BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 7 miesiąc temu #427757 przez baby_55
wiem, wiem :) czytałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427764 przez Dave
Baby - widzę, że masz wszystko pod kontrolą i jesteś na bieżąco :woohoo: :woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427839 przez baby_55
Dave przychodzą mi na maila powiadomienia i nowych wiadomościach u Was i jak czytam twoje wpisy to mnie zaciekawiło potrójne gratulacje no i tak zaczęłam czytać o co chodzi hehheh maila mam włączonego praktycznie stale, więc jak coś się pojawi na forum to dostaję wiadomość i jak mogę to czytam a potem co jakiś czas wchodzę poodpisywać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427853 przez Gosia_Krupa
Witam!

Dave,super,że Maja tak sobie radzi bez pieluszki :)

U nas nadal pielucha. Hania woła kupę,siku rzadko,ale na nocnik nie usiądzie. W ogóle zachowuje się tak jakby się bała tej kupy,bo zaraz płacze i najlepiej nic nie mówić na ten temat. U nas odpieluchowanie myślę za jakieś pół roku. Zima niestety przed nami to z gołą pupą nie da rady tak biegać :(

Baby,z Miśkiem... no cóż. W piątek tak płakał,że się nie wyrobili i Misiek został w domu. Cały czas powtarza,że on nie chce do przedszkola. Niby opowiada,że jest to i tamto,że ma takiego kolegę czy koleżankę,raczej mówi o tym wesoło,a tutaj takie coś... Czytałam na różnych forach,że tak bywa bardzo często i że dzieci często zaczynają się moczyć,mimo,że wcześniej nie było żadnego problemu z tym. No i u nas tak jest. Nie miał kryzysu dnia 3-go,ale w piątek płakał. A ja razem z nim :( W poniedziałek podejrzewam będzie jeszcze gorzej,bo po weekendzie,ale Miśka pod pachę i heja. Trzeba to po prostu przetrwać,wierzę,że się przyzwyczai,załapie bakcyla...

Ulcia,brzuszki u Maluszków takie są. Z czasem to zniknie. Jak się patrzy na takie dzieciaczki to ma się wrażenie,że mają taką wystającą pupkę i przez to brzuszek,są takie wyprostowane...ale już niedługo trochę zmienią pozę ciała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427924 przez baby_55
Gosiu też myślę, że trzeba to przetrwać tzn. przecierpieć i się uspokoi, no chyba, ze będzie bardzo ciężko to lepiej zrobić przerwę dłuższą i za jakis czas drugie podejście, zeby sie nie zraził, bo to jeszcze gorzej

kupiliśmy dzisiaj Adiemu nakładkę na kibelek i tak sie na to zajawił, że w ciągu godziny cztery razy poleciał zrobić siku :) strasznie mu się to spodobało, chyba przez to, że całą drogę jak wracaliśmy ze sklepu tłumaczyłam mu, że teraz będzie mógł robić siku na dorosłym kibelku tak jak mama i tata :) bardzo sie cieszę, bo to mam nadzieję przyspieszy nam odpieluchowanie :)

ja po zakupach czuję jakieś skurcze, ale pewnie nic specjalnego się nie będzie działo, dlatego w planach mamy seksik na całego (ostatnio nie bardzo sie nam udawało, bo mi było mega niewygodnie i nie mogłam się ułożyć) więc mam nadzieję, ze po przerwie to adziała a jutro będzie skakanie na piłce :lol: top taki mały akt desperacji hehheh bo skóra mnie piecze na brzuchu od naciągnięcia i już nie mam siły dźwigać tego brzucha przede mną ;)

no dobra uciekam pod prysznic i do łóżeczka :silly: trzymajcie kciuki co by się ruszyło skoro wg lekarza wszystko juz pięknie gotowe :) w końcu nie ma na co czekać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428625 przez Gosia_Krupa
Witam się poniedziałkowo!

Z przedszkolem u nas bez zmian. Misiek już wczoraj wieczorem płakał,że nie chce iść do przedszkola i dzisiaj rano ciąg dalszy. Ale ubrałam go i pojechaliśmy(dzisiaj wyjątkowo ja z moimi chłopakami). W przedszkolu niby trochę lepiej,ale żal,łzy były i powtarzane jak mantra słowa "nie chcę być w przedszkolu". Nie czepił mi się nogi,nie położył na podłodze,więc chyba nie było tak źle. Ale jak pisałam wcześniej wierzę,że się to zmieni i się w końcu przyzwyczai. Każde dziecko przez to przechodzi i on też musi.

A co u Was? Jak po weekendzie?

Baby,no jak tam ruszyło się coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428653 przez baby_55
Gosiu dobrze, że Miśko już nieco spokojniej reaguje, w końcu się przyzwyczai i nie będzie chciał wyjść :)

u mnie nadal cisza, mąż stwierdził dzisia, ze one się musi wziąć do "roboty" bo chciałby już na urlop iść hehehhe :laugh: :laugh: :laugh: może chociaż Taty posłucha ta moja uparciuszka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429034 przez baby_55

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429079 przez Nula
Tak wiec pierwszy dzień w żlobku zaliczony :d Jak przyjechałyśmy mała pierw sie wstydziła , ale wyjechał sobie banana z reklamówki , powiedziała mi pa pa dała rączke pani i poszła do dzieci , po 2 h dzwoni opiekunka i mówi ze dziecka jak by nie było , bawi sie nie krzyczy ani nic sama soba sie zajmuje , później poszła ładnie spac i o 13 wstała na obiadek , póxniej dziadki po nią przyjechały . Opiekunki powiedziały ze nigdy nie miały takiego dziecka :d Ani nie płakała ani nic :D
jestem z niej dumna xd

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429236 przez baby_55
Nula super sobie poradziła w żłobku :) oby tak dalej :)

ja mam oczywiście Nikusie przy sobie tzn. nadal w brzuchu ;) nic nie pomaga więc nie rodze wcale, młoda moze sobie tam zostać na stałe :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429617 przez Gosia_Krupa
Baby,jeszcze ma trochę czasu :) Jak jej tam dobrze to niech siedzi,chociaż wiem co to znaczy czekać...

Nula,super,że Nastka poradziła sobie w żłobku. Oby tak dalej :) Nie wiem jak jest w przypadku żłobków,ale jeżeli chodzi o przedszkolaków to kryzys przychodzi ok.3-go dnia(chociaż u nas przyszedł na koniec drugiego tygodnia).

Miśko trochę lepiej,ale jest sporo za pozostałymi dziećmi. Fakt,że większość z nich jest już drugi rok w przedszkolu,więc nauczyły się co i jak,ale też Michu nie chciał wielu rzeczy robić,a ja go na siłę nie brałam. I tak o to widać efekty :( Mam nadzieję,że nadrobi,bo nie jest miło słuchać,że dziecko jest na samym końcu. No nic,szukam jakiś ćwiczeń dla 4-latków necie(ale chyba nie umiem szukać i będę musiała się wybrać do księgarni)i postaram się go zagonić do pracy. I pomyśleć trochę,bo sporo można zrobić samemu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431123 przez ulcia85
hej,jak sie czujesz Baby?rozkreca sie cos? :blink:
a Jula zakatarzona :( i maruda na całego,a jutro miałam isc na urodziny :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431257 przez baby_55
niestety Niśka zostaje tam do wiosny :laugh: :laugh: :laugh:
polecam baaardzo częste psikanie wodą morską, wyciąganie kataru fridą a na noc blisko łóżeczka zwilżona pielucha skropiona amolem i klatkę piersiową nasmarować pulmexem, u nas pomogło i Adi szybko się wyleczył z kataru i nie męczył w nocy a nocki najgorsze jak się nosek zatka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432080 przez baby_55
dzień dobry dziewczynki :)

dzisiaj sobota urodziny kota :laugh:

a tak poważnie to mam dzisiaj dobry humorek :)
lecę do sprzątania bedę później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432848 przez baby_55
A co tu taka cisza?

Dave ty wiem, ze z przeprowadzką juz chyba walczysz, więc jesteś usprawiedliwiona a reszta?

Gosiu jak Micho z przedszkolem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl