BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 3 miesiąc temu #819039 przez Urszula
Witam popołudniowo :)

Dziękuję za miłe słowa o moich dziewczynkach :) :) :)

U nas nocka bardzo dobra z jedną pobudką na jedzonko :) oby tak dalej :)

Dzień nam mija bardzo przyjemnie i ekspresowo :) Pogoda dziś cudna to korzystałyśmy :) :) :)

ilonka nie zazdroszczę nocki tym bardziej, że musisz iść do pracy. Dużo zdrówka życzę :)

kaikai Amelka mimo, że ładnie sama siedzi to jednak w wannie ma krzesełko kąpielowe do mocowania na przyssawki.
Podziwiam za poświęcenie i pomysłowość w gotowaniu obiadków :)

Agat Adaśko rozkoszny jest niesamowicie :kiss: :kiss: :kiss: co do nadmiaru kup u nas jest w każdym pampersie. Ząbki dwie dolne jedynki jeszcze się nie przebiły.....za to jest marudzenie :P

Suzi gratulacje dla Mikusia za wygibasy podłogowe, kombinatorek mały :)

Dave ładnie Mati podjada u nas z apetytem różnie akurat dziś mamy gorszy dzień ale Amelka i tak jest lepsza w jedzeniu niż Eliza.

Nadchodzący weekend jest moim ostatnim wolnym. Za tydzień wracam do pracy następny wolny weekend w Wielkanoc :dry: ...postanowiliśmy więc z M spędzić ten czas szczególnie. Dziś przyrządzam romantyczną kolację wykwintnego dorsza z białym winem :) jutro może zamówimy chińszczyznę :silly: w niedzielę zapewne zaliczymy naszą kawiarnię i pyszną kawkę cortado czy jak kto woli espresso machiato :silly:
Zobaczymy jak będzie z moją kondycją po pracy (wracam na moje nocne zmiany) ale chciałabym by dziewczynki chodziły regularnie na basen, jednakże by tam się wybrać z dwójką dzieci potrzeba i męża i mnie by każde z nas sprawowało opiekę nad dziewczynkami. Zobaczymy jak będzie :)

Udanego księdzowania dziewczyny :silly:

Życzę miłego wieczoru oraz udanego nadchodzącego weekendu :kiss: :kiss: :kiss:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819040 przez Urszula
Suzi rany to jesteś w opałach :lol: :lol: :lol: oby Duszpasterz przyszedł z duuuużym poślizgiem :silly: :silly: :silly:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819042 przez Urszula
:) :) :) B) B) B) :silly: :silly: :silly: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: i jeszcze taki pościk bo brakowało mi jednego do tysiąca :blink: :side: :S

BUŹKA KOCHANE!!!

PS. Monia teraz dopiero zauważyłam zdjęcia Antosia :) same dobre wieści od Was wspaniale :) trzymam kciuki za rehabilitacje :) wszystkiego dobrego!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819062 przez kaikai
Siedze w domu to wymyslam :) mam jeszcze duzo innych przepisow ale to jak bede miala czas to napisze :)

Ula ja tez chcialam kupic to krzeselko do wanny, ale mam duza wanne i ciezko mi w niej kapac malego a do wanienki to krzeselko sie nie miesci . Slizga sie moj maly w tej wanience na wszystkie strony , myslalam tez o macie takiej ale one wszystkie jakies wielkie i do wanienki sie nie mieszcza.
Moze jednak kupie to siedzonko a Ty jakie masz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #819076 przez Azja
Kaikai super przepisy, napewno skorzystam :) Jasiek ostatnio lepiej sobie radzi z wiekszymi kawalkami, nie ma juz odruchu wymiotnego, gryzie coraz lepiej :)

własnie ksiadz poszedł, nawet chyba z 5 minut posiedział, pogadalismy o kotach i poszedł :silly:

Jasiek usnał M przed 17 jak byłam na zabiegach, wyglada na to ze juz na noc, kurde obudzi sie chyba o 4 :cheer: najwyzej M zrobie pobudke, no chyba ze za chwile sie obudzi, tylko o której pojdzie wtedy spac na noc :S ale mam dylematy hiih nie ma co :P

tez mam to krzesełko do kapieli, kolezanka mi pozyczyła, ale jeszcze Misia w nim nie kapałam, ale chyba musze wyprobowac, bo w wanience to wariacji dostaje, wstaje i siada na okragło a ja musze go trzymac zeby nura pod wode nie dał, tylko mam wrazenie ze duzej wanny Jasiek sie troche boi, znaczy kranu, ale w sumie co i tak powoli trzeba go przyzwyaczajac, niezła jestem sama sobie tłumacze hihihi :S
my mamy takie archiwum.allegro.pl/oferta/obrotowe-krze...owe-i3392941149.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819152 przez Dave
Nie ma 20 a dzieci śpią :laugh: Mateo jak go znam to jeszcze się obudzi milion razy, ale chwilowa cisza jest.

Ja już kąpię dzieciaki razem. Specjalnie szukałam takiego brodzika, żeby się spokojnie zmieścili i żeby był jak wanienka. No ez przesady, ale ma 80x100 no i 15 cm głębokości. Sadzam Młodego i pięknie sam daje czasu, chlapie przekręca się. Daje sobie świetnie radę. Chlapią się z Majosem na całego.

Idę obrać królika dla Młodego i po porcjować, żebym tylko z zamrażary wyciągała gotowce :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819181 przez agat
Kaikai to wrzuć może swoje przepisy na fb na Kwietniówki, bo tutaj to zginą. No i każda będzie mogła dodawać jakieś swoje przepisy. Łatwiej będzie można je znaleźc później. Zaraz zacznę.

Adaś zasnął, ale wypił tylko pół porcji mlekokaszy. Hmmm dziwne. Najwyżej wcześniej się na nocne żarełko obudzi.

Wróciłam z zumby, wyglądam jak burak :/ Zaraz lecę pod prysznic.

U nas ksiądz będzie chodził za tydzień, czekam na to, bo już chcę oszczędzić cierpień naszej koślawej choince :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819195 przez Dave
Agat - świetny pomysł :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819201 przez creatura
Hejka :)

Dave, obrać królika????? ze skóry i futra????? :cheer: :unsure: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Ula, prześliczne Twoje córeczki, i super, że już razem mieszkają w pokoiku :side:

Suzi w opałąch :silly: Jak poszło? Miki się bał?
A jak Jasiek przyjął księdza, Azja?
Leoś przyglądał się księdzu z wielkim zainteresowaniem.

Azja, nie wiem jaka u Ciebie pogoda, ale u mnie dziś 6 stopni + słońce i wiatr i ja w taką pogodę wychodzę na ok 2 godziny. Najpierw Leoś jedzie obudzony, a potem zawsze zasypia, dopiero po tych 2h wracam do domu i on sobie jeszcze w wózku dosypia. Ubrany jest ciepło, leży płasko i osłonięty od wiatru z każdej strony, chodzimy tak już cały sezon zimowy i się nie przeziębił, to myślę, że takie spanie na spacerze jakieś specjalnie groźne nie jest. :blink:

Monia, Antoś słodziak, nasza kwietniowa gwiazda telewizyjna. :kiss: :kiss:

Suzi, gratulacje postępów dla Mikusia :woohoo:

Leoś dziś pokazał nam, cwaniaczek, że podnosi się przy barierce i, o zgrozo, w wózku - złapał się bocznego fragmentu rączki i z uśmiechem na ustach dźwignął swoje cztery litery, ale dalej nie raczkuje i pełza bardzo sporadycznie, choć myślę, że w końcu zacznie, tzn. pewnie jak już inne nasze dzieciaki będą same chodzić, to mój Leo zacznie raczkować :silly: :blink: :side:

Kaikai, fajne przepisy, podoba mi się, że dodajesz 2-3 warzywa do jednego obiadu, a nie wszystko na raz. Leonek też woli mniej składników, a dziś po raz pierwszy wszamał naleśnika (sam placek), więcej miał zabawy z nim niż jedzenia. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819220 przez Dave
Creo - no co Ty, aż taki hardkorowiec nie jestem :silly:

Dostałam swojskiego, takiego już obrobionego, nawet po porcjowanego. Tylko poobierałam sobie mięsko od kości, żeby mieć gotowce :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819221 przez agat
Jednak młodzian się obudził, namyślił i dopił mleko :)

Jeżeli chodiz o kąpiele to Adaś kąpie się w dużej wannie z tatą (tzn tata poza wanną :P ). Uwielbia wodę, a najbardziej, gdy leci woda ze słuchwaki prysznicowej - wtedy ją pije, albo polewa sobie głowę, albo chlapie na wszystkie strony :) Oczywiście wstaje co chwilę i nie raz wyląduje pod wodą, ale nie boi się zanurzać głowy (w przeciwieństwie do matki swej).

A co do spacerów to Adaś wychodzi w porze spania, chwilę pozwiedza a później na płasko i śpi. Także chodzimy ponad godzinę (aż się obudzi), a czasami dłużej, gdy idziemy z koleżanką na dwa wózki :) Jak jest zimno to wolę właśnie wychodzić na drzemki, bo wtedy młody opatulony, budka i kocyk go chronią i jest cieplutki. Jak siedzi to bardziej zmarznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819225 przez Dave
A u nas dziś tak paskudnie wiało i słonka było jak na lekarstwo, wiec bez wyjścia. Lekarka powiedziała, że jak będzie wiatrzysko żeby nie wychodzić. Jednak oskrzela dzieciaków jeszcze wrażliwe. No i my teraz to max 30 minutek. Ale przyjdą i na nas dobre czasy :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819267 przez Azja
Creo Jasiek niestety nie zobaczył sie z ksiedzem bo usnał przed 17 a ksiadz był przed 18 :silly: myslałam ze to bedzie drzemka, ale nie spi do tej pory, zaraz sie pewnie na butle obudzi, no i wole nie myslec o ktorej bedzie pobudka, jutro bede wygladac tak :X :X :X

a co do spacerków to ja tez wychodze jak jest gorsza pogoda, ale dzis u mnie wieje prawie jak przy ksawerym i do tego przelotny deszcz, wyszlismy nie padało a za 10 minut deszcz, 5 minut popadało i pozniej znowu w miare, wiec dzis nie chciałam zeby w taka pogode spał w wozku, bo jakby zaczał padac deszcz a ja bym musiała chodzic to nie bardzo, a zreszta chciałam ogarnac mieszkanie przed przyjsciem Dobrodzieja :P

ide spac, miłej nocki :)

trzymajcie kciuki zeby Jasiek dał mi pospac B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819301 przez Dave
Azja-to zycze dlugiego snu,oby Jasiek postanowil wstac o zwyklej porze.

ja juz w lozku, dzis Mateo spi w lozeczku w pokoju Majki. zaczynam przyzwyczajanie do samodzielnosci. ale zeby nie bylo,ja tez mam tam swoje legowisko. maz w pracy wiec sypialnia pusta. a jakos tak drastycznie nie potrafie dzieciakow "odciac".
chociaz Maja jak miala jakos 4-5 miesiecy spala sama w swoim pokoju. no ale pieknie nocki przesypiala,a z tym moim chlopkiem to nie tak latwo.

ok lece spiochac.

dobrej nocki:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #819317 przez Suzi
dave, jak mowilam , girls power, one (my :lol: ) we wszystkim szybsze i zdolniejsze, chłopki ciągną za nimi (nami :silly: )
Moja spala od poczatku sama w swoim pokoju i lozeczku, moze ze 3 pierwsze noce, dobra 5, z nia spędzilam i się pożegnalysmy, bo nie moglam oka zmrużyc, przychodzilam nakarmić i spadalam do siebie :side:

Dobrodziej był, zastal nas nieco w rozsypce bo choc Misio juz nie spal a ja zdążylam zdjac z wlosow walki, to ubrana byla w malo odswiętne legginsy i jieco oplutą zupką bluzkę :P , utensylia jierozstawione, wiec zaproponowal swoje, ale sie nie zgodzilam i rozstawilam nasze, no co, jeszcze by sobie pomyslal.....ale chyba by nie zdązyl, bo wpadl jak kometa Halleya i wypadł jak piorun kulisty, mowiąc ze musi jeszcze mszę sw.dzis odprawić a byla 17.35 a my mieszkamy blisko kosciola, więc niepotrzebnie sie stresował. Zyskał ksywkę Speedy gonzales, jako, ze tak w ogole jest cudzoziemcem, mowi po polsku, ale akcent go zdradza. Wyglad- ameryka płd. Więc ksywka jak najbardziej szyta na miarę :lol: :silly: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl