BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #820129 przez ilonah
Dzień dobry

Szybko strasznie te weekendy mijają :( a do pracy tak ciężko mi rano wstać.
U nas nocki weekendowe mało udane, Emiśka często się budziła ewidentnie ząbki jej przeszkadzały w spaniu bo jak do niej podchodziłam to brała mój palec i wkładała do buzi i gryzła, smarowanie dziąseł też na długo nie pomagało i się biedactwo męczyła. Ale na szczęście dzisiejsza noc była cudowna- żadnego płaczu i marudzenia dwie pobudki na szybkie jedzenie i spanie dalej- dała Emilka pospać mamusi przed pracą :)

U nas sprawa fotelika się rozwiązała mamy bazę famili fix a do niej pasuje tylko fotelik maxi cosi pearl więc go na dniach kupimy, byliśmy wczoraj w Smyku przymierzyć Emilka do tego foteliku i 'pasuje' wszystko było dobrze więc zamówimy przez neta bo wyjdzie taniej.

A co do tej szczepionki, to już kiedyś pisałam, że mam przed nią stracha, nie wiem jeszcze co zrobie ale nie chciałabym szczepić wtedy co karzą :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820131 przez agat
Gdzie nasze wszystkie nieobecne???

Gdzie zdjęcia pięknych kwietniówczątek? Zapomniałam już jak Mateo wygląda :( Mikusia też wieki temu widziałam. Suzi poślij mi na maila jakieś słit focie, to wstawię :)

Adaś zerwał się dziś o 7, niby tylko pół godz wcześniej, ale o tej porze to cała wieczność. Nocne mleczko zjada ostatnio o 5-5.30 (wcześniej jadł o 3) i się zastanawiam czy nie oduczać go od tego jedzonka, żeby wypijał butlę po 7 przy pobudce. Dziś jednak nie miałam odwagi tego zrobić, wolałam pospać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820270 przez creatura
Dzień dobry :)
Jestem. Żyję. Zaległości mam milowe, ale czas znajdę chyba dopiero wieczorem :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820301 przez Magdalena9t
Hej też melduję,że żyję :silly:
na razie brak czasu, wieczorem nadrobię ,obiecuję ;)
miłego dnia :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #820356 przez kaikai
Dzień dobry :)

Dawidowi następna jedynka wychodzi na dole, w nocy jest masakra i kupki tez brzydkie :(

a to fotki małego :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820363 przez Azja
witam

u nas dzis pierwsza nocka bez zadnej pobudki na mleczko, cała noc przespana, jedyny minus to to ze pobudka 5.20, ale usypia o 18 wiec chyba nie powinnam narzekac, musze wczesniej chodzic spac

musze uciekac kroewicz wzywa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820398 przez agat
Dawidek jest śliczny :) I te jego oczęta ciemne :) Cud miód :)

Ticzerki moje, jak to będzie z naszą 13tką? Będzie czy nie będzie? Czytałam, że wprowadzono nowelizację ustawy, bo Trybunał Konstytucyjny uznał wymóg przepracowania pół roku u danego pracodawcy w przypadku macierzyńskiego i ojcowskiego za niezgodny z konstytucją. Ja ani dnia w 2013 nie przepracowałam, najpierw L4 a później macierzyński.
Prawo prawem, a moja księgowa pewnie swoje :P

`

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820592 przez Azja
Kaikai Dawidek uroczy, :)latynoska ma urode :P

dzis dzionek zlecial szybko, nawet Jasiek był grzeczny, ale tak mu zeby dokuczaja, biedaczek tak sie meczy, jzu sam nie wiedzial co do buzi włozyc a smoczek to gryzł na wszystkie mozliwe sposoby, wcale bym sie nie zdziwiła jakby mu kilka naraz szło ;)

dzis pojechałam na zabiegi, czekam w kolejce, dzwonie do M czy Jasiek usnał, a tam słysze ze Misio płacze, M mowi ze nie moze go uspokoic, a ja w dodatku słaba bateria w tel, tak sie zestresowałam ze M sobie z nim nie poradzi ze pojechałam do domu bo nie moglam wytrzymac, w koncu jak wrociłam to Mlody usnal, a ja głupia nadgorliwa matka jestem :S

tak tak czekamy na zdjecia Matiego, Mikusia, Leoś tez ostatnio mało sie prezentuje, no i Emilka nasza kwietniowa Ksiezniczka tez moglaby sie pokazac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820632 przez agat
Adaś mi dziś usnął znowu przy butli, bez mycia zębów znowu się obeszło :P Ale już 3 raz się budził z płaczem, ojjj chyba będzie ciężka noc. Niech te zębole okrutne już mu wyjdą, noooo :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820661 przez Magdalena9t
Hej dziewczyny :) w końcu mam czas , sama jestem,męża nie ma i nie ma kto mi kazać do łóżka przyjść :P

Azja też tak mam ,że wydaje mi się,że mąż nie da sobie rady z Tomkiem, i muszę wszystko sama dopilnować,ale ostatnio dałam sobie trochę luzu i bez stresu wychodzę z domu bo wiem,że mąż da sobie radę(nie raz już pokazywał) :)

jutro kolejne zajęcia pole dance(na dance to jeszcze w moim wykonaniu nie wygląda :silly: :silly: ) nawet nie zdałam relacji po pierwszych zajęciach, było fajnie bardzo chcę się nauczyć tego wszystkiego, tylko moje obawy co do innych uczestniczek sprawdziły się czyt. same szczupłe i zgrabne o instruktorce nie wspomnę :P trochę doła złapałam widząc się w lustrze :( ale co tam ,trzeba się brać i już :silly: :lol:

dziewczyny, Wy już pisałyście o pastach i szczoteczkach kiedyś kiedy ten temat nie był dla nas,ale skoro Tomuś ma już te 2ząbki to trzeba o nie jakoś zadbać :silly: ;) możecie mi przypomnieć co tam macie i polecacie :unsure: :)

Kaikai , przesłodki Dawidek :kiss: a te magiczne ciemne wielkie oczka ach :blush: :)

Ula super ,że do nas wróciłaś, córeczki prześliczne :kiss: :) :)
Gratuluję samodzielności Amelki w swoim pokoju, też bym tak chciała tylko na razie się boje bo Tomek czasem nawet w swoim łóżeczku nie jest bezpieczny :silly: :ohmy:

Czytam o tym "przylepieniu do nogi" i myślę,że to mnie nie dotyczy a tu mały Tomuś próbuje się po mnie wspinać :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820665 przez Dave
melduje sie i ja.

kolejny ciezki dzien i fatalny wieczor, a i juz kawalek nocy.
Maja dalej dziwnie chora, jakas nieswoja, wieczorem temperatura. osiwiec mozna.

postaram sie jakies foto podrzucic.

Dawidek slitasny:-)

cos mialam pisac,ale skleroza nie boli.

a prawie kupilam fotelik, dzieci zawezwaly i po kupowaniu. jutro go mvsze zaplacic,bo teraz to juz mi sie nie chce do kompa siadac.

dobranoc:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820669 przez Magdalena9t
Aaa i z tym gadaniem to Tomek stał się gadułą ,jak chodzi sobie w chodziku to lubi tak się drzeć,że aż chrypkę ma,muszę go kiedyś nagrać i pokazać :) coraz więcej nowych "słów" z każdym dniem słyszę ;)

Brawa dla Mikusia za ogromne postępy :) :) :blink:
Azja ja najczęściej ubieram skarpetki na rajstopki bo ma papucie,które ciągle gubi,muszę się za czymś porządniejszym rozejrzeć chyba ;)

Agat ślicznie Adaś robi tuli tuli :) :) a z gryzieniem oj nie ładnie :ohmy: Tomek też mnie gryzie i czasem nawet wyrywa włosy :P


Dobra coś tam nadrobiłam :)
obiecuję poprawę :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820705 przez Azja
witam

u nas nocka ok, oczywiscie na nogach jestem od 5.40 :cheer: ale chyba juz sie przyzwyczaiłam do takiego wczesnego wstawania :silly: teraz Misio ma pierwsza drzemke :)

Dave co to za choróbstwa znowu sie Was czepiaja ;)

Magda my szczoteczke mamy z rossmana (zestaw 3 szczoteczek) a paste z Ziaji, bardziej Jasiek gryzie szczoteczke niz myje, ale niech sie przyzwyczaja :)

kawka wypita, lece ogarnac mieszkanko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820714 przez agat
Hej :)

U nas ciężka nocka. Najpierw pobudki z płaczem niemal co godzinę, a później godzinna przerwa w spaniu po 3. To wszystko nie przeszkodziło Adasiowi wstać już po 6 :/ Jednak wziełam go do łóżka, pohasał chwilę i jakoś udało mi się go ululać, pospaliśmy jeszcze godzinkę.

Teraz już po kaszce i harce czas zacząć :)

Szczoteczkę mamy taką:
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_HfW5DGvxHYgnhEoD7rza_yTdwcw5l6Gc7jBUh3n2cnLDs_HHeA
i pastę Elmex. Adaś chętnie "myje" zęby, chociaż przez większość "szczotkowania" gryzie rączkę a nie główkę szczoteczki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820749 przez kaikai
Hej

ja dzis tez nie pospalam :(

Dawid od wczoraj stoi sam bez trzymania i sie cieszy jak brawo mu bije, znowu bede musiala asekurowac bo tak mu sie spodobalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl