BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 miesiąc temu #816572 przez KarinaM
Dorwałam kompa pierwszy raz od 4 dni więc pokażę Wam jakie spacerówki mi się podobają.
Najbardziej myślimy o takiej:
allegro.pl/wozki-spacerowe-chicco-multiw...ory-i3822241537.html

Taka jest fajna ale droga i nie pokazali jak się składa:
allegro.pl/wozek-peg-perego-pliko-p3-cla...ary-i3839580022.html

Ten też jest fajny:
allegro.pl/inglesina-zippy-rain-wozek-sp...sol-i3834741763.html

Taki nawet nawet:
allegro.pl/sportline-wozek-spacerowy-z-b...ena-i3844754311.html

Ten mi się podoba ale składa się lipnie:
allegro.pl/wyprzedaz-wozek-casualplay-av...tis-i3849902830.html

A ten widziałam w sklepie i jest taki sobie:
allegro.pl/wozek-spacerowka-caretero-spa...ory-i3851656437.html

My chcemy wózek typowo spacerowy i parasolkę.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816577 przez tysiiiak
Hej :kiss:

eMek w domu to mi lapka zajmuje a z te nie chce mi się pisać zbytnio :P

u nas ostatnio nocki z pobudkami a to smoczek wypadł a to piciu, mleczko albo poprostu przytulić.

Kuba straszny przytulasek się zrobił :) tak się tuli słodko do wszystkiego. Do kołderki, podusi, misia i oczywiście mamusi :D:D

Moniak tak mniej więcej sprawdzałam co może go uczulać i na bank pomidory i chyba por. Zobaczymy co lekarka jutro powie. Zależy mi na tym żeby go to nie swędziało najbardziej.

U nas ostatnio samodzielne zasypianie w łóżeczku to jakaś masakra :cheer: Zamiast spać to on chce siadać i tak w kółko. Obija się tylko w tym łóżeczku.

Dziś próbuje z siadu do raczkowania przejść i czasem mu wyjdzie ładnie ale już dwa razy na buzi wylądował z płaczem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #816626 przez paninka87
Swiateczna cisza:)
My niedawno wrocilismy ze spaceru... byla okazja poogladania domkow i przemyslenia naszego :P mętlik mamy spory
Zaraz robie tortillle i salatke grecka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816638 przez sylkaax
Witam i ja ;-);-) u nas dzisiaj fajnie Adrianek ju]z zdrowy i koniec antybiotyku ;-) Zaczął ładnie pic mleko i
widzę że przekonal się do herbatki ;-) Teraz spi.Ja wykonczona rozebralam choinke i ozdoby wszystkie w domu , upiekłam murzynka :-P Zaraz przychodzą rodzice M. ehh nie chceee mi się ich goscic :-P:-P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816669 przez paninka87
Dobrze ze juz lepiej chorowitkom....

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816672 przez alexa_
Cześć dziewczyny.
Wiem że juz sto razy było o fotelikach ale zapytam jeszcze raz. Na jakie się decydujecie? W jakim przedziale wagowym?
Musze w końcu zakupic bo Jula już sie ledwo mieści w nosidełko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816687 przez paninka87
My mamy ESPIRO DELTA. Ma mozliwosc montazu tylem i przodem do kierunku jazdy. Przedzial 0-25.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816722 przez pauluska
Ahh pisałam że Iga nie siada a położyłam ją w kojcu przychodzę patrzę a Niuńka pięknie siedzi i się bawi zaczyna się wspinać po wszystkim najgorsze że po rzeczach ruchomych oj trzeba mieć oczy dookoła głowy i zrobiła mi dzisiaj radość zjadła moją zupę i to z jakim smakiem aż miło :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816731 przez sylkaax
Gratulacje dla Igi spryciula, jednak wszystko zmienia się z dnia na dzień ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816749 przez KarinaM
Sylkaax mam pytanie. Czy Adrianek wogóle już nie kaszle? Irinka też kończy antybiotyk i jutro idę na kontrol ale Ona jeszcze trochę kaszle. Już nie tak przerazajaco ale od czasu do czasu. Najczęściej jak wypluwa smoka podczas spania. Apetyt też odzyskała. Ładnie je mleko i zupę.
Jutro jedziemy jeszcze do kardiologa i wolałabym żeby była zdrowa. Ale powiem Mu że była chora to może zbada Ją dokładniej. Bo jutro to tylko wizyta kontrolna bez badań.
No i mąż chory. Ma temperaturę 37,8/37,2/36,8 więc umiera.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816753 przez alexa_
Gratulacje dla Iguli.
Jula ostatnio pogardziła moimi obiadkami, ale dzisiaj je przeprosiła, zjadła wszystko i jeszcze było jej mało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816759 przez demoniqe
hej kochane!!

my też mieliśmy problemy żołądkowe. Malutki w sobotę zwrócił cały obiadek a w niedzielę śniadanie... dziś już je normalnie.

Kuba zaczął siedzieć jak skończył 6 miesięcy. Teraz siedzi super, ale do raczkowania mu daleko :)

kurcze puszczacie maluchom bajki? ja jeszcze nie puszczałam. Tylko audiobooki :)

też zamierzamy kupic fotelik, ale Kuba waży 8 kg na razie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #816777 przez paninka87
Moja maluda nie jest zainteresowana bajkami... czasem spojrzy w tv jak Amela oglada. Poza tym ja generalnie nie ogladam telewizji.
Jeszcze ma czas na ogladanie.
Iga udowodnila mamusi ze potrafi! Moze obiadki zasmakuja na dobre... ja dzis ugotowalam pomidorowa z przecieru z rossmanna... pycha Blanka wcinala ze smakiem. Tylko ze ten przecier w duzej butli ale bedzie do spaghetti albo muszelek.

Pare fotek wstawiam bo dawno nie bylo:)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816779 przez sylkaax
Karina u Adriana zupełnie zero kaszlu. Irince moze slinka się w buzce zbiera i przez to ten sporadyczny kaszel. Zawsze lepiej poinformowac lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816782 przez Alex_87
Brawo dla Igi! :)

My dziś byliśmy u moje chrześniaka, ma prawie 2 latka, ale straszny maminsynek tylko z mamą i z mamą, Zuzka go zaczepiała, ale nie chciał się z nią bawić.

Ja mam mętlik z tymi fotelikami, dzisiaj masakra, jechaliśmy pół godziny, ale widać, że małej już nie wygodnie w tym foteliku, jeszcze poczekam z kupnem, bo styczeń/luty nie planujemy żadnych dalszych wyjazdów, jeśli już to na miasto/do lekarza, to te 5 min wytrzyma. Mi znajoma poleciła Maxi-cosi tobi, ale muszę pojeździć po sklepach i pooglądać.
No i planuje albo do 18kg albo do 25kg.

Bajek nie puszczam po pierwsze nie jest zainteresowana, po drugie uważam, że ma jeszcze czas na oglądanie bajek, puszczam jej muzykę, jakieś piosenki, czytanie bajek itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl