BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 2 miesiąc temu #73166 przez magga146
wiec zapomnialam dodac iz mam cukrzyce ciazowa i zero slodyczy!!! i glupia dieta :(

tez mam czasami takie uczucie w brzuchu jakbym miala dostac @ co do twardnienia brzucha to jakos nie moge odroznic czy to mlody sie wypycha czy wlasnie twardnieje :/
szyjke mialam 2,5 po 2 tyg lezenia 3 a teraz ide we wtorek i zobaczymy ale podejzewam ze znowu bedzie krotka bo ten tydzien troche wiecej musze chodzic bo mamy remont kuchni.

Joleczka
ja raz bylam w szpitalu jak juz pisalam bo spanikowalam ze mlody sie nie rusza niezla ze mnie panikara jak pewnie z kazdej z nas ale jak to moja pani gin mowi lepiej 2 razy sprawdzic niz pozniej sie zdziwic ::)

co do torby do szpitala jeszcze nic nie mam tylko torbe hihi
ale dla malego to juz sporo
a wiec
kupilismy juz wozek x-lander bo byl w promocji zamiast 1900zl my zaplacilismy 1100 wiec od razu kupilismy fotelik samochodowy maxicosi. mamy tez lozeczko ktore kupilam na allegro za 189zl z opuszczanym bokiem mi sie pdooba jak cos moge przeslac link.
no i oczywiscie 2 pelne szuflady ubranek niektore ze sklepu z tania odzieza a niektore nowki :) reszte zakupow zrobie gdzies w kwietniu bo kasy nie ma. a lista dluuuuga. wiec jakby co tfuu tfuuu na psa urok mlody chcial wyjsc wczesniej to te najwazniejsze rzeczy mam no prawie jeszcze materacyk i posciel

a wlasnie dziewczynki
jaki materacyk kupujecie
bo ostatnio sie naczytalam ze te kokosowe to plesnieja a gryka jest za twarda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73183 przez koliber1
:)hehe widze ze zapoczatkowalam wielkie powroty majowek na forum:)

Joleczka ciesze sie ze u Ciebie juz wszystko ok,ja sie wczoraj tez wystraszylam(szczegolnie ze znalam Twoja sytuacje) bo moja mala tez przez wiekszosc dnia nie dawala znac o sobie,na szczescie przed moim zasnieciem rozbudzila sie

Ja sie troszke zaopatrzylam w Polsce,mam juz ciuszki raczej na dzien dzisiejszy wszystkie ale pewnie okaze sie ze jeszcze czegos brakuje.Mam tez posciel do lozeczka i przybory kosmetyczne.Brakuje lozeczka ,wozka ,wanienki i przewijaka.Torby tez jeszcze nie pakuje bo tak naprawde to jeszcze nie wiem co musze zabrac.Wiem tyle ze daja w szpitalu wszystko i trzeba miec tylko rzeczy na wyjscie ze szpitala.

Nas tez czeka jeszcze remoncik,ale to dlatego ze jak rok temu sie wprowadzilismy to nie robilismy od razu wszystkiego,wiec teraz planujemy wymienic podloge i wyremontowac pokoik malutkiej.

Widzialam ze stworzylyscie fajna liste z terminami,ja mam termin na 15 maja a jesli chodzi o imie to mamy jakies typy ale chyba zdecydujemy dopiero jak zobaczymy malutka i zobaczymy co do niej pasuje:)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73185 przez Agusiak
magga146 , przykro mi, że masz cukrzycę. Ja mam wizytę 2.03, mam wówczas dostać skierowanie na badania i powiem szczerze, że też spodziewam się cukrzycy, bo strasznie się obżeram słodyczami, nie znam umiaru chyba, że mnie już zemdli, hihihi ;) :P :P

Co do materacyka to jeszcze się nie orientowałam, ale wszędzie są kokos-pianka-kokos, albo kokos- gryka, albo pianka- gryka. Będę pewnie w odpowiednim czasie podpytywać bardziej doświadczone mamusie :) może zasięgnę języka u marcówek lub kwietniówek no i spytam szwagierski jaki ona ma, to dam znać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #73308 przez EMI 2011
Cześć Dziewczyny :)

Ale nam się forum uaktywniło, oby tak dalej.

Ja przeszłam małe przeziębienie, więc nie zaglądałam na forum, ale na całe szczęście poszło sobie. Ten Prenalen świetnie na mnie działa.

Poza tym jestem po badaniu krwi, po 3 tygodniach katowania się wołowiną, burakami i Soriferem(żelazo) moja hemoglobina z 10,1 skoczyła na 10,4. Szaleństwa nie ma, ale najważniejsze, że nie spada. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

Joleczka moja mała czasami też mało się rusza. Ostatnio chciałam jechać już na pogotowie, ale zjadłam czekoladkę i położyłam się na lewym boku i po 15 minutach dała o sobie znać. Jakie to jest stresujące szok. Jak tam Twoja glukoza- zrobiłaś już badanie??? I
nie stresuj się tak bardzo bo dzidzia to czuje.

Ja w poniedziałek idę do lekarza i zobaczymy jak tam mój Szkrab :)Mam nadzieję, że wszystko ok. 8 marca zaczniemy III trymestr ;)

Co do materaca my kupiliśmy kokos-pianka-gryka ponieważ najbardziej nam w sklepie polecali.

Co do wyprawki mamy już prawie wszystko- wózek i łóżeczko siostra nam daje( uff trochę kasy odeszło), pościele, wanienka itd już czeka. Jedynie co muszę dokupić to troszkę ciuszków na 56 bo koleżanka twierdzi, że mam za mało.

Zastanawiamy się nad fotelikiem do samochodu. Chcieliśmy kupić Maxi cosi cabrio fix, ale kurcze są takie drogie, a tak na prawdę dziecko bardzo szybko z niego wyrasta. No, ale na jego korzyść przemawia bezpieczeństwo.
Co Wy kupujecie, może coś doradzicie.

Trzymajcie się ciepło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73328 przez Agusiak
My to mamy zamiar kupić wózek 3w1 już z fotelikiem. Teraz tylko przeglądam strony, czytam opinie jaką wybrać markę i model wózka. Mózg się od tego wszystkiego lasuje, ale nie wariuję z tego powodu, bo jeszcze czeka nas najpierw wizytacja w sklepach no i jeszcze trochę czasu jest :)
Ale spać jakoś mi się zachciało, że ledwo na oczy patrzę. Chyba się zdrzemnę z godzinkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73458 przez Agusiak
A tu nikogo nie ma :P pewnie z mężulkami się przytulacie w piątkowy wieczorek i słusznie :)
Ja też idę już spać więc życzę Wam spokojnej nocki :)
Dobranoc.


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73589 przez Agusiak
Dzień dobry Mamusie!! :)

Wpadłam tylko na chwilkę życzyć Wam miłego weekendu, bo nie wiem czy uda mi się tu dziś zajrzeć, chyba że wieczorkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #73748 przez Joleczka
Witam wszystkie Mamusie!! :) :)

Tyle się napisałam i wszystko mi skasowało... :( :( :(

Emina staniej wizycie dostałam kolejny przekaz na badanie z obciążeniem glukozą, już się boje ale muszę zrobić, 7 marca od rana będę się z tym męczyć... :(

Jak tak czytam Wasze posty to stwierdziłam że jestem daleko w polu z przygotowaniami do narodzin mojej dziewczynki...
Łóżeczko mam dostać od koleżanki jakoś w marcu, jak chce dać to nie będę gardzić zwłaszcza że nie jest zniszczone, wystarczy że dokupię pościel i materacyk...
Nosidełko mam od szwagierki ale nadal jest u niej bo ona twierdzi że to za wcześnie żebym to dostała... Uszykowała mi też trochę ubranek, ona ma chłopca i wybrała tylko te które są "uniwersalne"!
Jedynie co to mamy wybrany wózek, występuje w wersji 3 w 1 ale my kupujemy 2 w 1 ( gondola i spacerówka) Na przełomie marca idziemy zamówić i na początku kwietnia będę mieć wózek już w domku. Kolorystykę pokaże Wam w fotkach niżej... (mam dwa do wyboru)

Miłego weekendu!! :) :)


A to pościel która mi się spodobała...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73811 przez deleria
Witam, ja też :lol: będę rodzić w maju:) termin mam na 16 maja

Paula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73835 przez Agusiak
Joleczka wózek bardzo fajny, takie właśnie tego typu podobają się mojemu mężowi :)Oba są bardo ładne ale mnie się bardziej podoba z zielonymi paseczkami :P
Pościel też słodziachna, chociaż nam na szkole rodzenia radzono żeby nie brać z baldachimem bo tylko się kurz na nim zbiera.


deleria witam na forum i gratuluję dzidziusia :) A będziesz miała synka czy córcię?
Jak się czujesz i w ogóle? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73958 przez Agusiak
Dziewczynki to moje typy wózeczków, ale jeden jest główny :)

Postaram się wrzucić fotki, ale nie wiem jak mi wyszło ich zmniejszanie :P

1. Ten mi się bardzo podobał, ale jest nowy na rynku i czytałam, że jest mało dopracowany. Ale to był mój pierwszy typ

Implast Bolder ECOLINE SD wózek+fotelik+ 6XGratis




2. ten też bardzo fajny



3. I ten wychodzi póki co na prowadzeni, mój główny typ




A wy jakie macie wózeczki na oku. Bo Wybór Joleczki już znamy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73962 przez Agusiak
dobra wkleił mi się tylko jeden, ale na szczęście ten najważniejszy x-lander, to jest mój typ.

Teraz wkleję pozostałe dwa ale po kolei bo jakoś nie wychodzi mi to w jednym poście.

Więc teraz będzie ten nie polecany

Implast Bolder ECOLINE SD wózek+fotelik+ 6XGratis

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73967 przez Agusiak
i ostatni też bardzo mi się podoba, jest na drugim miejscu :)

ESPIRO BABY DESIGN ATLANTIC 4 w 1 fotelik 2011

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73971 przez Agusiak
więc x-lander najbardziej mi się podoba, ale jeszcze nie wiem jaki kolor bo to uzależniam od płci Maluszka :)

Czekam na Wasze typy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #74185 przez Agusiak
część mamusie :)

No widzę, że póki co jestem tu sama i prowadzę monologi,hihihi :P :P ;)

Joleczka wrzucam obiecane fotki mojej psiny

Ta jest jak jeszcze była malutka:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl