby zebys sama to sobie ogladnela ja mialam takie szczescie ze u nas otworzyli nowy sklep dzieciecy smykoland i maja tam doslownie wszytsko wiec moglam sobie poogladac do tego dostalam karte na 5% rabatu :)

co do fotelika my kupilismy maxi cosi cabrio fix drogi jest ale bezpieczenstwo przede wszytskim do tego dokupilismy adapter i tez moge wpiac go w wozek adapter 30 zl kosztowal

czekamy na info jak tam po wizycie
moja pani gin to straszna gadula wiec ja nie musze sie o nic pytac :) a usg robi mi zawsze na wizycie wiec caly czas jestem na biezaco co z mojim synkiem. zreszta ze mna zawsze jest maz wiec i on cos zapamieta o cos sie spyta i jest ok :)
lekko sie rozpisalam sorki :S
pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76550 przez Agusiak
mania 82 witaj :) Też mam nadzieję, że będziesz teraz częściej zaglądać, i że w ogóle coraz więcej nas tu będzie bliżej maja :lol:

Ulcia85 - 29.04 -……………………..(Max,Filip,Adas,Adrian/Julia,Zosia,Zuza)
Agnieszka84 - 01.05 - Wiktor
Lopez2010 - 05.05 - Milena
Kinia-2403 - 04.05 - Piotrek
Izacoolhawik - 08.05 - Oliviers
Anlov - 06.05 - s…………………….
Gosiaczek997 - 07.05 - Natalia
Hasia_86 - 10.05 - …………………
Gumisowa - 14.05 - Krzysztof
Mania82 - 15.05 - Karina
Lidia83a - 16.05 - Julia
Lenka2421 - 17.05 - ………………………
Agusiak - 21.05 -…………………….(Krzyś, Paulinka)
Agnieszka_86 - 21.05 - Julia,Wiktoria
Joleczka - 22.05 - Magdalenka
Emi2011 - 30.05 - Emilia Maja
Kolber1 - …….05 - c……………
Marigue - …….05 - s…………………


No to ja też w końcu poprawię swoje dane na liście :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76551 przez magga146
i ja teraz wyszlo na 15.05.11 jak narazie bedzie Staś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76553 przez Agusiak
magga146 dzięki za opinię o wózku :)Postaram się go gdzieś poszukać u nas w sklepach, żeby pooglądać na żywo. Mam nadzieję, że uda nam się go gdzieś dopaść ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76557 przez Agusiak
magga146 nie widzę Cię nie liście, czy mi się wydaje... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76562 przez magga146
ano nie ma mnie tam nizej dopisalam sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76566 przez Agusiak
a to już Cię dodaję :)

Ulcia85 - 29.04 -……………………..(Max,Filip,Adas,Adrian/Julia,Zosia,Zuza)
Agnieszka84 - 01.05 - Wiktor
Lopez2010 - 05.05 - Milena
Kinia-2403 - 04.05 - Piotrek
Izacoolhawik - 08.05 - Oliviers
Anlov - 06.05 - s…………………….
Gosiaczek997 - 07.05 - Natalia
Hasia_86 - 10.05 - …………………
Gumisowa - 14.05 - Krzysztof
Mania82 - 15.05 - Karina
magga146 - 15.05 - Staś
Lidia83a - 16.05 - Julia
Lenka2421 - 17.05 - ………………………
Agusiak - 21.05 -…………………….(Krzyś, Paulinka)
Agnieszka_86 - 21.05 - Julia,Wiktoria
Joleczka - 22.05 - Magdalenka
Emi2011 - 30.05 - Emilia Maja
Kolber1 - …….05 - c……………
Marigue - …….05 - s…………………

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #76571 przez gumisiowa
Agusiak, na tej stronce jest fajnie wszystko pokazane na filmiku jakie ma funkcje ten x-lander

www.tosia.pl/sklep/product/p/491/x-lander,xa.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76580 przez koliber1
Dziewczyny ja tez mam termin na 15.05 ,zastanawiamy sie miedzy Roksanką,Patrycją a Sandrą.


Ja tez myslalam o wozku x-lander,ale zrezygnowalam dlatego ze ma kubełkową spacerowke i podobno dzieci z nich szybko wyrastaja.Zalazalo mi zeby byla przekladana raczka a nie tylko siedzisko,dlatego nadal moim faworytem jest teutonia mistral s.Za jakies 2 godzinki wybieram sie z mezem na zakupy ,moze juz zamowimy ten wozek,chyba ze wpadnie nam w oko jeszcze cos innego.

a jutro wizyta u lekarza:)




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76600 przez mania 82
Ehh ten komputer mnie dobija, znowu mialam problemy z netem :-/ No ale mam nadzieje ze tym razem uda mi sie troche napisac. Zaleglosci w czytaniu nadrobilam ale ciezko mi spamietac ktora z Was co pisala wiec ogolnie ciesze sie ze mniej wiecej wszystko OK.

Ja podobnie jak Joleczka troche panikuje z ruchami Malutkiej bo od tygodnia znacznie oslably i jak wczoraj zadzwonilam do mojego gina bo juz nie moglam wytrzymac to on mi kazal jechac na Izbe Przyjec poloznicza na badanie NST bo jak na 30 tc powinnam czuc je lepiej. Tam polozna stwierdzila ze po prostu za zadko jem :unsure: o zgrozo a wydawalo mi sie ze wlasnie jem duzo. Kazala isc mi sie najesc do bufetu i wrocic na badanie i faktycznie jak zjadlam to co mi kazala (bulka z twarozkiem popita Kubusiem i zagryziona Snikersem - hehhe wyobrazcie sobie zjesc to na raz i to w stresie) to Malutka sie uaktywnila i na badaniu wszystko wyszlo OK, takze teraz bede jesc czesciej :silly: a tak poza tym samopoczucie u mnie w porzadku, czasami mnie brzuszek pobolewa ale z tego co czytam i pytalam lekarza to zupelnie normalne jest. Wizyte mam 8.03 i juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc moja ksiezniczke :kiss:

Jesli chodzi o wyprawke to ja akurat naleze do tych osob ktore lubia miec wszystko wczesniej przygotowane takze prawie wszystko juz mam kupione (zostal jeszcze materacyk, wanienka, przescieradla, jakas butelka w razie czego jakby byl problem z pokarmem i apteczka typu spirytus do pepka itp.) Wozek tez mamy X-Lander XA, tyle ze model sprzed 4 lat bo dostalismy od kuzyna meza, kolor pomaranczowy :-) troche przeraza mnie w nim rozkladanie oparcia w spacerowce ale jak to sie mowi darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby ;)


Pozdrawiam Was Majóweczki słonecznie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76605 przez Agusiak
Ulcia85 - 29.04 -……………………..(Max,Filip,Adas,Adrian/Julia,Zosia,Zuza)
Agnieszka84 - 01.05 - Wiktor
Lopez2010 - 05.05 - Milena
Kinia-2403 - 04.05 - Piotrek
Izacoolhawik - 08.05 - Oliviers
Anlov - 06.05 - s…………………….
Gosiaczek997 - 07.05 - Natalia
Hasia_86 - 10.05 - …………………
Gumisowa - 14.05 - Krzysztof
Mania82 - 15.05 - Karina
magga146 - 15.05 - Staś
koliber1 - 15.05 - Roksana, Patrycja, Sandra
Lidia83a - 16.05 - Julia
Lenka2421 - 17.05 - ………………………
Agusiak - 21.05 -…………………….(Krzyś, Paulinka)
Agnieszka_86 - 21.05 - Julia,Wiktoria
Joleczka - 22.05 - Magdalenka
Emi2011 - 30.05 - Emilia Maja
Marigue - …….05 - s…………………


Ok koliber1 już Cię wpisałam :)
Gumisiowa, dzięki za linka, na pewno sobie obejrzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76612 przez Agusiak
mania 82 to super, że wszystko Ok. Masz oficjalnie przyzwolenie na objadanie się do woli :P :P :P :P
Ja przyznam szczerze też obecnie najbardziej stresuję się tymi ruchami. Ostatnio nawet mówiłam do koleżanki, że ciąża to jednak chyba najbardziej stresujący dla matki czas, i że już bym chciała żeby Maluszek był z nami zdrowiuteńki na świecie :)
Ja specjalnie żeby zaktywizować Malucha to jem coś słodkiego, czasem trochę popukam i czekam na odpowiedź, ale to na prawdę można zwariować. Każdy o tych ruchach pisze i mówi co innego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl