BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 3 tygodni temu #637306 przez megi23
jejku agi wpsolczuje przeprawy u lekarza tymek zawsze najpierw nieufnie ale potem juz ok przy nastepnych wizytach :)
a zdjecia brak slow rewelacja ze pies dal na siebie siasc szok ami piekna jak zawsze a i Majcia urocza slodkie kobietki masz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637307 przez Agusiak
hej kobietki :)

megi ja za Tobą, zdecydowanie wolę kolor czarny, wiem że niby przygnębiający ale ja się w nim najlepiej czuję, ewentualnie ciemny granat, a jak coś jaśniejszego to tylko w postaci swetra :P

Sylka super, że ubrankiem poprawiłaś sobie humor, ale z taka figurą to nie ma się co dziwić :)

Aguś, o rany a to się działo u lekarza, hehe.
Ale najważniejsze że wszystko w porządku i Majeczka na prawdę pięknie przybiera :)
Kochana zdjęcia rewelacyjne :) Oj biedny Fado, ale bawią się identycznie jak Linka z Roxy, czasem troszkę mnie to martwi, że ona w ogóle się tego psa nie boi, ale fakt, że Roxy jest wyjątkowo cierpliwa. O jaki był dzisiaj płacz przy bramie jak tatuś i piesek pojechali.
Rany Ami kochane słoneczko widać bardzo kocha Majcię, to takie słodkie, jak się do niej tuli i ją całuje.
A sama Maja jest śliczna jak laleczka. Chyba dużo śpi w dzień?


T dzwonił, że już dojechał, ja żeby czymś zająć myśli posprzątałam już całą górę, babcia z młodą na spacerze a dziadek pojechał spr.auto bo coś mu się tam knoci a jak mamy jutro jechać to musi być bez zarzutu :)
Idę na kawkę.

Do potem moje piękne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637397 przez sylka
Jejku nogi mi w dup... wchodzą :P JAk o 16.30 wyszłam na spacer to dopiero 19.30 wróciłam. Kuba biegał, wspinała sie ćwiczył na przyrządach do ćwiczeń, pózniej plac zabaw prwadzenie psa na smyczy i rysowanie kredą po chodniku :)

Agi ale miaąłś przeprawę, współczuję. Zdjecia cudowne, jak Ami kocha MAją i daje jej buziaki. A z urlopem super informacja :D

Megi super że masz wychodne, udanej zabawy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637516 przez Agusiak
dobry na wieczór :)

Sylka będziesz przynajmniej spać jak dziecko :P

Ja też padam, jakoś zmęczył mnie ten dzień, a najbardziej alergia. Słuchajcie już nie wyrabiam. Kicham chyba milion razy na minutę, wczoraj tak tarłam oczy chusteczką higieniczną, że mi kawałek w oku został, nie mogłam mrugać i T musiał to wyciągać. Wyglądam jak pijak bo od smarkania mam cały nos czerwony. Zgroza :angry: :angry:

Muszę jeszcze Paulinkę spakować na jutrzejszy wyjazd.

Dzwoniła dziś moja kuzynka z Anglii, miała termin na 22 kwietnia i jeszcze chodzi w ciąży, a młoda ani myśli wyłazić. A myślałam, że 3 dziecko to bez problemu wyskakuje.

Jutro wybywamy na cały dzień więc zajrzę pewnie dopiero wieczorkiem.

Spokojnej nocki i udanego jutrzejszego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637706 przez megi23
hej laski woo Sylwia Kubus ladie sie wybawil ja o 19 wyjazd z domku maly zostal z mamciai nie chcial jej isc spac poszedl dopiero o 21:30 :ohmy: , ale byl grzeczny jak zawsze ja wrocilam o 23 :P france chcialy mnei spic wyjscie sie udalo nie moglysmy sie nagac hahaha :blink: zjadlam mega salatke z kurczakiem migdalami i herbatke chclay bym sie wina napila ale mowie ze ja do malego w nocy wstaje , wiec jak bedzie S to kupuja litr wina i mnie spija , ja mowie S bylby szczesliwy ze cos pije haha :silly:
dzis mam z kumplem sie spotkac , ale z nim to sie umowic to jak w totka wygrac :P
Agus wspolczuje wyjazdu T , biedna linka , i udanego wyjazdu :)
my dzis sprzatanie i pakowanie , dzis bede iec pasemka robione :silly: ,dziewczyny powiedzialy ze schudlam hyhy :blush: ja tego nie widze :dry:
mama poszla ostatnie zakupy robic , a ja pozniej za sprzatanie , wieczorem podlogi umyje i bede pakowac :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637711 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kochane dziękuję za miłe słowa pod adresem moich Córeczek :)
Ami faktycznie jest zakochana w Majce . Uwielbia ją :) Całuje non stop , co ktoś z Nas bierze Majkę na ręce , to zaraz przybiega , zeby głaskać i całowac Małą :) Jest rozkoszna .
A z Fadem to wyrabia takie rzeczy , ze głowa mała . Ale labradory to psy stworzone dla dzieci , cierpliwe i wytrzymałe :P Ze względu na wygląd i gabaryty ludzie się go boją , a on prędzej by zalizał niż krzywdę zrobił .
Amka skacze po nim , wkłada mu ręce do pyska , siada na niego i inne rzeczy wymyśla , a ten głupol się cieszy i merda ogonem :)


Agusiu Majka przez pierwsze 3 tygodnie sporo spała ,ale to już tylko wspomnienie :P Teraz ma coraz dłuższe okresy ogladania świata...oczywiście preferowana przez nią pozycja , to na moich rękach :P

Z tą alergia to współczuję :( Mam nadzieję ,ze szybko Ci minie .A na co takie uczulenie masz ?

Udanego wypadu :) Oby pogoda Wam dopisała :)



Sylka , ale sobie długi spacerek urządziliście :) Super .Pewnie Kuba zasnął ekspresowo po takim dotlenieniu i zabawach :)



Megi jak się udała imprezka z kumpelami ?



My dzis o 15 stej gości będziemy mieli . Musze jeszcze do sklepu jechać ... i to z moimi małymi , bo Pauli nie ma , a Mężuś w pracy .
Idę pranie nastawić i za sprzątanie się biorę :)

Miłej soboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637714 przez megi23
Agi masz wyzej :D napisane o wypadzie no
labradory to psy do dogoterapii dlatego ami moze z nim robic co chce :D
kiedys kupie sobie takiego zrobie kurs i bede lazic po szpitalach z nim i osrodkach , takie moje male marzenie :)ja wam powiem ze nasza bokserka to tez ma cierpliwosc tymek nieraz jej miski sie dorwie , a ta glupia sie odsuwa , ciagnie ja za uszy , pilnuje go jak ucieka mi z pokoju, a ja cos w kuchni robie :D i na spacerach nie da sie nikomu zblizyc do niego :blink:
wczesniejsza bokserka jak sie urodzil Tymcio , budzila meni jak przysypialam , jak maly kwekal na jedzenie S sie jej bal bo go nie chciala dopuszczac do Tymka :P dopiero jak zobaczyla ze nic nie robi i czesciej przyjezdzal pozwalala mu go wziasc na rece ale jakby co byla zawsze blisko :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #638273 przez Agusiak
dobry wieczór :)

megi super, że spotkanko udane :)

agi jak się wizyta gości udała?
Kochana ja jestem krótko mówiąc uczulona na wiosnę, czyli wszystko co kwitnie i pyli :dry:

Jeśli chodzi o psy to Roxy też jest jak do dogoterapii :laugh:
Paulina może jej coś z pyska za przeproszeniem wyjąć a ona się nie sprzeciwia.
A do tego jest bardzo opiekuńcza. Zauważyłam że jak Linka na podwórku idzie gdzieś sama to Roxy leci zaraz za nią. Raz pozwoliłam młodej samej oddalić się do bramy, ale patrzyłam z ukrycia, jak tylko Linka zniknęła za domem, Roxy poleciała zaraz za nią i leżała cały czas przy bramie. W ogóle często jej pilnuje, ale ja jestem oczywiście także w pobliżu :)

My już po wyprawie na działkę, przy okazji zaliczyliśmy zakupy w moim ulubionym zakupowym mieście Włoszczowa a potem relaks na podwórku. Zaliczyliśmy także długi spacerek że aż mi nogi do d... wchodziły, potem kawka i trzeba było się zbierać. Paulina zarobiła kilka fajnych ubranek, sporo bawełnianych opasek, bo brudzi je strasznie i parę odjazdowych butów :lol: a ja dwie bluzki ;)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #638588 przez sylka
Witajcie :) Dziewczynki mogę Was prosić o głosik na Kubusia w konkursie :) Nasze Smyki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #638589 przez Agusiak
hej ho jak tu pusto

Zapomniałam Wam jeszcze napisać, że wczoraj musiałam włazić tam do domu przez okno :ohmy:
Siedzimy sobie na ganku a młoda nagle sięgnęła do klamki od drzwi, która jest dosyć wysoko, i zamknęła się w domku. Ja dosłownie za chwilę wstałam i chciałam tam do niej iść, a tu doooopa, zamknęła się od środka na zamek :ohmy: A klucze były w domu położone na lodówce specjalnie żeby ich nie dostała. Na szczęście na werandzie było otwarte okno, żeby się wywietrzyło, był stołek, no to jak po tym stołku, przez to okno i do domu. Rany przecież jakby nie te okna to trzeba by zamki pruć albo szybę w oknie wybić. Ale z jednej strony cieszę się że wycięła taki numer bo wiadomo już żeby nie zostawiać przy niej kluczy w domu tylko mieć gdzieś przy sobie. No i jakieś zabezpieczenie tych drzwi też musimy pomyśleć żeby ich jednak więcej nie zamknęła.
Ech łobuz jeden.

U nas deszcz.

Miłej niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #638652 przez sylka
u nas od rana deszczowo.

Aguś ale PAula numer wcięła!!!!! Dobrze że okno było otwarte.
Musicie założyć na drzwi ogranicznik, sa takie piankowe. Ja zakładałam jak KUba miał fazę zabawy drzwiami i zamykania ich. BAłam się że od trzaskania szyba pójdzie i krzywdę sobie zrobi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #638833 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Sylka no o czymś takim musimy pomyśleć, popatrzę za tymi ogranicznikami.

Oczywiście będziemy głosować na Kubusia :)

Mężuś wrócił do domku :lol: Nawet sporo udało mu się tej łazienki zrobić więc jest zadowolony :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #638849 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agusiu super , ze wypad na działeczkę się udał :) No Paulisia Wam numer wycięła , dobrze że okno było otwarte . Spryciula mala ! Teraz przynajmniej wiesz , ze nową umiejętność posiadła i pilnowac bardzo się musicie . Ach te dzieciaczki ... cały czas Nas zaskakują :P


Sylka Na Kubusia z przyjemnoscią głosować będziemy :)


Megi jak tam ? Już z Meżem w domu ?


Gosiu a u Was co tam ?

Wczorajsze popołudnie minęło milusio :) Wizyta gosci udana :) Ich Nadia pół roku młodsza od Ami , waży niby tyle samo , a wygląda bardziej pucato :P Jutro zdjecia dodam .
Dzisiaj miałam w planie rodzinne spacerki i cały dzień w plenerze , ale oczywiscie zimno i wietrznie było :( Ale i tak jak rano wybyliśmy , to dopiero godzinkę przed kąpielą wróciliśmy . Mężuś mnie na obiadek zabrał , zakupy i jeszcze odwiedziliśmy kolejno znajomych , moja Mamcie i Babcie .
Jestem zmęczona , ale zadowolona .
A jutro pojawię się dopiero popołudniu . Rano muszą siuśki Majusi upolować i o 7 rano do Bielska jedziemy . Majka będzie miała krewkę pobieraną :( Już mi się płakać chce :(


Milego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #639055 przez Agusiak
dzień dobry :)

Aguś trzymam kciuki za Majeczkę aby dzielnie zniosła pobieranie krwi.

Ale mieliście wizytową niedzielę, widzę że wraz z sezonem wracacie do gry ;) i każdy weekend zajęty będzie ;) :lol:

A wczoraj jak T wrócił to Paulinka nawet do niego nie poszła tylko od razu pobiegła do drzwi tarasowych krzycząc HAU HAU, że piesek wrócił :blink: to była największa radość, potem przyniosła swój fotelik wiklinowy i siedziała tak przy tym oknie :)

Kochane kupiliśmy z rodzicami w sobotę truskawki, niestety hiszpańskie no bo naszych jeszcze nie ma, ale były takie piękne i czerwone że się skusiliśmy. W domu mam je umyła, to wyobraźcie sobie że nie może teraz sitka domyć z tego koloru a na drugi dzień truskawki zaczęły już pleśnieć. Więc ja sobie je darowałam i już ich nie kupimy, poczekamy na nasze, a zwłaszcza nasze działkowe :) :laugh:

No i chyba na początku czerwca wyjedziemy z Paulinką na działkę, na ok 2 tygodnie. Bo w domu szykuje się mały remoncik a w zasadzie odświeżenie, no a raz że będą się tu ludzie kręcić a dwa będzie niezły bajzel :huh:

Ech ale to się jeszcze okaże bo jak mi ginka jakieś badania ustawi na ten czas bo przeprowadzimy się na czas remontu do teściów.

Miłego dnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639290 przez Agusiak
Paulinka śpi kolejny dzień na kanapie i już nawet jakoś specjalnie nie protestuje.

Ziemniaki obrane, ogórki na mizerię też i teraz przeglądam all :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl