BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 4 tygodni temu #868731 przez agat
Azja nasza w nocy też śpi, dopiero ok 6 ewentualnie dupsko ruszy. Dziś chyba ptaszki za oknem usłyszała i chciała zobaczyć.

Ale ci zazdroszczę, że tak ładnie chudniesz :) U mnie zawsze jakiekolwiek odchudzanie to była orka na ugorze :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868739 przez Azja
Agat ja tez zawsze miałam problemy ze zrzuceniem wagi, tym bardziej ze mam niedoczynność tarczycy i biore leki hormonalne, ale odstawiłam chleb i mąke pszenna i kg same uciekaja, zobaczymy ile ich jeszcze ucieknie, marzy mi sie jeszcze ze 4 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868780 przez Olga60
Azja próbuję odstawić pieczywo, napisz mi, co dokładnie jadasz na śniadanie. Ciężko mi jest, przez 3 dni jadłam pół bułki grahamki z z warzywami na śniadanie i kolacje. Żołądek domaga się jednak zapychacza w postaci pieczywa, makaronów ... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868782 przez tysiiiak
Olga ja też nie jem od pół miesiąca zapychaczów. Na śniadanie jem otręby(2 łyżki),płatki owsiane(2 łyżki) i musli z jogurtem naturalnym/mlekiem. Z pieczywa pumpernikiel i bułki grahamki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868817 przez Suzi
Hej :)

Widze ze mily temat od rana :silly:
Azja, podziel sie przepisem na sukces, tak bardziej szczegolowo, np co konkretnie jadasz na sniadania , obiady a co z kolacjami, bo ze slodycze out to rzecz oczywista. A cwiczysz?

Moj Gagatek pospał do 4.30 u siebie potem wykonał spektakularny "skok" o tacie do naszego lozka, tam go na śpiocha nakarmilam o 7.10 i dospalismy do 9.30 :lol:
Pogoda rzedzywiście piekna za oknem :) a ja dzis troche zalatany dzień mam


AZJA. PROSZĘ Cię -napisz cos koniecznie o tym gubieniu kilosow, bo nie mogę patrzeć do lustra :P :P :P
A było, BYŁO tak pieknie..... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868819 przez agat
Ja się na pieczywo orkiszowe, razowe przerzuciłam, białego od niedawna w ogóle nie kupuję (co najwyżej bułkę dla małego), no i staram się tego chleba jak najmniej jeść. Nie wiem czy bym potrafiłabym całkowicie wyeliminować wszelkie pieczywo. Może jakbym się spięła na maxa, no ale co to za życie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868827 przez Olga60
tysiiiak są już widoczne efekty Twojej diety, w kg lub cm?????

u Was na wątku odchudzanie, a u nas TORTY :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868840 przez tysiiiak
W cm to mniej więcej tak jak Wam pisałam na majówkach ;) Później się nie mierzyłam czekam aż miesiąc styknie :) ale ogólnie w brzuchu -7cm a reszta to +- 3cm :) Tylko to nie efekt samej diety ale i ćwiczeń. Wagi nie mam i się nie ważę :P
Staram się jeść dużo błonnika i widzę że efekty tego ;) Organizm się oczyszcza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868952 przez ilonah
Hello
Też chętnie poczytam co Azja jada bo skoro jej kg uciekają to może i mi uciekną :P Ja waże 2kg mniej niż przed ciążą ale brzuch mnie denerwuje bo lekko odstaje a jak się najem (tak normalnie ) to od razu robi się taki wzdęty :dry: Zaprzestałam ćwiczeń i takie są efekty.
U nas też pogoda boska, Emi spacerowała z nianią 2 godziny a ja ogarnęłam cały domek, obiad zrobiłam i jestem padnięta. Zaraz położę Emilkę spać a później idziemy razem na spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #869035 przez agat
Zrobiłam pierogi :) O dziwo szybko mi poszło, bo zaczęłam jak Adaś zasnął, a już skończyłam, zdążyłam zjeść, a on nadal śpi :) Zaraz 2h będzie. Pierogi ze szpinakiem i fetą, a na deser trochę z białym serem :) Gdyby nie mąka to byłby dietetyczny obiad :)

Ale mi się glutek dziś zbuntował na dworze. Najpierw podniósł krzyk, jak chciałam go wyciągnąć z piaskownicy, ryczał chyba z 5 min, potem już mu przeszło, dreptał ładnie przed blokiem, wszedł do klatki i zobaczył swój rowerek i nie było mowy, by nie zrobić kilku kółek wokół bloku :P No i znowu mega awantura, gdy go do domu zabierałam :P Niech wstanie, coś zje i znowu na dwór :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #869070 przez Azja
dziewczyny napisze pozniej co ja jadam, bo Królewicz wstal z drzemki w złym humorze :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #869104 przez Azja
przyszła babcia do Jaska wiec mam chwile zeby napisac :)

nie wiem od czego zaczac :silly:
nie jem pieczywa, zamiast tego pieke sobie a'la chleb bez mąki, ostatnio podawałam przepis

ja nie mam jakis wygórowanych potrzeb żywieniowych na sniadanie zjem serek homogenizowany z kromka tego chleba, serek z dodatkami typu banan, jakies ziarna, jajecznica, albo jakis twarożek

kolacji najczesciej nie jem, bo jestem pełna po obiedzie, bo odkad nie jem pieczywa i mąki apetyt mam o polowe a nawet wiecej mniejszy, jak jestem głodna to zjem sobie banana, albo jakies jabłko na kolacje

a porzucic mąke postanowiłam po przeczytaniu ksiazki "kuchnia bez pszenicy" moze nie kazdy sie z tym zgodzi ale faktycznie cos musi byc z ta pszenica, nie jem pszenicy prawie 2 miesiace i mam mniej 4 kg, nie robiac nic innego przy tym, wiadomo ze jak jestem na jakis imieninach i jest dobre ciacho to zjadam i nie patrze ze tam mąka, ale jak sama gotuje staram sie ja eliminowac :)

dzis robiłam kotlety z piersi i zamiast panierki z butłki tartej zrobiłam panierke ze zmielonego siemienia lnianego, smakuja sto razy lepiej :)

jak bede miała chwile to przepisze Wam tekst z tej ksiazki który do mnie przemowił najbardziej i cos faktycznie musi w tym byc :)

moj M tez sie chciał odchudzic, ale stwierdzil ze sie nie da, zobaczył moje efekty i tez porzucł pszenice, tez ma 4 kg mniej,

a co do chleba, powiem Wam ze da sie wytrzymac, mi na poczatku było ciezko, jak sobie pomyslałam o takiej chrupiacej i cieplutkiej bułeczce, ale z drugiej storny jak sobie pomysle co teraz w tym pieczywie siedzi to mnie odrzuca, kupiłam mlodemu bułeczke rano byla swieżutka i chrupiaca, a na wieczór była twarda jak cegła, ja nie wiem czym oni to waszeruja

dobra tyle moich wywodów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #869119 przez agat
Namówiłaś mnie :)
Możesz dać jeszcze raz przepis na ten chleb? Wiem, że był już kilka razy, ale wtedy nie patrzyłam :P

A jeszcze głupio zapytam, taki chlebek kupny orkiszowy czy razowy z ziarnem to też shit?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #869175 przez Azja
Agat podobno te chleby razowe sa jeszcze gorsze, tu wklejam link do ksiazki mozna sobie podczytac, ja sie tak nie stosuje dokładnie do tych wszystkich wskazówek, ale i tak widac efekty, :)
kuchniadlaleniwych.files.wordpress.com/2...icy-willam-davis.pdf

a tu jest link do chleba, ja zamiast migdałów daje dynie, :)
blog.smakizdrowia.com/2013/10/chleb-zmieniajacy-zycie.html

naprawde polecam sprobowac, jak nie podpasuje zawsze można zrezygnowac ;)

ja z tej ksiazki mało przepisów stosuje, raczej sama wyszukuje zeby było bez pszenicy :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #869187 przez tysiiiak
mmmmmmmm Azja chlebek wygląda pysznie :D w przyszłym tygodniu zrobię :)
Ile czasu po zrobieniu on jest dobry ? Bo tylko pewnie ja będę go jadła a szkoda wyrzucić w razie W :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl