BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #867399 przez monikadkr
Witam wszystkie mamy właśnie się zarejestrowałam na stronie,mam córeczkę Natalkę która 15 kwietnia skończy roczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867401 przez kaikai
Witam Monike :)

i ja gasze, bo akurat poczytalam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867405 przez Suzi
Monika witaj :lol:
Księżniczek nam przybywa :laugh: , fajnie, bo kwiecień zdominowany przez mężczyzn :side:
Napisz coś więcej ....

kaikai, madzia, aaaaaaa mam Was, fuche mi chcialy sprzed nosa sprzątnąć :silly:
Nie ze mna ten numer..... :silly: :blink:

Gaszę JA!

Dobraaaaaaaaanoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867410 przez monikadkr
ok mam na imię Monika mam 26 lat, mam córeczkę Natalkę która 15 kwietnia skończy roczek, mieszkamy w Ząbkach pod Warszawą i siedzimy sobie razem w domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #867435 przez Dave
Dzień dobry!

Monika - witamy :kiss: :kiss: :kiss: Oj nasze chłopaki to spragnione widoku dziewczyn, bo mają zdecydowany deficyt. Chętnie więc się poślinią do kompa, jak nam pokażesz Małą gwiazdkę;)

Suzi - no właśnie, że nie dobrze!!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867496 przez agat
Witamy Monikę i Natalkę :) :) :)

Smarkam, gardło mnie drapie i przejść nie chce zaraza jedna :/ A Adaś coś zrzędzi od rana.

Suzi rybka mini mini jest na kanale Mini Mini :P To taka rybka, która jest w logo kanału i pomiędzy bajkami sobie pływa :) Takie kilkusekundowe wstawki. Nic nie mówi, nic szczególnego nie robi, ale takie maluszki ją uwielbiają, Adaś jak ją widzi to jak zahipnotyzowany :) Jak się kończą bajki na kanale (chyba ok 21, nie wiem) to rybka układa się do snu i śpi przez całą noc :P Moja bratanica wieczorem ogląda ostatnią bajkę i jak rybka idzie spać to i ona też do łóżka sama wędruje :)
Tu np zbiór kilku scenek z rybką :) Powiem szczerze, że sama ją lubię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867511 przez Suzi
Hej :)

U nas dzień sie zaczał najpierw o 6.40 - mleczko ale pozniej spanko do 9, Mikuś dzis zaliczył lądowanie z lozka więc przebudzenie mialam gwałtowne :( , nic mu sie na szczescie nie stało, ale sie przestraszył. W sumie moze dobrze bo straszliwie był zaparty na skok z lozka na glowke ostatnio i sie rwał do tego więc ma co chciał,i juz moze nie bedzie taki napalony,bo sie wystraszył, moze i coś go zabolalo, ale obejrzalam całego-nigdzie ani śladu, ufff. Mam nadzieje ze zapamieta jak sie NIE schodzi z lozka :P

Agat, nie mamy kanalu Mini Mini niestety :dry: zdrowiej szybko, szkoda pogody na chorowanko :S

Monika to chyba z jedną z nas mieszkasz przez miedzę :blink:
Pokaż nam Natalkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867518 przez kaikai
Hej

Suzi to Ci sie udalo :) :) :)

Monika ja mieszkam blisko Was w Wesołej :) :)

Tez chcialam tort w ksztalcie rybki mini ale wazyl prawie 3 kg, kto by to zjadl no i w moim przypadku jak zamowilismy dwa torty to za duzo juz. Zreszta ja nie przepadam tak za tortami.
Zamowilismy tort Spongebob a drugi tiramisu taki zwykly.

Wczoraj Dawid zaczal sam wstawac z podlogi :) no i schodzenie z kanapy idzie mu juz w ekspresowym tempie :)
Ale chodzic sam sie boi.

Dzis zwariowany dzien sie szykuje. Jade do Ikei a potem wizyta u dermatologa, jak bedziemy wracac to Dawid da mi wycisk w samochodzie, juz sie boje bo on nienawidzi siedziec w fotelikuu.. Koncze bo juz ciagnie mnie i krzyczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867530 przez Dave
Maja została w przedszkolu :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: Nawet się nie obejrzała tylko poszła tańczyć.

Mateusz też miał etap schodzenia z łóżka na główkę. Ale uparcie go odwracałam i teraz to już tak śmiga że może sam zostać. Schody czy w dół czy w górę to dla niego nie problem.

Też nie mam mini mini :(

Linda - kurde pamiątam o Tobie ale ciągle coś. No więc takiej 3 letniej pannie to np. można kupić fajną książke w stylu bajki Andersena czy cós (książki to zawsze są ok). ALe jeszcze jakieś gry, zgadywanki, puzzle. Zestaw kawowy też się sprawdzi. To tak na szybko z pierdołek. Nie wiem ile kasy chcecie przeznacyć.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867535 przez kaikai
Suzi moj Dawid tez jeszcze kilka dni temu uparcie chcial skoczyn na glowke z lozka, czasami go za nogi trzymalam i z dnia na dzien chyba zrozumial jak sie schodzi i robi to juz jak czlowiek tz maly czlowiek, tylem ;)
Miki pewnie na dniach tez zrozumie o co chodzi. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867544 przez kaikai
Wlasnie Dave mialam zapytac jak tam Maja :)
Super ze tak jej sie podoba, a Tobie pewnie lezka sie zakrecila ;)
Ja pamietam jak moje zostawialam pierwszy raz w przedszkolu Jak Ola trzymala za raczke kolezanke to do tej pory widze, az poplakalam sie bo to taka mala moja coreczka a tak stala jak juz prawie dorosly czlowiek ;)
Moje dziewczyny nie plakaly gdy zostawaly w przedszkolu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867556 przez Magdalena9t
HEJ :)

No Suzi , nie pozwolisz chociaż raz, abym Cię wyręczyła w gaszeniu światła :P :silly:

Piękna pogoda u nas, Tomek jeszcze śpi, ja lecę szybko obiad i siebie ogarnąć i na spacer wyruszamy :blink: :)

Monia witamy Cię :) :) i czekamy na zdjęcia Twojej księżniczki :blink:

No to na tyle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867565 przez Dave
Kaikai - dzielne te nasze dziewczyny. Ciekawe jak będzie z chłopkami :silly:

A ja nie mam gazu i co... obiad stoi :dry: :dry: :dry: :dry: Mateo śpi a ja latam jak szalona i robię wszytsko na raz. Żeby jak najwięcej podziałać pod nieobecność Majosa.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867569 przez monikadkr
oto moja niunia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867576 przez kaikai
Natalka jaka modeleczka i jakie sliczne wloski ma :)slodka masz coreczke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl