BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 9 miesiąc temu #388356 przez Gosia_Krupa
Witajcie po długiej nieobecności-miałam szalony tydzień(chociaż jeszcze się nie skończył)!

Po pierwsze,Dave tulę mocno!

Andziu,super,że lepiej! Wycieczki zazdroszczę baaardzo :blush: Jazda jest super. Mam kuzynkę w Esbiergu(czyli troszkę bliżej)i jedzie się rzeczywiście cały czas autostradami,więc szybko i przyjemnie :) Wesele... na Sycylii mam przyjaciółkę. Kto wie,może i ja kiedyś będę miała okazję przeżyć coś takiego... chociaż ona chce się przenieść na północ Włoch.

Mamy teraz tydzień na wariackich papierach,co wieczór jestem skonana :(
W poniedziałek byłam sama(ale o tym chyba pisałam). We wtorek byłam z Miśkiem w Tierpark w Niemczech (wypad bardzo udany). W tym czasie Hańkę wysypało,czyli trzydniówka za nami.

W środę Michałek miał zakończenie przedszkola,dostał dyplom,z którego był bardzo dumny i byliśmy na lodach (chociaż zjadł tylko troszkę bo kaszle nieładnie). Niemal cały dzień na nogach i w autobusie. Przyjechaliśmy to zdążyłam się tylko uszykować na fitness,uszykować Hanulę i w drogę powrotną. Potem przejął ją tatuś :) a ja poszłam się "katować" ;)

Dzisiaj dzień na dobre rozpoczęliśmy wizytą u lekarza. Hania zdrowiutka(pani doktor potwierdziła trzydniówkę)a u Miśka świszczy(czyli chyba lekkie zapalenie oskrzeli?). Obeszło się bez antybiotyku,ale za to oddychamy jak ja to mówię(inhalacje).

Jutro jedziemy na spóźniony roczek chrześniaka męża(na co dzień mieszkają w Anglii).
Rano mąż jedzie do lekarza,bo nadal czuje w głowie mały ucisk i pulsowanie i ma wrażenie jakby gorzej widział na prawe oko. Mam nadzieję,że to nic groźnego,bo spać nie mogę po nocach :(
Jeszcze dzisiaj Hania dała takiego czadu w nocy... Niemal trzy godziny płaczu :( Już niemal przeklinam te jej zęby :(

Jeżeli chodzi o auto to orzekli szkodę całkowitą(więc pomału rozglądamy się za nowym autem),pieniądze średnie,można powiedzieć,że wyszliśmy na czysto :/ Mimo wszystko żeby mieć nowe auto znowu trzeba będzie wziąć jakąś małą pożyczkę :( Ach...

No to się rozpisałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #388429 przez baby_55
Gosiu dobrze, ze maluchy nic poważnego i choroby odchodzą :)
z autem cieszę się, ze w miarę kaska, moze to i dobrze, bo moze uda sie kupić cos młodszego :) trzymam kciuki, zeby ze zdrowiem męża było dobrze :)
no i gratuluję dyplomu :)

jestesm skonana, po pakowaniu itp ale już na finiszu jesteśmy :) jutro odbieramy klucze a w sobotę koło południa przeprowadzka :) to dopiero bedzie kosmos... ciekawe jak Adi zniesie pierwszą noc na nowych śmieciach?? łózko to samo ale bedzie miał teraz już odsuniete od naszego więc zobaczymy jak zareaguje...
uciekam do roboty, bo jeszcze trochę jest do zrobienia, a nie wszytsko da sie przy Adim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #388578 przez baby_55
Dzień dobry wszystkim :)

właśnie zajadamy śniadanko, bo Adi dzisiaj wstał o 6:30 :) wbrew pozorom wcale mi to nie przeszkadza :)

zapowiadała sie łądna pogoda a teraz zachmurzyło sie i jest niefajnie... ciekawe co z tego wyniknie??
odbieramy dzisiaj klucze, potem tre=zeba zakupy jeszcze zrobić a w deszczu to średnio przyjemnie :/ liczę na to, ze będzie ładnie a orzynajmniej bez deszczu, to już byłoby ok :)

miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #388613 przez Dave
A ja dziś w pracy, ale mam jeszcze taryfę ulgową i tylko do 17.00

Ładny dzień się zapowiada więc mam nadzieję jeszcze skorzystać z popołudnia.

Miłego dnia :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #388637 przez baby_55
Dave to oby szybko minęło :)

pogoda się poprawiła i znowu wyszło słońce a niebo jest błękitne, i prawie bezchmurne :) niech tak już zostanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #388650 przez Dave
A nie ukrywam, że dłuży mi się czas. A ludziska doprowadzają do szału :angry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #388674 przez baby_55
czasem też tak mam, że każdy doprowadza mnie do szału, może napij się dobrej kawy, zjedz coś słodkiego i bedzie dobrze :)
buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #388722 przez Gosia_Krupa
Witam się słonecznie!

U nas na dworze pięknie :) Byliśmy o 9 na spacerku i normalnie się zgrzałam. Dzieci miały długie rękawy. Miśko co prawda potem sobie zdjął,ale Hania miała bodziak,więc nie dało rady. Jak będziemy mieli jechać to koniecznie trzeba się rozebrać :)

Tak sobie myślę i muszę namówić męża,żebyśmy przed urodzinami pojechali z dziećmi do sali zabaw,chociażby na pół godzinki :)

Z mężem ok :) Uff... Dostał tylko skierowanie do neurologa z powodu migren. Nie wiem czy coś da,ale kto wie. Bidul ma co jakiś czas takie migreny,że pół dnia/nocy a czasem i dłużej wymiotuje,ma światłowstręt no i straszny ból głowy...

Baby to już lada moment :) "Nowe śmieci" jak to nazwałaś :) Adi na pewno sobie poradzi oddalony nieco od rodziców :) To dzielny chłopczyk!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #389083 przez andzia8555
Hej Dziewczynki :lol: :lol: :lol:

Mamy dzisiaj cudowny słoneczny i bardzo gorący dzień B) Tosia już bieba po podwórku z tata B) Bo nie mogła usiedzieć w domu :)
A ja szykuje się do wyjazdu do miasta, bo przed jutrzejszą podróżą muszę pokupić pare rzeczy :woohoo:

A po południu idziemy do babci i dziadka na imieniny :blink: I znowu obzarstwo :silly:

Miłego i słonecznego dnia Wam życze B) B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389111 przez Dave
U nas ciepło, ciepło, ciepło.

Mała lata na golasa.
A ja mimo pięknej pogody jakoś mam ... ciężki dzień...



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389122 przez baby_55
u nas świeci słońce i deszcz kropi jednocześnie, a od strony morza idą szarobure chmurzyska więc jak zaraz lunie to nas chyba zaleje ;) heheh

a ja mam dzisiaj zły dzień, tzn już od wczoraj, bo poszliśmy odebrać klucze i się okazało, że nic nie porobione tak jak miałobyć no i przenosimy sie za tydzień....

zamrażarki nie ma, łóżko miało być nowe i nie ma, syf totalny, nic nie posprzątane, kosze nie opróżnione pewnie ze 3 tygodnie i tylko tona much lata wokoło, a trawniki nie skoszone grrrrr :angry: no i złapałam mega wkurwa wczoraj przez to zaczeło mi się słabo robić i kręcić w głowie i ledwo wróciłam do domu... do piątku mają wszytsko zrobić i wtedy będzie ok, ale tydzień się wszystko przeciąga... B) B) B) ech w końcu to "tylko" irole....

najgorsze jest to, że przez tydzień musimy żyć na walizkach :dry:

uciekam odpoczywać nadal, mam dzisiaj w planie leżenie, odpoczywanie, i leżenie, i odpoczywanie itd... :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389549 przez Dave
Baby - odpoczywaj. Jeszcze się napracujesz przy przeprowadzce.

A ja w pracy. Ciepło okropnie. Wciągnęłam już niejedną butelkę wody a po plecach się leje.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #389919 przez baby_55
wczoraj niby niedziela a ja co... wykorzystałam czas, żeby pranie zrobić, zeby troche ogarnąć kuchnię, chcę zostawić ją czystą wiec powoli wycieram w szafkach itp, no i tak sie rozpędziłam, że umyłam wczoraj dokładnie czajnik, maszynę do chleba i ekspres do kawy, niby były czyste ale zawsze gdzieś tam jakieś drobinki się zbierają i normalnie tego nie widać ale mnie to razi... no i na wieczór zamiast prasować to lezałam, bo mnie kręgoslup bolał :/

a poza tym to strasznie mnie wkurza to życie na walizkach...grrrrrr
wszystko jest wszędzxie i nie mogę na to patrzeć, ale przecież nie bedę tego rozpakowywać, zeby pojutrze znowu pakować...

miłego tygodnia wszystkim :)

mam nadzieję, że w dni powszednie będziecie częsciej pisać :)

Dave a czemu nie wzięłaś sobie trochę wolnego, żeby odpocząć? przecież lakarz powinien dać Ci L4...

no i czekamy na foty Majeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389927 przez Nula
Witam dziewczęta. Ostatni caly czas pracowałam i czasu niemiałam . ale fajnie pracować w wakacje xd no i np ostatnio dostalam na sam koniec pracy 90 zl napiwku xd a ja juz sie przebrałam by isc do domu he he i ten napiwek to od 6 facetów którzy az za bardzo się na mnie patrzyli jak zobaczyli mnie w tych bucikach xd co wam pokazałam :D Nio ale fany zarobek był xd
A ostatnio bardzo humor mi sie poprawił :d Nawet nie wiedziałam ze można miec tylu adoratorów majac małe dziecko :d

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #389931 przez baby_55
no proszę jaki napiwek :) super :)

a z dzieckiem też można być interesującą dla mężczyzn :) zapewniam Cię :silly:

ach zapomniałam Wam napisać, że z soboty na niedzielę Adi spał do 5 rano bez jedzenia, obudził sie tylko przyszedł do nas do łóżka i poszliśmy spać dalej :)
zwykle budzi się właśnie koło 24-1 na mleczko i idzie spać a wtedy spał bez jedzenia :) wczoraj wstał w nocy i jadł jak zwykle ale początek juz był, mam nadzieję, że jak sie przeprowadzimy, do domu bez grzyba to bedzie lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl