BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 tygodni temu #867159 przez Kiniaczek
Dżoana no comments!

Kurczaki u nas zimnawo... 14 stopni :unsure: w porownaniu z wczorajszymi 25 to lekki zonk, bylismy na spacerku ale nas troche wywiało :angry: Zrobilam Spaghetti, Hugoński śpi ,jak wstanie to go nakarmię makaronem szpinakowym z mięchem i sosikiem :lol: :lol: :lol:

Drożdżówki nie bardzo chciał tknąć- pogardził :huh: :huh: :huh: nic to..się zje :)

Zamówiłamdzi spacerówke, może przyjdzie przedweekendem ,przydałaby się w podróż do Frankfurtu :cheer: :cheer: :cheer: musze miec bagażnik wolny na Primarkowe obłowienie :D :lol: :lol: :lol: B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867161 przez Kiniaczek
Alex w jakim celu robilicie usg? jakieś wskazania? A powiedz mi jak Ty Zuzce podajesz tą tabletkę na chorobe lokomocyjną ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867192 przez munnecabrava
Demonique mam dokładnie to samo z rodzeństwem dla Magduchny :)


Aśka ale ty jesteś lachon !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867204 przez Alex_87
Powiem Wam, że mam w rodzinie kilka osób, które mają dzieci w wieku 3-4 lat i mówią, że chyba im się nie chce mieć kolejnych dzieci, bo to już odchowane, a tu znowu pieluchy :) w sumie to się trochę nie dziwie ;)

Kiniaczek jak była młodsza to miała dwa razy ZUM, więc zlecili nam USG, później wizytę u nefrologa, jest ok, ale chcą sprawdzić dokładnie :)
a tabletkę rozpuszczam w wodzie na łyżeczce, albo po prostu kruszę i daje jej do buzi a potem popija wodą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867224 przez pauluska
A ja znam trochę par że jedno dziecko 6-7-8 lat i Maluszek :) a osobiście bym zwariowała mając w domu dwójkę małych dzieci to wiem na pewno widocznie nie mam takiego instynktu hehe :) zresztą zapewne gdybym nie była jedynaczką to Iga by nią była ;)

Moje dziecko zaczęło pluć zupkami ohh jakie to frustrujące. Doprawiacie jakoś jedzonko dla dzieci ? Może jej nie smakuje już takie "bezsmakowe" .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867228 przez joasia10015
Hihihihihi laseczki ja lubię robić kawały-trza sie cieszyć ,śmiać i bawić :laugh: Życie jest za smutne żeby się wiecznie dołać ;) (czy ma sens to zdanie ? ;)

m-brava lachon??????? Hmmmm z której strony? Z tej prawej od policzka? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ;) ;) ;) ;) ;) TO ty sie lepiej pokaż ,bo dawno sie nam nie ,,objawiałaś ,, :kiss: I przy okazji zobaczę jak wyglądam (ba mamy te same wymiary a jakoś w lustrze nie mogę ,,sie obejrzeć,, :ohmy: Często jak idziemy gdzieś z Mańkiem ( mój M. :blink: )to pytam go -pokaż mi laskę podobną do mnie ( figurą ) i jak już mi pokaże to MASAKRA -m -brava pokaż sie :laugh: :silly: :lol: :kiss:


Kurde laski ale mnie naszło -tęsknota za M.i kurde jakaś randka we dwoje-SZOK!!! Ale mi tego brakuje,kocham dzieci ponad życie ale brakuje mi mojego M.sam na sam ,jak za dawnych czasów,za czasów jak sie poznaliśmy...też tak czasem macie??????
Pół dnia słucham piosenki którą kocham i myślę tylko o M.i doła łapię że go tu nie ma :( Muszę zorganizować jakąś randkę :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
No i moja dzisiejsza cudowna piosenka

KOCHAMMMMMMMMM :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867229 przez Olga60
Hello :)

pauluska ja zaczęłam już doprawiać Nataszkowe jedzonko solą i pyćką pieprzu. Natasza mając cokolwiek pod szyją zaraz jest podrażniona i nie ważne jaki to materiał, nawet rzeczy jej wyprałam w dzidziusiu i to samo :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867237 przez pauluska
Moja też ma brodę straszną ale miała taki zimowy szalik było ok , ten komin z H&M też ok a ta chustka dosłownie 5 min i broda czerwona.

A mieszacie jedzenie że wszystko razem ? Czy oddzielnie warzywa, ziemniak/makaron , mięsko ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867252 przez Daarikaa
Klaudia juz spi,wiec napewno obudzi sie jeszcze dzis...ehh ale juz byla tak senna ze szok

W koncu dzisiaj zaczelismy kopac pod fundamenty :) kurcze teraz juz nie moge sie doczekac jak prace pojda na przod

Ja niecierpie 1 kwietnia...

Kiniaczek ale Ci dobrze.... Primark....

Paulsuka gdzie obiecane zdjecia nowego wozka z Igunia i zdjecia z norwegii sie pytam?! ;P
Ja doprawiam Klaudii juz sola troszeczke pieprzem majerankiem bazylia w zaleznosci co jej robie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867258 przez Kiniaczek
Ja też przyprawiam sol pieprz zioła... :silly: B) B) B)

Młody wykąpany zaraz bedzie jadł kaszkę... Spanko pewnie za jakas godzinkę bo dziś pospał w dzie dośc długo :huh: :blush: :side:

Alex a jak Zuzka zniosła USG ? my tez sie wybieramy i zastanawiam
się czy Hugoński szalał nie będzie :D

Nic mi się nie chce... poćwiczyć jeszcze mam ale szczerze wątpie czy dojdzie to do skutku... :huh: :huh: :unsure: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867259 przez munnecabrava
Joasia nie lubię się ostatnio fotografować...nie podobam się sobie. Ale jak coś zrobię to dodam.

Lara Fabian mmmm ja uwielbiam to


a z frencz muzyki polecam


( uwielbiam go... szkoda ze go juz nie ma)


a pozytywniej


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867268 przez paninka87
Blanka zasnęła szybko choć miała drzemkę do 16 :cheer:

No właśnie moja ostatnio też ma zaczerwienioną brodę i nie mam pojęcia od czego :cheer: ślinić się nie ślini za dużo, zawsze sądziłam że M ją podrażnia swoim zarostem ale do końca nie jestem pewna ;)

oo Daarikaa super, my nadal czekamy ;) pokopiemy najwcześniej w czerwcu zapewne :blink: pogoda sprzyja...


Nie wiem czy jakaś alergia na starość mnie dopada czy co?? Uciążliwy ten katar... zimno mi. Cholipka nie mam kiedy wyleżeć i porządnie odpocząć :(

Prawo Agaty chciałam oglądać to nie ma na playerze a emisja przeciez w poniedziałki... musze zastąpić tą przyjemność uciążliwym prasowaniem :silly:

Blanka jak zobaczy że coś jem to od razu chce też a jak jej nie dam to wpada w złość... dziś wielki ryk jak przyniosłam sobie obiad, domaga się wszystkiego :ohmy: waga wskazuje 11 kg już a w szpitalu niecały miesiąc temu wahała się między 9800 a 10050 :cheer:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867280 przez Anabelle
brr ja mam mlodsza siostre o 5,5 roku i brata mlodszego o 9 lat - oj nieeeee never ever, wole dwojke maluchów i wyjsc z pieluch raz na zawsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867283 przez Azja
Olga faktycznie Nataszka i Jasiek podobni, a oczy maja identyczne :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867287 przez tysiiiak
Super Blanka :) a na jakim pojeździe zasiadła ulala :)
Paninka dziś leci Prawo Agaty w tv więc dziś po tym będzie na playerze :)

Kiniaczek my byliśmy ostatnio też na usg brzuszka i masakra.Kuba siadał, płakał, wyrywał się. Trzeba było pilnować jeszcze żeby cały tym zelem się nie obsmarowal.


Ja daje troszkę pieprzu, zioła i czasem trochę papryki slodkiej :) soli nie daje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl