BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #867965 przez ilonah
Hello

Nareszcie mam chwilkę spokoju. Emilka śpi. Wczoraj wróciłyśmy do domu, lekarze powiedzieli, że to nie rotawirus ale jakaś zwykła wirusówka a że badania wyszły Emilce nie zaciekawe to nas zostawili dwa dni i podratowali Emi kroplówkami bo mi nic wypić nie chciała. Apetytu nadal nie ma i schudła troszkę waży niecałe 9 kg ale siłę i humor na zabawę ma :) Najgorsze jest to, że muszę ją zmuszać do picia bo też nie chce :S
Niestety imprezę urodzinową Emisi musimy przełożyć o tydzień żeby innych zaproszonych na jej urodzinki maluchów w razie czego nie pozarażała :(

Monika witamy, córeczka śliczna i te włosy... ach marzenie.
Jasinka genialna w tym kucyku :P
Antoś piękny model jak zawsze

Zapomnałam co jeszcze chciałam napisać :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #867968 przez agat
Mój glutek miał dziś dzień śpiocha. Pierwsza drzemka 2h, druga 2h, a 20 mi przed godziną kąpieli zaprowadził tatę do łazienki i stanął przy wannie :) Po butli szybko zasnął. Ciekawe o której będzie pobudka :)


Mąż poszedł na mecze do kolegi, ja może dziś już poćwiczę, bo lepiej się czuję. A w ogóle popatrzcie jak uroczo wyglądam podczas ćwiczeń :) Ja to te zwierzątko ofkors :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867969 przez Dave
Agat - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867976 przez kaikai
Suzi jestem bardzo zadowolona, wrescie wiem co jest mojemu synkowi i nie bede sie juz tak zamartwiac :)

Zla jestem tylko na mojego pediatre tak bagatelizowal to co mu mowilam, jeszcze gdymym to olala i nie chodzila do lekarza, ale ja bylam u niego ostatnio co tydzien. O tych krostkach na buzi tez juz dawno mowilam to kazali przemywac gotowana woda. Dlatego tez ostatnio zmienilam pediatre na prywatnego a ten tez okazal sie marny :(
Dlatego mysle ze zapisze Dawidka do tej Dr. co Twoj m polecil i tam bede chodzila na kontrole.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868004 przez Dave
Ja już zmykam do łóżka.

Dobranoc :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868011 przez linda
Hejka!
Biedna Emilka!dobrze ze juz w domku jesteście i humorek dopisuje.

Dave dzięki:)Gratki dla Mateonka za pierwsze kroczki :) Super że Majka taka zadowolona z pierwszego dnia w przedszkolu :)

Azja Jasiulinka świetna dziewczynka ;)

Kaikai najważniejsze że diagnoza postawiona.Szkoda że tak daleko mam do Wawy bo też bym o namiar na Pania dr wzięła

Monika witam!!! :) Natalka słodziutka :)

Kwiecień..ale ten czas leci takie duże już te nasze dzieciaczki :kiss:
Nasze spacery ostatnimi czasy przybrały całkiem inny wymiar.Tosia strasznie się buntuje i nie chce w wózku jeździć :dry: tak się denerwuje,krzyczy,pręży aż w końcu dopnie swego i zostanie wyciągnięta.Najchętniej by chodziła cały czas.Krawężniki,schody to jej się podoba,no ale za rączki,boi się puścić.Bardzo spodobała się też zabawa w piaskownicy na placu zabaw :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868033 przez agat
Adaś w wózku nie marudzi, zresztą nigdy nie marudził. Marudził jedynie w gondoli, gdy nie spał, dlatego zawsze go na drzemki wyprawiałam. Teraz może jeździć i jeździć. Właśnie, jeździć, a nie stać, gdy zatrzymamy się na dłuzej niż 2 min to zaczyna wyłazić z wózka :P Zresztą to samo jest w samochodzie, nienawidzi, gdy stoimy.
No ale jak już go wypuszczę z wózka to drepcze sobie wszędzie dookoła :) Coraz lepiej idzie mu chodzenie w butach, ale i tak woli ze mną za rączkę chodzić, czuje się pewniej w nieznanym terenie.

Jutro wybieramy się do miasta, może uda się kupić butki :) I fajowe stroje w SMyku widziałam, w sam raz na Święta lub roczek - spodnie beżowe + body/koszula. Body tego typu, tylko ładniejsze o wiele :P


Lepiej się dziś czuję, więc z Chodaczką trochę się poskalpelowałam, lecę się myć i spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868041 przez Suzi
Agat, super filmik, przy piećdziesiątej probie mi sie odtworzyl, a tak to tylko sam dzwiek słyszalam , no czy nie popiep......ny ten tablet moj???? :P :angry: :angry:

Dave, ja bym armatę przyszykowala, pożycz od kolezanki M ze staraczek :silly: :silly: i ostrego psa, bo oczyska Majki plus blond loki żadnego chlopięcia nie pozostawią obojetnym.......

Co do jazdy w wozki to Miki ma rozne fazy, raz jedzie bezszmerowo a drugim razem wszzystko mu zle, w kazdym razie ostqtnio woli przodem do kierunku jazdy.......niestety, bo go nie widze :dry:

kaikai,mchyba nie zrozumialam, do ktorej chcesz chodzić na kontrolę? Do tej pani co dziś czy tej drugiej?
Ja myslę, ze najlepiej trzymac sie jednej. Tej.

To co? Gasimy?? :side:
To gasimy! Tylko bez numerow mi tu! :silly:
Dobraaanoc :kiss:

Edit. O i widzę ze Madzia zalogowana, pewnie szykuje mi "niespodziankę" :silly:
A tu juz zgaszoooooneeee :silly: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868051 przez monikadkr
Moja niunia dzisiaj też coś jęczała w wózku i buty ściągała a w gondoli jeżdziła tylko 2 miesiące bo płakała i zmieniłam na fotelik i było ok.Któraś z dziewczyn pytała co Natalka potrafi więc piszę od 3 tygodni już sama chodzi,gada sobie mama,tata, baba i coś jeszcze po swojemu,ma 6 ząbków.Ja też idę spać dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868075 przez ilonah
Dzień dobry
U nas noc spokojna z jedną pobudką na dwa łyczki mleczka. Rano Emilka obudziła się przed 6 gotowa na zabawę, zjadła cycy i poprawiła bułą z masłem- mam nadzieję, że apetyt jej wraca. Dziś już niania do małej przyszła a ja wykorzystam ten czas na porządki. O nie deszcz właśnie lunął a miałam w planach mycie okien, no nic wymyślę sobie inne równie ciekawe i absorbujące zajęcie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868081 przez Dave
Doberek

Nocka nie idealna, ale nie najgorsza. Kurde kiedy ten mój chłopina będzie ładnie spał od wieczora do rańca :unsure: :unsure: :unsure:

Uciekam, bo Mateo coś już demontuje a Maja w zlewie robi powódź.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868086 przez kaikai
Ilonka dobrze ze to nie byl rotawirus i juz w domku jestescie :)

Suzi do tej pani na Ursynow bede jezdzila na leczenie tego tradziku, a do pediatry na kontrole to wlasnie do tej kolezanki Twojego m, bo ona przyjmuje na Saskiej a to blisko mnie i sama dam rade jezdzic.

A jeszcze zapomnialam, dr.wczoraj powiedziala ze nie widzi u Dawida zadnych alergii czy uczulen, wiec maly moze wszystko jesc :)
ale i tak z mlekiem krowim poczekam chyba jeszcze rok, no nie wiem. Teraz daje mu juz 3.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868107 przez agat
Hej :) Młodzian dziś zaserwował pobudkę o 6.30, jak zwykle mleczko, pół godz hasania i dał się ujarzmić i śpi do tej pory :) Mógłby jeszcze z pół godz pospać :)

Kaikai widzę, już mleko 3 wprowadza, ja też chyba powolutku będę zaczynać. Mam zapas 2 na jakiś tydzień, półtora, więc chyba kupię dziś opakowanie 3 i będę po 2 miarki dosypywać.

Zmykam coś jeść i się ogarniać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868181 przez Marta1985
Hej,

mam do Was prośbę ... wiem, że temat był wielokrotnie poruszany ale ciężko mi odnaleźć te wpisy - jakie macie wózki spacerowe? Ja nie wiem kompletnie jaki wybrać a w sklepach zbyt dużego wyboru nie ma.

Dziękuję z góry za pomoc. Buziaki dla waszych dzieciaczków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868216 przez Suzi
Hej :)

U nas noc z gatunku takich sobie, ze 3 razy alarm był i za tym trzecim odbylo sie miekkie ladowanie w naszym lozu gdzie pospal do 5.45, dostał milk i..............zabawa :cheer: :cheer: :cheer: pokitwasil sie na nas z godzinę i usnal do 9. No ja NIE ROZUMIEM tu czegos :P zeby chodzil spać o 20 ale usnał po 22 :ohmy: i taki rzeski o 6????

Z mm to ja nie pomogę bo nie pijamy takiego, nasze zawsze takie samo :blink:

Marta,ja jeszcze używam wozka spacerowki z zestawu 2w1 albo opcjonalnie mam spacerowke Bertini x4

A co do parasolki to marzy mi sie Gesslein S2 buggy.....no ale narazie nie mam

ilonka,,dobrze ze juz Emilce lepiej, juz teraz z gorki pojdzie :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl