BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 9 miesiąc temu #405702 przez sylka
Agi u lekarza ok. Muszę jeszcze brać antybiotyk a ten ból najprawdopodobniej od niego. Jak po zakonczeniu antybiotykoterapi :P nastapi bede robić badania. KUba już zdrowy. Na skierowaniu do neurologa dopisała pilne wieć bedziemy przyjęci od ręki. Lekarze teraz na urlopie wiec musze poczekać

Agusiaczku udanych wakacji :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405716 przez Agusiak
dziewczynki dobry wieczór :)

Sylka świetnie że już oboje czujecie się lepiej i że uda Wam się z Kubusiem szybciej pójść do neurologa :)

agi Amelka jest jedyna z tym jedzeniem ale widzę postępy robicie już coraz większe i tak trzymać :)

Ja dopiero teraz usiadłam i faktycznie narobiliśmy się z T jak wołki ale jest ogarnięte, a i tak dobrze, że teraz leje to odpadło nam podlewanie działki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Kochane dziękuję za życzenia co do urlopu, mam nadzieję, że będzie lepszy niż jego początek :dry:
Również będę za Wami bardzo tęsknić :kiss: :kiss:
Postaram się zajrzeć jeszcze rano ale gdyby mi się nie udało to Kochane trzymajcie się zdrowo i ucałujcie dzieciaczki :kiss: :kiss:

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405742 przez agi-p
Dzień dobry :)

Agusiaczku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mimo takiego początku urlopu , reszta musi przebiegać cudownie :) Wypoczywaj Kochana i niczym się nie przejmuj :) Bezpiecznej drogi i zero kolejnych kretynów :)

Sylka super , ze Kubuś już całkiem zdrowy :) I mam nadzieję , że po antybiotyku wszystkie dolegliwości Ci ustąpią . Kurcze jak przy antybiotyku nigdy podobnych do Twoich bóli nie miałam na szczęście .
Oj Oby Was z tym skierowaniem przyjęli tak szybko . Ja miałam dwa takei skierowanie w ostatnim czasie . U Okulisty przyjęli mnie od ręki , a endo żaden nie chciał . Na przyszły rok terminy mi dawali . W końcu jedna na NFZ powiedziała , ze mogę przyjść w sierpniu . A był to kwiecień !!! Poszłam , wiec prywatnie jak zawsze . Ale na ten termin sierpniowy czekam i pójde na NFZ również .

Nas dzisiaj czeka skręcanie mebli Pauli :) Ami juz zaciekawiona co to za kartony :) Będzie nam pomagała :)
Za pół godzinki idziemy na spacer , potem Ami do spania , a ja w tym czasie obiad szybko zrobię :)

Miłego dnia Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405891 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Teraz to tu pewnie monologi będę prowadziła :P

Meble Paulisi do połowy skręcone , reszta jutro :) Super wyglądają , rozjaśniły pokoik .
Amisia pomagała jak mogła :) I nawet weszła do jednej szafki i sie tak zamknęła :)

Na kolację zjadła pięknie grysik łyżeczką i ślicznie w łóżeczku zasnęła . Pierś tylko rano o 4 dostała i o 6 :) Chyba pomału mogę sie cieszyć :)

Sylka jak tam dzisiaj ? Nie miałaś już tych ataków bólu brzucha ?


Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405953 przez sylka
Agi witaj :)

Wczoraj nie miałam bólów więc zapewne kolka po lek. Wczoraj zaliczyliśmy nawet dłgi rodzinny spacerek i po nim też nic nie było :)

Widzę ze wy aktywnie czas też spędziliście. Czekam na foto złożonych mebelek :D

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405963 przez agi-p
Dzień Doberek :)

Sylka super , ze już bez bólu funkcjonujesz :) I sporo rodzinny spacerek za Wami , to angina ustępuje ? :)

My już po kościółku . Ami była prze kochana :) Teraz śpi , ja obiadek robię , a Mężuś kończy skręcanie mebelków :) Później wszystko wysprzątam i będzie super :) Foto oczywiście zamieszczę :)
Kurcze mieliśmy dzisiaj po obiedzie wyruszyć na rowerową wyprawę , a tu pada :(
Aguś Kochana mam nadzieję , że u Was pogoda lepsza .

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405994 przez sylka
U nas skwar. Obiadek mam zrobiony wiec się lenię a chłopaki sobie śpią :) WIeczorem pewnie skoczymy do kościółka bo wcześniej za parno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406144 przez agi-p
Dzień dobry :)

A mój Mężuś wczoraj pojechał po moją Mamcię i była u Nas na obiadku , potem przy kawce posiedzieliśmy . Bardzo się ucieszyła i ja również , bo rzadko u Nas bywa .
Popołudniu jak odwieźliśmy Mamę , to wybraliśmy się na wycieczkę rowerową i do znajomych na piwko . A wieczorem wpadli jeszcze znajomi z synem Igorkiem .
Posiedzieliśmy sobie i umówiliśmy się na sobotnie duszonki :)

A zaraz jade z Ami do Bielska . Mała do Mamci , a ja do ginekologa,endokrynologa i n azakupy .

Milego Dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #406184 przez sylka
Nas wczoraj odwiedziła siostra P. z mężem i dziećmi. Kuba zabawiał MAję. Zdejmował jej buty :P i dawał zabawki. Delikatnie głaskał. A MAja jaka już duża i śmieszka :) Później Kuba szalał z MAteuszem w swoim pokoju :) a my mieliśmy czas spokojnie porozmawiać.

Fajnie, że mąż pojechał po mamę. Mogłyście razem spędzić niedzielę :)

Mam nadzieję, że wizyty lekarzy przebiegną pomyślnie. Ja dziś chyba wreszcie pójdę i zapisze się na wizytę do endokrynologa bo muszę iść na kontrolę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406517 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Sylka to przyjemnie wczorajszy dzionek spędziliście :) Kuba to super dzieciaczek...opiekuńczy i tak chętnie się wszystkim dzieli :)

Ja dzisiejszy rajd po lekarzach zaliczyłam i kolejne skierowania na badania dostałam . W czwartek mam jeszcze przyjechac do gina na usg (chodzi o te bóle kręgosłupa) , a w przyszłym tyg kilka badań zrobić zleconych przez endo , bo to ACTH kiepskie mam .

Popołudniu jak Mężuś z pracy wróćił , to jeszcze do znajomych w odwiedziny pojechaliśmy , a wybieraliśmy sie do nich juz od roku :P

Pogoda dziś masakryczna ...upał i duchota . Ja nie wiem , ja mój Mężuś wytrzymuje na tym dachu . Ja to tyle co z auta do lekarza czy sklepu przechodziłam i mokra jak szczur byłam :(

Agusiaczek pewnie korzysta na maxa z pogody i urlopu . Kochana pogoda na wczasowanie Wam idealnie spasowała :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406797 przez agi-p
Dzień dobry :)

Wpadłam tylko się przywitać ...cisza tu straszna :(

Uciekam pranko powiesić na polku . Wiatrzysko duże , to zaraz wyschnie .
Ami bije rekord i śpi już przeszło 2 godz :) Mnie głowa bolała i wyjątkowo się przespałam .

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406814 przez sylka
My wróciliśmy z centrum miasta. Musiaąłm pozałątwiać kilka spraw :P Na szczęście dziecko grzeczne na wszystko pozwoliło.
Cała noc lało i z rana też to myslałąm że nic nie zaąłtwię przez pogodę. Na szczęscie udało się. W 1 str. skoczyliśmy spacerkiem a w 2 wróciliśmy juz autobusem.

Dziś przyszła fura Kubuśka, młody zachwycony jeździł po domku. Teraz śpi a ja zmykam kończyć obiad, wyprowadzę psa i zaieram się za pranie :)

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407054 przez agi-p
Dzień dobry :)

Sylka czyli zalatany dzionek miałaś wczoraj . Dobrze , ze Kuba był grzeczny i spokojnie wszystko załatwiłaś . U Nas wczoraj przez tą pogodę do południa prądu nie było :(
Super , ze furka zachwyciła Kubuśka . Pokaż nam tu jakieś foteczki małego rajdowca :)

My wczoraj popołudniu wylądowaliśmy u Kuzynostwa . Mieszkają obok Nas , graniczymy płotami :P Było super , z Sylwią obaliłyśmy winko ich roboty,..wyśmienite :)
Amelka miała super humorek i posiedzieliśmy chyba do 21-szej :)
Ostatnio codziennie albo my gdzies wybywamy,albo ktoś do Nas przyjeżdża :)

Dzisiaj popołudniu jadę z Ami do Mamci i dopiero jutro wrócę . Od razy z Pualisią i Kasią . Będzie wesoło przez tydzień ... dwie nastolatki w domku,będzie się działo :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #407176 przez sylka
Agi widzę że fajnie spędziliście wczorajszy dzień :)

Ja dziś planowałam odwiedzić szwagierkę by Kuba pobawił sie z dzieciakami, ale wstał o 9.30 to już nie opłacało mi się iśc bo zanim byśmy zjedli śniadanie, ogarnęli sie i doszli to byśmy byli z godz i bym wracała na drzemkę małego. TAkże może jutro skoczymy :)

Poszliśmy za to na spacerek :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407192 przez agi-p
Ale Kuba pospał !!! Moja Misia to w życiu tak długo nie spała :(
A zdjecia super :) Widac , ze z nowej furki zadowolony na maksa :) A jak pięknie zjada :)
Już nie mogę sie doczekać , żeby Amelka też tak fajnie spacerowała .

Już na serio zaczynam się martwić tym jej nie chodzeniem :( Skończyła 14 miesiac i nadal boi się nawet sama stac . Za jedną rączkę chodzi , ale koślawo i nie pewnie . Trzymana za dwie zasuwa jak szalona . Niby pediatra i neurolog mówią , że spokojnie zacznie w swoim czasie , ale jak to słysze , to mam już dość . Kiedy to jest w swoim czasie ?

My jak co dzień po 9 na spacerek wyruszyłyśmy . Teraz Ami jest już po drzemce , z której wyjątkowo szybko się wybudziła :( Ja musiałam sobie strzelić kolejną kawkę , bo coś senna jestem .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl