BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 7 miesiąc temu #757625 przez Agusiak
Sylka dziękuję :kiss: :kiss:
Tak póki co jest u nas a jak będzie nieco większa to może upchamy je jakoś w jednym pokoju, chociaż Paulina ma tyle gratów że nie wiem gdzie, hehe :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757685 przez sylka
Naprawdę mi się podoba taki nie przesadzony, a zarazem słodki i dziewczęcy w moim guście ;) I chyba jako obrazek masz wykorzystaną okładkę z bloku :) Małe detale a dodają uroku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757688 przez Agusiak
Kochana dokładnie tak, okładka z bloku z Lidla :lol: Od razu wiedziałam że zauważysz :lol: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757774 przez Agusiak
dzień dobry :)

U nas zimowo i trzeba szyby w aucie skrobać.
Powiedzcie że będzie jeszcze troszkę ładnej pogody :blink: Ja mam przynajmniej taką nadzieję. T zaraz jedzie do lekarza przedłużyć L4 i na jakieś drobne zakupy.

Ja już po śniadanku, może włosy dziś zafarbuję?

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757791 przez megi23
Hej laskki musiam. Karte do 2 telefonu dac boo bez was zyc niue moge. agus maam nadzieje ze nie bedziesz zla, Sylwia mi napisala co u. ?ciebie, bo jajo znosilam, co ze szpitaleem wyszlo, jja wczoraj szoku w Lidlu doznalam, poszlam z malym po b , ludzi tyle ze mnie malo nie zadusili, ale mam buty, bluzkke ocieplana i 2 blluzki z dl rekawem, ludzie kradli sobie z koszykow, ja pod wozek od razu schowalam, bydlo nie ludzie i tyle, ale bylo minelo. Dzis mlody zalal mi lozko, jak on to sikal nie wiem , a mial pa
pampersa :P

Agus kacik cudowny slodki, taki dziewczecy i widze torba spakowana, trzymam kciuki za 8, ja 9 wizyta, mialam dzis takie koszmary zwiazane z faoslka, ze modle sie by sie nie sprawdzily...

milego dnia aaa zimnica u mnie minus 2 rano bylo :ohmy:

niby ma byc na drugi tydzien cieplo oby...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757817 przez Agusiak
megi oczywiście że nie jestem zła, super, że Sylwia Ci napisała co i jak :)
Widzisz ja jakoś nie pomyślałam, ale myślałam że uda Ci się zajrzeć i poczytać :)

Super że udało Ci się wyrwać buty, widzisz ja też chciałam ale się nie udało, nie było ani jednej pary z tych małych rozmiarów. U nas było jak u Was, T mówił że ludzie zgarniali wszystko jak leci do koszyków a potem na dworze dopiero rozkładali i patrzyli co kupili, hehehe. Ale to handlarze, zrobili sobie z tych sklepów centrum zaopatrzenia i potem sprzedają to dalej. Normalnie nie da się inaczej ich określić jak bydło.

Trzymam kciuki za wizytę, a z dzidzią na pewno jest wszystko dobrze.
Ja na początku też miałam złe sny związane z ciążą. TO dlatego że ciągle się martwimy.
Napisz mi 9 jak po wizycie, ale chyba nie mam Twojego nr, to napiszę Ci mój na priv.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757828 przez megi23
Agus masz moj na priv jak cos to tez pisz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758019 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczynki!

U nas chyba mrozu nie było,ale zimno. Wyszłyśmy z Hanią dzisiaj później na spacer i długo nie pobyłyśmy. Strasznie wieje i jest średnio przyjemnie,mimo,że na termometrze 14st. Ale ta moja Kluska w dodatku od samego początku marudziła na tym dworze,że miałam serdecznie dość :angry: W dodatku boli mnie głowa,więc taka trochę "bombowa" jestem dzisiaj. Lepiej ze mną nie zaczynać :angry:

Ja do Lidla zazwyczaj wysyłam mamę lub siostrę. Ja nie mam szans na niektóre rzeczy,bo nie mam jak dojechać do sklepu o przyzwoitej godzinie. Rodzice jak coś mają kupić to 7.30 i są w sklepie :) a siostra po 8,więc stosunkowo wcześnie i zawsze jest jakaś szansa,że coś mi kupią :)

Coś mi się wydaje,że ten mój urwis spać w dzień dzisiaj nie zamierza :angry: Chyba zwariuję :ohmy:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Zapomniałam Wam ostatnio napisać,że Michałek oznajmił,że jego żona,którą będzie miał jak dorośnie będzie miała na imię tak jak ja :) To chyba najlepszy komplement,co?

Miłego dzionka! Zmykam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758306 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Mnie dziś głowa boli cały dzień i w końcu wieczorem wzięłam tabletkę i mam nadzieję że przejdzie.

T dziś pojechał do IKEA i kupił drugą tą lampkę za 9.99 zł i daliśmy też do pokoju Paulisi :)
Żarówki pozakładane i efekt jest świetny :)

Lecę na seriale, miłego wieczorku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #758426 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Rany chwilę mnie nie ma , a tu takie nerwy i napięcia !!!!
Aguniu tak się ciesze , że nie zostałaś przyjęta na oddział . Uff jaka ulga . Jak czytałam , to aż się poryczałam , bo zaraz mi się przypomniało rozstanie z Amelką :(
U Nas 37 to tez już nie wcześniak i żaden inkubator . Ami ur się w końcem 37 tyg .
A Maja prawdziwy wcześniak i w szpitalu 11 dni byłyśmy , co i tak jest sporym sukcesem :)
W każdym razie bosko , ze jesteś w domu . I WOOOW we wtorek Malunia będzie już z Wami :) :) :) Cudownie :)
I dobrze , ze jednak cc . Bezpieczniejsze to w Twoim przypadku ...zdecydowanie .

Popatrz jakie przytulaski z sówkami :) Teraz jak widzę coś w sowy , to od razu Ty mi się na myśl nasuwasz :) allegro.pl/przytulanka-w-kolorowe-sowy-z...tki-i3592839003.html

Kącik Malutkiej bajeczny :) Bardzo mi się podoba i Jej zapewne też będzie :) Kolorki cudne i wszystko takie gustowne :) Świetnie to wymyśliłaś :) A literki już zamawiasz ? chyba lepiej się wstrzymać do przyszłego tygodnia :P U Was to się wszystko zmienić może :P


Sylka a podałabyś link do tych Twoich butów ? super są :)
Rewelacyjnie , ze Kuba już zdrowy :) Byle teraz wytrzymał bez chorób .


Gosiu Hania cud , miód , malinka :)
I Kochana na bank się nie starzejesz :) co to , to nie :)

Super , ze rodzice Cię odwiedzili :) Mam nadzieję , ze wynik tomografii dobry ?

A Michaś to Ci strzelił taki komplement , ze aż miło :) Kochany jest :)


I super , ze siostrze się tak udało :)



Megi te koszmary to odgoń :) Dzidzia ma się świetnie i to się nie zmieni :)

Super , ze butki upolowałaś :) No i pozostałe ciuszki :) Tymek zaopatrzony :)



Ja kochane wczoraj u lekarza byłam z dziewczynami . Paula zaszczepiona p/grypie :)
Maja miała zapisane szczepienie , ale okazało się , ze pomyłkowo . Wcześniaki są innym schematem szczepione i Ona ma kolejne dopiero w 13 mies :)
Ale tak czy owak zaszczepiona by nie była , bo katar złapała . Amelia tez katar i gardło czerwone . Niby nic takiego oprócz Ami syropu , a Maja deflegminu nie mają , a no i witamin oczywiście , ale muszę je obserwować . U Majki wszystko może się w parę godzin na gorsze zmienić . Jest chwilami ciężko , bo katar spływa do gardła i drażni ją , ale nie gorączkuje , a to dobry objaw :) A i chyba w inhalator będziemy musieli zainwestować . Wtedy znowu Sylka poproszę Ciebie o namiary . Gosiu Wy też macie ?
Pozycja pionowa jest dla niej najlepsza , więc mam ręce pełne szczęścia i roboty :P
Dla Amci dostałam skierowanie do ośrodka wspierania wczesnego rozwoju i w pon mamy wizytę u logopedy na początek . Zobaczymy co dalej . Oczywiście Dr powiedział ,że Ona jest na prawdę wyjątkowa i niepowtarzalna , że dzieci w jej wieku to już z pewnych zachowań powinny wyrastać , a u niej sie pogłębiają , więc należy to skontrolować . Nie chcę panikować i cieszę się , ze juz w pon mam wizytę :)
Rozpoczęliśmy też walkę z jedzeniem , bo to też nie jest normalne :( Lekarz powiedział co robić , a mi serce pęka i ręce opadają . Dzisiejszy dzień był ciężki , ale nie poddaję się i twarda jestem . Dodam , ze efektu brak póki co :(


Nic , bo się rozpisałam i truję jak nawiedzona :P

Spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758471 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi dobrze, że jesteś, dużo zdrówka dla dziewczynek :)
Kochana a jakie zachowania u Ami zmartwiły lekarza że dostała skierowanie do takiej poradni?
Przecież ona jest cudowna i wszystko z nią okej :) Lekarze tam na pewno także to potwierdzą, ale zaciekawiłaś mnie bo nawet nie wiedziałam że są takie poradnie.

Kochana literki zamówię dopiero jak już do domku wrócimy i dojdę nieco do siebie, także spokojnie, jeszcze nie teraz, hehe :silly:
Dziękuję za miłe słowa o kąciku małej niuni :)

Ja także zastanawiam się nad inhalatorem, była nawet ostatnio z Lidlu ale wiedziałam że Sylka ma jakiś sprawdzony i bałam się tamten kupić. Więc w razie czego to proszę o linka i zapiszę sobie w zakładkach :)

Aguś te przytulanki są świetne, już takie widziałam i może zakupię w przyszłości. A ten akurat dokładnie wzór Paulinka ma na chusteczce pod szyję :lol:

Miłego dnia :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758566 przez megi23
hej laski niedawno wrocilam z miasta , w koncu mlody ma mleko i pieluchomajciory na noc :P
w lumpku kupilam mu 2 pary spodni z pizamek i koszulke z kr rekawem z mquinem czy jak to sie go tam pisze i tyle .. dupaa nie ma nic na malego nai spodni albo sa na male albo na duze dzieci , albo cuda na dziewczynke :blink:

cycki nie zamarzly, bo wzielam zimowa kurtke , ludzie w czpkach chodzili rano ,, teraz jest nie lepiej mimo slonca :p
Agi zdrowka dla dziewczynek :kiss: i 3mam kciukasy zza wygrana z jedzeniem

Agus a pochwalisz sie imieniem ??:) bo ja ciekawosci umieram :silly:

milego dnia laski :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #758682 przez sylka
Witajcie :)

Agi wła nie powielę pytanie Agusiak co zaniepokoiło lekarza?

3mam kciuki za postęp w jedzeniu i aby Mai minał katarek.

co do butów to porsze oto link do sprzedawcy allegro.pl/20-wodoszczelne-sniegowce-ame...-37-i3573078520.html
a inhalator mam z Philipsa i kupowałam u tego sprzedającego allegro.pl/inhalator-philips-respironics...est-i3577046252.html

Zadowolona jestem bo udało mi sie dzis kupić fajne ramki na zdjęcia ia wreśzcie bede mogła zrobić kompozycję na ściane w pokoiku Kuby :) Małemu kupiłam też czapke z szalikiem tak by mi pasowały do kompletu zimowego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758696 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Aga,ja się przyłączam do pytania Agusi i Sylki? Jakie zachowania się u Ami pogłębiają, a których nie powinno być?

Co do inhalatora to my mamy Medel easy też polecony. Jedyny jego minus to to,że nie można przechylać pojemniczka z lekiem,bo ma otwór i można wylać. Za to jest cichy,ma długi wężyk(z trzy razy dłuższy niż nasz poprzedni)i te parametry ma bardzo dobre(ale to akurat chyba jest ważniejsze dla kogoś kto stosuje inhalator regularnie,a nie z doskoku jak my),a wcześniej używaliśmy Silvestro,ale ten już ma sporo lat i był dość głośny,ale inhalować się można było nawet do góry nogami :silly: Hania np. się przyzwyczaiła do niego i nie chciała użyć nowego. Ale potem już ok.

Zdrówka dla Was!!!

Agusia,kącik Malutkiej słodki :) Ja też jak widzę sówki to od razu Ty mi przed oczami stajesz :silly:

Ja też jestem mega ciekawa imienia,ale cierpliwa jestem :lol: a skoro powiedziałaś,że powiesz jak się Niunia urodzi to czekam :blush:

Mąż przed 8 wybył na grzyby,a ja wysprzątałam nasz pokoik. Umyłam nawet okno i podłogę,a potem jeszcze wysprzątałam łazienkę i ubikację.

Grzybów za wiele nie ma,ale jutro sosik będzie i na Wigilię coś się ususzy :)

Zmykam kochane! Miłej soboty!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #758872 przez Agusiak
Dobry wieczór :)

Kochane jak tylko zobaczę mojego okruszka we wtorek i stwierdzimy że imię pasuje i zostaje to na pewno zaraz Wam napiszę ;)

Sylka dzięki za link do inhalatora, już zapisałam w zakładkach :)

megi u nas dziś było bajecznie słonecznie i ciepło i z tego co zapowiadają to ma być złota polska jesień :) Oby :lol: :lol:

Gosia super, że udało Ci się wszystko posprzątać :)
No i oczywiście gratulacje dla siostry :)
Może kiedyś zostaniecie sąsiadkami ;)

Paulinka poszła dziś wcześniej spać, już się chyba przestawia na czas zimowy, no ale niestety wstaje też wcześniej. Jutro jedzie z T i teściami na działkę a ja zostaję. Chętnie bym z nimi pojechała ale tam jest dalej niż do mnie na działkę a ostatnio ledwie wytrzymałam w podróży.

T kupił dziś pieluszki i chusteczki do szpitala a także ręczniki papierowe i dla mnie skarpetki białe bo w domu to mam same czarne :P
Muszę jeszcze kupić octenisept. Po całej tej euforii że nie zostawili mnie w szpitalu dotarło do mnie że będzie jednak cc i zaczynam się obawiać jak to zniosę. Troszkę zdenerwowana jestem na lekarkę bo całą ciążę robiła mi nadzieję że będzie sn a na ostatniej wizycie bez chwili namysłu wypisała skierowane ze wskazaniem do cc. Ale mam nadzieję że będzie dobrze :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl