BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu #614908 przez sylka
U nas slonce swieci sniegu jeszcze sporo do stopienia.

Gosiu Ty chociaz porozmawiasz z Hania a Kuba nie mowi liczenie to wogole abstrakcja, mokre gacie czy kupa to nic i mozna sie z tym bawic. Siusiu robi na nocnik i siedzi na nim nawet i z 40 min - sam zejdzie jak zrobi- ale sam nie wola. Niekiedy pokaze ze chce albo sam usiadzie ale to czasem.

Zrobic wszystko zrobi ale jezyk ma na supelek zawiązany.

Ostatnio sam wybiea ubrania ktore zalozy, bo te co ja daje sa na nie. Zauwazylam ze nie przepada jak daje mu jakies nowe ubranka woli stare ale juz za male sie robia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #615019 przez agi-p
Dzień dobry Kochane :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


I w szoku jestem , ze Twój Mąż taki prezent wymyślił dla Hanusi :) Mój o ubraniach w zyciu by nie pomyślał :P Od zawsze uważa , ze dziewczynki maja ciuchów zdecydowanie za dużo , z czym ja się absolutnie nie zgadzam :P

Dobrze , ze ten syrop Hania pije . W porę zareagowałaś , wiec powinno szybko minąć :)
Kochana Hania zapewne opanuje w najbliższym czasie sprawy kibelkowe . Sama wiesz jak dzieci są różne i każde w innym wieku robi poszczególne rzeczy . Popatrz jak Hania pienie mówi ...żadna z Naszych pociech tutaj nie ma tak bogatego słownictwa .
Z kibelkiem Ami też raz do przodu , a potem 2 kroki do tyłu . Jak ja pilnuję i wysadzam , to jest ok , ale jak się zapomnę , to siusia w majtki :(

Co do czytania , to Michałek sam zajrzy co i jak . Ewentualnie w przedszkolu Go nakierują . W domu próbuj , pewnie , ale jak mu nie wychodzi , to się nie łam . Nie ma co na Nim wywierać nacisku zbyt dużego . Mądry chłopak z niego , spokojnie Gosiu :)


Agusiu słusznie robisz , że chcesz już wcześniej pozmieniać pewne rzeczy w domu . My też tak planowaliśmy wszelkie zmiany , zeby nie myślała , ze Maja jej coś zabiera lub że z Jej powodu coś się zmienia .

Majusia ma łózeczko szczebelkowe :) Nawet w nim śpi :) Bałam się , ze bedzie jak z Ami , ale jest o niebo lepiej (byle nei zapeszyć :P ) :)


Megi współczuję szycia po porodzie . A Twoja Mama 72 szwy miała ??? rany , biedna :(

Ale super Tymuś je sam :)

Wszystkie Wasze dzieciaki samodzielnie jedzą , a Ami księżniczka karmić się każe . Niektóre rzeczy je sama , ale są i takie , którymi musze ja karmić :(
A najgorsze , ze to czyścioszek :P Jak ma brudne ręce to aferę robi . Teraz akurat je ciasteczka oblane czekolada i co ugryzie , to wrzeszczy , żeby jej ręce wycierać :P Dama się znalazła :P


Sylka ja tez chętnei wracam do starych filmów i zdjęć :) Żałuje , ze z okresy dzieciństwa Pauli mam tak mało pamiątek :( Ami ma już całe mnóstwo zdjeć i filmów .A Mai musze dopiero porobić . Mało zdjęć do tej pory jej zrobiłam . Porównywalnie Ami miała już sporą kolekcję z tym wieku :P


Jeśli chodzi o jedzenie , to Amelia ostatnio na wszelkie obiady obrażona . Miesa nie tknie (a niedawno obiadu bez kurczaka sobie nie wyobrażała) , zup tez nie chce ...jedyne co je , to ziemniaki (same) lub ryż z jabłkami . Taki okres ma :P


Dzisiejsza noc nie fajna ,Maja praktycznie całą u mnie na rękach spędziła . Ale za to przez dzień śpi idealnie :P Zobaczymy jaki nastrój dzisiejszej nocy będzie miała :)

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #615044 przez sylka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Agi Kuba tez czyscioch jak ma brudne lapki od razu biegnie po chusteczki i sobie wyciera a jak ubrudzil buzie pedzi do lustra z chusteczka i szoruje :D a później zadowolony pokazuje czysty jest.

Kurcze jakies przeziebienie mnie dopadlo :( nos zapchany w zatokach i zarazem leje sie z niego, kicham i nogi dra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #615049 przez Agusiak
dziewczynki Paulina tez taki czyścioch jest jak Wasze, haha jak ma brudne łapki to pokazuje i mówi fe fe i każe sobie umyć albo idzie do łazienki, przystawia swój mały drewniany stołeczek do umywalki i każe sobie ręce myć ;)

Aguś super że Majusia ładnie śpi w łóżeczku :)
Oby dzisiejsza nocka była lepsza i bardziej przespana ;)

Oj Kochana jak tylko znajdziesz chwilkę po proszę wrzuć nam jakieś fotki dziewczynek i w ogóle Was :)

Pogoda ma się nieco poprawić to pewnie spacerki Was czekają :)

Powiem Wam, że to jakieś chore, dzisiaj widziałam w tv już 3 filmy o świętach Bożego Narodzenia, na HBO jest Kevin sam w nowym yorku, na HBO COMEDY jest coś tam o żonie Św Mikołaja i jeszcze chyba na Polsacie jest Sam w domu po raz trzeci. No jaja jakieś :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #615185 przez Gosia_Krupa
Hanula też nie lubi brudnych rąk. Tyle,że ona wyciera w bluzkę,sukienkę(co akurat ma na sobie)a potem ewentualnie przychodzi i mówi,że ma brudne ręce i trzeba wytrzeć/umyć.

Agi,ja też Hani robiłam mniej zdjęć niż Michałkowi. Ten w tydzień miał tyle zdjęć ile Hania przez 3 miesiące. Ale przez to np. ciężko mi było wybrać te do wywołania,żeby mu wkleić do albumu. I takim o to sposobem ma jeden album z pierwszego tygodnia,w drugim do końca pierwszego miesiąca i tyle :( Reszta jest na kompie.

A teraz łobuziara nie chce,żeby jej robić zdjęcia,za to Michał już chętniej :)

Z jedzeniem u nas też gorzej. Hania w sumie je tylko ładnie obiad dwudaniowy(ale między pierwszym a drugim daniem jest co najmniej godzinna przerwa). Rano i wieczorem pije kaszę z butli. Chciałabym się jej już pozbyć,ale łyżeczką Hania kaszy nie chce za bardzo jeść,tym bardziej tej wieczornej,a nic innego nie chce jeść :( Ani kanapek,ani parówek,tyle co jajo czasami zje na drugie śniadanie(przed drzemką),ale ostatnio też dziabnie tylko :( Co się jej porobiło to ja nie wiem. Wracamy do początku. 3 miechy walczyłam żeby zjadła choćby łyżeczkę czegoś innego od mleka,jak już pięknie zaczęła wszystko jeść tak teraz znowu wydziwia :(

Agi,to też właśnie byłam w szoku,że rzucił pomysł na sukienkę :ohmy: Bo jemu to raczej obojętne. Od garderoby jestem ja. Zwróci czasami uwagę,że coś jest ładne albo że któreś wyjątkowo ładnie w czymś wygląda,ale zazwyczaj to tak normalnie do tego podchodzi.

Sylka,oby szybko minęło.

Ja na pewno jutro zmarznę i się rozłożę,tym bardziej,że w domu raczej poprawy nie ma. Michu dzisiaj większość dnia spędził z babcią i ciocią(stęsknił się),więc pewnie też jakiegoś bakcyla złapał :( i wyjdzie w tygodniu. A w piątek obchodzą w przedszkolu światowy dzień czekolady,więc pewnie będzie słodko no i poza tym jeszcze mi brakuje,żeby się rozłożył na same urodziny Hani :( Co ja niby wtedy mam zrobić,odwołać? Siorka się w pracy pozamieniała żeby wolne mieć,mojemu tacie też pasuje grafik(chyba że mama będzie się gorzej czuła to nie przyjadą). No nie wiem,mam nadzieję,że jednak się nie rozłożymy,a Hania do tego czasu wyzdrowieje.

Muszę jutro zajść do apteki,bo ten syrop co jej daję się kończy.

Mykam Micha wysłać do spania!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #615336 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Gosia mam nadzieję że nie dacie żadnemu przeziębieniu a Hania szybko się wykuruje i wszystko odbędzie się według planu :)

Ja idę zaraz spać bo w tv i tak nic nie ma :S

Miłego wieczorku i spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #615374 przez megi23
bry wieczor :)
Tymkowi brudne raczki nie przeszkadzaja w wytrze co ma pod reka ,, ale ostantio szuka chusteczek nawilzonych i wyciera sam rece i buzie ,, on mnei zaskakuje z dnia na dzien .. wiele rzeczy umie a nie chce mi pokazac :silly: a apropo ubranek ee to tez ja kupowaniem sie zajmuje , S kaske daje ale potrafi dzwonic jak cos widzi fajnego i tez kupuje na zapas ... :laugh:
Gosiu zdrowka dla was i dla Sylwi , ja dzis siedzialam , nie chcialam ryzykowac wietrznie i zimno bylo :S a we wtorek bilans ...za to Tymek dal mi dzis popalic :angry:
ta moja mama brata rodzila 48 godz i na sucho :P to dopiero wyczyn :lol: i zaszyli jej chuste w srodek przez co by sie przekopyrtnela :S , za to mnie by po schodach zgubila :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #615508 przez agi-p
Dzień dobry Kochane :)

Czyli wychodzi na to , ze Nasze dzieciaki to czyścioszki największe :)

Sylka mam nadzieję , ze szybko poczujesz się lepiej . Kuruj się i bierz witaminy .

Agusiu o programie w TV mam takie same przerażające spostrzeżenia i zastanawiam sie czy im wszystkim odbiło ?

A foteczki może dzisiaj jakieś wrzucę , nie mam ich dużo .Jakoś zawsze aparat nie pod ręką lub zapomnę :P

Gosiu ja właśnie też zauważyłam , ze Ami nie chce ostatnio , żeby ją fotografować . I jest taka szybka , ze zrobienie jej zdjecia graniczy z cudem . Albo są rozmazane , albo już się odwróci , zniknie z kadru itp :P Z Mają nie ma wcale fotki do te pory .

I butelki też chciałabym się pozbyć , ale ciężko jest . Ami ma juz taki rytuał i czeka na butlę , bez niej nie chce iść spać :(
I u Was tez kłopot jedzeniowy ? Amelka jest teraz na etapie płatków z mlekiem . Je na śniadanie i podwieczorek :P Pewnie zaraz jej to zbrzydnie .


Megi ale Twoja Mama miała przygody ! Biedna . A Lekarze daremni :(


Ja zaraz serwuję śniadanko , potem musze poubierać moje dziewczynki i jedziemy pozałatwiać do końca papiery związane z becikowym , rodzinnym i innymi pierdołami . I tak wszystkiego nie załatwię , bo na pesel Mai czekamy :(

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #615511 przez Agusiak
dzień dobry :)

megi faktycznie mama miała przeżycia :huh: Aż dreszcze przechodzą...

agi a Ty sama z dziewczynkami jedziesz załatwiać te sprawy? To chyba łatwe nie będzie ale mam nadzieję że sobie jakoś poradzisz?

ja wstałam dziś wyspana, obudziło mnie piękne słoneczko i od razu chciało się wstawać :)
Za to Paulinka jeszcze smacznie śpi, ale zaraz muszę ją chyba obudzić bo już powinna lekarstwo wypić. Ale jakoś nie mam serca, tak słodko chrapie :silly:

Miłego i słonecznego dnia dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #615538 przez megi23
witam dziewuszkio sloneczko nas tez obudzilo i jest dalej :) Tymcio juz rozrabia zabawki po calym pokoju :) to ja mam mnostwo fotek i 1 wywolana Tymka .... :( a nasze ze lsubu to co w albumie.. a;e w tym miesiacu przynajmniej 100 wywoalam ..wszystko na kompie , lub aparacie..
ja dzis mam dentyste popoludniu, az sie boje ...
Agi heh papierkowa robota masakra :dry:
ja musze posprzatac , pocwiczyc , wykapac sie i pranie pozbierac :)
milego dnia kobietki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #615567 przez Agusiak
dziewczyny ja też mam większość zdjęć na kompie i strasznie mnie to wkurza. Dlatego tak lubiłam aparaty kliszowe. Jak się film skończył to trzeba było iść wywołać jak się chciało zdjęcia obejrzeć. I to było super.
Moi rodzice od naszych lat dzieciństwa mają ogrom albumów ze zdjęciami, wszystkie ponumerowane i opisane według dat. Uwielbiam je oglądać i biorę zawsze ten o który mi chodzi.
A teraz masakra, cyfrówki popsuły cały porządek rodzinnych albumów :P :blink:

megi powodzenia u dentysty.
Widzę że czeka Cię pracowity dzień ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #615591 przez Natka
witajcie dziewczyny :)

weekend mialam bardzo pracowity a w sobote imprezowy - kolezanka robila BABSKIE urodziny wiec wrocilam dopiero o 4:00 nad ranem (M byl troche zly no ale coz za 2 tygodnie on ma wychodne :) ) no ale o 8:00 juz bylam na nogach bo jak to z diecmi :) :) slyszalam tylko ja Peter mowi: mamo obudz sie i oczy mi otwieral :P :P to pospane mialam

oj jak tak was czytam .. Piotrek ma tak samo jak ma brudne rece to zaraz leci ze trzeba umyc :D no ale Tatus go tez nauczyl zeby rece wycierac mozna w ubranka :dry:
a w przedszkolu jest zawsze najczystszym dzieckiem :D

ubranka tez mu musze pokupowac na lato ...w koncu :D :D uwielbiam mu kupowac ubranka :) :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


co do jedzenia Piotrek raz sam je raz nie .. mam bardziej taki problem ze nie chce mi w domu jesc chleba/ bulek :( :( no i na wieczor tez kaszka z butelki :( :( najchetniej bym ja wyrzucila !!

dobra ide sobie zrobic kawke bo wyspana nadal nie jestem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #615699 przez sylka
Witajcie :)

co do fotek to wywoluje co jakis czas. Teraz musze cos wywolac bo osttatnie z wrzesnia jakos. Kuba ma 2 albumy i zdjecia opisane. Tez mam sporo fotek z dziecinstwa tak od 4 lat bo wczesniej rodzice nie mieli aparatu.
Kilka albumow :D

U nas na kolacje roznie ciasto parowki placki serwk wiejski a po tym i tak mleko. Kasza od zawsze tylko lyzeczka ale od dawna juz nie je.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #615737 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczynki!

U nas nadal szpital. W dodatku z Hani mokrego,odrywającego się kaszlu zrobił się typowy krtaniowy :( bidula się męczy,głosik ma taki straszny od tego :( no i jutro chyba do lekarza się wybierzemy.

Dzisiaj o dziwo nie zmarzłam,a już się bałam bo mąż auto skrobał. Ale muszę powiedzieć,że na dworze jest całkiem przyjemnie. Teraz się trochę zachmurzyło(mam nadzieję,że nie będzie padać),ale wcześniej świeciło piękne słońce :) Śniegu nie ma już w ogóle,więc WIOSNĘ u nas widać :D Na prawdę całkiem przyjemny,szybki wypad :)

Zdążyłam nawet zajść do Pepco. Miałam zobaczyć pościele,ale jak weszłam tak zapomniałam :( Kupiłam Hani rajstopki,Miśkowi skarpetki i tyle. Ale kusiła mnie bardzo kurteczka dla Hani. No podobała mi się bardzo,ale muszę najpierw posprawdzać czy te co ma pasują jeszcze,bo jeżeli tak to po co jej 5-ta kurtka?! Chociaż cena była zachęcająca,bo jedyne 15zł :ohmy: A wyglądała na prawdę ładnie,nie żadne badziewie. Nowa kolekcja to pewnie dlatego :)

Co do zdjęć też mam mnóstwo z dzieciństwa :) Od urodzenia :) Kiedyś foty też były poukładane w kartonach,posegregowane,ale z biegiem czasu każdy oglądający pomieszał i teraz nic już się nie znajdzie. Jedynie slajdy są porządnie opisane :)

No dobra,idę! Prasować!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #615747 przez Agusiak
u nas słońce piękne ale śniegu jeszcze sporo :( Liczę na ten deszcz co ma być od środy.

Gosia zdrówka dla Hani.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl