BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 9 miesiąc temu #385966 przez Dave
O.K. :woohoo: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385980 przez baby_55
Gosiu przy kasacji dają chyba 70% wartości auta z tego co pamiętam... najważniejsze, zeby zrobić to tak, żeby wyszło dla Was jak najlepiej :)

ech te zabki.... dają w kość...

Dave to będziesz miała więcej czasu :) czekam jutro na info po wizycie :)
ja się nie mogę doczekać 9.07 :) jadę wtedy do szpitala na USG i znowu zobaczę moją klusię małą :) zwariowaną ;) szaleństwa takie odstawia w brzuchu, że mi spać nie daje :silly: ale to dobrze :) lepiej jak się rusza, bo nie muszę się martwić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #385983 przez Dave
Jasne, że dam znać.

Ja też zawsze wolałam szaleństwa niż spokój. Bo mi głupie myśli do głowy przychodziły.

No niby więcej czasu, ale w domu to ja zawsze coś wynajdę do roboty. A o sobie zapominam :dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386007 przez baby_55
po pierwsze właśnie dostałam telefon ze szpitala, zebym jutro na 7:30 przyjechałana USG, no i teraz pytanie czy Krzysiek da radę wziać sobie wolne, bo jak nie to nie wiem jak to zrobić...

a po drugie w piątek na 11 idziemy już odebrać klucze od domu i w ten weekend mozemy sie wprowadzać :) więc jednak o tydzień szybciej... czeka mnie teraz mega pakowanie :ohmy: ale bardzo się na to cieszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386013 przez sylka
baby super informacja :D Ciesze się że się przeprowadzacie i czekam na opis pierwszych wrażen po :)

A pro po ciast to ja wczoraj zrobiłam sernik na zimno z truskawkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386105 przez Dave
Ale z Was kuchareczki :lol:

Baby - fantastycznie!!!!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386144 przez baby_55
z USG ustaliłam, że jutro nie dam rady i mają mi przełożyć na inny dzień, jeszcze nie wiem na kiedy, ostatecznie zrobią mi na wizycie tak jak myślałam, no ale to się okaże

a co do przeprowadzki to nie widzę tego pakowania... hahhah
no nic lecimy dzisiaj do lidla kupić trochę chemii, trzeba jakieś mleczka do czyszczenia itp dokupić, bo tutaj mamy takie resztki to akurat się zużyje po weekendzie, żeby sprzątnąć jeszcze co nieco jak już wszystko wywieziemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386146 przez sylka
Baby na dużo większy domek teraz zmieniacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386339 przez baby_55
Sylka teraz mamy mieszkanie dwie sypialnie + salon + maleńka kuchnia
a tam jest dwupoziomowy dom na dole duzy salon + kuchnio-jadalnia + schowek na różne sprzęty itp z tyłu ogródek a na górze 3 sypialnie (dwie duże podwójne i jedna mała) + łazienka z wanną ogólnodostępna + łazienka z prysznicem w naszej sypialni + schpwek z półkami
więc duża różnica, no i przede wszystkim Adi bedzie miał ogródek do zabawy, wstawimy mu tam piaskownicę przy ładnej pogodzie namioty z tunelem i bedzie się mógł bawić :)
ogólnie dużo wiecej przestrzeni i dużo lepsze warunki niż tutaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386365 przez sylka
To różnica jest i każdy maluszek będzie miał swój pokój :) no i podwórko do zabawy.

Też bym chciała mieszkać w domku. Może kiedyś uda się zrealizować to marzenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386369 przez Gosia_Krupa
Baby,super z tą przeprowadzką. Ja Ci powiem,że dałabym wszystko za takie pakowanie.

I tego ogródka przy domu dla Adiego też Ci zazdroszczę. My mamy ogród co prawda,nawet niedaleko domu,ale nieogrodzony i nic na nim nie ma oprócz warzyw i owoców. No,jest piaskownica Miśka,ale teraz wydaje się dla niego za mała i ostatnio stwierdziłam,że jest w złym miejscu.

Dostaliśmy auto zastępcze,więc spokojnie możemy jechać do moich rodziców w przyszłym tygodniu :) Rafał się wszystkiego dowiedział,teraz czekać tylko na rzeczoznawcę. Przynajmniej zeszło z niego trochę to ciśnienie jak wszystko wyjaśnił i usnął jak dziecko po 20. Mój bidul...

Ja też jak się położę to zasnę w sekundę. Gościówa dała nam dzisiaj taki wycisk na fitnessie,że ja pikole... nie wiem co w nią wstąpiło,chociaż mam swoje przypuszczenia. Jutro na bank będę czuła uda i krzyż. Muszę zapamiętać które ćwiczenia przyczyniają się do bólu kręgosłupa i je omijać,bo nie mogę się schylić do Hani...

Jutro z Miśkiem do zoo także raczej nie wpadnę tu do Was,więc Dave,masz jeszcze cały dzień. Pojutrze tu wpadam i widzę śliczną buźkę Mai.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #386374 przez Nula
Cześc dziewczęta , ja byłam na weselu z mała w weekend :P nio i prawie do północy balowałyśmy :P
A ogółem zakupiłam sobie buciki :P

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386433 przez andzia8555
Baby to raczej nie ciąża. Okres mam miec za pare dni więc zobaczymy. Ale raczej nie ;)


A ja dzisiaj miałam ciężki dzień. Nic mi się nie chce...... Jestem padnięta :S Jutro do Was zajrze.....

Miłej nocki i kolorowych snów życze :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386447 przez baby_55
Sylka nie bedą mieli swojego pokoju, bo po pierwsze wynajmujemy z siostrą, a po drugie na razie wolę ich mieć u siebie na oku :) moze kiedyś dostaną wspólnie mały pokoik, ale póki co będą znami :)

Gosiu ja sie bardzo cieszę i mimo, ze wiem, ze się strasznie przy tym narobię to jednak plusy przeważają szalę ;)

na zakwasy weź sobie po zajęciach gorącą kąpiel z solą, pomaga bardzo na mięśnie :)

Andziu no to czekam czy przyjdzie ;)

Nula ale buty :O chyba bym się w nich zabiła... lubie wysokie obcasy ale te są chyba zbyt wysokie dla mnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386506 przez Nula
Ja uwielbiam takie butki :d maja zaledwie obcas 15 cm :P platforma ma około 3cm :P dzis do mnie przyjada :P A juz niedługo bede jechac z mała na wakacje do Walii :) Odwiedzić tatę , i będziemy chodzić na wycieczki w góry i nie tylko .

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl