BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu #611320 przez Agusiak
Natka fajnie że napisałaś i chętnie Cię przygarniemy ale wybacz gdyż zupełnie Cię noe kojarzę :blush: Może nam się jakoś przypomnisz? :)

A dzisiaj młoda przyleciała do mnie, trzymając się za pieluchę i wołała mama siusiu, siusiu, to ja ją bach na nocnik i co? i nic :P
Ale przynajmniej umie siusiu powiedzieć :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611338 przez sylka
Natka super że się odezwałaś :D A co u Piotrusia opowiadaj, jak remont bo chyba sie przeprowadzaliście o ile dobrze pamiętam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611360 przez Agusiak
Natka kochana już wiem :blush: Sylka mi troszkę pomogła bo ja mam problemy z pamięcią ale już wszystko kojarzę :)
Super, że napisałaś i zaglądaj do nas jak najczęściej :)
Pokaż nam synka i pochwal się nowym lokum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #611366 przez Natka
dziekuje dziewczyny :* :*

co do Peter to ma juz 2latka i 3 miesiace :) chodzi juz do przedszkola i jest strasznie wygadany :) slicznie juz mowi i straszna gadula z niego :D :D pozatym caly tatus - wiec mam 2 chlopakow w domciu

Sylka przeprowadzilismy sie tylko bo zamierzamy wziasc za pare miesiecy kredyt hipoteczny na wlasny domek :) :) ale jakos mnie to wszystko przeraza ;/

Agusiak u mnie Piotrek wola ze trzeba przebrac jak juz zrobil kupke :P ciezko z nim i z nocnikiem za to w przedszkolu sobie radzi bezproblemowo i tam tez wola a w domu nie :unsure:

pokaze wam moje grzeczne dziecko ( uwazam ze na prawde jest grzeczny) :) :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


jutro bede ich miala wiecej :) :)

Sylka a jak Kuba sie czuje ??

Wlasnie ja sie zastanawiam nad szczepieniem na ospe bo wydaje mi sie ze lepiej bedzie jak Piotrek sam przejdzie Ospe - ja tez mialam M tez mial i jakos zyjemy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611377 przez Agusiak
Natka grzeczny i na dodatek śliczny :) i jakie ma oczka piękne :) Oj będzie kiedyś łamał serducha ;)

Ale super, że tak świetnie radzi sobie z mówieniem, moja żaba to mówi tylko podstawowe, pojedyncze słowa i nic :( Ale wiem że jeszcze ma czas więc czekam cierpliwie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611382 przez Natka
dziekuje :kiss:

ja przy Piotrku sie nauczylam ze na wszystko przyjdzie czas wczesniej czy pozniej ..

Piotrek dopiero mial 19 miesiecy jak zaczol chodzic a teraz smiga tam i s powrotem :)

ostatnio sie nauczyl wierszyk: w pokoiku na stoliku stalo mleczko i jajeczko itp... :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611386 przez sylka
Natka powiem CI że jak dla mnie super przechodzi tę ospę. Uciazliwa był gorączka bo Panadol w ogóle jej nie zbijał dopiero Ibum i okłady na brzuszek. Krostek nie drapał i nie drapie. Teraz ma juz strupki. Szczepionka nie chroni całkowicie przed choroba a jedynie łagodzi jej przebieg i nie doprowadza do powikłań. W sumie powiem CI że lepiej że teraz ją przeszedł i to w sumie łagodnie. Wysypany był sporo, ale grunt to że sie nie drapał. Jeszcze został mu troche kaszel któy czesto towarzyszy ospie. Katar minął.

Kuba robi siusiu posadzony na nocnik ale sam nie wioła :( Jednego dnia ma suche majteczki innego co rusz podsikuje mimo siusiu na nocnik.

Mówić prawie nie mówi no chyba że cos po swojemu czyt. chiński. Jedynie nie to ulubione słowo :)

Piotrek ma superowe oczka :D

Kuba we wrześniu rusza do przedszkola.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611411 przez Natka
sylka dobrze ze Kuba to tak lagodnie przechodzi :) bedzie juz "po"

zobaczysz jak Kuba pojdzie do przedszkola to sie rozgada :) a ty co wracasz do pracy ? czy kolejny potomek :D :D

ja wlasnie w pracy siedze i jem jogurt :) a za oknem snieg - depresje mozna juz dostac ;/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611440 przez Agusiak
Natka no ja mam nadzieję że Sylka nie myśli o powrocie do pracy tylko raczej o drugim potomku :blink:

Zgadzam się z Wami, ja też wolałabym żeby młoda przeszła ospę niż ją szczepić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #611461 przez sylka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611486 przez Natka
no ja tez juz bym chciala drugie ale z M poczekamy jeszcze i moze za rok :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #611491 przez sylka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611503 przez Natka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


ja zaraz zmykam odebrac malego :) mam nadzieje ze pozniej bede miala jeszcze czas aby zajrzec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611624 przez megi23
hej laski i hej Natka mypo spacerku nie pada deszcz i nawet by nie zapeszyc cieplo , polazlam do 2 biedronki a tam wcale butow nie mieli :ohmy: no nic napalilam sie na nie wiec poszukam u siebie . chcialam malego na bilans 2 latka zapisac , ale od jutra zapisy dopiero, przy okazji wezme skierowanie do ortopedy. Apropo mowy Tymek mowi jak chce i co chce pelnymi zdaniami wcale ..robi do nocnika , ale nie wola... przyjdzie na wszystko czas :D ulubione lsowo to cziekaj cziekaj co oznacza czekaj czekaj hehe takie trudne mowi a latwe nie , ostatnio gada widzialem ... albo widzisz..? ale pokazuje palcem , np rozpoznaje na zdjeciach nas czyliS i mnie i psa nawet potrafi wskazac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611928 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Megi no ja też musze na bilansie poprosić o kilka skierowań :)

Jutro czekają nas zakupy, bo w niedzielę jedziemy na 3 urodziny Amelki od kuzyna. Totalnie nie wiem co jej kupić, ale przynajmniej mamy kartkę ;)

Rodzice tez byli dziś na zakupach i młoda zarobiła koszulki z H&M i jeszcze sukienkę ogrodniczkę. A wiecie, jak w h&m powiedzie że rzeczy są na prezent to pakują w taką świetną, kartonową torebkę :)

agi pewnie już w domku i stara się jakoś ogarnąć nową sytuację :)

Lecę do wanny i spać zaraz bo głodna się robię ;)

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl