BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 5 miesiąc temu #941474 przez Suzi
Kaikai -dogadzaj sobie DOGADZAJ!!! Za,to wszystko co musialaś nie zjeść w poczatkach ciązy teraz sobie odbij :woohoo:

Monia -super, ze masz juz komfort psychiczny. No i NIE DŹWIGAJ!!!

CreMoniu - Leon "Musztardowiec" jest zachwycajacy :laugh: a te jego rączki mocarno-puchate!!!! Zacalowalabym!!!
U nas teztendencje do pieszczot z piesmi, ale ja interweniuję, bo zwlaszcza ta duza to brudas. Ile by sie jej nie mylo to zaraz sie ufajda, taka natura. Mala jest czyścioch ale zamto Misia nie toleruje blizej niz metr od niej.

Agat - nie masz kombinezonu po Adasiu? Albo po bratanicy? No coż, to poluj :) a gdzie ten przepis na to zachwalane ciacho? Przeoczylam?? To plz plz replay! ;)

My juz w domu, jakoś dziwnie, znowu sie trzeba przyzwyczajac, Mikuś na to reaguje "narecznie" albo awantura murowana, więc hipseat "pracuje" :P jakoś tu buro i szaro, nad morzem bylo zdecydowanie wiecej slonca, a to w listopadzie łakomy kąsek. Na szczęscie dziadzio dal sie zaprosić i przybył z odsieczą adaptować Mikusia do "stargo-nowego"domku i nawet wyszli na spacerek wiec mam chwilę oddechu.

Tysiak -dzięki :)

Tyle narazie
Lecę ogarniać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941491 przez agat
Suzi łap:
www.mojewypieki.com/przepis/potrojnie-musowe-ciasto-czekoladowe

Ciasto jest boskie, na specjalne okazje idealne. Syte, dobre i czeeeekoooolaaaadoooowe :D Ja zamieniłam gorzką czekoladę w środkowym musie na mleczną, bo byłoby dla mnie zbyt wytrawne. No teścióweczko - wpadaj wpadaj do synusia na urodzinki i zbieraj szczękę z podłogi :evil: :evil: :evil: Mamunia w niedzielę proponowała synkowi, ze mu ciasto na urodziny upiecze, ale sorry gregory, choćbym po nocy miała piec to jeszcze dwie rączki sprawne mam :P A ona i tak by na pewno zrobiła mega blachę mojego "ulubionego" tulipana :evil:


W ogóle to dzisiaj gryzę :angry: (co widać po porcji czułości dla teściowej :P ). Pogoda, hormony czy ciul wie co jeszcze, ale poziom mojej cierpliwości dziś leży i kwiczy, a Adaś jeszcze kopie leżącego... Wyszłam z nim na godzinkę na dwór i wróciłam ledwo ciepła. A tylko przecież pochodziliśmy między blokami i kupiliśmy pieczywo i wędlinę. Ale a to chciał iść w zupełnie innym kierunku niż trzeba, a to pchał się na jezdnię, a to stwierdził, ze po schodach to on wchodził nie będzie... Nie na moje zdrowie wyprawy z nim :/

Co do kombinezonu to nie kupowałam zimowego dla Adasia, toć rodził się w sierpniu, a bratanica w czerwcu, więc też jej raczej nie opatulali :P Będę miałą jeden taki puchowy od koleżanki, ale jakiś pluszowy czy misiowy muszę upolować. No ale spoko, w ciucholandzie za 20-30 zł znajdę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941495 przez Azja
Agat ciasto wyglada smakowicie, a w ogole to wszystkiego najlepszego dla męza :)
chyba i jakies ciasto musze upiec, bo mi slinka cieknie

ja jednak sie z Mlodym na spacer nie wybrałam, pogoda mi sie nie podoba, ale całe szczescie Misio był grzeczny, teraz ma faze na układanie wiezy z klocków, a jeszcze jak ktos koło niego usiadzie to w ogole dziecka nie ma na conajmniej pol godziny :)

teraz mamy drzemke, obiadu nie musze szykowac, bo jest wczorajszy, wiec zostaje mi lenistwo :laugh:

Monia i co na USG bo widziałam na fb ze co ze moze jednak dziewczynka ?? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941509 przez creatura
Hmmmm, Agat, że niby Adaś rodził się w sierpniu??? ;) ;) ;) ;)

Dziękujemy za komplementy, tak, Leoś to taki miś :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Jak to, że znowu nie wiadomo, czy boy or girl?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941530 przez monia89
Nie mogłam sie zalogować wcześniej wrrrrr Agat mam taki sam humor co Ty.
Azja no wlaśnie ten lekarz co śmiał się że Mały wie juž do czego siusiak służy ciągną sobie za niego na usg i jak widac już męskość stwierdził że dziś już tej męskości nie widzi aż takiej i siusiak może pępowiną być a te maĺe jajeczka mogą być dużymi wargami... ale Fasola znowu dziś nie współpracowała więc usg wieki trwało nic czekam do 8 grudnia zobaczymy co moja gin powie a u niego usg mam za 6 tyg ...
i tyle czekam dalej z szałem zakupowym ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941547 przez Azja
Monia to dzidzia wstydzioszek :) ale może w końcu odsłoni klejnoty :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941548 przez agat
Ojjj wydało się, Adaś sierpniowy, a ja na krzywy ryj się do was przyczepilam :P :P

Monia lepiej teraz nie być pewnym płci niż jakby ci dziecko na porodowce zrobiło niespodziankę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941576 przez Suzi
Agat -to sugestywny sen mialaś w kwietniu :woohoo: :woohoo: :woohoo: , no ale skoro Adaśko jednak sierpniowy, to fakt, faktem -kombinezonu mialas prawo ńie kupować :woohoo: zaiste sierpień 2013 upalny był. A tak z ciekawosci jeszcze dopytam - a zktorego sierpnia konkretnie Adasko jest? :laugh: ? Bo ja z 5 a Azja chyba 4 ;) patrz Azja, koles. Lew nam przybył :woohoo: :woohoo: :woohoo:
No nie mogę z tymi ciężarnymi :woohoo: :woohoo: 100 pociech :woohoo:
A swiją droga Agat, mam nadzieję , ze juz Ci sie nastrój samoistnie po tym naprawił??. :laugh: :woohoo: :laugh:
Dzieki za przepis. Ja tez mam taki jeden, z ktorym na malzowe urodziny czekammmmm B)
A ten "tulipan" to fucktycznie :sick: dziwnie jakoś wyglada...

Mikuś sie aklimatyzuje albo zapadł w sen zimowy. Chyba jednak go obudzę, bo zielona noc mi sie nie uśmiecha :P
Pamperow w Lidlu nie kupilam bo były tylko 2 i 3ki :angry: aleeee, odbilam sobie slodkosciami na świeta :P no i piersi gęsie były i krolika na pasztecik, omnomnomnom. A dynie to dzis kupilam taaaaaaaaką wielką, ze ..........moze na trzy dni wystarczy :laugh: :laugh: ;)
CreMoniu - to Ty robilaś jakiś fajnie brzmiący dzemik/ musik z dyni i czegośtamjeszcze? Bo poszukuję inspiracji

Monia- no ńie wierzę! Powrot do punktu wyjscia??? Normalnie jak w "Chińczyku" :cheer: B) ;)

Tysiak -znalazlam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941632 przez Azja
SUzi ja się nie załapałas na oieluchy to od dziś promocja w kauflandzie

A na przepis na konfitury z dyni tez jestem chetna. Bo też ost myślałam żeby zrobić

Chyba mi hormony buzuja raz się śmieje za chwile mi się płakać chce bez powodu, ni chyba zwariuje i zjadłabym coś ale sama nie wiem co :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941657 przez agat
Ło matko, myślałam, ze mi ten Adaś nigdy nie zaśnie...

Urodzinowy nalot teściowej, jej córeczki i wnuczki mam za sobą. One wszystkie uwielbiają Adasia, ale moja czacha dymi od tych ich pisków. One nie mogą do małego mówic normalnie, tylko wchodzą na taki poziom pisków, że ściany się trzęsą. No i mówią do niego tym sepleniąco-zdrabniającym językiem :/ Łolaboga jak tego nie lubię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941662 przez kaikai
A ja oglądam sobie porody na ipla przy niektórych to łezka poleci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941664 przez Anabelle
Kaikai jak u ciebie też wyjdzie synek to uznam, że kwietniówki 2013 ktos zaczarował :P
vika chłopiec, alex chłopiec, ja chłopiec, monia chłopiec... tweety też ma chłopca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941665 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941668 przez agat
Eeeeej np weźcie, ja mam mieć dziewczynkę przecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941672 przez Suzi
Agat -Ty jesteś wyjątkiem potwierdzajacym regułę ;)

Anabelle -Tweety ma nawet dwoch chlopcow, no chyba ze sie trzeciego spodziewa?... :P
A tak w ogole to ciekawa jestem jak ona sobie radzi przy tak malej różnicy wieku...??

Kaikai -w ciazy tez namiętnie ogladalam porody, heh....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl