BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 8 miesiąc temu #414448 przez ulcia85
haj,Dave gratulacje :kiss:
Julia tez gadula caly czas gada po swojemu,czasami cos zrozumiem :lol: a u w was w domu tez jest takie kongo w domu?bo ja moge codziennie sprzatac a efektow nie widac,wszedzie zabawki,jedzenie,masakra jakas ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414481 przez asz_ka
Hej :)

Melduję sie i ja :)

Na początku Dave gratuluję Ci z całej serca i trzymam kciuki żeby wszystko było ok :) z resztą napewno będzie :)

Nie nadrobiłam jeszcze wszystkiego dlatego pokrótce napiszę co u nas....
Wykańczanie mieszkania cały czas trwa, ale mam coraz większe obawy czy wyrobimy się do października... jak nie to najwyżej przeprowadzimy się juz tam we czwórkę :) bo niestety nie jesteśmy w stanie pewnych rzeczy przeskoczyć i w dodatku na wszystko strasznie długo się czeka np. drzwi 9 tygodni, parkiet 8 tygodni :/


Zosia nie mówi jakoś dużo ale cały czas próbuje :) póki co umie mama, tata, baba, dziadzia, dzidzia, Zosia, tak, nie i jajo :) aha i uwielbi śpiewać, jak jedzie w wózku cały czas sobie tam cos nuci po swojemu :) stan uzębienia 12 zębów :) mamy wszystkie jedynki, dwójki i czwórki :)

Brzuch rośnie mi jak na drożdzach i w tej chwili już mam większy niż z Zosią na koniec ciąży :) z resztą Franek napewno będzie większy od siostry bo wczoraj byliśmy na USG i waży już 2150g a Zośka w tym samym czasie ważyła zaledwie 1720g :) więc chyba ciuszki na 50 cm tym razem się nie przydadzą :)

Ulcia u nas w domu też masakra :) można codziennie sprzątać a efektów po chwili i tak nie widać :P

Mam nadzieję ze Was nie zanudziłam swoimi długimi wypocinami :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415629 przez baby_55
Asz_ka u mnie to samo brzuch dużo większy niż przy Adim choć młoda i tak mała jest i pewnie będzie równie malutka co Adi :) ale nie mam łożyska na przedniej ścianie jak przy Adim i pewnie dlatego tak sie z przodu młoda moze rozpychać i naciągać mi brzuszek :)

niestety remonty i wykańczanie mieszkań czy domów to masakra jakaś, niby wszędzie wszystko jest ale jak juz potrzeba kupić to i tak się czeka długo na wszystko...

ja sie coś dzisiaj od rana dziwnie czuję, jakaś taka podminowana jestem, miejsca sobie znaleźć nie mogę, do tego leciutkie plamienie się pojawiło... coś mi sie to nie podoba... podobne plamienie miałam dzień przed porodem Adiego... oby to nie to, bo rano mąż wylatuje do Polski i wróci dopiero w czwartek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415700 przez Dave
Baby - Kochana odpoczywaj ile wlezie. Może to tylko takie przesilenie związane z całą przeprowadzką itp.

A ja nareszcie w domku. Męczona, obolała po pracy. Mam ludziowstręt :X :X :X
Odliczam zmiany, które jeszcze mam do odrobienia. I zamartwiam się o moją Kruszynkę.
Ach.... już bym chciała 04.09 - wizyta u gina.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416303 przez baby_55
Kochana do 4.09 już niedaleko wiec spokojnie, ludziowstręt da sie wyleczyć tylko potrzeba trochę odpoczynku, najlepiej 3-4 dni z dala od ludzi tylko z mężowskim i córcią :woohoo:
buziaki kochana i też odpoczywaj ile wlezie :) Twoje maluchy teraz najważniejsze :) to większe i to mniejsze :blush: :kiss:

a u mnie no cóż po konsultacjach z naszą wspólną koleżanką położną ;) okazuje się, że szyjka najprawdopodobniej zgładzona i zaczyna się rozwierać... pewnie to przez stres i nerwy związane z wyjazdem Krzyśka i pobytem teścia u nas B) no cóż pozostaje mi tylko odpoczywać i czekać na rozwój sytuacji, ale jestem dobrej myśli i wierzę, że córcia posłucha Tatusia i poczeka na niego :) a najlapiej jak poczeka do soboty :) bo jeszcze komody musimy skręcić i zdąży sie zakończyć 36 tydzień :) wiec trzymajcie kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416329 przez Dave
Kochana to wypoczywaj i powtarzaj kruszynce, że musi poczekać na tatusia.

Trzymam za Was kciuki :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416370 przez Mirella
po weekendzie Emilka utraciła pierwsze miejsce, do końca konkursu pięć dni, zagłosujcie proszęęęęęęę pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416408 przez baby_55
Mirelko już poszło dzisiaj :)

Dave a jak dzisiaj samopoczucie? lepiej coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416685 przez Dave
Baby - rano coś tak średnio było, ale teraz jest już lepiej :laugh:
Wyniki bety odebrane to się buźka śmieje :lol:

A jak Ty się czujesz??



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416727 przez baby_55
raz lepiej raz gorzej, niby skurcze trochę rzadziej i słabsze, więc dobre wieści
ale strasznie tęsknię za mężem a dopiero drugi dzień go nie ma... ryczę jak głupia jakby go miało miesiac nie być co najmniej :( ale ja tak nie cierpię się z nim rozstawać, a przy Adim muszę sie jakoś trzymać bo inaczej on to bedzie czuł i też bedzie przeżywał :(
kurcze wróci już w czwartek popołudniu a ja i tak mam strasznego doła B)

fajnie, że wynik taki dobry :) teraz tylko spokojnie do wizyty i mam nadzieję, że szybko dostaniesz zwolnienie, żebyś sobie spokojnie odpoczywała i mogła dbać o siebie i Majeczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416912 przez andzia2490
hej dziewuszki :blink:

Baby hormony buzują :silly: a do czwartku raptem 2 dni przy Adim szybko zlecą ;) Faktycznie do porodu juz ciut ciut więc zaciskaj nogi :silly:

Dave super,że wyniki dobre tak jak pisze baby bierz zwolnienie i dbaj o siebie, wszystko będzie dobrze :kiss:

a my już znowu w toku pracy ale urlop bardzo pomógł bo tez miałam już mega ludziowstręt :P a teraz już ok ;)
Bartusiowi wreszcie przebiła się górna dwójka i idzie kolejna, nareszcie bo bidulka wszystko je i musi gryźć dziąsłami :(
ostatnio zrobił sie teki łobuz,że nie mam już siły :P wspina sie na wszystko a w wózku to minut nie posiedzi wciąż trzeba za nim latać i ciągle wspina się na ręce :P

Byliśmy wczoraj na ostatnim szczepieniu, waży 10,700 kg i ogólnie wszystko ok :side:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417185 przez Mirella
dla wszystkich cioteczek które kibicują i głosują na Emilkę dla przypomnienia u ułatwienia link pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035 za każdy głosik dziękujemy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417248 przez baby_55
Andziu super foteczki :) jeszcze raz gratuluję udanego urlopu i nadal trochę zazdroszczę :)

faktycznie coraz bliżej ale do soboty muszę dotrwać i już :blink: wcześniej sie nie wybieram do zadnego szpitala itp, po prostu przed sobotą nie rodzę i koniec :lol: hahhahh

Krzysiek dziaiaj pakuje paczke z ciuszkami wózkiem itp, jutro jeszcze coś ma pozałatwiać a w czwartek leci więc jakoś mija powolutku ten czas :) juz przekroczył półmetek więc blizej niż dalej :woohoo:

Adi śpi (odsypia nockę a ja leżę i odganiam skurcze :silly: moze jakieś czary odprawię albo coś żeby sobie poszły na te kilka dni ;)

o wiem umieszczę ogłoszenie oddam skurcze w dobre ręce :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417307 przez Dave
Andziu - super te Twoje chłopaki :) Dobrze że wakacje udane, odpoczynek się należy.

Baby - zaciskaj udka. Dobrze będzie :)

Jeszcze trochę i mąż będzie przy boku, to Cię odciąży i będziesz mogła więcej odpocząć. A teraz tyle ile możesz to się oszczędzaj.

A ja dziś szybciej pracę skończyłam. Ufff.... jeszcze dwie zmiany :dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #417405 przez baby_55
zaciskam i to mocno :)

swoją drogą bardzo ładny suwaczek u Ciebie zawitał :)
fajnie byłoby gdyby młoda w sobotę ruszyła w drogę na zewnątrz bo mąż ma teraz wolne do niedzieli to potem nie wracałby do pracy tylko posiedział w domu i nie byłoby problemu z wzywaniem go z pracy itp... no ale niestety tego się nie da zaplanować ;)

fajnie, że wcześniej wyszłaś z pracy :) zawsze trochę więcej odpoczynku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl