BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 7 miesiąc temu #759007 przez Agusiak
dzień dobry :)

Paulinka jednak nie pojechała bo zwyczajnie zaspała :P
Spała tak słodko, że nie mieliśmy sumienia jej budzić, więc powiedziałam żeby nie czekali bo nawet jak wstanie to jeszcze z godzinkę zejdzie zanim się wyszykujemy, i pojechali sami.
A nawet może i dobrze bo dziś pogoda średnia a tam zawsze nieco ostrzejsze powietrze a przeziębienie nam teraz nie potrzebne.

Czekam aż dziadki pojadą już do kościoła bo mama zajmuje łazienkę :angry: i idę się myć a potem śniadanko.

Udanej Niedzieli :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759009 przez megi23
witamy niedzielnie :)

wczoraj tak maly sie chichral na epoce lodowcowej 3 ze nie dalo sie zn im ogladac , nie wyobrazam sobie go w kinie bo by nas wywalili przez jego smiech :silly: :P

my dzis po 7 wstalismy maly meni buziakiem przywital , myslalam fajnei da polezec , a ten od razu koldra ze mnei za reke i wio robic mleko :silly: :P
wiec nakarmilam fasolke i i jego :) narazie nie wychodze bo zimno , ale dzis mu zaloze chyba buty z Lidla , zobacze jak bedzie, lub dam jeszcze skarpetki by mu nozki nie zmarzly ;)
oj ja uwielbiam jak dzieciaki tak slodko spia , czesto sie budze i patrze jak maly spi :)


cieplej niedzieli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759014 przez Agusiak
my póki co śmigamy w tych półbutach- traperkach z Biedry i są bardzo fajne :)
Ubieram na razie normalnie, jedne skarpetki i spodnie bo potem zimą byłoby ciężko.
A Wy ubieracie już rajstopki pod spodnie?

megi super, że się Tymciomi Epoka lodowcowa podobała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #759016 przez megi23
tak my juz rajstopki ubieramy i sztruksy bo cieplejsze niz dzinsy , ta on taki zmarzluch jak i ja laze juz w kurtce zimowej bo marzne w cycki i nic nie pomaga :P

a te buciki z biedry ocieplane?? on lazi w ecco wiosennych nie sa ocieplane ni nic ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759099 przez sylka
Kuba chodzi w adidaskach. Rajsopki zakładam w zalezności od tego czy nakładam cienkie spodnie czy grubsze. Jak cienkie to zakłądam pod spód. Z rana jak do przedszkola to obowiązkowo będą bo niskie temperatury sa a w przedszkolu mu zdejmę w szatni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759152 przez Agusiak
no ja właśnie nie zakładam rajstop ale na dwór zawsze ubieram cieplejsze spodenki a te cieńsze już tylko po domu. Ale ma być jeszcze ciepło.
Rano to co innego bo nawet przymrozki już lubią być więc jasna sprawa.
A te buty z biedronki nie są jakoś specjalnie ocieplane, nie są to buty zimowe ale typowo jesienne, coś jak normalne traperki dla dorosłych, zawsze to cieplejsze niż trampki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759266 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczynki!

Ja jeszcze nie zakładam rajstop dzieciom ani żadnych dodatkowych skarpet(z resztą to robię tylko przy duużych mrozach i szaleństwie na śniegu). Hania miała ostatnio raz na sobie takie cieńsze pod spodniami,ale tylko dlatego,że to były materiałowe cienkie spodnie,a na dworze było wietrznie i nieciekawie. Myślę jednak,że najwyższa pora wyciągnąć Hani rajstopy i Michowi kalesony.

Jutro Michu ma w przedszkolu zdjęcia. Tym razem zrezygnowaliśmy z koszuli,Michałek wybrał sobie ładny sweterek :) Taki trochę elegancki,ale jednak codzienny ;)

No,a ja mam wizytę w UP :angry: Także jadę rano z chłopakami,a potem śmigam się odhaczyć i wracam autobusem.

Miłego wieczorku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #759308 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Gosia współczuję wizyty w UP. A powiedz oni coś tam Ci proponują, jakieś kursy, szkolenia, bądź oferty pracy, czy nic? Bo mnie to nic nie proponowano ale ja byłam nie jako bezrobotna tylko poszukująca pracy no i nie pobierałam zasiłku więc takich to olewają, ale jak już się ma zasiłek to wiem że chcą takiego w miarę możliwości szybko wypchnąć :blink:

Ja pochłonęłam kolację i teraz zalegnę przez TV, a potem wanna i łóżko :)

Miłego wieczorku :)

Ps. podrzucam koleją fajną ofertę z Lidla :)
www.lidl.pl/cps/rde/SID-246D41F5-DF9FE77...xsl/oferta.htm?id=84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #759466 przez megi23
hej laski
no wczoraj u mnei prawie 20 stopni bylo :ohmy: to nie zmarzl w nozki hahaha , widzialam sie z kumpela i jadlam lody Tymcio tez liznal , jak lato byl oto nie chcial a teraz nie dal mi w spokoju zjesc :silly: jeszcze sie na piatek umowilam przed wyjazdem na spotkanko :)

Agus ja chce te kurtke zielona w trojkaty czy co jest i spodnie narciarskie i czapke dla malego , zostawiam kase mamie , bo mnei juz nie bedzie, a nie bede miec jak pojechac ...i ma gryzc i kopac jak cos :lol: :P mowilam niech wezmie na 104 wole wiekszy komplet to na drugi rok bedzie mial :silly: i juz mam mlodego na zime ubranego , zostaje kurtka dla S i wsio mamy :)

w biedronce beda tez fajne rzeczy

gazetki.biedronka.pl/g218,moda_dla_kazde...dla%20ka%C5%BCdego/8

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759479 przez Agusiak
dzień dobry :)

megi ja chciałabym te spodnie narciarskie dla Paulinki w kolorze czarnym i ten kombinezon jednoczęściowy dla małej. A jak myślicie w jaki rozmiar celować żeby był na zimę, 62 czy 68?

Katalog Biedronki na razie mi się ładuje ;)

Ja miałam niezbyt udaną noc. Najpierw zryczałam się jak głupia i tylko Paulinkę na rączkę trzymałam i mówiłam jej że ją kocham jak już spała ze mną. Potem zaczęły mnie biodra nawalać i jakiś ból wszedł w pośladek :dry:

Teraz jestem po śniadanku no i już dziś nie mogę się obżerać jak zwykle.

Miłego dnia :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #759489 przez megi23
oj ta nie rycz bedzie wsio ok :) ,, ile sie po cc lezy z dzieckiem jak wsio ok ??? wez mysle ze 62 spokojnie wystarczy...

ja z biedry chce spodnie ocieplane bluzk iz dl rekawem i papcie dla mlodego i dla mnei ta czapka co robi sie 3 rzeczy z niej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759494 przez Agusiak
a mnie się katalog biedry ładuje do pewnej stronki a potem dooopka.

megi no przy pierwszej cc leżałam 5 dni, tzn wypuszczają w piątej dobie. Paulinkę też we wtorek wyciągali i wypuścili nas w Niedzielę, ale po moich lamentach i szlochach i dzięki pediatrze bo chcieli potrzymać do poniedziałku. W poniedziałek T tylko po wypis podjechał.

Też myślę że 62 będzie w sama raz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759500 przez megi23
az tak szybko nie urosnie :silly:

to wejdz na stone biedry tam bedziesz miec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759671 przez Agusiak
megi ze strony biedry też katalog nie współpracuje ;)
No nic T będzie w sklepie to weźmie gazetkę.

Laski u nas jest tak ciepło, okno w kuchni to tarasowe mamy otwarte na oścież a ptaszki to tak świergolą jak w egzotarium jakimś :lol: ( komp nie zna słowa egzotarium i mi podkreśla i zmienia na inne :angry: ).
Podobno ma być na prawdę piękny październik :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #759692 przez sylka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl