BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #866040 przez Kiniaczek
Alex gratulacje z całego serducha :kiss: :kiss: :kiss:

Ja ledwie żyje... noc dramat, kilkanaście pobudek...masakra...w dodatku caly dzień na świeżym powietrzu... Hugo padl jak rybka licze że skutecznie wieże powietrze go wypompowało. Wiosna od kilku dni a ja juz wiosenne przesilenie odczuwam na maksa!!! WTF :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Nawet nie wiem co chciałam napisać :huh: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:
Wrzuce fote z weekendu... MOCY PRZYBYWAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :huh: :huh: :huh: :huh: B) B) B)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


I dupa... już sie przebudził... dammn it szykuje sie powtórka z rozrywki coś czuje... :ohmy: :( :( :( :( :( :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866058 przez sylkaax
Alex Gratulacje !! Teraz odpoczywaj ;-);-)

Joasia chlopaaki cudowne ahhyy i ochyyy ;-)

Fabis elegant a jaką ma kierownice ;-;-)

Antos w siodmym niebie ;-)

Kiniaczek Hugo boski jak zawsze ;-) Ale mama taka laseczka , ze hoho ;-)

My dzisiaj dlugo na spacerku i na dzialce;-) Adrianek tez padl zobaczymy na jak dlugo. Dzisiaj koszmar z jedzeniem nic nie chcial musialam przez zabawe mu dawac i czulam się jakbym w cyrku byla..No ale przynajmniej wtedy zjadl. Teraz ogladalam mbtm na polsacie bo zespol z mojej miescinki byl super grają ;-) Spac nie.mogę denerwuje się dzis byl na kawie moj tata i troche się poklocilismy o roczek ale to jutro Wam rano napisze to moze doradzicie mi co zrobic..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866103 przez sisina
Witam z ranca
Fabis wstal dzis o 8
nosz szok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866108 przez vika
I Ja się witam z poranna kawą :)
Tosia poszla spać przed 19 obudziła się po 6 ale z nudów przed 7 jeszcze zasnęła i wstała przed 8 jak tatuś zadzwonił :laugh: teraz już po mleczku robi codzienny bałagan w sypialni :laugh:
Dzieciaczki wszystkie urocze ...Tosiek jak kulturalnie zajada samodzielnie :laugh: moja glista już by wszystko rozgromiła na tym talerzu :) chłopaki na zdjęciach urocze a Irinka z tymi poliśiami no wymiata :laugh: świetna jest :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866111 przez sylkaax
I ja witam wstalismy o 8 zaraz mocna kawa i do roboty trzeba zjesc sniadanie, posprzątac i ugotowac ogorkową ;-) ale mi brzuch nawala :-( Jeszcze do pracy na 14 oj.oj..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866122 przez tweety
Hej dziewuszki, u nas noc 20 do 5, mlesio i spanie do 7. Tymczasem mnievtsk rwie noga dupa i lewa strona plecow ze nie moge chodzic!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866124 przez paninka87
Hej!
Witam po intensywnym weekendzie!!! Szybko minął i dziś trzeba była znów się zderzyć z szarą rzeczywistością...
U nas na razie pochmurno więc pogoda nie nastraja optymistycznie, ale miejmy nadzieję że jeszcze się wypogodzi i będzie pięknie tak jak wczoraj;)

Przede wszystkim ogromne gratki dla Alex- nareszcie 2 kreseczki :)

Z piątku na sobotę pospałam od północy do 6 więc sobota była mega męcząca... na targach łaziło się bo łaziło... nothing special te podrasowane auta :silly:
mąż z lekka smutny.... bo załapał mandat z 10 min od wyjechania z domu... i to całe 300 zł i 8 pkt :P biedactwo na szczęście nie przeżywał długo :lol: kurna ile miałabym za to ciuchów :silly:

Wczoraj większość dnia na dworku...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miałam coś jeszcze pisać, ale zapomniałam..

AAA znów katar mnie męczy.. nie wiem co się dzieje... zmęczenie materiału czy cuuu??? nie chcę!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866128 przez tysiiiak
My też witamy z rana z kawusią :)
Kuba wstał o 7.30 ;) no cóż trzeba się przyzwyczaić :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866138 przez sisina
Ja tu sie produkuje
i dupa bateria rozladowana
u posta ucielo
Bella ja tez bylam na
janosikowych skalkach
co roku jezdzilam
do Bialki Tatrzanskiej
i w tym roku tez planuje
ale chyba wybierzemy
sie do Krynicy
Morskiej.
pogoda dzis piekna wiec
na spacerek wyruszymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #866148 przez ewela86
cześć dziewczynki:)

ależ się zrobiło wiosennie i na naszym forum :D

po pierwsze alex gratulacje!!!! super wieśći !!!

monia świetnie antoś sobie radzi z jedzeniem :)

tysiak juz pisałam na fb ale jeszcze raz dodam: widać Kubuś bardzo dumny ze swoich postępów :)

Karina Irinka przesłodka!

joasia ślicznych masz synków!!!!!

sisina jeszcze troszke i Fabiś już nie tak chętnie będzie przyjmował buziaki od mamusi :blink:

annabelle świetnie fotki! a jacy oboje szczęśliwy. tatusia duma rozpiera :) Antek wysiaduje w nosidełku? My dawno nie używaliśmy ale moja to taki wierciuch że nie wiem czy usiedzi w jednej pozycji :huh:

u nas też weekend w pełni wykorzystany. Pierwwszy grill i spacer po lesie zaliczony :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866164 przez vika
Ewela Dianka urocza :laugh:
a ja w końcu ruszykłam dupsko i zapisałam się do gina na wizytę i USG....kurcze z Tosią latałam jak najęta a teraz omijam wizyty nie wiedząc czemu....już w zeszłą środę powinnam iść z wynikami badań a ja nawet ich nie odebrałam :ohmy:
nie wiem dlaczego ale bardzo się martwię i boję tego USG.... :huh: :huh: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866171 przez tysiiiak
Dianka do schrupania :*

Vika nie martw się wszystko musi być dobrze a Ty pooglądasz swoją kruszynkę :kiss: To normalne, że się denerwujesz ;)

Co serwujecie dzieciaczkom na obiadek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866184 przez Alex_87
Hej :)

Dianka jaka urocza, widziałam już na fb.
A zdjęcie Kubusia dopiero teraz zobaczyłam, i tak się wcześniej zastanawiałam gdzie wy widziałyście jak stoi :P

Ja na obiad gotuje małej zupę dyniową, nie chce mi się nic bardziej twórczego robić.

Vika ja dzisiaj idę się zapisać do lekarza, ale jakoś nawet nie czuje, że jestem w ciąży, jakoś objawy ustały póki co :lol: i za bardzo nie chce mi się zapisywać :dry: dziwne to jakieś.

Dobrze, że ładna pogoda dzisiaj, ajj w ogóle sama nie wiem co chciałam napisać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #866187 przez vika
Dzięki Tysiak niby wiem....zawsze się o wszystko martwimy ale u mnie ostatnio coś się pokopało i czasem mam wrażenie,że duphaston tylko maskuje jakieś nieprawidłowości....bo przecież nie jestem aż tak stara by tak fatalnie znosić te pierdzielone objawy ciążowe....chodzi o ból brzucha no tragedia....mniejszy bol nie odpuszcza nawet na chwilę...ciągle coś dolega B) brrrrrrrrrrrrr
my mamy wczorajszy jeszcze rosołek na swojskiej kurce ...małej zrobie dziś też z kluskami lanymi :) wczoraj wcinała...musiałam jej dokładkę zrobić :ohmy: bo nie dawała nam spokoju jak jedliśmy :ohmy: :ohmy:

Tośkę wlożyłam do łóżeczka....zamknęła oczka i śpi B) B) B) w szoku jestem...przecież dwie godz temu wstala ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #866189 przez ewela86
u nas na obiad zupa ogórkowa: mam ma zrobić bo ja w pracy :(

Alex u nas dopiero co zaczyna soię przejaśniać bo niedawno padało :(
pewnie musisz się przyzwyczaić do tej myśli że jesteż w ciąży.

vika nie nakręcaj się! z pewności wszystko dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl