BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu #612017 przez Gosia_Krupa
Dobry wieczór!

Zumba z mężczyzną i od razu się człowiek spocił :silly:

Nie,no fajnie było :) Taka odmiana :) Pan przyszedł w zastępstwie na te jedne zajęcia :) Wypróbowałam koszulkę(bo mi mąż kupił)i butki no i fajnie :) Podejrzewam,że jutro mogą mnie trochę stopy boleć,bo jednak nie jestem przyzwyczajona do wypukłej podeszwy i na początku ciężko mi było złapać rytm,bo jakoś te nogi w tych butach tak dziwnie się ruszały... Ale jak już załapałam to było ok. Ale czułam,że nóżki pracują dlatego zapewne jutro będą trochę boleć. Ale co tam?! Dam radę :)

Zamordujcie mnie,ale kupiłam Hani 5 opasek i dwa zestawy spinek :dry: Nie dostałam takiej spinki jak chciałam,nie ma nigdzie,a już największa bieda w H&M :( ale tak sobie pomyślałam,że najwyżej rozwalę jedną opaskę i przerobię ją na spinkę. I oczywiście mam nadzieję,że Hańci niechęć do opasek minie szybko :dry: bo szkoda,żeby leżały!

Kupiłam mężowi ostatnie dwie części(z tych co są wydane) "Gry o tron" i już pochłania :side: Dał mi kupon na punkty payback,ale już nie spojrzał,że jeszcze nie jest aktywny. A szkoda,bo byłoby dodatkowe 1000 pkt-ów. Ale grunt,że może wrócić do lektury. I tak długo wytrzymał od ostatniej przeczytanej części :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Dobrej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #612165 przez Agusiak
dzień dobry

Gosiu oj jak ja bym też chciała żeby Paulina opaski chciała nosić :dry: Te spinki takie standardowe, jak są wszędzie strasznie wplątują się we włosy, a młoda szaleje więc ma je zawsze nieźle poplątane i a co za tym idzie powyrywane :dry:

Cieszę się, że zadowolona jesteś z zumby, ale przyznam że pierwsze zdanie
"Zumba z mężczyzną i od razu się człowiek spocił " wprawiło mnie w lekkie zastanowienie :laugh: hahah, ale potem już się wszystko wyjaśniło ;)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Sylka opisz mi proszę tak po polsku do czego taki inhalator? Stosuje się go np. jakoś profilaktycznie czy tylko jak jest katar lub kaszel?
Trzeba tam jakiś lek wlać?

Ja od rana zła jak osa i ciskam piorunami :angry: Młoda całą noc cherlała, taki suchy, duszący kaszel, a od rana znowu gile do kostek. No ręce opadają, jak nie urok to
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Ja nie wiem skąd jej się ten katar bierze, dopiero przed samymi świętami pozbyliśmy się jednego co trwał 2 tygodnie.
Urodziny w niedziele też odpadają. Masakra, szlag mnie z tym wszystkim trafi :evil: :evil:

A na dodatek ta zima się nigdy nie skończy chyba. Idę wyczyścić kominek a już mi się :X chce tym wszystkim. Jakiś podły dzień mam, więc idę ;) Mam nadzieję że u Was lepiej :)

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #612229 przez agi-p
Dzień dobry :)

Wczoraj dojechaliśmy do domku i do wieczora się rozpakowywałam . Ja nie wiem skąd tyle rzeczy mi się wzięło u Mamci :P Nawet na wakacje nie jechaliśmy tak obładowani :)

Noc nie taka zła ...ale Maja obudziła się o 1 i przez godzinę nie chciała spac . Poza tym wybudzeniem , to wstawała tylko na mleczko . Ale Ami coś się przestawiło i zarówno wczoraj jak i dzisiaj o 4:30 wstała wyspana !!!!


Aguś super , ze Linka zaczyna wołać o siku :) Kolejnym razem na pewno znajdzie sie w nocniczku . Ami raz woła , a raz nie :( Leniuszek się zapomina i zazwyczaj przychodzi jak juz zaczyna sikac w majtaski :P

Życzę zdrówka dla Paulinki . Ta pogoda taka zwariowana , ciężko się doleczyć :(

I widze Kochana , ze też dołączyłaś do dziewczyn i zaczynasz cuda tworzyć . Mam nadzieję , że pochwalisz się efektem :)


Gosiu zdrówka dla domowników .
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Opaski ? Spinki ? No nieeee :P Oszaleje :) Porób Hanuli fotki ...już się doczekac nie mogę . Ami nie nosi , bo nawet nie bardzo ma na czym , to przynajmniej sobie pooglądam Hańcie :)

Z kartką dla Ami pewnie już pisałyśmy , ale wolałam się upewnić :) No Amula na Kubusia dalej ma parcie :P Więc chyba to dobry pomysł :) Po 10 maja się przypomnę jeszcze :)

Tort żaba fenomenalny !!! Wy to macie dar normalnie :) A jak sie kroiło takie cudeńko ?


Megi czyli Tymek będzie miał jeszcze jedną imprezę urodzinową ? No super :)


Sylka Maja miała morfologię robioną kilka razy w szpitalu . Przez te 11 dni pobytu miała szereg różnych badań . W przyszły piątek idziemy do pediatry , to pewnie nam zaleci kontrolną morfologię . Na samą myśl mnie słabi . Biedna juz tyle razy miała pobieraną krew , tyle razy wenflony zakładane , że jeszcze ma ślady :(

Jak fajnie , ze Kuba polubił inhalator !!! Dzieci zazwyczaj płaczą na sam jego widok . Boski jest .

Jak sie czujesz dzisiaj ? Lepiej ?

A filmiku nie widze , normalnie z kompa wchodzę i nic :(


Natka jak sie czujesz ? Myślałam o Tobie kilka razy . Tak z Bielska jestem :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Piotruś śliczny chłopak .A jakie ma oczy cudne :) I jak piszesz , ze taki grzeczny , to już w ogóle masz fajnie :)

Trzymam kciuki , żeby za rok Piotruś doczekał się rodzeństwa :)


Nic zmykam dokończyc sprzatanko :)
Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612250 przez megi23
hej lasencje :D a ja czuje u nas wiosne by nie zapeszyc ptasiory spiewaja i jest w miare ok .. i nie pada deszcz :)
agi Twoja Linka pewnie ma juz szafe pelna od tych ubranek :silly:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Agi tak Tymkowi zrobie druga bo tam zostala rodzina i bedzie czuc focha tam chrzestna i chrzestny zostali dziadkowie i wujkowie i prababcia :) znowu na 15 osob bedzie hehe
Super ze nocka w miare lol 4:30 , ja malego po 1 do lozka wzielam i spal ze mna do prawie 8 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #612367 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Megi,u nas ptaki śpiewają już dłuuugooo :) Nawet śnieg im ie przeszkadzał. Dziwnie było,bo pokój wietrzę,oczy zamykam a tu takie trele,otwieram oczy a za oknem śnieżyca ;) Ale miejmy nadzieję,że ta wiosna w końcu przyjdzie,bo już mam dość na maksa.

Agi,muszę Hanię przekabacić jakoś żeby te opaski chciała nosić. Od jakiegoś czasu absolutnie nie chce ich zakładać. A tak jak pisze Agusia,te spinki są jakie są. Poza tym trzeba dać trochę włosom odpocząć. Hania włoski ma rozpuszczone to takie loczki śliczne jej się robią,ale ta prosta grzywka trochę jej wchodzi do oczek i czasami zarzuci jakimś lokiem :( A opaska super,bo odgarnia włoski z czoła,a te sobie luźno fruwają i odpoczywają :)

A opaski wzięłam takie: pl.centrofashion.com/catalog/accessories/s277/3024748.html
pl.centrofashion.com/catalog/accessories/s280/3024752.html
pl.centrofashion.com/catalog/accessories/s280/3024782.html
I takie spinki: pl.centrofashion.com/catalog/accessories/s274/3024757.html


Normalnie dziewczyny,załamię się,chyba mnie katar złapał :( Od rana coś mi z nosa cieknie :( I kicham co jakiś czas :( W poniedziałek mam odhaczkę i pewnie znowu zmarznę :( Ach,wszystko to ta
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
pogoda :angry: W nocy przymrozki,w dzień ładnie. Jeden dzień piękny,słoneczny,drugi pochmurny i wietrzny. Przecież to człowiek nie nadąża :dry:

Agusia,my inhalatora używamy zazwyczaj jak pojawia się kaszel,ale przy katarze też jest zalecany. Możesz robić inhalacje z samej soli fizjologicznej. Poza tym my zazwyczaj dostajemy jakieś kropelki jak jesteśmy u lekarza. Nie wiem czy można je kupić bez recepty. W każdym razie jak zostają i po jakimś czasie pojawia się u nas kaszel to je aplikuję. A dzieci raz ładnie siedzą innym razem buntują się na całego.

Patrzę właśnie przez okno,a tam śnieg sypie :(

No i nie wiem czy iść z Hanią na spacer. Z jednej strony fajnie jakby wyszła na dwór,a z drugiej strony to ja bym nie chciała się rozłożyć :( No i co ja mam zrobić :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #612370 przez sylka
Agi dzieki za smska :) Dziś juz lepiej ale wczoraj zasnełam o 21 tak padnięta była, wszystkie mieśnie mnie bolały, głowa serce kołłatało. Nigdy tak jeszcze nie miałam.
Spałam aż Kuba wstał patrze a tu 9 na zegarze.

Super że pierwsza noc w domku w miare spokojnie Wam minęła :D

Gosiu żaba jest powalajaca, trzeba mieć talent by taką zrobić

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Agusiak inhalator głuwnie służy do inhalacji w czasie kataru i kaszlu. Ni mozna inhalowac tylko w czasie zielonych smarków bo rozcieńczona pod wpływem inhalacji wydzielina moze spływać do płuc a zielona jest zainfekowana bakteriami i mozna gorzej sobie zrobić. W czasie zwykłego kaszlu czy kataru do neublizatora dodac można roztwór soli fizjologicznej. JA Kubie wczoraj robiłam inhalacje z soli z 5 ml. Powiem wam że po 2 inhalacjach dzis już nie kaszle a miał taki mokry kaszel. Do inhalacji lekarz może zlecić leki np. mukosolwan czy inny a to dla mnie lepsze niz podanie syropu bo żadnego nawet słodkiego Kuba ne weźmie dobrowolnie. TAk jak Gosia pisała, inhalacja czesto ratuje przed antybiotykiem, wiec postanowiłam zainwestowac w jego zakup. Póki co jestem zadowolona z zakupu :) i najważnejsze że Kubie sie podoba i sam ładnie siedzi z maseczką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612373 przez Natka
witam sie i ja :)

ja od 6:00 mam znowu same nerwy przez prace ;/ czasami mam dosc no ale coz :(

Gosia wlasnie jak Zumba :) ?? razem z kolezanka chodzimy na fitnes ( z reszta dzis tez idziemy sie pomeczyc :D) i tak sie zastanawiamy nad ta Zumba ale przekonac sie nie mozemy do konca :)
to mowisze ze cwiczenia z facetem sa lepsze / wymagajce :P :P :P

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


agusia ja uwielbiam kupowac rzeczy w H&M a jak widze te sliczne sukienki to marzy mi sie coreczka :D
nie wiem jak wy ale mi sie wydaje ze jest wiecej ciuszek dla dziewczynek niz dla chlopcow :unsure:

Peterowi snila sie dzis myszka miki bo mowil przez sen ....

agi super ze juz jestes w domku :* :* zobaczysz za pare dni wszystko sie unormuje :) :)

apropo wakacji ... macie juz jakies plany ??

u nas nadal zima ... :(

kurcze cos mialam jeszcze napisac .. a tego posta juz pisze od 15min .. bo cos/ktos mi zawsze przerywa ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612399 przez Agusiak
Aguś cieszę się że nocka była całkiem znośna i mam nadzieję że to Ami poranne wstawanie to tak tylko na razie z wrażenia :)

Gosia kurcze też masz katar :( oby szybko przeszedł.

Sylka zdrówka dla Ciebie, znowu coś źle się czujesz?
Musze namówić T na ten inhalator chyba.

Natka współczuję nerwów w pracy :( Tak to jest, dlatego ja nie wiem gdzie mogłabym pracować z moimi nerwami :dry:

Kochane pocieszę Was że od przyszłego tygodnia ma być ponoć wiosna. U nas też ptaki już od dawna się drą nawet jak mróz był.

A my pojechaliśmy do lekarza bo naczytałam się o zapaleniu zatok a młoda ma objawy, bo ten katar ma taki i jeszcze kaszel w nocy.
Przepisała nam Bactrim, i jeszcze jakiś syrop a do tego dokupiłam jeszcze ten Dicoflor, wodę morską i 100zł nie ma :(
Sylka Kochana podaj mi jeszcze raz ten probiotyk w kropelkach co Ty używasz. Jest go chyba więcej i jest tańszy.
Muszę jeszcze do kuzyna zadzwonić że nie będzie nas na urodzinach :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612404 przez Gosia_Krupa
Natka,z tą zumbą to zależy. Bo byłam też u takiego (sorki za wyrażenie)szczyla nastolatka i mniej mi się podobało. Tyle tylko,że chłopak ładny i można było na nim oko zawiesić,ale wtedy mnóstwo małolatów co to im chłopak w oko wpadł. Ten wczoraj był starszy(trochę podobny do Kochanka)taki bardziej treściwy. I od razu dał czadu :) Wcześniej zumbę miałam z inną kobietą,przesympatyczną i za każdym razem wychodziłam spocona jak szczur i czerwona jak burak.

Na początku chodziłam z kuzynkami tylko na ABF,ale jakoś tak wyszło,że ja nie mogłam iść,im nie pasowała godzina i poszły zobaczyć na tą zumbę. Spodobało im się i mnie namówiły. Chodziłyśmy i na to i na to(i takie zestawienie jest najlepsze jak dla mnie),ale ostatecznie zrezygnowałyśmy z zajęć brzuch-uda-pośladki i zostałyśmy tylko przy zumbie. Ale rozważam znowu ten ABF lub zmianę klubu(żeby chodzić do te pierwszej gościówy).

Ogólnie rzecz biorąc polecam wszystkim zumbę :) Nawet nie jesteś świadoma,że Ci pracują wszystkie mięśnie. Po pierwszych zajęciach czułam uda i dupsko oraz ręce,a to już chyba świadczy o tym,że pracowały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612415 przez sylka
W reserved jest sporo ciuszków dla chłopców w H&m moża jakies perełki też znaleść :) Za to 5-10-15 czy wójcik to typowo na dziewczynki nastawione sklepy.

Jaki sen dzis miałam
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612428 przez Gosia_Krupa
Sylka,widzisz,a ja w 5-10-15 więcej wynajdywałam Michowi niż Hani :) Podobnie w Reserved. Ale dla Hani też zawsze coś się znajdzie. Reserved to w ogóle bardzo lubię. Tylko szkoda,że drogo. Zawsze czyham na obniżki,ale zazwyczaj za późno tam wpadam i wszystko już przesiane :(

A sen po prostu super :D

No dobra,idę się ogarnąć,bo jeszcze w piżamie jestem :blush: a to już po 11.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612463 przez megi23
lo sylwia ale sen :D To mi sie ostantio snil 2 syn i wiem jak na imie bedzie mial Błażej nie wiem skad go wzielam hahah i teraz mi chodzi po glowie ze jak kiedys bedzie to zostanie :0

zumba jejku zazdraszczam :D

musze sie ogarnac siedze z turbanie na glowie bo glowe umylam , Tymcio zjadl platki . Sam on meni zaskakuje z nida na dzien rano sam przytaszczyl nocnik i siadl i zrobil mega siku, ja mysle ze on je trzyma bo pol godziny sie wscikal ze mna na lozku po przebudznieu i pampek prawie suchy pbecnie on drzemie ja umylam naczynie i kawke pije . Poszlam z ciekawosci sprawdzic ile stopni jest i jest +3 i cieplo :P wiec bedzie spacerek . Zamowilam wczoraj klamke z kluczykiem co by nam nikt juz rano nie przeszkadzal jak jestesmy z s w pokoju :P . ma jeszcze wymierzyc i zaowic barierke , a co jak sie urzadzac to na calego .. :D poza tym mysle ze dom nam zostanie bo szwagierka idzie do babci a jak brat S zostanie on mlody ma 19 lat dopiero to w 2 rodziny utrzymamy dom bo on ma 160 m :blink:
ja bylam w h& i nic nie bylo nawet nia jednej czapki na wiosne .. kurde w reserved nie bylismy ;)
ja dawno temu lazilam na fitness i joge .. jejku niech bedzie cieplo to na rower wskocze i znowu bede po 20 km robic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #612468 przez agi-p
Sylka cieszę się , ze juz dziś lepiej się czujesz :)
A sen woow :) Może proroczy :P Ale 5,200 ? no szok :)

Natka w pracy to zawsze jakies nerwy sa :( Ja ledwo urodziłam , a już na myśl o powrocie do pracy drżę :(

A i na roczny macierzyński się nie załapałam :( :P

Gosiu zdrówka i dla Ciebie . Może lepiej sobie daruj wyjścia ... tym bardziej , ze czeka się wyprawa w poniedziałek , to lepiej się podkurować teraz .

Aguś z tymi kosztami leków , to zawału można dostać :( Paula teraz chora i już na jej leki tyle wydaliśmy , ze szkoda gadać . A jeszcze dostała takiego uczulenia na antybiotyk , ze byłam pewna , ze różyczkę ma .

Oj ciuszki z H&M też uwielbiam .Są nie do zdarcia :)


Ja dziś wykonałam już wszystko co miałam do zrobienia :) Jestem w zasadzie sama z dziewczynkami , a radzimy sobie idealnie . Jestem w szoku , ze Ami taka kochana :) Mam wszystko wysprzątane , obiad zrobiony , pranie też i nawet z Ami się pobawiłam i poczytałam jej :) Teraz obie śpią i ide też odpocząć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612482 przez Agusiak
Aguś czemu nie załapałaś się na roczny macierzyński?
Urodziłaś 19 a on obejmuje rodzące po 18 marca, tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612489 przez megi23
milego odpoczynku :)
no wlasnie czmeu nie dostaniesz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl