BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 5 miesiąc temu #941673 przez monia89
A ja już nic nie wiem :-D
jem kanapki z musztardą tak mi sie chciało
Tosik załapał katar marudera razem z nim leży z M na łóżku a ja oglądam film na 2 aletroche dziwny jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941675 przez Anabelle
Dokładnie agat potwierdza regule bo wszystkie pozostale braciszkow funduja ;-)

a syn tweety ma juz 7 msc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941676 przez Dave
Jestem zyje.

Poczytalam ale ze pora juz pozna to tylescie mnie widzialy.

Dobranoc.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941679 przez creatura
To ja na szybko, wróciłam z wychodnego pracowego i zaraz mi cycuchy eksploduja, ale zanim to nastapi napiszę o tej dynii, bo jak się już położę to na pewno do rana nie wstanę ;) :laugh:

Dynia+jabłko+sok jabłkowy świeżo wyciśnięty lub woda+ daktyle+cynamon. Jabłek przynajmniej tyle co dyni, na 5 litrowy garnek musu ok pół kilo-do kilo jak kwaśne jabłka daktyli, w Auchanie są takie paki za 8zł ;) Dynię i jabłka na początku delikatnie posolić, ale tyllkoszczyptę, to wydobędzie słodycz, dodać daktyle, gotować, aż zmięknie, zmiksować, dodać cynamon, jak mdłe to sok z cytryny. Ja miałam mdłe, bo jabłka były takie kartoflane, ale cytryna wszystko naprawiła. W międzyczasie podlewać wodą sokiem. Potem zasłoikować - 30 min gotować słoiki.
Lepszy od tego jest mus daktylowo-jabłkowy z cynamonem, zażeramy się ostatnio z Leosiem na śniadanie do kaszy jaglanej. Mam jeszcze wiadro i skrzyneczkę jabłek i teraz w weekend dorobię tego musu :P ;)

Dobranoc :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941817 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941854 przez Dave
Helo

U nas pogoda średnia bardzo. Zachmurzone i zimno. Brrrr....

Ale ma u Was zaległości że ja pitole. Ale u mnie ostatnio tez się dużo działo i nie było kiedy pisać.
Mateo coś wariował, nie spał po nocach, gorączkował ale nie wiadomo z czego. Potem go lekko wysypało i jakby teraz juz coraz lepiej.

No i taki złośnik z niego. Jakies akcje robi, kładzie ise na podłodze, wali nogami w podłogę i drze się w niebogłosy. Masakra. Mam nadzieję, że mu przejdzie.

Maja pokochała przedszkole. Ma tam takiego Mateusza o ich romansie całe przedszkole aż huczy. Siedza razem, bawią się razem, na spacer razem. Młody taki pomocny, zawsze ją wita odprowadza, przynosi śniadaniówkę i inne rzeczy. No i buziaki sobie dają na dzień dobry i do widzenia. Normalnie jestem posikana ze śmiechu. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Wybaczcie, że tak tylko o sobie. Mateo sie za chwilę pewnie obudzi, no i po Majosa trzeba jechać.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941865 przez kaikai
Pospalam sobie dziś długo, dopiero wstałam z Dawidkiem z drzemki, ale rano już o 6 na nogach byłam, musiałam badania zrobić i stałam w korku 1,5 godziny.
Ola do szkoły nie poszła, jej wychowawczyni chyba mnie przechrzci :unsure:

U nas P mówi, że będzie chłopak, ja nic nie czuję z Dawidkiem też nie miałam przeczucia.
Źle nie wyglądam :P , zachcianek specjalnych nie mam nie ma co wrożyć.
Matka P na imieninach to już przeszła samą siebie, wszystkim gadala, że ona tak samo jak ja w ciąży wyglądała, miała takie same humory i zachcianki( tylko,że ja nie mam i o jakie humory to z P do tej pory zastanawiamy się :huh: ).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941887 przez agat
Dave moze trzydniówka Mateona dopadła?
U nas akcje z rzucaniem się na podłogę też na porządku dziennym, już się przyzwyczaiłam.
Love story w przedszkolu :) :) :)

U nas też pogoda zgniła, nic się nie chce. Po wczorajszym wyczerpującym wyjściu do osiedlowego sklepu dziś zapakowałam Adasia w samochód, później wózek i zakupy w większym markecie. Przy okazji rossman, chciałam kupić inne mm na spróbowanie, ale wszystko w jakiś mega opakowaniach po 800g. Wzięłam wiec małe Bebiko, tylko zwykłe (on zawsze R pił). Zobaczymy. Jeść mi nie chce, bez bajki nie ma w ogóle mowy ani o kaszy ani o zupie :/ Buzi nie chce otwierać dziabąg jeden.

Ja zdechła chodzę bo noc średnio przespana. Adaś budził mnie średnio raz na godzinę popłakując przez sen. Smok i pogłaskanie po główce go uspokajały. Miałam go już brać do nas do łóżka, ale to byłabym chyba jeszcze bardziej niewyspana, bo mi niewygodnie w każdej pozycji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941919 przez Dave
Agat - trzydniówkę już miał. Nie wiem. Ale już przechodzi więc spoko.

No Love Story jak fiks:))



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941980 przez Azja
Hej

Creo dzięki za przepis :)

Kaikai ale masz teściowa zartownosie :P
Ja tez jakoś specjalnie nie mam przeczucia co może u nas być. Choć bardziej stawiam na corcie. Ale w pierwszej ciąży tez tak myślałam. , póki Jasio klejnotów nie pokazal :laugh:

My dziś byliśmy na kulkach z Jaskiem ale Tak się olatalam za nim po różnych tunelach i przeszkodach Że aż mnie brzuch później bolal chyba się nie nadaje na takie tory przeszkód :sick:

Wieczorkiem idziemy się spotkać ze znajomymi. AE ja tylko ze 2 godz posiedzę i spadam do domu. Jutro jadę do Wawy na dalszą część warsztatów musze się wyspac. W sumie bardzo mi się jechać nie chce ale tak sobie pomyslam ze później z przy dwójce dzieci to kiedy ja się wybiorę. Wiec jadę z tym ze jadę pociągiem vo w busię chyba bym nie wyszed zioła

Zdrówka dla chorowitkow i nie chcących spać. Niech dziś ładnie śpią :)

Jasiek dziś znowu nie chciał obiadu zjeść a tak ostatnio ładnie mi zjadłam juz myślałam że mu się poprawilo :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #941984 przez vika
Hejka dziewczynki :kiss: :kiss: :kiss:
przepraszam ale ciągle brak czasu ...z fona nie mogę nic pisać bo mam za mało pamięci i mnie wyrzuca :angry: :angry: a nie mam kiedy zrobić porządku lub kupić karty :unsure: jak zwykle mam duże zaległości :S :whistle: jest u mnie mama i jak mały śpi dotrzymuje jej towarzystwa a jak nie śpi wisi mi ciągle na cycu a w tym czasie Tośka dotrzymuje mi towarzystwa :blink: :P
Ogólnie bardzo fajnie przyjęła braciszka ale mimo wszystko mamy przepitolone przy niej ...huragan mały nie do ujarzmienia :woohoo: :woohoo: :woohoo: ciągle całuje małego ,głaszcze,buja ,i w ogóle wszystko chce przy nim robić ...raczej nie jest zazdrosna czasem tylko chce iść na rączki jak trzymam małego ale wtedy staram się szybko odłożyć Milanka i zająć się nią (ujarzmić) by dalej móc kontynuować czynności związane z malcem :)
Ogólnie dajemy radę ..mama jest zakochana w małym i nie mamy nawet kiedy Go ponosić bo ma fioła na tym punkcie i wręcz nam Go zabiera :evil: ale jutro już jedzie więc zostajemy na placu boju sami ...mąż ma opiekę do 28 :woohoo: :woohoo: :woohoo:
obiecuje Was nadrobić i pisać na bierząco jak tylko czas mi na to pozwoli bo w chwili obecnej zasiadanie do kompa to rarytas na jaki nie mogę sobie pozwlić :blink: :dry:
a tuta moja perełka :kiss: :kiss: :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942016 przez ilonah
Witajcie
Długo mnie nie było i co widze: Kaikai w ciąży, Azja w ciąży :woohoo: O Agat, Moni i Anabell pamiętałam ale pochwalcie się co u Was w brzuszkach mieszka?
Milanek fajny taki maleńki jeszcze :kiss:

A ja obecnie w pracy siedzę więc mam chwilkę na neta, bo w domu na to nie ma szans bo Emi zaraz mi się wspina do laptopa a jak zobaczy mój telefon to też zaraz mi zabiera. Nauczył się mój mały cwaniak włączać telefon i tak w nim szperać aż trafi na zdjęcia i filmy i sama sobie puszcza :P

Leoś jaki już duży chłopak i jaki przystojny i jak zawsze super ubrany :cheer:
Podziękowania: agat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942019 przez agat
Nooooooooooo, kogo moje oczy widzą :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ilonka marnotrawna :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Gdzie byłaś, gdy Cię nie było? Pisz, mów, opowiadaj i zdjęcia pokazuj :) Tak łatwo się nie wywiniesz!

U mnie córcia, u Anabelle synek, u Moni jednego dnia synek, a dzień później już córcia :P :P :P Także niewiadomo.

Vika Milanek jest taki fajniutki, drobny i delikatny jak dziewczynka :) :) No cudo :)

Ja się wzięłam za pranie. Pierwsza porcja ciuszków właśnie się kotłuje w pralce, jeszcze jedno pranie różowe wrzucę dziś. Tylko ciekawe kto i kiedy to poprasuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942024 przez Suzi
Oooo, Ilooooooona :laugh: marnotrawna, fakt :P , no to nadrabiaj i rob to wszystko co Agat wymienila
;)

Vika - jakie slodkie maleństwo z Milanka :kiss: no a Ty zalatana , ale dzielni pe sobie radzisz :) a juz doszlas do siebie po porodzie? A tata zakochany w Dziedzicu? ;) no doczekal się chlopina B)

Dave - wcale się nie dziwię ze Lav Story jest :lol: dziwię sie że tylko jeden się zakochał, bo Majos wszak najpiękniejszy na swiecie jest!! Powinny być walki samcow, turnieje rycerskie o jej rękę i tym podobne. No a co najmniej solowki na tylach przedszkola :woohoo: ale to pewnie wszystko przed wami :woohoo:
Oby juz Mateo sie wykurował

No to narazka bo młody grasuje luzem i zaraz będzie jakieś łubudu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942028 przez Azja
O rety Ilonka :woohoo: :woohoo: chyba Cię Myślami sciagnelysmy :) czekamy na zdjęcie Emilki :) No i coś więcej co tam U Was :)

Vika Milanek sama słodycz. Super ze z Tosia się "dogaduja" :P

U nas kapiel w trakcie. Tatuś dziś kapie. Zaraz kaszka i spanie. A rodzice wybywaja z chaty. Babcia n dyżur przychodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl