BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

8 lata 6 miesiąc temu #1009501 przez Suzi
Kaikai
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No nic, trudno, musimy jakoś przetrwać. Oby jak najkrocej. :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009521 przez agat

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009571 przez Suzi
Oby nie Agat, oby NIE :ohmy:
U nas dziś TYLKO 3 przymiarki i poszło :woohoo:
Kokodijek, oczywiście ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009588 przez agat
U nas jest wąż :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009655 przez creatura
Nie, no wiecznie to trwać nie będzie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Choć moja babcia wspomina, jak syn sąsiadów miał już ok 8 lat i też często marudził, że nie chce i dlaczego on musi robić tą kupę.........................

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009656 przez creatura

kaikai napisał: . Tylko powiedzcie mi dlaczego jak mój Dawid robi w pieluche i widzę czasem że ma zaparcia, to nie ma takich akcji z wstrzymywaniem ?

Bo się nie boi, bo go nie boli, nie czuje dyskomfortu. Powodów może być wiele, dzieci są różne. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009724 przez Suzi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009754 przez agat
Super. Raz, drugi się uda bez problemu i może się chłopak odblokuje :)

U Was też taka zima? Nie mam się w co ubrać, bo mam albo cienkie jesiennie kurtki albo grube zimowe. Trochę lipa w takim anoraku wyskoczyć po bułki :P
Jutro mamy imprezkę z okazji 40 rocznicy ślubu teściów, tzn nie tyle imprezkę co obiad w restauracji i mam tylko cieniutki płaszczyk, więc chyba trzeba się przyodziać w majtki z golfem... :P W ogóle obiad zaczyna sie o 13, czyli akurat wtedy, gdy Adaś zasypia na drzemkę, więc może być armagiedddon...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009756 przez Anabelle
Hmm Antek jak mial pieluchy i robił kupe to kucał, nie robił na stojąco od dawna. Teraz na kibelek, to chociaż tyle...

Współczuję Suzi :/ Oby minęło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009768 przez Suzi
Agat - ja sie wykazalam niecodzienną zapobiegliwością, bo jak jeszcze temp 20+ byla codziennością, to zakupilam sobie w Orsayu bardzo fajną kurteczkę. Na oko cienka ona jakas, ale obecne temperatury pokonuje bez problemu. Jedna warstwa pod nią i normalnie bez trzęsiawki sobie chodzę :laugh: więc brawo ja - pogoda mnie NIE zaskoczyla w tym roku :P
A tak wgl Agat - to bylas juz na tej wizycie u pani dr N. co ją mialaś mieć pod koniec wrzesnia chyba? Jesli tak, to czemu sie nie ujawnilaś, hę? :angry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009856 przez agat
Suzi trafiłaś z pytaniem, gdyż do Warszawy jedziemy jutro ;) Ale tak rach ciach bo mąż prosto po pracy, wizyta po 18, więc szybko do domu. Wahałam się nad wizytą, bo na chwilę obecną Jagodzianka wygląda na "zaleczoną", skóra jest bardzo ładna pomimo moich grzeszków. Mam nadzieję, że pożegnaliśmy problemy skórne foreveeeer.

Byliśmy dziś na tej imprezie teściów, było całkiem przyjemnie. Adaś nie robił teatralnych ataków rozpaczy pomimo braku drzemki, był skrecony i właził wszędzie, ale pogodny i w dobrym humorze :) Jagoda jak zwykle wśród ludzi rozdawała uśmiechy czekając z płaczami i rozpaczami aż wrócimy do domu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010809 przez Suzi
W sumie listopad juz blisko, bedzie mozna w Zaduszki oficjalnie zapalić [*] na grobie naszego zmarlego po (nie)dlugiej agonii wątku.....
R.I.P.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010832 przez Azja
O juz Suzi pogrzebala grupę :P

Zaraz coś więcej skrobne tylko jak mi Wojtula usnie. Bo pomimo że jest bardzo grzeczny to neguje spanie w domu tylko w wózku na spacerku. A ciężko w taką pogodę spacerować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010885 przez agat
Już nie raz nasz wątek był jedną nogą po tamtej stronie i do tej pory zawsze wracał do żywych ;) Ale teraz Dave robi karyjerę, Creo raz na ruski rok zagląda, Monia też pochłonięta przez czarną dziurę...

Z newsów: Adamson od listopada idzie do przedszkola... Miało być od stycznia/lutego będzie teraz. I chcę i boję się :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010886 przez Suzi
Azja - moj post należy traktować jak resuscytację tudzież defibrylację wątku :laugh: , i jak widać zabieg ten wzbudził iskierkę życia ale maaaaaaaaaaałą poki co, wiec pewnikiem zgasnie... B) B) B)
A swoją drogą nie wydaje Ci sie ze ta smierć jest w zasadzie faktem??
Dave nas olała..miala napisać jak tam w nowej pracy i w ogole i .............?
CreMonia w sumie też rzadki luksus :blink:
Ty zresztą też
Tysiak - no starala sie nam pomoc, ale tez jej ręce opadły i fb zwyciężyło, podobnie jak w przypadku Moni....
Alex - odezwala sie tylko na temat "bliski sercu" :P
Agat - chyba juz jedna nogą w pracy......
Anabelle - bywa tam i owam, ale tu to chyba w ostateczności zajrzy.....



No więc stąd skojarzenie z grobem wieńcem i zniczem..... :(
Coż, wszystko kiedys ma swoj kres...

A propos - mam na bazarku ulubioną budkę z wszelkiego rodzaju zbozami, kaszami , bakaliami itp....prowadziło bardzo sypatyczne malżenstwo, tak na oko 60paroletnie....no i po powrocie z mojego niebytu zjawilam sie na bazarku coby odnowić zapasy przetrzebione w zw z inwazją moli :P a tu budka owszem dziala, ale nie ma tych państwa. Jeden tydzień, drugi , trzeci....no i dziś wreszcie -jest! Znajoma twarz! Aleeeeee........tylko jedna i jakaś zdecydowanie przybita....poza tym w czerni........z rozmowy z klientką przede mną wywnioskowalam ze sympatycznego pana już nie ma......balam sie pytac co sie stalo, choć czesto pogawędki sobie z nimi ucinalam.....ehhhhhh, życie :( :( :( a wyglądał na okaz zdrowia....

Edit -widze ze sie z Agat zderzylam :laugh: tyle razy juz sobie obiecywalam ze nie bedę ingerować w proces zamierania wątku, ale cóż, nie wytrzymuję i defibryluję :P
Agat!!!!!! Jak to -DO PRZEDSZKOLA????? A teściowa??? A mama-babcia???? O dzizas!? A sam Kandydat co na to???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl