BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 7 miesiąc temu #931833 przez creatura
na kombinezon w lidlu muszę zapolować, bo ma baardzooo atrakcyjną cenę :side: :side: :side: :side: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931865 przez Alex_87
Agat ten czas tak zapitala jak nie wiem. Brzuszek fajny :) u nas kolejne listopadówki szykują się do porodu.

Creo najlepiej iść na żywioł z druga ciążą hihi ja to z kolei myślę sobie, że Zuza jest juz taka duża w porównaniu z Nikosiem a to przecież tylko rok różnicy. On leży i nawet jeszcze nie siada, a ona już biega, je sztućcami przy stole, gada jak najęta. Przecież te dzieciaki nam wydorośleją zanim się obejrzymy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #931888 przez Suzi
O Boże, Alex!!! Zuzka je sztućcami przy stole???? :ohmy: :blink: to my 100 lat za murzynami.... :S
A tak a propos -to kto sie szykuje do porodu? Jakś znajoma? Tzn. Nasza, bo Twoja to na pewno ;) ;)
A cay wiesz może co tam u Viki?
Vika!! Czytasz nas? To odezwij się!

CreMoniu - zrobilam antipasti.....ale obrazilam sie na nie, gdyż.......polowa sloików mi sie nie zamknęla :angry: no i teraz chcąc nie chcąc musimy jeśc....ehhh a tak sie narobilam kurcze, i to z Misiem u nogi.....
Aaaa, zupa z dyni, albo nie lubię, albo jeszcze nie jadlam dobrze zrobionej :P jaki przepis?
Ja dzis wykonalam autorską zapiekankę z kaszy jęczmiennej z cebulką, porem, pieczarkami, szpinakiem z gorgonzolą i brokulami, zapieczoną pod plastrami pomidora i serem. Do klopsików w sosie pomidowrowym. Smaaaaaczne :)

Agat - no ja o czasie juz sie nie będe wypowiadać, bo tyle razy juz gadalam ze pendolino to slimak na emeryturze przy nim, masakra jakaś! :S
A brzus sliczny, i to juz w sumie tuż tuż.... :woohoo:
A ja tez nie mam oporow jesli nie ma pizamek / pajacow chlopiecych to nie ugnę sie przed dziewczecymi :P a Miki poki co nie wnosi zażaleń. Aa, tak w ogole to na dzień dzisiejszy sypia w bodziakach z dlugim rekawem i spodenkach od pizamy bo ostatnio nabyl jakąś manię rozpinania sobie od gory do dolu pajaca jak usypia, robil to nawet przez sen :blink: , i musialam go zapinać jak juz dobrze usnął a do tej pory natychmiast "rozszarpywał" na sobie odzienie i spał niczym Rejtan :angry: no więc poki nie zapomni o tym procederze to musieliśmy zmienić na bodziaka bo akurat wszystkie pajace mieliśmy zapinane :P

Kaikai -no widzisz! Juz widać światełko w tunelu! Będzie dobrze :)

Madzia -dalaś czadu tym postem, jeszcze nie mogę ochlonąć :P :P B)

Aaaa, no i pochwalę sie jeszcze -Syn Pierwszy zdał wczoraj egzamin na prawo jazdy :side: , za pierwszym razem :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931896 przez Alex_87
Suzi no je sztućcami, oczywiście nie idzie jej to aż tak sprawnie, ale widać postępy, jak jej się znudzi to je rękami. ale obowiązkowo przy stole razem z nami :)

a z Viki mam na bieżąco kontakt, został jej jeszcze miesiąc do terminu, ale prawdopodobnie urodzi wcześniej, trochę źle znosi biedna całą ciążę. Jeśli znajdzie czas to wpadnie na forum i napiszę coś więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931898 przez agat
Suzi gratulacje dla Syna Pierwszego! Zdać za pierwszym razem w obecnych czasach to sztuka :)

Adaś "używa" widelca i łyżeczki. Z widelcem idzie jeszcze w miarę, choć nie zawsze uda mu się nadziać na widły i się wkurza. Z łyżeczką gorzej, bo nie zawsze zupa nabrana na łyżeczkę ląduje w buzi, bo młody nie pamieta, że nie można przekręcać łyżeczki w ręku :P No ale próbuje i się uczy, to najważniejsze.

W ogóle tęsknie za moim gadem małym bo cały dzień u babci, mąż dopiero po niego pojechał, a pewnie trochę posiedzi, więc dziec mi za godzinę pewnie wróci. Pobyczyłam się, nie powiem, chatę ogarnęłam, internety przeczytałam, nadrobiłam Lekarzy i Prawo Agaty i co tu robić dalej? Nie wiem jak ja całe dnie w domu spędzałam będąc z Adamsonem w ciąży :P

Ło matulu przeczytałam właśnie na mym januarowym wątku o puszczaniu muzyki na KĄPIE :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932000 przez vika
Hejka dziewczyny :silly: Wstyd się przyznać ale nie czytam Was już od jakiegoś czasu...w ogóle nie wchodzę na forum bo od jakiegoś czasu padł mi laptop a jakoś nie mam wcale czasu lub siły by siedzieć przy kompie...parę razy tylko na listopadówki zerkłam .......mój mąż robił teraz prawo jazdy na autobusy teraz robi kwalifikacje gdzie musi w szkole wysiedzieć 160 godzin i chcemy to zrobić jak najszybciej więc teoretycznie zostałam w 8 msc ciąży sama na polu bitwy z Tośką i brak czasu na wszystko :( jedynie jestem na FB na bieżąco ...
wcale nie wiem co się u Was dzieje ale jutro kładę się do szpitala na badania to troszkę Was poczytam :)
U Nas ogólnie ok ...Tośka szaleje jak to Tośka....ja już wysiadam w tej ciąży i odliczam dni do końca ...mały tak mi daje w kość :S strasznie się rozpycha ...nie wiem co jemu tak niewygodnie :blink: Brzuch mi się stawia i twardnieje no ale już jutro zrobią mi badania i zobaczymy czy mam się czym martwić ....
a teraz Was zamęczę moją Tośką

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932001 przez Azja
hejka

ja troche zalatana ostatnio to tylko na chwilke wpadam :silly: powiedziec dzien dobry i dobranoc :silly: jutro skrobne wiecej :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932002 przez tysiiiak
Kurde u nas coś nie ma szans na te wszystkie super rzeczy z lidla :angry: :(

Kubulek super sobie radzi ze sztućcami :) Coraz mniej je rączkami a jak pięknie łyżeczką zajada aż mamusia pęka z dumy :D W żłobku zaczął się uczyć :)
Ostatnio też przynosi mi nocnik mówi sisi i karze się rozebrać po czym siada na nocnik po sekundzie wstaje i z reguły za ok 5 min sika na dywan :huh: Pytałam dziś pani w żłobku czy jakieś dziecko uczy się robić na nocnik bo z kądś Kuba to wziął a ja odpuściłam temat jak wróciłam do pracy. Pani powiedziała że jedna dziewczynka ok 2 letnia robi na nocnik i jak ona idzie do łazienki to wszystkie dzieci za nią i też siadają :laugh:

Agat korzystaj ile możesz :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932004 przez agat
Ależ ona śliczna! Jakie oczyska! :) Boska :)
Współczuję "uroków' ciąży, mnie jak dotąd omijają.
Wcale taj dużo nie piszemy, kilka nas tylko zostało na placu boju, więc miliona postów nie wytwarzamy ;) Da się być na bieżąco nawet wchodząc raz na kilka dni.

Adasiek wrócił od babci wymeczony i padł szybko po mleku bez zbędnego łażenia po domu. Pewnie miał dość pisków babci,cioci i kuzynki. One nie potrafią do niego mówić inaczej niż na mega skrzeku i pisku :P

Aaa pokaże wam jaki bombowy brelok dorwalam w ciuchu za złotówkę :P
Załączniki:
Podziękowania: vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932007 przez Dave
Viki ale Tosia ma oczyska. Piekna!!!

Suzi hmmm co ja to mialam Ci odpisac...zapomnialam
Mateeo tez smiga sztuccami jak szalony:-)

Hmmmm wybaczxie ale pozno juz I poczytalam a zpomnialam.


Aaaaaa ogladalam program miasto kobiet I o szczepionkach bylo. Ja pierdziu admnie juz wydzwaniaja z osrodka. Kuwa sama nie wiem dlaczego ale boje sie tego szczepienia. !!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Podziękowania: vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932010 przez Suzi
Dave - wszedzie są teraz akcje propagandowe nt szczepionek bo mnostwo ludzi odchodzi od szczepienia wiec sączą te swoje mądrosci gdzie sie da, a wiadomo ze jak publika zobaczy ze w tv "znani.i slawni" powiedza ze oni OCZYWIŚCIE ZE SZCZEPIĄ i SZCZEPILI CZY SZCZEPILIBY, to zwykly szarak zapewne tez w koncu zaszczepi...ehhh. Jakas dziewczyna na grupie anty szczepionkowej na fb wrzucila fragmenty bajki o Kubusiu Puchatku gdzie Miś mial być zaszczepiony na swinkę i byla mowa ze to taaaaka grozna choroba a Mis sie dziwil czemu ma sie bać swinki ( patrząc na Prosiaczka :laugh: ) no ale go przekonywali ze jednak to co innego i nalezy sie zaszczepic i suma summarum poszedł grzecznie z Krzysiem na szczepienie do PanaSowy. Taka indoktrynacja!! Fuj :pinch:

Vika - Ty? Na fb??? A mowilaś ze na fb to nieeeee :P ;) no zagladaj do nas czesciej!! Tośka cudna, cudna!!! Te oczyska ma nie do podrobiemia!!! My tu spragnione dziewczynkowych klimatow!! A co jest ńie tak ze sie kladziesz do szpitala?? Duzo Ci jeszcze zostało?? Trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok! No i czekamy na wiadomosci od Ciebie

Agat - no SUPEROWY brelok!! Sama prawda :woohoo: :woohoo: :woohoo: .....niestety :whistle:

Tysiak - no to są ńiewatpliwie "blaski " zlobka, ze dzieci sie szybko uczą nowych umiejętnosci....chyba zacznę dawać Mikiemu sztućce ale znajac go i jego delikatnosć to zaraz komus zrobi nimi krzywdę... :P a czy cos nimi zje? Watpliwe.... :pinch:

Ja dzis usnelam prawie z Mikim, strasznie pozno zasnąl, no ale jak sie śpi do 10 kazdego dnia.... :whistle:
Tez malża ostrzę na bój o kombinezon w Lidlu :laugh: B) a do samego wyjazdu skusilam tańią kawą Dallmayr....moze pojedzie B)

To dobranoc girls...
Wylączamy KĄPY :P i śpiiiiimy
Pstryk B)
Podziękowania: vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932037 przez Magdalena9t
Dzień dobry :)
Dziś więcej napiszę :)
Na dzień dobry muszę się pochwalić,że Tomek pierwszy raz zrobił siusiu na stojąco do nocniczka, a dokładniej to on stał a ja celowałam nocniczkiem :laugh: :laugh:
więcej napiszę jak Tomek pójdzie na drzemkę bo mamy nieogar w domu i ciężko mi się skupić na pisaniu :P :P
Aagat śliczny brzusio, też bym taki już chciałą a nawet w ciąży jeszcze nie jestem :) :) i podoba mi się nowe imię dla dziewczynki: Liliana.
to na tyle bo Tomek wzywa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932041 przez vika
Suzi no tak wyszlo, ze na starym telefonie miałam aplikacje fb. I tylko ta wiec siedze i nawet się przyzwyczailam;-)
Właśnie czekam na izbie przyjęć ciekawe kiedy mnie przyjmą.... Ogólnie to badania i usg sprawdzenie blizny bo podobno macica juz mi się nie chce rozciąga dlatego mam skurcze i twardy brzuch...A tak się prezentujemy właśnie dziś zaczynam 36t1dz. .
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932095 przez agat
Vika zgrabniutki masz brzuszek :) Nie wygląda jak na ten tydzień!

Adaś mi się poprzestawiał dziś i już śpi od kwadransa. Normalnie chodzi spać po zupie, ok 13. Ciekawe ile pośpi i jakie ma plany na resztę dnia :evil:
Dziś sobie z nim rano siedziałam i siostrzyczka go zaczepiała :) Skakała jak szalona. Mam filmik, ale zbyt dużo nie widać. Raz go kopała w plecy, a raz z drugiej strony brzucha.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932135 przez kaikai
Hej

Super brzuszki :) ja już nie mogę doczekać się mojego.

Agat widzę że na syna możesz liczyć, zawsze chętny do pomocy i sprzątania :)

Fajnie że Kubuś już taki samodzielny, ja nie uczę jeszcze niczego Dawidka i widzę że to błąd. Taki mi się mały wydaje i mamusia wszystko robi.;)

Tosia śliczna dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl