BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 tygodni temu #866616 przez tysiiiak
Kuba śpi po wielkim.płaczu. Ogólnie dziś maruda i przytulak straszny. Podejrzewam zeby :/ widziałam ze prucz.górnej dwójki dolne się szykują. Dałam mu paracetamol na noc.

Pauluska ja nie daje dwóch dań. I tak robię 3 obiady bo ja na diecie i zazwyczaj nie mogę tego co je M.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866621 przez paninka87
A moja niby spiaca ale jeszcze gadoli w lozeczku... zgasilam swiatlo moze zdecyduje sie na spanie;)
Wywiozlam dzis 4 worki ubranek do siory spowrotem.... a dostalam pare wiekszych ubranek od ciotki na 92-104. Na pewno sie przydadza;)
Teraz jak tak cieplo ubieramy sukienki zeby mloda choc raz miala je ubrane. ;) po pracy bylam z nia ja pol godz na spacerku i tatus pol godz. Po takim przewietrzeniu powinna juz chrapac.

Ide zalaczyc Lekarzy.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866624 przez pauluska
A co zakładacie na szyję dzieciom ? Kupiłam chustę w Reserved ale Igę okrutnie podrażnia i nic znaleźć nie mogę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866626 przez Alex_87
Wykończy mnie to moje dziecko dzisiaj :dry: przez tą zmianę czasu jakoś poplątały jej się drzemki itd. ale już śpi ;)

Moniak też myślałam, że przechodzisz na mleko krowie i się trochę zdziwiłam, ale już wszystko jasne :)

Ja nie daje dwóch dań, czasem Zuzka je na dwa razy swój obiad ;) ale zazwyczaj je później jeszcze z nami obiad. Musiałam zmodyfikować trochę jej menu, bo kaszy nie chciała jeść na drugie śniadanie, więc teraz je kanapki, a kasze je na podwieczorek z owocami.

a pod szyję zakładam chustkę z Reserved, tzn to taki cienki komin jest, albo zwykłą bandamkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866637 przez tysiiiak
Ja na szyjkę zakłada albo bandamkę albo taką apaszkę z rzepem z tyłu niewiem jak to się zwie :P czasem zapomnę i nic nie założe :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866656 przez Anabelle
Ewela

NOSIDŁO - My mamy nosidło ergonomiczne, wisiadełka mam dwa od szwagierek i zbierają kurze ;) Zawsze mamy nasze nosidło pod wózkiem bo Antek w wózku jest jak żywe sreberko, a w nosidle siedzi jak zaczarowany. To się patrzy w prawo, to w lewo. Jak się zmęczy to śpi, jak się obudzi to znowu bryka. Ale generalnie aniołek w nosidle. Często jak chcemy coś spokojnie pooglądać np w sklepie to bierzemy go do nosidła, bo wtedy się pięknie przygląda, a z wózka by nam wychodził :)

Ktoś się pytał o zagłówek w besafe izi combi x3
W fotelikach montowanych przodem do kierunku jazdy pasy powinny wychodzić z góry, tzn powinny się zaczynać wyżej niż linia barków. W fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy powinny się zaczynać najdalej na wysokości barków, a najlepiej tuż pod nimi. Dlatego jeśli opuścimy pasy na wysokość barków lub tuż poniżej, zagłówek ładnie opatula całą głowę. Oczywiście głowa nie zajmuje całego zagłówka, zostaje z 5 cm od góry, bo jak by było na równi to fotelik byłby za mały (tzn na równi lub główka wystająca ponad zagłówek to fotelik za mały).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866666 przez Daarikaa
Klaudia zasnela na m jak mdlosc, ja juz wykapana i lece spac bo dzis ten dzien mnie wyczerpal. ocho wlasnie wyplula pannica smoka wiec juz zasnela twardo :)

Tysiiak ja tez jak juz widze ze ewidentnie cos dolega Klaudii czyt zęby to daje jej troszke przeciwbolowki

o fuck zapomnialam umyc Pysce zębów :angry: :angry: :dry: :dry:
za kare sobie tez nie umyje ;)

Pauluska u nas podobnie jak u Agat Klaudia zjada swoje dnia najczesciej zupke a potem ewentualnie dojada z nami

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866667 przez Anabelle
A pod szyję mamy daltony apaszki firmy paterusek do kupienia na allegro. Hand made polar minky I bawełna :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866680 przez joasia10015
Dziewczyny na kilku forach,na fejsie wywiązała się nie zła ,,aferka,,a to za sprawą tego zdjęcia -co wy uważacie? przerwanakawe.wordpress.com/2014/03/29/szal-matczynych-cial/

Ja ogólnie nie potrafie niektórych opinii zrozumieć,a osobiście uważam że zdjęcie jest pod każdym względem piękne :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866685 przez monia89
Ja na krótko bo Tosik dał dziś mi popalić :(
Joasia musiałaś chwile grozy przejść :/
A co do zdjęcia widziałam je na fb na koncie "cyce na ulice" dla mnie jest piękne w żaden sposób wulgarne. <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866695 przez Suzi
Daarikaa napisał:

Klaudia zasnela na m jak mdlosc, ja juz wykapana i lece spac bo dzis ten dzien mnie wyczerpal. ocho wlasnie wyplula pannica smoka wiec juz zasnela twardo :)

Dobranoc


Darikaa :lol: :lol: :lol: :lol: , piona za "M jak MDŁOŚĆ" :lol: :lol: :lol: :silly: :silly: :silly:

joasia, dla mnie nie ma w tych zdjęciach nic wstrzasającego, haniebnego czy odrazajacego. Uwazam że sa super bo są prawdziwe i szacun dla tej kobiety, ktora pozwolila sobie takie zdjecie zrobić i opublikować w dobie bezwzglednego kultu pięknego, mlodego ciala chocby za cene licznych i bolesnych i kosztownych zabiegow upiekszajacych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #866699 przez tysiiiak
Joasiu Zdjęcie dla mnie jak najbardziej na plus. Jest naturalne, prawdziwe i rozczulające. Ogólnie jak gdzieś widzę mamę kp to uśmiecham się pod nosem. Naprawdę rozczulający widok :) Sama nie raz karmiłam w miejscach publicznych czy na spacerze latem. Oczywiście wszystko z zachowaniem dyskrecji i komfortu mojego i Kubulka. Nie sądze żeby było tu potrzebne 'wywalanie' piersi na osąd publiczny.
Weszłam na ten fanpage cyce na ulice i dużo babek wstawia zdjęcia z kp. Ja osobiście bym nie pokazała takiego zdjęcia bo jest to dla mnie zbyt intymne ale nie neguje jeżeli ktoś ma na to ochotę :)
Z tego co przeczytałam to w tym zdjęciu oburzający był też brzuch. No cóż mój po porodzie też jest w draśnięciach tygrysa ;)
Większość osób, która to neguje pewnie nie była w ciąży, nie ma dziecka i ogląda to z zupełnie innym myśleniem. Pewnie kiedyś część z tych osób zmieni zdanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #866712 przez Gusia
Witam sie i chociaz to juz pora na dobranoc :)
Ja tez widziałam to zdjecie na fb i po przeczytaniu kilku komentarzy postanowiłam pokazać je memu lubemu, zeby sprawdzic do której grupy sie zalicza i co .... koparka mi opadla bo myślałam ze powie ze zdjecie jest nie ładne tzn. Pani na nim a On co ... powiedział ze niesamowite karmic dwa bąbelki w jednym czasie i to napewno piekne chwile , a mama , cóż jak każda kobieta ktora ma dziecko nie wyglada jak przed ciąża , jej ciało sie zmienia ale nadal jest piekne :)
Zaplusił sobie u mnie !!!!

Ja Wam życzę spokojnej nocy i ide jeszcze troche popracować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866733 przez monia89
Witan się jako pierwsza u nas noc mAsakryczna szkoda nawet o niej mowić. Ja pod szyjke zakładam apaszki na zadtrzask z H&m mam i reserved ale Tosia one nie uwierają. Wczoraj e f&F kupiłam mu 2 bluzki bluze i spodnie. Załapałam się na wyprzedaz. Jeszcze uświadomiłam sobie że nie mamy nic ubraniowego na roczek.... chłopaków łatwo obkupie ale sobie co moge kupić pomóżcie bo nie mam pomysłu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #866754 przez Daarikaa
Hejka

Joasia to zdjecie jest piekne, piekne dzieci, prawdziwe kobiece cialo po porodzie Nic nie widxe w tym wulgarnego i nieodpowiedniego. Kurcze kobiety ktorym wyszly rozstepy po ciazy i przytyly tu i tam to najlepiej zakopac 3metry pod ziemia i nie daj Boze pokazywac sie publicznie WTF Nooo way! :)

Suzi piona ;)

Moniaa Tosiiek nie chcial spac?

Ostatnio wspominalyscie dziewczyny Alex Vika... o zielniku balkonowym, wlasnie leci w DDTVN o tym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl