BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 tygodni temu #866190 przez monia89
Witam się i ja :)
Irinka Fabiś Mikołaj ANtoś Hugo Dianka SUPER wyglądają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866193 przez monia89
ja gotuje rosołek i albo bitki wołowe albo jakaś rybka na 2 danie. Jak pójdę do sklepu to przemyślę.
I to jedyny pozytyw mieszkania w mieście sklepy blisko i można mieć wszystko od ręki bez zbędnych wyjazdów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866194 przez ewela86
dziewczyny co mogę zrobić małej z malin? kupilam a nie mam pomysłu :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #866198 przez vika
Alex no własnie ja od początku jakos mam opory przed Ginem ....nie wiem czemu...w zeszłą środe powinnam lecieć z wynikami a ja dopiero w piątek krew oddałam :ohmy:
dziś idę prywatnie za blokiem mam pania Gin ....jeszcze u niej nie byłam ale kilka moich znajomych ją sobie chwali więc spróbuje ...mam pod nosem to dla mnie najważniejsze i mam zamiar chodzić prywatnie i na NFZ ...z Tośką ciągłam zwolnienie od samego początku więc co 3 tyg leciałam prywatnie i za samą wizytę płaciłam po 100 plus wszystkie USG i badania :ohmy: :ohmy: :ohmy: ...byłam przebadana od stóp do głów :ohmy:

Ewela ja dodaje do gorącej kaszki albo budyniu i kisielu i mocno mieszam by się rozpuściły:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866204 przez tysiiiak
Też dodaję malinki do kaszki gorącej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866207 przez ewela86
dzięki dziewczyny.

pewnie vika jak masz gina pod nosem i koleżanki chwalą to nawet bym się nie zastanawiała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #866208 przez vika
a ja dziś na obiad robię taki danie :) www.przyslijprzepis.pl/przepis/salata-duszona-na-masle-2
tylko dla tych moich dodatkowo mam wczorajsze kotleciory :) a ja chętnie zjem jajeczko :laugh:
wczoraj mąż musial mi lecieć po dostawę sałat :)
no i musze się pochwalić...wczoraj oficjalnie zasiałam swój balkonowy ogródeczek....koperek...salatę...rzodkiew....szczypior i rzeżuchę na wielkanoc :lol:
musze dokupić donic i ziemi bo jeszcze mam rukole i pietruchę ...dodatkowo muszę dosiac koper i rzodkiew....mniam aż mi ślina cieknie na te moje zbiory :)

moje dziecko otworzyło oczy zobaczyło,że coś przeżuwam i już sobie wstała:) tylko zobaczy,że dziobem sie rusza i już nie da za wygraną :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866219 przez ewela86
vika ciekawy przepis. pomysł na postne danie:) aż się głodna zrobiłam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866222 przez paninka87
A ja uwielbiam młoda kapustkę gotowaną w całości polaną bułką tartą z masełkiem... hehe nie mogę się doczekać wiosennych nowalijek i warzywek z ogródeczka a jeszcze bardziej truskawek i czereśni :silly: :silly:

Blania ma obiadek od wczoraj krem z kalarepy i ziemniaka z mięskiem i kaszą kuskus... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866246 przez paninka87
Też muszę pomyśleć o balkonowym 'ogródeczku' i posiać jakieś zioła... Amela będzie miała frajdę bo ona to taka moja ogrodniczka :P

Zapomniałam się pochwalić że mam już nianię... jutro pójdę omówić szczegóły :) bo wyjazd teściówki tuż tuż :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866265 przez ewela86
paninka to super :) a teściowa do pacy wyjeźdża? bo chyba przegapiłam :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866269 przez paninka87
Tak do pracy... 3 miechy spokoju będę miała i swobody mieszkaniowej :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866273 przez Daarikaa
Hej u nas dzis pobudka o 8 wiec gucio :) bylysmy na zakupach a teraz mala spi. Ja lece gotowac jej dzis szczawiowa zobaczymy jak jej posmakuje. Maz wzial tacierzynski od dzis wiec ma wolne 2 tyg jaaaaa zawaaaariuje!!! :ohmy:

Joasia chłopaki jak malowani!

Sisina Fabis kierowca rajdowy i maly calusnik :)

Hugo i mama przepiekni

DIanka i mama rowniez piekni

Karina Irinka jest slodziutka

Anabell widac ze Antos lubi takie wycieczki bo usmiech ma od uha do ucha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866276 przez joasia10015
Witam z rana :)
Pogoda ładna i znowu wymówka żeby nie sprzątać ;)

Miałam przed chwilą chwilę grozy -Miki uwielbia z regału ściągać nasze zdjęcia w ramkach i w pewnym momencie słyszę jakiś dzwięk upadającej szybki :ohmy: Ale MIki alni nie zapłakał ,ani nic więc pomyślałam że sie przesłyszałam...ale po cichu zaglądam do niego a tam szybka od ramki wypadła i biedny musiał sie skaleczyć -krew sie polała -ale kurde tak konkretnie :( :ohmy: Piżamka we krwi,na podłodze krew ,na czole miał krew więc zwątpiłam ...a on sie poprostu musiał drapać tym skaleczonym paluszkiem :( Zaraz octenisept poszedł w ruch i mu plasterek zaklepiłam-i normalnie nie mogłam ze śmiechu -on nie wiedział co to jest ,do tej pory próbuje go ściągnąć :laugh: Nawet gryzie go :laugh:

Laski od kilku dni mam jakieś przesilenie (chyba Kiniaczek też o czymś takim wspominała ) Spać mi sie chce,mam jakieś zawroty głowy -szok :ohmy: :ohmy:

Ja na obiad dziś rosołek od wczoraj bo moje chłopaki uwielbiają :blush:


Ochhhhooooo no i ściągnął plasterek :silly: :blink: :silly: :blink:
Na zdjęciu (troszkę nie wyraznie bo pod słońce :blink: ) siedzi wpatrzony w swój ulubiony teledysk (techniawka jakaś :blink: :S )ale nie poddaje sie i próbuje ściągnąc plaster zębami :ohmy: :huh: :side: :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866356 przez Alex_87
Biedny Miki :( trzeba mieć oczy dookoła głowy, a i to nie zawsze pomaga ;)
ja dziś byłam w przychodni Zuzka mi się rozpłakała, babka z rejestracji coś do mnie mówi, jeszcze szukałam skierowania w torebce na badania siostry, i sobie wyobraziłam tą scenę ale z dwójką dzieci hihi

Ja też będę miała ogródek, a raczej mini szklarnię, taką gdzieś 2x2m :D tata zrobił taką wielką skrzynię z desek, nawieźli ziemi, jeszcze tylko folię na stelaż trzeba założyć i posiać. no i oczywiście kupić konewkę dla małej ogrodniczki :D

Joasia u mnie przesilenie wiosenne skończyło się II kreskami B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl