BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 1 miesiąc temu #613030 przez megi23
hej laski my po 2 spacerkach a co korzystamy z pogody poki sie da :)
galko klamka z kluczykiem jest juz nam nikt nie przeskzodzi rano :P
kurde ja nzowu lazilam za czapka wiosenna i nie ma same jakeis dla noworodkow i bylam e exlusive sklepie no nic zostaj jeszcze jedne to jutro pojde :) o kosztach lekow mi nie mowcie bo ja miesiecznie majatek wydaje ...
o kurcze moze ja kupie mniej mi miejsca na strychu zajmie :)
ja jak wroce w tyg zrobie porzadek z letnimi , leza na strychu , sandalki mamy maly dostal nowe reeboka i adidasa od kuzyna :)
Gosia masz talent :)
a o pracy tez nie mowcie .. zeby nie zapeszac ruszyla robota u s idzie na 7 wraca 0 20 , ale nas nie ma to niech chodzi , gorzej jest jak jestesmy bo nieraz mi do 22 pracowal i widzial go maly w sobote popoludniu bo tez lazi .. i 1.5 dnia dla nas .. ale jak Sylwia powiedziala cos za cos.. zobaczymy jak znajde tam prace to bedzie jak nie to zostane z malym w domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #613048 przez sylka
Gosiu ja widze nowe zdj. HAńci w avatarku :) Foto musi meić 80x100 pikseli wtedy wchodzi.

Zdolna bestia jesteś :D Sama bym chyba takich kwiatków nigdy nie zrobiła :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #613257 przez Agusiak
Gosia :ohmy: :ohmy: Kartka jest boska, szczęka opada :ohmy: Ale dziewczynka będzie miała super pamiątkę :) :)

A z tym awatarkiem to wiem że to zależy też od przeglądarki. Ja też zmieniłam na zuch dziewczyną to przez Explorera było go widać dopiero niedawno a przez foxa był od razu widoczny.

My pojechaliśmy na zakupy i kupiłam Paulince sukienkę na lato w h&m może to przywoła ciepłą pogodę. Rozejrzałam się też za prezentem dla Amelki no ale skoro nie jedziemy w niedzielę to kupimy dopiero jak będziemy kiedyś jechać.

A wiecie, wchodzi jakaś nowa marka kosmetyków, nie reklamują się nigdzie a jedynie robią bezpośrednią reklamę w marketach. Perfumy za 150 zł kupujesz w cenie 70 zł i dostajesz inne kosmetyki tej firmy gratis :)
Skusiłam się bo mieli zapach z białym piżmem który uwielbiam i poszukuję go w perfumach i dostałam szampon, krem do rąk, krem do twarzy i balsam do ciała :lol: :lol: A zapach ładny i długo się utrzymuje :)
Marka nazywa się VIP COSMETICS :)

Głowa mi pęka, zaraz kąpiel Linki i spanko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #613459 przez sylka
Dobry wieczór

Agusiak super ze zakupy udane, a firmy od perfum nie znam

Mam pytanko czy u Was tez brak w Rossmanie mleka Gerber?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #613504 przez Gosia_Krupa
Dobry wieczór!

Sylka,ja nie powiem,bo wieki nie byłam w Rossmannie,ale widziałam ostatnio w Lidlu,a mąż kupował w Kauflandzie.

Agusia,jejciu,jakie super zakupy :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Ja byłam wczoraj w H&M popatrzeć za spinkami i normalnie te piękne letnie sukienki,kolory radosne,słoneczne,zielenie... Większość rzeczy letnich,które jeszcze niedawno wisiały na wieszaku "promocja" zniknęły,zostało tylko kilka :( Głupia byłam,bo jakiś czas temu wisiały super spodnie lniane,białe takie na lato za 10 czy 20 zł,teraz już ich nie ma :(

Jutro mąż idzie do pracy. Jak to stwierdził,musi mu się zwrócić za książki(które mu wczoraj kupiłam). Mógł iść w niedzielę to oddał ten dzień koledze,bo mu jutro nie pasowało. Dobroć dobrocią,ale kasy nam potrzeba a taka niedziela,choćby dwie godziny,jest więcej warta niż 8 godzin w sobotę :dry: Trudno,zrobił jak zrobił... a to oznacza: jutro mnie zabierają do psychiatryka :ohmy: sobota z dwójką dzieci,sama z całą resztą chorych domowników :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613521 przez Agusiak
Sylka no ja też nie znam tej marki bo jak pisałam jest nowa i dopiero wchodzą na rynek :silly:

A wiecie w h&m powiedziałam że ta sukienka jest na prezent i dostałam tą fajową tekturkową torbę z rączką, haha :lol:

Gosiu oj doskonale Cię rozumiem, ja też nie lubię ja T idzie w weekend do pracy a ja od rana jestem z rodzicami :huh: chociaż ostatnio już jakoś mniej mi to przeszkadza. Z resztą teraz i tak T ma wolne weekendy bo firma nie ma na nadgodziny i tyle. Ach Ci prywaciarze :(

Kochana nie przejmuj się tak tą kartką, na pewno będzie super taka jaka wyjdzie :kiss:

Sylka my też od jakiegoś czasu kupujemy mleko w Lidlu.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613761 przez agi-p
Dzień dobry :)

Ale tu produkcja :) Ciężko nadrobić .

Agusiu co do mojego macierzyńskiego , to wyobraź sobie , ze niestety się nie załapałam . A dlatego , ze przebywam na wychowawczym :( Kobiety , które rodzą w trakcie urlopu wychowawczego maja zasiłek macierzyński skrócony o 2 tygodnie :( I właśnie tych 2 tyg mi zabrakło :( POLSKA !!!:(

Super , ze zapisaliście się na te warsztaty :) Ja byłam zadowolona , mimo że połowa wiedzy zbędna i dobra tylko w teorii :P A prezenciki fajne były :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Kosmetyki VIP u Nas sa sprzedawane juz od dawna w marketach . Czasami to aż zbyt nachalnie te dziewczyny atakują przechodniów :P Ale super , ze Tobie udało sie kupić ulubiony zapach i jesteś zadowolona :)

Sylka super , ze Kuba sam chce się inhalować :)
A z tymi workami próżniowymi to świetny pomysł . Ja cały czas mam za mało miejsca i wkurzam się strasznie . Chyba czas pomyśleć o takim rozwiązaniu :)

Mleka Gerber u Nas już od grudnia nie ma :( Tzn 1 i 2 jest tylko . I jak pytałam , to mówią , ze prawdopodobnie już nie będzie . Szkoda , bo z tą kartą zawsze taniej było . A i bez niej to mieli najniższą cenę .


Gosiu z tą organizacją przy dzieciach to masz rację :) Ja mam wrażenie , że jakoś sprawniej mi wszystko idzie :) Ale ja w sumie zawsze tak miałam , ze im więcej obowiązków mialam , tym lepiej sobie radziłam i czasu miałam sporo :)

A Pamiątka Komunii cudowna :) Ale miałaś super pomysł . Mała będzie zachwycona :) I taka oryginalna jest :)

Megi a na allegro czapki szukałaś ?
Ale Ci zazdroszczę tych spacerków ! Będąc w ciąży wyobrażałam sobie jak to fajnie będzie wyjść rano na spacer z dziewczynkami . Cały czas miałam w głowie jak to z Amcią wychodziłam non stop na spacerki . Myślałam , ze urodze w kwietniu , czyli już wiosna będzie . A tu klops do potęgi ... urodziłam w zimnym marcu , a i kwiecień nie napawa optymizmem i ciepłem .


Amelka dziś o 1 się obudziła i nie chciała spać sama na górze :( Wylądowała u Nas w łózku . W sumie u mojej Mamci spała ze mna w łóżku i teraz jej ciężko się odzwyczaić . No nic ...potrzeba czasu .

Mężus tez w pracy , dobrze że chociaż niedziele ma wolne :) Dziś mam w planie prasowanie . Zebrało mi się trochę zaległości Naszych i pranie Ami i Mai . Rany jak ja nie lubię prasowac :( Na samą myśl o tym gorącu i tej kupie prania słabo mi :P
Potem tylko obiad zrobię i na dziś to koniec :)

Miłego poranka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #613765 przez Agusiak
dzień dobry :)

Aguś kurcze ja nadal nie rozumiem. Wiem, że na wychowawczym jest krótszy urlop ale czy to nie jest tak że zaczynasz normalnie jak każdy a po prostu na końcu zamiast mieć np. do 28 grudnia to masz do 14? nie rozumiem ale jak już pisałam w tym kraju nie rozumiem większości przepisów :dry: Tak czy siak jest to zwykłe świństwo!!!

Współczuję prasowania, ja też nie lubię a już zwłaszcza tej drobnicy :blink:

Ami na pewno znowu przyzwyczai się do swojego łóżeczka ale potrzebuje czasu :)

Mówisz że u Was już od dawna te kosmetyki są ? no popatrz jacy my zacofani, heheh :silly:

Aguś a powiedz jak Ty się czujesz, jak rana po cięciu? Matko jak czytam co Ty już w domu wyprawiasz to nie mogę uwierzyć :ohmy: Ja to byłam jak staruszka i nic nie mogłam robić, tylko dużo leżałam i cierpiałam, hahah :silly: :P Ty masz jakieś nadludzkie siły :)
Może w przyszłym tygodniu wyjdziecie na spacerek bo ma być już cieplej. OBY!!! :lol: :lol:

Paulina na szczęście przespała całą noc, kaszel jej nie męczył po zawiesinie co bardzo mnie cieszy :)Teraz troszkę kaszle ale noc była spokojna.

Miłego dnia Kochane i całego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #613793 przez megi23
witajcie u nas noc zla tzn tymciowi odpowiadala , polozulam go spac , ale musialam nakarmic mlekiem , bo kolacje skubnal , i co wstal zobaczyl , ze podstepem dalam go do lozeczka , wybudzil sie calkiem i tak darl ze malo sie nie zasszedl pokazywal na lozko ze chce obok mnie . Wzielam go i chcialam butelki umyc , nie dal mi trzymal mnei nogami , co wstalam on tez , przez niego Zemirzch musialam z poltorej godzinnym opoznieniem ogladac :P no nic czasem ma fazy , nieraz zaspi jak bajke przeczytamy a nieraz sie zachodzi i chce do mnie :)
mi brak slow do tego panstwa naszego ...
Agus ty to Robocop jestes :p ja po porodzie ledwo zylam nawet podniesienie Tymcia mi sprawialo bol :P
apropo Rossmana , jak pojechalam na zakupy we wtorek z s nic nie bylo zadnego mleka nia Hipp normalnei pustki tylko chyba bebilon :S
Agusiak dobrze ze Lince lepiej u nas brak kaszlu i koncowka katarku .. ale kazala mi wychodzic igo dotleniac :)
u nas dzis znowu fajna pogoda wiec spacerek bedzie , moze na pilki pojdziemy :)
kurcze ja bylam ostatnio w h%m i nic nie bylo na chlopca a na dziewczynki oczy moglam tam zostawic , S smial ze zamiast po polkach z ubraniami dla chlopcow lazilam tam gdzie dziewczynki i ogladalam sukienusie :silly:
Agi czapki szukalam on musi mierzyc czapki ... ma wielki lep :P

oj Gosi wspolczuje moj wczoraj wrocil o 22 a poszedl na 7 rano :ohmy: , ale jak nas nie ma oze na cala noc isc jak chce , jak bedziemy to nie ma mowy :P i dzis na 5 szedl :ohmy: no ale nam kasa potrzebna , bo teraz przeglad auta i ubezpieczenie .. i komunia w maju ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #613898 przez agi-p
Agusiu cieszę się , ze Linka ma się lepiej :) Oby całkiem jej minęło :)
I mam nadzieję , ze z tą poprawą pogody masz rację :) Licze na to :)

A macierzyński zaczynam w dniu porodu a kończe właśnie 2 tyg wcześniej ... 20 sierpnia :( No cóż , szkoda , ale przecież się nie zabiję . Pójdę dalej na wychowawczy , a potem wrócę do pracy :P Kasiorki mniej będzie znowu , ale przeżyjemy .

Kochana ja miałam mega cieżkie pierwsze dni . Czułam się tragicznie , zdecydowanie najgorzej z wszystkich cięć . Ale lekarze mówili , że miałam ciężką sytuację w brzuchu i mieli problemy z wydobyciem Mai i potem z zszyciem mnie . Pękałam im i musieli się natrudzić . Dlatego przez pierwsze 6 dni cierpiałam . Ale odmawiałam przyjmowania leków p/bólowych . Cały czas chcieli mi ketonal podawać , bo mówili,że to nieludzkie tak cierpieć . Ale ja chciałam karmić i bałam się , ze do pokarmu to przejdzie i nie brałam leków .
Teraz już ruszam się normalnie , w zasadzie jak tylko Majusię wyjęli z inkubatorka to we mnie siły wstąpiły i wszystkie dolegliwości mi minęły :) Czasami jak się zapomnę i szybko wstanę , niefortunnie usiądę czy uderzę się w brzuch to boli .No i Amelki nie moge podnosić :( Skóra brzucha jest jak flak ... wisi mi opona jak ze stara :P nie wiem kiedy mi to minie i czy w ogóle :P


Megi czyli u Was noc nie za ciekawa . Tymuś zaborczy się zrobił :P Dzieciaki lubią jak z nimi śpimy . Ale masz rację , to taka przejściowa faza ...niech mija szybko :P

Hahaha uśmiałam się z wielkiego łba :P Na pewno nie jest tak źle :)


Jak mi sie marzy wypad so sklepu na zakupy :) Tak czytam , ze chodzicie po sklepach i aż mi żal . Nie wiem kiedy ja się wybiorę .

Nic idę położyć Ami i spróbuję też odpocząć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #613982 przez Agusiak
ja właśnie ululałam Linkę więc mam chwilkę ;)

megi powiem Ci że ja wczoraj w h&m to tylko mężusiowi pokazywałam jakie super ubranka są dla chłopców, hahaha. Dla dziewczynek owszem są sukienki ale takie szmatki troszkę i ta co kupiliśmy też taka do latania. A dla chłopców widziałam świetne spodnie i takie koszule z krótkim rękawem i krawatami, bombowe :lol: Chcę Paulinie jeszcze tam kupić takie butki coś jak balerinki żeby miała lekkie do sukienek czy spódniczek.

Noc faktycznie przebojową mieliście ;)

Aguś, rany Ciebie to powinni ozłocić. Ja to na początku w szpitalu też karmiłam a żarłam wszystko co mi dawali, ketonal w zastrzykach dostawałam i jeszcze chodziłam się upominać jak mnie bolało :P :P Nie mogłam złapać oddechu i długo nie mogłam się wyprostować, chodziłam jak staruszka, jeszcze mi tylko balkonika brakowało. Rehabilitantkę dostałam i uczyła mnie chodzić i to ona kazała mi się wyprostować. Koszmar to był...

Odpoczywaj ile się tylko da :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #614017 przez megi23
moje dziecie spi nakarmilo sie samo lyzeczko , tlyko n zmienia mi raczki jak sie karmi , moze probuje ktora lepiej nagralam go na telefonie poziej wam okaze jak mowi mniam mniam :lol: kocham te lsowa i jego zadowolenie z jedzeia , takie samo ma tatus :)

ja bylam w h7m we wtorek i nic nie mieli fajnego
Agi wpsolczuje bolu ...
ja wzielam tylko w 1 dzien tabletke przecibolowa ale maly mnei wewnatrz rozerwal , popekalam i nacieli mnie po sama
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
mowie wielka glowa hahah lekarz mnie moj szyl prawie godzine i tylko slyszalam dawaj nitke do pielegniarki , a jak zapytalam ile mam szwow ? odpowiedzial nie potrzebne ci to :silly: moja mama z bratem miala 72 napewno ja przebilam :blink: ja ledwo chodzilam i nie siadalam na niczym za wyjatkiem lozka karmilam na rogalu bo tak nie bylam w stanie . :S
u mnei dzis slonce ludzie widze slonce :ohmy: musialam malemu zaluzje zaslonic by go nie razilo podczas snu . A apropo spaia mi w sumei dobrze sie z nim spi jak sie na mnei nie kladzie :blink: przynajmniej mam sie do kogo tulic jak S nie ma w poblizu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #614064 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Ja już mam "wolne" :) Posprzątałam chałupę,ogarnęłam siebie i dzieci,położyłam Hanię spać,a Miśka wygoniłam na "poszukiwanie skarbu" z babcią. Wyciągnął mapę,którą mu kiedyś narysowałam i szwendają się z babcią po domu :blink: Hanuśka może spokojnie pospać,a ja usiąść i odpocząć po sprzątaniu.

Megi,no my niestety mamy dzień mniej dla siebie przez to,że Rafał poszedł dziś do pracy. I sama z dziećmi jestem i całe sprzątanie na mojej głowie było,ale poradziłam sobie. Jak Hania w stanie to wezmę ich na spacer,bo jakoś tak ładnie wygląda za oknem :) Szkoda,że sami pójdziemy,no ale co zrobić?! My też mamy komunię w maju(na szczęście prezent już kupiliśmy),potem dwie 18-tki i możliwe,że wesele. O przeglądzie,ubezpieczeniu itp. to ja już nie chcę myśleć,bo tylko na to ponad 2 tys. pójdą :(

Wychodzi na to,że jednogłośnie stwierdzamy,że H&M to najlepszy sklep. Dostaniesz tam łaszki dla dziewczynek i dla chłopców :)

Agi,super,że ta sobie radzisz. Ja nie wiem co to znaczy ból po cc,wiem tylko co znaczy bolesny poród :dry: Chociaż przy Miśku podobnie jak Megi byłam nacinana,porozrywana,szyli mnie godzinę,goiłam się pół roku. Nie mogłam swobodnie siedzieć,chodzić przez długi czas,nie wspominając już o współżyciu,bo to po tych 6 m-cach było bolesne :( Ale przynajmniej super mnie zszyli :) Nawet blizny nie mam :)

I wiecie co,nie mam kataru :D Jakoś tak chyba porannie mi z nosa leciało,a potem już spokój i nadal ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #614096 przez sylka
Witajcie u mnie tez porzadkowo dzis. Maz w pracy a Kuba jak na zlosc przeszkadzal sprzatac. Obiad zrobilam juz wstawilam ziemniaki a ten cwaniak poszedl spac o 12.40 a nie o 14 jak zwykle.

agi hadkor z Ciebie. Taka wyscigowka :blink: :) Grunt ze sobie radzis.

Po porodzie po 5 godz bylam juz na nogach a rano smigalam jak ta lala :p Nacinali mnie i mialam kilka szwow, ktore ciagnely i przeszkadzaly mi przed samym zdjeciem. To byly najgorsze dni . Jak je zdjeli to ulga na calego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #614102 przez megi23
My juz po spacerku nozkowym , maly szedl grzecznie za raczke . ogladal sie tlyko na auta :)
na komunie wiemy co chcemy kupic aparat cyfrowy z karta pamieci i futeralem :)S ostantio chodzil i ogladal . bo dominis jedzie nad morze z dziadkami w czerwcu :) to mu sie przyda :blink: a my odpoczniemy od tesciowej tydzien :lol:
tymek mi sie obrazil od kilku ndi na zupe nie chce , dzis rosolem pogardzil , moze karkowke zje bo mamcia wlasnie piecze .. :)
niewyrazne bo z telefonu :0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl