BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 4 tygodni temu #868262 przez ilonah
Marta my również spacerówki używamy od wózka 3w1 ale na wyjazdy i do sklepu kupiliśmy espiro magic
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868299 przez monia89
Hej.
Kaikai Tosik tez miał tradzik ale to jak mial około 2 m-e i trwał m-e kąpaliśmy Go w krochmalu i przeszło. Ale o tym liszaju pierwszy raz slysze.
Ilonka dobrze ze juz w domciu jesteście.
Suzi normalnie widze zdjecia.
Agat dobre :-)

My dziś wracamy do domu. I musze zaczac robić zakupy na imprezke. Dziś przyszła @ i migrena razem z nią... no i teoretycznie mozemy zaczac staranko po niej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868308 przez ilonah
Monia to trzymam kciuki aby szybko się udało. My będziemy się starać od stycznia o rodzeństwo dla Emilki, ja zbyt poukładana jestem i muszę podokańczać niektóre rzeczy w pracy, podgonić staże. Ale taki mam plan :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868310 przez Suzi
monia to w takim razie to moj "wspanialistyczny"sprzęcior takie mi "atrakcje"zapodaje :angry: :angry: :angry: , podobnie mam z filmikami, albo wizja albo audio, a od swieta jedno i drugie, jesli w ogole widzę flimik :P :angry: :S , ehhhhh, technologiaaaaa :angry:

Ho ho, dziewczynki, to będzie okazja kciuki pozaciskać :lol: , czekamy na rozwoj sytuacji :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868338 przez agat
Monia trzymam kciuki, zeby Wam szybko poszło w tym cyklu :)

Co do spacerówki to ja używam tej z wózka 2w1, Tako Laret, zmieniać nie zamierzam. No chyba, że jakąś lekką parasolkę na wyjazdy kupię.

Byłam z młodym w mieście, kupiłam mu buty.

W CCC, całe skórzane. Wyglądają trochę masywnie na zdjęciu, ale podeszwa ładnie się ugina, trzymają stopę. Mają "przewiew" tam przy rzepach. Adaś już śmigał w nich po sklepie, dobrze mu szło :) Ciut za luźne są, bo to 22, ale te, które ma teraz też są luźne, a do tego stopa mu lata na boki, a te stopę dobrze trzymają.

Dla siebie kupiłam sukienkę w Reserved, o taką:
www.reserved.com/pl/pl/woman/all/dresses...x/dress-with-pockets
Na żywo trochę ciemniejszy kolor. Materiał średni, ale za 59zł, więc wzięłam. Szczerze powiedziawszy nic ciekawszego nigdzie nie widziałam, chyba, ze cena min 200 zł. Na roczek i Święta chyba może być, prawda? Jakiś żakiecik do tego.
Jeszcze sweter w Reserved kupiłam, taki z wydłużonym tyłem i dużymi 'okami', ze top pod spód trzeba założyć by sadłem nie atakować :P
www.reserved.com/pl/pl/woman/all/sweaters/y8885-01x/sweater

Adasiowi upatrzyłam spodnie w h&m na imprę roczkową, ale nie było rozmiaru w kolorze, który chciałam, więc przyjdę za jakiś czas. Mam 3 ładne koszule w domu, szelki, będzie elegancik :) Zaproszenia na roczek w Empiku dorwalismy :)

No i tyle :) Aaaaa, jak wychodziliśmy z domu to padał grad :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868379 przez Azja
hej

my dzis pospalismy do 7.40 to jak na Jaska to rekord, oczywiscie przez to powalil nam sie plan dnia, miał drzemke az 20 minut bo go tel obudził i w koncu o 14 padł i spi jeszcze mam nadzieje ze z 1,5 godziny pospi :)

jejku piszecie o tortach, zaproszenia, kreacjach kurde ja chyba daleko w tyle, zreszta ja w sumie takie imprezy z pompa nie planuje, zaproszeń też nie bede kupowac, bo w sumie najblizsza rodzinke zapraszamy

Kaikai dobrze ze trafiliscie do dobrego lekarza, bo teraz to naprawde z tym trudno :S

Ilonka super ze juz w domu jestescie :)

Dave chyba nie gratulowałam jeszcze Mateuszkowi dreptania :)

Agat sukienka fajna, ale krótka strasznie sie wydaje, przynajmniej na tej modelce :silly:

dobra lece obiadek ogarnac bo M zaraz z pracy wraca, a wczesniej z Gagatkiem to nie sżlo nic zrobic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #868391 przez ilonah
No Agat widzę, że zakupy udane, sukienka bardzo przyjemna :)
Emilka ładnie zjadła i kaszkę i zupkę, nawet jabłuszko wsunęła, kupki jeszcze nie za ciekawe ale to nadal efekty choroby więc nie panikuje i czekam aż miną.
Rano padało teraz piękne słoneczko świeci, jak Emisia wstanie to pójdziemy na drugi spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868484 przez Dave
Hallo,

fajne zakupy tu widzę. Ja jeszcze o ciuchach nie myślałam :huh:

Młody padł po 18 i to już dwa razy go musiałam cucić, żeby mi nie padł. Miał niezbyt długą drzemkę do południa. Potem go chyba z 1,5h woziłam w wózku ale ani oka nie przymrużył.

ok . lecę ogarnąć drugiego gnoma :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868548 przez linda
Hejka :)

My też używamy wózka z zestawu 2 w 1,a od niedawna również tzw parasolki: Silver Cross Pop. Nie jest to niestety to samo co super prowadzący się wózek na pompowanych dużych kołach,no ale coś za coś.Jest lekki co w naszym przypadku ma duuże znaczenie(3piętro),ma super dużą budkę-rewelacyjna ochrona przeciwsłoneczna,i rozkłada się do pozycji leżącej.Miałam też okazję testować Maclarena Quest-(córeczka siostry się takim wozi ;) -super prowadzenie jak na wózek typu parasolka.

Monia- Antoś słodziaczek :kiss: czy Ty jesteś z Gliwic?bo to całkiem niedaleko mnie ;)

Agat bardzo fajna ta sukienka :) i już wcześniej miałam to pisać podziwiam za wytrwałość w treningach,u mnie jakoś motywacji brakk :( a wypadałoby się w końcu wziąć za siebie.

My dziś byłyśmy na zaległym szczepieniu.Brr jak ja tego nie lubie. Kolejne to MMR,którego najbardziej się obawiam... Tosia dziś cały dzień maruda straszna i wszystko na nie,wózek nie,ubrać się nie,zjeść nie,czyżby jakiś skok??Suzi Ty coś chyba pisałaś że podejrzewasz u Mikiego,sprawdzałaś czy cos przypada akurat??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868586 przez agat
Mój gadzik jeszcze nie śpi, nie wiem o co mu chodzi. Wróciłam z fitnessu, a tu rybka mini mini na telefonie, Adaś ogląda a tata pieluchę zmienia :P To już chyba 5 kupa dziś.

Linda muszę się za siebie wziąć, bom się spasła. Pół roku po porodzie miałam +4kg do wagi sprzed ciąży, a teraz mam +8 :angry: :angry: :angry:

Ooooo, cicho w sypialni się zrobiło. Czyżby ludzik padł?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868666 przez Suzi
No widze ze dzis jakis dzień kiepskiego spania wśród kwietniakow :silly: , Mikus mial pierwszą drzemkę cale 35 min co potrafił nawet i 2 godz spać :unsure: i tak sie nastawilam bo wygladal na spiącego a tu po 35 min zonk :P
Druga drzemka lepiej nomale ze strażnikiem Najjasniejszego Snu i w duzym łozku, więc do zasług Misia sie nie liczy :silly:

Cos ostatnio wozek sie zrobił beee, a ze wszak nie chodzimy jeszcze na nożkach po dworze to jest problem :dry:
linda
No skok mamy, mozna wpisac w Google :skoki rozwojowe w I roku i wyskoczy wykres

Ehhhh, te kilogramy, lęgną sie jak z powietrza, na zawolanie, a pozbyć sie tego cholerstwa to jak chwastow :angry: :dry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868710 przez Olga60
Dzień dobry :)

Jakiś czas temu pojawił się temat z gadżetami na roczek- balony, girlandy.... . Proszę o podanie jeszcze raz strony gdzie można to kupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868713 przez agat
Antosiowa Monia chyba zamawiała, jak się pojawi to da znać. Ja nic nie kupowałam i pewnie na balonach się skończy :)

Adasiowi chyba weszło w nawyk budzenie się o 6.30 :/ Więc mi weszło w nawyk usypianie go na nowo o 7.30 :P Także teraz śpi obok mnie, mąż zaraz do pracy wstaje, a ja już raczej nie zasnę.

Kot w nocy o mało mnie nie zabił :P Próbowała wskoczyć na parapet nad naszym łóżkiem i coś źle się odbiła i ratując się przed spektakularnym upadkiem przejechała pazurami po moim ręku :/ Mam dwie mega piekące szramy :/ Na szczęście to była ręka, nie twarz. Stupid cat!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868722 przez Azja
hejka

my pospalismy do 6, obecnie mamy drzemke, chyba sie Mlody nie wysypia jak wstaje o 6 i dlatego tak szybko usypia, ale nie mam nic przeciwko, szybciej pojdziemy na spacerek, bo zapowiada sie piekna pogoda :)

Agat to Cie kot załatwił, nasza jest typem śpiocha, jak my spimy to i ona, nie grasuje po nocy, no chyba ze w lecie jakas wielka mucha wleci :silly:

co do zbednych kg, to u mnie na odwrót uciekaja az miło, fakt ze przed ciaza troszke ich za duzo nagromadziłam, ale moze pojda sobie w koncu w cholere :P

lece troche ogarnac mieszkanie, miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #868727 przez kaikai
Olga na stronie urodzinki.pl jest sklep inernetowy, maja tam chyba wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl