BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942265 przez kaikai
Ja robię ciasto od Agat
Już P się śmiał co mi wyjdzie :P czekolada z kawą trochę się przypalila na parze, no tylko ja jestem zdolna do takiego cudu :P
Pierwsza część się upiekła, czekam aż wystygnie i robie dalej. :woohoo: :)

Vika synek słodki jak cukiereczek :) przystojniaczek :)

Witaj Ikonka :) :)

Tomus też super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942300 przez agat
Kaikai a robisz tę środkową warstwę z gorzką czekoladą czy mleczną?
Na pewno będzie pyszne :)

Dziewczyny jeśli macie kogoś, kto ma małego chłopczyka lub czeka na takiego to podeślijcie proszę link do moich aukcji, bo muszę się odgruzować. Tanio sprzedaję :)
allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2650729

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942308 przez kaikai
Agat wszystko robię z mleczną, już się chłodzi na jutro.
Trochę za duża foremkę mam i warstwy będą cienkie, ale w smaku pycha :)
Zagapilam się i jednej czekolady do warstwy pieczonej nie dałam :(
Zobaczymy jutro, ale już mi język lata do tego torciku :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942322 przez Suzi
Hej
Dzis ledwo żyję bo jak małż wolniejszy to ja nadrabiam zaleglości domowe, bo Miki cos ostatnio bardziej wymagający --TYLKO on a reszta ma czekać. Jak coś chce ( MUSZĘ ) zrobić to jest ryk, na rączki, a jak mie npbiorę, to ryk sie wzmaga i odpycha mnie od szafek kuchennych przy blacie i tak wojujemy :blink: nie ma szans na spokojne zrobienie choćby śniadania. Oj, życie z HNB do latwych nie nalezy, ufffff

Magda -Tomcio super gość :cheer: przystojniacha, do Mamci podobny! pytalas o przepisy, no to Ci CreMonia juz najlepiej podpowiedziala -smakoterapia! I jesteś w "domu". Ma tak ograniczoną diete, ze aż strach :S ale nie z powodu rozbudowanej alergii tylko on po prostu nie chce nic nowego probować, a co gorsza gryzć. Tzn gryzie WSZYSTKO co nie jest jedzeniem, o.ale zeby pogryzł jakieś jedzenie?? Tylko suchy. W sensie -opieczony chlepb razowy. Probowalam robić placuszki -rozdrabnia rekami i wyrzuca, albo pomemła w buzi i wypluwa. Takze żyje zupkami ( rozdrobnionymi :ohmy: ) i platkami jaglanymi i owsianymi na swoim mleczku .( HumanaSL) i tyle. Czasem wcisnę łyzeczkę żołtka z jajka na miekko, czasem zje JEDNO winogronko, cAsem na spacerze herbatnika. Koniec menu Mikusia. Więc za bardzo nie pomogę. Wciskam co mogę do zupek ,zeby mu dostarczać rożnych skladnikow pokarmowych, ale zeby tak "po ludzku" siadł i coś normalnego zjadł -no way :( ale ze starszym tez cos takiego przerabialam,,a teraz z niego wyrafinowany kucharz smakosz, więc i. Miki kiedyś znormalnieje :P
Dziś mial zupkę z dyni pieczonej z prYprawami, marchweki, czerwonej soczewicy, buraczka, ziemniaka, selera, cebuli, pietruszki i natki na udźcu indyczym. He he, tyle rozności zjadł i nawet tego nie wie :P
Slodyczy mu żadnych nie daję ( tylko ten herbatnik czasami) z owocow glownie banany,,cytrusy poliże i wypluwa, jablek nie moze bo uczulony, jadal śliwki , brzoskwinie i gruszki jak były ale tez w formie misu lub powideł dodanych do platkow. Ciekawe czy mu zęby nie wypadną, bo ponoć organ nieuzywany -zanika :P smakoszem póki co jeszcze nie jest. Ani łakomczuchem.

Kaikai -poczestowalabyś kawaleczkeim torcikaaaaa ;)

Monia -oszczedzaj sie!!! CALUSKI DLA TOSIKA :kiss: :kiss: :kiss:

Alex -ciasniej ale fajniej :laugh: cieplej bedzie ;)
Na kiedy masz termin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942373 przez Suzi
O witaj Suzi, czyżby to Twoj 24 godzinny dyzur był w toku ;) a moze ktos jednak zawita?

Idziemy do Koscioła i zaglosować, oby COŚ się w końcu zmieniłooooo!!!!

Dynia się piecze :laugh: sezon na dynię TRWA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942377 przez agat
Heloł Suzi :) Pogadałaś sobie w końcu z kimś inteligentnym :P

Młodzian śpi, ja piję kawkę, mąż odpoczywa po wczorajszym spotkaniu z kolegami ;) Miałam już korki dziś, jeden chłopak w niedzielę przychodzi, ale regularność ma taką, ze od października był 3 raz :P Na obiad dziś u nas słoikowo :P Mam słoik flaczków od mamy i słoik bigosu od teściowej :P Ani na jedno ani na drugie ochoty nie mam, ale gotować nie chce mi się jeszcze bardziej. Adasiowi muszę tylko coś przygotować normalnego.

Chwaliłam się, że małżonek mój wczoraj ze spacerku z Adasiem wrócił niosąc pod pazuchą bukiet czerwonych róż? :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942380 przez monia89
Hej.
Agat super. Tak romantycznie :-)
Suzi ja zaraz jade głosować przymus ojcowski :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942381 przez kaikai
Agat czy Ty zawsze musisz mi narobić smaka, teraz będą chodziły za mną flaczki i bigos B)

Torcik jeszcze w lodówce, czekam na resztę domowników, żeby oficjalnie pochwalić się :whistle: :whistle: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942389 przez Alex_87
Suzi termin mam na 1.12 ale mam taki kaszel, że albo wypluje płuca albo zacznę niedługo rodzić :P

Agat jak miło z tym bukietem, ja nie pamiętam kiedy dostałam kwiaty....ale czasem dostaje czekoladki więc może nie będę narzekać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942420 przez Suzi
Alex -fajna data :laugh: moja przyjaciółka ( najlepsza ) miala urodziny tego dnia, więc mam sentyment do tej daty, mimo ze przyjaciólki juz wśrod nas nie ma :( data super! Dotrwaj więc :kiss:

Alex -WOW! To pięknie :) róze zawsze miło glaszczą oko i duszę ;)

Kaikai -wyciagaj juz torcik, WYCIAGAJ! I podrzuc tu kawaleczek :P

Monia- a czemu "przymus ojcowski"???? :blink: ja tam. Z wlasnej i nieprzymuszonej....moja nadzieja ze cos sie uda zmienić jesczenie umarla więc glosuję! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942443 przez monia89
Tosik dziękuje za buziaki!
Suzi ja nie jestem jakaś tam polityczna i poprostu nie chce mi sie jechać i głosować bo i tak świnie jak się dorwią do koryta to o obietnicach zapomną.
od sierpnia mieliśmy mieć podłaczone lampy które montowali w lipcu i co kiedy je podłaczyli??? W ten piątek :P
szkoda mi czasu na to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942452 przez agat
Monia ważne, że przed wyborami się uwinęli :P Podłączyli by w sierpniu i byś zapomniała o tej ich "łasce", a tak to na świeżo, dziś w akcie podzięki powinnaś zagłosować :P :P :P
My byliśmy po południu. Zawsze mnie przeraża ile to papieru idzie na te karty do głosowania. Rozumiem, że niektórzy mają problemy ze wzrokiem, no ale zdecydowana większość społeczeństwa byłaby w stanie postawić krzyżyk tam gdzie trzeba, gdyby z 10 stron zrobili 2...

Próbujemy ustabilizować zasypiania Adasia od kilku dni i jak na razie idzie nam dobrze ;) Zasypia w jakieś pół godz, po położeniu do łóżeczka zostawiamy go i co chwilę zachodzimy pogłaskać po główce. On się kręci, wstaje, woła nas, ale jak na razie nie łazi po domu, nie ucieka z łózeczka :) Oby tak dalej. Mleka na noc mu nie daję od kilku dni, odpycha butlę. Moze za parę dni spróbuję. Z rana wypije ile bym mu nie zrobiła. Rzeczywiście tamto opakowanie jakieś felerne było i niedobre w smaku.
Kurde Suzi podziwiam, że nie sfiksowałaś przy takim jadku-niejadku. Niby doświadczenia z synem pierwszym są pomocne, ale i tak szlag człowieka może trafić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942453 przez monia89
No fakt Agat :laugh:
Przeszukałam strony z ubrankami dziecięcymi wcześniej pewnie bym połaziłapo sklepach :P i już wiem co kupić Tosikowi bo tak powyrastał że szok tylko musze chyba sponsora poszukać bo lista długaaaa :-)
jutro w lidlu bodziaki spodnie bluzeczki itp dla Maluchów ja posyłam dziadka na pole bitwy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942455 przez agat
Ja do Lidla chyba się nie wybieram, choć w mieście będę, bo mam wizytę u dentysty. Dużo ubranek mam dla małej, a na dodatek dziewczęce ciuszki u nas aż takiego wzięcia jak chłopięce nie mają, będą się walały przez cały tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942457 przez monia89
Agat ja chce dla Antosia :-) Dla Fasolki poczekam jeszcze z zakupami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl