BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 3 miesiąc temu #820783 przez ilonah
Dzień dobry
A u nas dla odmiany świetna noc z jedną pobudką :) druga pobudka była tuż przed 5 rano a że wstaje do pracy o 5:30 to już się nie kładłam. Ale to wszystko przez to że Emilka poszła późno spać bo było grubo po 21 już Ale coś nie mogła moja maleńka zasnąć wczoraj i brykała po łóżeczeku wieczorem po kąpieli aż zrobiła kupkę i rozbudziła się na dobre podczas zmiany pieluszki ;)
Agat kochana podawałaś kiedyś przepis na budyń na mm, jakbyś mogła podrzuć go jeszcze raz plizzzzzz :side:
U nas Emisia chodzi wszędzie za mamunią i zaraz wiesza mi się u nogi, wstaje i ręce do góry wyciąga żeby ją brać i co? Biorę ją na rączki bo tak ładnie mój krasnoludek prosi :blink: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820798 przez agat
Ilonko proszzzz:

60ml wody zagotowujesz w garnuszku, dodajesz rozmieszane żółtko rozmieszane z łyżeczka mąki ziemniaczanej (i ociupinką wody, żeby się łatwiej mieszało). Po zagotowaniu całości dodajemy 3-4 miarki mm rozpuszczone w 20ml wody. No a do smaku deserek owocowy, bobofrut lub jakiś inny mus owocowy.

Czy tylko ja mam ostatnio takiego spacerowego lenia? Dziś znowu postanowiłam nie iść na dwór w porze drzemki, bo nie chce mi się tyle chodzić :P Poza tym gardło mnie drapie.
Jakoś mi zbrzydły spacerki jak pomyślę o ubieraniu Adasia w skafander :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820814 przez ilonah
Dziękuję Agatko
Powiem Wam, ze ja ostatni raz z Emiśką na spacerku byłam w zeszły weekend ( nie liczę tu wyjazdu do dziadków czy sklepu). Emilka zalicza spacery z nianią codziennie, ale mi ich trochę brakuje. Czekam z utęsknieniem na ciepłe dni to będę i ja zaliczała po pracy spacerki z Emilką.

Kaikai- Dawidek super chłopak :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820849 przez Azja
ja lubie zime, ale jak jest snieg i tak do -5 stopni, ale teraz jak pomysle ze mam Młodego w kombinezon ubierac to tez mi sie czasami nie chce wychodzi, a przynajmniej sie staram wyjsc, z ttym ze ja nie lubie wychodzic w porze drzemki, wole zeby spal w domu bo przynajmniej cos moge porobic :silly: datego dzis wyjdziemy po drugiej drzemce, ktora obecnie trwa :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820855 przez monia89
Witam Tuli tuli jest boskie Adasia :)
Dawidek Śliczniutki jak juz pisałam na fb :)
U nas na poprawę odmieniło się i ANtoś śpi od około 21 do 9 rano i w nocy ma jedną pobudkę :) Więc wysypiam się.
I mamy siłe na dzienne harce :) Bo w dzień mamy jedną albo 2 drzemki.
Apetyt raz dopisuje drugim razem nie chce nic jeść.
Uwielbia jeść od Wszystkich choćby kęsa.
coraz intensywniej wstaje a chodzi już za jedną rączkę tzn biega nie chodzi :P Gryzienie prawie odeszło w nie pamięć :) Ale uwieszanie się na mnie to codzienność no chyba że tata wróci z pracy to wtedy on jest CENTRUM :)
Nocnikowanie idzie Super! Już sam załapał że jak zaczyna robić kupkę to czeka na nocnikczek.
Ząbki myjemy codziennie ale ostatnio szczoteczka stała się super drapaczką po włosach.
I na odmianę w dzień usypia w wózku :P Jakoś wrócił do noworodkowych czasów.
To chyba tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820894 przez Suzi
Hej :) melduję sie
Coś wcaoraj mi net szwankował :P a wieczorem , kiedy zwykle nadrabiam zaleglosci dzienne mialam pierwsze zajęcia TBC :lol: a w srodę dodatkowo zumba :lol: , więc.......przemoglam się, zobacz ym jak mi będzie szło :silly: wprawdzie byly jakies moje 4 dawne uczennice, ale sie wcisnęlam gdzies w kąt, zeby mnie za bardzo nie podparrywały,mjak mi sie nogi plączą :silly:
Na pocieszenie skonstatowalam, iz jedna z nich to szczupak , ale pozostale 3 to niezle sloniki sie zrobiły, na oko co najmnej po 10 kg "strasze"ode mnie, wiec poczulam sie nienajgorzej, jako ze ja stara a one takie młode :silly: :blink: :woohoo:

madziu, czy ja dobrze czytam i rozumiem? Chodzik??? :( :( :( :(
Kochana, ja Cię PROSZĘ, nie rob Mu tego..... :(
Jako była studentka integracji sensorycznej apeluję w imieniu twojego synka - mamusiu nie rob mi tego! Ja i bez tego niszczycielskiego sprzetu naucze sie chodzić, obiecuję! :blink:
A tak na serio, wszyscy moi wykladowcy chodzikom mowili stanowcze i nieprzejednane NIE, i kazali wyrzucać przez balkon zarowno sprzet jak i ofiarodawcow. Ja moze ofiarodawcow bym oszczędzila, ale CHODZIKI wyrzucajcie!

kaikai, Dawidek slodki, jaki ma cudne te swoje "węgielki" :kiss:

Dave, tak sobie pomyślalam, moze ta dziwna choroba Majoska to reakcja psychosomatyczna na Twoj powrot do pracy??? To sie wcale nierzadko zdarza....dziecko niby zachowuje sie "normalnie", nie płacze, nog sie matce nie czepia, je, ale ......psyche wywala np kaszel psychosomatyczny, gorączkę, biegunkę....dlatego trudno to czaasem rodzicowi powiązać ze zmianą bezpiecznej dotychczasowej rutyny, bo niby wszystko jest "normalnie"

monia, gratulacje udanego nocniczkowania :woohoo: i jak ładnie Antos Ci sypia :woohoo:

Azja, Agat, no wlasnie, jak tez mam jakiś taki antynapęd na spacery ostatnio, tym bardziej ze sie wczoraj zmobilizowalam w porze drzemki, ladnie bylo , slonecznie, więc dzielnie znioslam walkę o ubior :P zlana potem i w pąsach wyprowadzilam dzikusa, zasnął i ......pospał 30 min :P a potem się pręzył i marudzil w wozku, ehhhh pewnie niedospany był, ale o ponownym zaśnięciu nie było juz mowy....więc te spacerki obecnie to raczej średnia przyjemność,,szczegolnie przygotowania do nich zniechecają ;)

ilonkaAzja, no prErąbane macie z tym wstawaniem....ja bym sie NIE przyzwyczaiła, no zupelnie nie mój zegar biologiczny, a jak bym zostala zmuszona okolicznościami, to wspólczuję osobom ktore musialyby ze mną obcować.....przynajmniej do południa.... :P :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821029 przez creatura
K&@#¥ :angry: :angry: nie wierze w to!!!!!! Znowu mi skasowała posta (długiego posta), muszę się przesiąść na lapa, bo mnie ten Ishit dobije.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821055 przez Dave
Ja tylko na chwilę.

Suzi - ale ja siedzę w domu. Bardziej bym obstawiała to w stosunku do tatula. Ostatnio jak maż do pracy jechał to była taka histeria, że ja pitole.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821061 przez kaikai
Dawidek dziekuje wszystkim za komplementy :)
maly nie ma ciemnych oczu, tak na zdjeciu wychodzi ;) ma takie szaro-zielone, takie kolorowe;)

ja tez nie lubie Dawida ubierac i w dodatku na spacerze steka mi jak stary dziadek, nie wygodnie mu, wiec spacery tez sa bee.

Ja tez cwicze od wczoraj, ale w domu. Mam takie postanowienie na nowy rok, chcialabym do lata byc laska ;)

Dawid przez ta noc sie nie wyspal i ma 3 drzemke teraz ! Ciekawa jestem o ktorej zasnie. Ide na balkonie sprzatnac bo wczoraj choinka leciala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821077 przez Suzi
Dave, no niby siedzisz ale prcowalaś osttanio, a ta choroba tak mi sie jakoś zbiega z okresem w ktorym praxowalaś.
Tak tylko szukam, nie przesądzam, ze jest TAK a nie inaczej :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821087 przez Olga60
Dzień dobry :)

creatura w sprawie kasowania postów z telefonu, są dwie opcje żeby tak się nie działo:
1 w momencie kiedy pojawia się info z kodem otwierasz drugą zakładkę w internecie, logujesz się, wracasz do zakładki w której pisałaś dajesz wstecz i znowu wyślij i jest OK
2 być stale zalogowanym (chodzi o czas pisania długiego posta w trakcie którego zostajesz wylogowana) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821097 przez ilonah
Ale mam dziś marudę w domku :( wszystko jest be, tylko na 'rąsie' do mamuni i tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821138 przez Azja
zaliczyismy jednak dzis spacerek, ale oczywiscie zaczał padac snieg z deszczem w miedzy czasie, wiec skoczylismy do galerii i powiem Wam ze moje dziecko jest stworzone do robienia zakupów, był grzeczniutki, nawet pasów mu w wozku nie musiaąlm zapinac tak grzecznie siedział, wiec chyba te kombinezony mu nie słuza i dlatego normalnie sie wierci na spacerze, korzystajac z okazji kupiłam sobie kozaki, w koncu, bardzo juz nie ma w czym wybierac, ale straszna zima wiec moje stare juz sie na snieg nie nadaja :silly:

Suzi powiem Ci ze ja wole rano wstac i sie przemeczyc, niz bym miała do np.22 zabawiac Jaska, wiadomo ze wtedy by pozniej wstawał, ale i tak wole jak chodzi spac jak teraz, własnie wypil kaszke jest 17.50 i Misio własnie usnał i cały wieczór wolny, w razie jak bede wracała do pracy to nie bede miala problemów ze wstawaniem :P

Creo ja zawsze kopiuje sobie posta bo juz nie raz mi zjadło i tylko sie nie potrzebnie wnerwiam poznije :P

cos jeszcze chciałam i zapomniałam :P jak mi skleroza minie to napisze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821162 przez agat
Ja również, gdy piszę długi post to sobie kopiuję na wszelki wypadek przed wysłaniem.

Adaś dziś maruderus maximus, na szczęście obecnie jest u dziadków, bo miałam korki, więc oni go zabawiają :P Ale już po niego jadę.

Mam fotę Suzi i Mikiego (Suzi zaciesz Mikiego wyślij mi raz jeszcze, bo nie wyświetla się :/ ).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #821165 przez agat
Ja również, gdy piszę długi post to sobie kopiuję na wszelki wypadek przed wysłaniem.

Adaś dziś maruderus maximus, na szczęście obecnie jest u dziadków, bo miałam korki, więc oni go zabawiają :P Ale już po niego jadę.

Mam fotę Suzi i Mikiego (Suzi zaciesz Mikiego wyślij mi raz jeszcze, bo nie wyświetla się :/ ).

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl