BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu #609689 przez Agusiak
Laski tak jest u nas dzisiaj od samego rana:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


A pamiętam jak kilka lat temu ok 10 kwietnia to się na działce w rzece kapaliśmy ze znajomymi :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #609719 przez sylka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


U nas tez zimowa aura.

Agusiak to czekam na ffotki pokoju z lozkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #609728 przez megi23
S dojechal jest w Stalowej u mnei juz nie pada snieg :)
znam wasze zdaie i wezme wszystkie pod uwage :) dzieki ze jestescie laseczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #609744 przez agi-p
Witam Kochane :)
Ależ ja tęskniłam za Wami . Z góry przepraszam , ale nie nadrobię tego co przez te 2 tygodnie pisałyscie . Ale obiecuję już pisać na bieżąco ... o ile córeczki mi pozwolą :P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Nie poczytałam za dużo co tam u Was , wiec wybaczcie jak będę dopytywała o to , o czym juz pisałyście :)

Agusiu już łóżko dla Linki kupiliście ?? Podeślesz linka ? Kiedy je składać będziecie ?
I napisz mi Kochana jak Ty się czujesz ? Jak Fasoleczka się miewa ?

Sylka Kubusiowi jeszcze ospa się przyplątała ? Ten to biedny wszystko na raz przechodzi . Dobrze jednak , ze tak dobrze ją znosi i przechodzi . I już będzie to miał za sobą , a to dobrze na przyszłość rokuje :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Kozłowska teściową się nie przejmuj . Ona wybrała takie życie , nie miej wyrzutów sumienia , dobrze że chronisz Matka przed tym wszystkim .

Gosiu Super , ze udało się wyjechać na świeta . Czekam na zdjecia :)

A co do pogody ...to dramat . Więcej śniegu niż w grudniu . Masakra . Musiałam pożyczać kombinezon zimowy dla Mai , bo nie nastawiałam się na zimę tej wiosny :P

Bardzo Wam dziękuję za gratulacje i ciepłe słowa :) Kochane jesteście :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #609799 przez Agusiak
Agusiu cudownie że się odezwałaś i że jutro już będziecie u siebie :)

To co opisałaś sprawiło że ciarki przeszły mi po plecach ale najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło, że jednak byłaś na czas w szpitalu i że ciążę wcześniej zakończono.
Życzę Ci aby Majusi jednak nie minęło takie piękne spanko bo po Amelci Ci się należy, hehe ;)
Bardzo się cieszę że wszystko u Was dobrze i Amisia uwielbia siostrzyczkę :) A z tym karmieniem czy dawaniem pić ze swojego kubeczka to już tak jest i rzeczywiście trzeba uważać ;)
Nie mogę się już doczekać zdjęć Waszej wspaniałej rodzinki :)

A jak teraz cukry się sprawują? Mam nadzieję że z każdym dniem coraz lepiej?
Mężuś pewnie ma jakieś dłuższe wolne, czy od jutra same zostajecie?

Ależ się za Tobą stęskniłyśmy, pewnie ciągle będziemy Cię o coś pytać :laugh:

Kochana ja czuję się na szczęście dobrze, na razie wszystko przebiega tak jak z Paulinką było. 11 kwietnia mam prenatalne i musze porobić jeszcze badania które mi zostały :)

Łóżeczko zamówiliśmy dokładnie takie:
allegro.pl/lozko-stas-160x70-dwa-kolory-...rac-i3106502687.html
ten ciemniejszy kolor. Chciałam je rozłożyć jak już będzie ciepło, czyli nie wiadomo kiedy, haha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #609878 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

U nas na szczęście po śniegu ni widu ni słychu. To znaczy leżą jeszcze takie ciapki,ale ogółem to już bardziej wiosennie. Nie zdziwię się jeżeli u Waś śnieg zniknie,a mnie zasypie :(

Ogarnęłam siebie,pokój,rozpakowałam walizkę.

Głupia zmiana czasu :angry: Ciekawa jestem ile czasu minie zanim Hania się przestawi. W dzień 3 godziny zasypiania,wieczorem 2. Zwariować idzie,bo w dzień moje cenne chwile topnieją,a wieczorem brakuje ich dla męża :( W dzień śpi krócej,bo przecież nie mogę jej pozwolić spać do 16,a potem oczekiwać by poszła spać o 20. Więc muszę ją budzić,a Kluseczka niedawno wydłużyła sobie drzemki do 3 godzin,a teraz bywa,że śpi tylko godzinkę :(

U rodziców w domu gorąco,mimo pozakręcanych grzejników i strasznie suche powietrze przez co Hania załapała kaszel,który męczy ją tylko i wyłącznie w nocy :(

Moja mama niedzielę spędziła w łóżku i ubikacji,dzisiaj mój tato :( Mama miewa gorsze dni,ale okazało się jednak,że to jelitówka. Mam tylko nadzieję,że to my zawieźliśmy ją do Kostrzyna,a nie przywieźliśmy ją tutaj.

Święta ok jak pisałam wcześniej,tylko trochę męczące przez co nawet nie mogłam do Was zajrzeć. Ale już Was nadrobiłam :) Chociaż moja pamięć jest kiepska i niestety większości nie pamiętam :(

Agi,miło,że znowu jesteś z nami :) Czekamy na fotki Waszej wspaniałej rodzinki. Wesoły Babiniec :silly: Ciężkie chwile za Wami,ale na szczęście wszystko już dobrze :)

Agusia,może jak złożycie łóżko przy takiej zimowej pogodzie to wiosna przyjdzie :blink:

Paulinka jak zwykle cudowna i ekstra ma koszulkę :) Gdzie Wy taką dostaliście?! Prawdziwe dziecko Woodstockowiczów :silly:

Megi,sytuacja do doopy,ale co zrobić?! Jak Michałek się urodził to pół roku mieszkaliśmy osobno,a następny rok spędziliśmy na wariackich papierach,trochę razem trochę osobno.
Ja bym mogła wyjechać,bo życie tutaj to czarna rozpacz,ale trzeba mieć jak wystartować,pracę,gdzie się zatrzymać na początek...

Sylka,znalazłam tą aplikację i ściągnęłam siostrze na tableta,także dzieciaki miały frajdę. Muszę powiedzieć,że Hania sobie super poradziła. Nie liczyła po angielsku,literek też nie mówiła,ale traktowała to jako puzzle. Michu z kolei mówił co to za literki po polsku,a potem podawał przykłady wyrazów zaczynających się na nie :) No i mąż się zastanawia czy aby nie kupić jakiegoś tableta,tym bardziej że nasz lapek jest już dość stary i średnio sobie radzi z internetem :(

Poza tym Hania nas ostatnio znowu zadziwiła,bo liczy też wspak od 7 :)

Na koniec kilka fotek. Takich małoświątecznych,ale Święta były jakie były. Kto widział lepić bałwana w niedzielę wielkanocną?! Pogoda zwariowała :ohmy:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #609900 przez agi-p
Aguniu super to łóżko :) Paulinka będzie zachwycona zapewne :) Ciekawe jak zareaguje :) A ten materac fajny ?
Ja chcę Amci też jeszcze w tym roku wymienić łóżko i myślę o podobnym :)

Co do Nas , to Mężuś wolnego nie ma jakoś specjalnie . Chociaż teraz przez tą pogodę nie pracuje . Ale nadrabia w domu to z czym się nie wyrobił na czas :P Np z barierką na schody :P
Jutro zapewne nie pójdzie , bo pogoda jest jaka jest .

Moje cukry teraz lepsze zdecydowanie . W szpitalu kilka razy miałam spadek , ale już się normuje wszystko .

Cieszę się , ze Ty czujesz się dobrze :) Oby Ci się nie zmieniło . A mdłości minęły ?
I trzymam kciuki za wynik prenatalnych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #609911 przez Agusiak
Gosia fotki cudowne :) Wiem że się powtarzam ale masz dzieci jak z żurnala :lol:
Hanulka cudna w tej sukience w kratkę i z koszyczkiem a Michałek widzę że też z tabletem śmiga ;)

Masz rację że te święta takie nijakie były. Ja też odniosłam takie wrażenie. Fajnie że pojechaliśmy do teściów a potem spotkaliśmy się z dziadkami moimi ale ogólnie to tak mało świątecznie było.

u nas na szczęście nie było żadnego problemu ze zmianą czasu. Paulinka jak była kąpana o 19 tak teraz jest o 20 (19 starego czasu) i to samo z drzemką w dzień, spała o 11 a teraz usypiam ją ok 12, zależy jak bardzo jest zmęczona. Fakt że wieczorkiem jest o tą godzinę mniej czasu dla nas ale jak będzie ciepło to podejrzewam że kąpiel jeszcze nam się przesunie :)

A koszulkę kupiliśmy na Oldtimerbazar :) Poluję jeszcze na małą ramoneskę ;)
Żałuję że nie kupiłam wtedy jeszcze koszulki z napisem "jeśli myślisz że jestem słodka to spójrz na mojego tatę" :laugh: Ale jeszcze ma być ten bazar w maju to może coś będzie ciekawego.

Aguś jaki ten materac jest to napiszę Ci wieczorkiem bo na razie paka stoi na ganku ;)
Ale koszt takiego porządnego to ponad 300zł więc mam nadzieję że chociaż na jakiś czas nam wystarczy.

Super, że cukry się normują :)
Pogoda faktycznie nie sprzyja pracy na zewnątrz ale przynajmniej masz mężusia jeszcze w domku :)

Dziękuję za kciuki, na pewno się przydadzą bo ja już się tym troszkę denerwuję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610004 przez megi23
agii :kiss: :kiss: :kiss: o jejku jak ja sie modlilam o Majcie ee twarda kobita ciekawe czy twardsza od Amci, pomysly ma genialne no cop . juz chce by Majcia byla w jej wieku i sie z nia mogla bawic to szybko ja karmi czym popadnie by urosla :silly: . wspolczuje przezyc ale jak mowilam Majcia silna kobitka:)a zdjecie jej sliczne oczywiscie ja chce wiecej fotek i Ami i Majci , zaraz pozmniejszma zdjecia to wam pokaze Tymcia :)
oj trudno mamy wiecie ja juz 5 lat tak jezdze , wczesniej bez Tymcia teraz z nim ... jest tez plus jak nie bede pracowac bede do mamci jezdzic np na wakacje 2 miesiace a nie brac urlop i kombinowac bo S dostanie :lol: jak przyjedzie s to mu powiem ze zostaje u niego :lol:
Agi super ze cukry nie szaleja :) i ze jutro do domciu jedziesz apropo barierki S tez ma zrobic na schidy i drzwi musze zmienic bo on juz umie z klucza otwierac tutaj :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610016 przez Agusiak
megi czyli rezygnujesz z pracy i wracasz na stałe z mężem do domku?
Wiem, że życie na kupie nie jest proste bo u mnie nie ma dnia bez marzeń o własnym lokum ale najważniejsze żeby być razem. Kurcze tak sobie myślę że przecież kiedyś los musi się do nas uśmiechnąć i dać nam te wymarzone "M" ;) Czego życzę nam, Wam megi i Wam Gosiu :kiss: :kiss:

to czekam niecierpliwie na zdjęcia Tymka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610059 przez megi23
alez prosze
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610104 przez sylka
Agi super że sie odezwałaś. Miaąłm do Ciebie pisać smska, ale pomyslałam że nie bede zawracać Ci głowy :P

Współczuję przeżyć. Najważniejsze że Maja zdrowa :D i bezpieczna po 2 str. brzuszka. Z bieganiem po specjalistach z wcześniakiem wiem co to jest bo to przerabiałam. Jakbyś potrzebowała jakiejś rady wal jak w dym :)

Ciesze sie, że Ami tak super nastawiona do siostry, czasem jest wrecz przeciwnie. MAsz madrą córeczkę :) Faktycznie pilnowac musisz bo czasem checią i dobrym uczynkiem może zaszkodzic jeszcze ale chęci się liczą :D

Dla mnie Maja to klonik Ami, o czym Ci juz pisałam wczesniej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #610122 przez agi-p
Gosiu zdjecia świetne :) Hanula te ciuszki ma zabójcze, mała elegantka :) I zadziwiające jaka mała mądrala z niej :) Już Ci nawet wspak liczy !!!

Oj jak ja Wam zazdroszczę braku śniegu ... u Nas pada nieprzerwanie od paru dni :(

Zmiana czasu tylko w pierwszy dzień narobiła zamieszania . Ale w kolejnym już wróciło wszystko do normy . Ami chodzi spać o tych samych godzinach ,czyli po 10 tej i 19 stej :)

Co do suchości powietrza , to tu w blokach też gorzej niż u nas ,dlatego nawilżacz przywiozłam .


Agusiu u Nas święta też zwariowane . Nie odczułam wcale , ze były . Raz , ze zamieszanie szpitalno porodowe , dwa zawsze sobie wcześniej wszystko przygotowywałam i trzy śniegu masa :P
Z materacem masz rację ... ceny powalają :( Oby ten sprawdził Wam sie jak najdłużej .

Ha koszulka Linki wymiata :) Na pewno uda Ci się kupić inne do kolekcji :)


Megi spóźnione życzenia dla Tymcia :kiss: :kiss:

Zdjecia super :) A torcik palce lizać :) Pewnie Tymuś był zaskoczony i szczęśliwy . I jeszcze prezenty fajowe i rodzice razem ... same świetne wydarzenia :)

Czyli podjęłaś decyzję o powrocie ? Na pewno Wam to dobrze zrobi :)


Chyba dziś ciśnienie niskie ...głowa mnie boli i ziewam jak oszalała .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #610128 przez sylka
U nas brak fot Światecznych :P nie robiłam ciapkowi zdj :P

Gosiu fotki masz świetne :D Hania i Misiek jak wystrojeni :)
U nas też pełno śniegu.

Tablet to świetna sprawa :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agi czekamy na fotki Majusi :D

Megi widzisz jaki super tort wyszedł, a mówiłaś że się nie uda :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #610599 przez Agusiak
dobry wieczór :)

megi świetne zdjęcia, super z Was rodzinka, tym bardziej nie możecie się rozdzielać :)
A tort wygląda rewelacyjnie, jak z cukierni i z pewnością smakował wyśmienicie :laugh:

Sylka Kubuś wymiata z tym tabletem, już ma go opanowanego do perfekcji ;)

Gosiu posłuchałam Ciebie i mam tylko nadzieję że miałaś rację z tą poprawą pogody po złożeniu łóżeczka :silly:
A oto efekty :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Gosia a ten zestaw scrab coś tam, to dla takiego laika jak ja rewelacja :laugh:
Cieszę się jak świnka w deszcz i zabieram za tworzenie kalendarza ciążowego :)

Miłego wieczorku :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl