BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

9 lata 11 miesiąc temu #870783 przez Kiniaczek
Olka Mój Hugo juz miał ze 3 takie dzwony... a mamy w całym mieszkaniu płytki... tez strachu było co niemiara ale jak widac dzieciaki są z jakiejś magicznej gumy B) :cheer: :cheer: Nie martw się ,nic jej nie bedzie...a jak sie nie przewroci to sie nie nauczy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870837 przez demoniqe
Ja czasem biorę babkę do sprzątania, nie jest może mega dokładna, ale bierze za sprzątanie całego domu z umyciem wszystkich okien 50 zł :) biorę ja raz na parę miesięcy bo ona nie ma na czynsz.

Ale wiadomo, że jak się samemu posprząta to dopiero jest dokładnie.

Kurcze, ależ piękna pogoda, marzy mi się wyjście do ogródka z Kubulą u babci. Ja posadziłam u mamy szpinak i rukole, zobaczymy czy wzejdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870845 przez moniaaak
Vika torcik rewelacja... i to jeszcze jak na pierwszy raz... jestem pod mega wrażeniem:).
Przy okazji gratuluję Tosi pierwszych kroczków, a Klaudusi raczkowanie. Darika- teraz zobaczysz co to znaczy :D
Pauluśka- niezły numer :D. A co na to mama? ;)
Ja dziś pierwszy raz posadziłam Kacperka po pierwszym mleczku na nocniczek- i kupka była. Ale musiałam szybko mu to zabrać sprzed nosa, bo zamierzał chyba pomacać :D
Demonique domek cudny- muszę przyznać, że aż CI pozazdrościłam :(
Olka martw się- Kacper też nie raz rąbnął się w główkę- raz chodził z takim siniarem, że już myślałam, że nie zejdzie. Olga ma rację- dziecko sobie samo krzywdy nie zrobi.

Ech... a ja sobie uświadomiłam, że już kwiecień i za 1,5 miesiąca mi się kończy macierzyński i trzeba do pracy. Kurczę aż się przeraziłam:(. Z tego wszystkiego poleciałam do żłobka wziążć deklarację. Tak liczę, że z zaległym urlopem od lipca trzeba będzie tyrać.
Ale marzy mi się nowa praca. Tylko jak wczoraj przejrzałam ogłoszenia to kaplica u nas:(.
Mamy tu chyba jakąś specjalistkę od CV, prawda. M- brava zerknęłabyś na moje?

Joasia zdrówka dla chłopaków. Buziaki od Kacperka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870862 przez pauluska
moniaaak matka nic na to bo ona luzacka raczej ale i tak głupio mi było ale śmiesznie :D:D:D

Babka z Czech chce kupić wózek ode mnie tylko nie wiem jakim kurierem wysłać aby było najtaniej hmmm

Ehhhh i moje paczki z NEXT zaginęły :/

Co do upadków Olka to aż tak się nie przejmuj tyle razy co Iga się uderzyła ale ja reaguje ojej Iguniu nic się nie stało i w ogóle Iga nie płacze jak się uderzy no chyba że już mocno ale wystarczy jej uwagę oderwać a Olka Twoja córcia może bardziej się boi Twojej reakcji niż samego uderzenia takich upadków to nas jeszcze czeka niestety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870869 przez tweety
Joasia, jako tako leci ale juz nie moge sie doczekac
Same zobaczcie, jest co dzwigac
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870871 przez Daarikaa
Klaudia dzis spala do 7 bez zadnej pobudki w swoim lozeczku hura :)

tweety piekny brzuszek!

Pauluska no to lipa z tym Nextem :/

Kiniaczek dzieki, tez kupilam ten owocowy i nawet w zapachu jest ok wiec zobaczymy Pochwal sie zakuposami :D:D Fajnie Ci... Primark :D

Wrocilismy wlasnie z targu, kupilismy małej czapeczke i skarpetki z ABS no i szukam juz powoli kiecki na roczek. Klaudia byla taka styrana tym targiem ze jak ja polozylam na lozko to zasnela w 30sekund :D:D i to mi sie podoba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870883 przez Sevilla
Tweety brzuchol śliczny, w sumie to wyglądasz jakbyś składała się obecnie tylko z niego :)

Alex
myślałam, że dołączę do grudniówek, ale nie w tym roku. Mogłabym wręcz się pochwalić, jak pięknie wyszedł mój negatywny test :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #870884 przez Gabi31
Polka w nocy wylądowała u nas w łóżku znów....:)Ale fakt faktem uwielbiamy z nia spac, tak słodko sie przytula...
Dzis Pola prawie mi z łóżka spadła....spała smacznie i w najlepsze, a ja wyszłam na dosłownie sekundkę z pokoju, była cisza...wchodze a ona na raczka już na krawędzi łóżka...na szczescie popatrzyła sie na mnie i zatrzymała...chryste co ja przeżyłam , już nigdy , przenigdy nawet na sekunde jej samej w dorosłym lozku nie zosawię...nawet jak spi twardo jak niedzwiedz...

Olka!-nie przejmuj się,Polka już też nie jednego dzwona zaliczyła i zyje...ale wiem co to za stres...nawet ostatnio po ćwiczenia do rehablilitanta szłysmy z mega guziorem to się smiał, że bedzie jeszcze gorzej...i u nas też zauważyłam, jak Pauluska napisała, że jak nad nią stoje i sama panikuje, że Bóg wie co się stało to płacze strasznie, a jak oleję lub powiem że nic sie nie stało to rzadko płacze...

Darika- ja jak pisałam kiedys tez mam tran Mollers, ale zwykły, Pola chetnie pije...ponoc bezsmakowy najlepszy...tylko kurczę zapodaje strasznie rybskiem...Do kiedy bedziesz podawała młej tran? bo ponoc w miesiącach letnich sie nie podaje....???

Tweety- brzuszek przesliczny, napatrzec się nie mogę...piekny, błyszczący bez zadnego rozstępu...cudo!!!!!!

Moniak- ja wczoraj dzwoniłam do kadr ile mam zaległego urlopu...mi sie konczy macierzynski wraz z koncem kwietnia...w kadrach babki mi powiedziały ze mam bezposrednio po macierzynskim wziac 2 dni okolicznosciowego bo się nalezy...potem jak liczyłam zaległy urlop plus jeszcze dwa tygodnie z biezacego roku to do pracy wroce w polowie lipca...
I też marzy mi się zmiana pracy...oh marzy, ale mało intratne te oferty albo w ogole ich ich brak...

Polka wczoraj przezyła drzemke w żłobku, poszłam po nia a ta paskuda miała mnie głeboko gdzies...raczkowała w najlepsze po całej sali z zabawką w buzi... do blizej przeze mnie niezidentyfikowanego obiektu- wyglądał jak wielki grzyb z jakimis pierdołami do zabawy...pozniej łaskawie mnie zobaczyła, wskazała palcem i sie usmiechnęła...

koncze kawkę i biorę się za mycie okien...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870890 przez tysiiiak
My wstaliśmy dziś przed 8 :) byliśmy już w sklepie a teraz Kuba dosypia na balkonie. Jak wstanie to zje i pójdziemy na dworek puki nie pada bo zapowiada się na niezłą burzę :cheer: Wogóle to jestem najlepsza :P W windzie się zorientowałam, że mam na sobie kapcie :D dobrze że nie w sklepie :D haha

Tweety brzusio cudny :kiss:

Kubulek uwielbia książeczki oglądać :)
Co do moich wyjść to się nie dam. Dosyć dobrego eM. będzie usypiał kilka dni w tygodniu Kubę jak jestem w domu to jak mnie nie będzie napewno sprawniej im pójdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870923 przez paninka87
Tweety Ty zaraz rodzisz!!! :P fajowo :blink:

U nas cieplutko ale zapowiadają burze ;)

Czy wy coś planujecie na zajączka w sensie małego prezenciku??

I mam pytanko odnośnie diety :laugh: A bardziej przygotowania do diety... Czy stosowała któraś detoks??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870930 przez joasia10015
Hej laski..
Suzi Miki jest na identycznym etapie dreptania..
Tweety przecudny brzusio; nie moge sie napatrzec.

Dziewczyny wisi nademna jakies fatum,chlopaki chore i wczoraj mnie dopadlo,ale to tak ze mama mnie prowadzila do auta jak jechalam do lekarza...Mam ropna angine...ledwo zyje.Moja mama zajmie sie do jutra chlopakami bo ja ledwo zyje...Mam dosc ..

Sorki za bledy ale pisze z tel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870935 przez demoniqe
tysiiak ładnie :) myślę, że panie w sklepach osiedlowych nie jedno juz wiziały :)

tweety brzusio wydaje się ogromniasty bo jesteś drobniutka :) ale sliczny, aż fajnie sobie przypomnieć jak to było.

chociaż jak pomysle, że dopiero udało mi się zgubic te oponkę ....

Kuba juz kilka razy przyrżnął o parkiet, ale wszystko ok. Zobacz czy mała nie jest senna, czy nie wymiotuje, to główne objawy wstrząśnienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #871011 przez Suzi
joasiu, to chyba faktycznie jakieś fatum nad Wami zawisło :( :ohmy:
Duzo zdrówka i sił życzę :kiss:

demonique, o rrrrany! Gdzie Ty mieszkasz ze są tam ludzie którzy sprzątną dom z myciem okien za....50 zł :ohmy: :ohmy: :cheer: :cheer: :cheer: , u mnie zgoła inne ceny :P dlatego u nas to szczęście gości 2-3 razy w roku :silly:

tweety, ale fajnie, trzymaj się, bo zaraz się jazda zacznie :silly: , odpoczywaj na zapas!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #871035 przez Alex_87
Joasiu zdrówka :kiss:

Tweety brzuszek wielgachny, ale jaki ładny :) mnie jakoś przeraża, że niedługo znowu będę miała brzuch :dry: rany tak chciałam zajść w druga ciążę, a teraz jak zaczynają mi doskwierać jej uroki to chciałabym przenieść się do przyszłości i już mieć to za sobą :lol:

U mnie w domu nigdy nie braliśmy nikogo do sprzątania, a mamy 180m2 ;) jakoś na raty się sprząta i jest ok :lol:

tysiak masz rację nie daj się :P a Tobie szybciej idzie usypianie, bo częściej to robisz, jak on zacznie to też może mu szybciej pójdzie ;)

Olka ogarnij się ;) przecież upadek na podłogę to dopiero początek, zacznie się spadanie z roweru, huśtawki, drzewa hehe Moja już nie raz przygrzmociła o podłogę, płytki w łazience, o grzejnik, nawet o kibel, czasem się zastanawiam czy ona nie ma głowy ze stali :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #871054 przez Kiniaczek
Ledwie zdążyliśmy z Hugońskim przed ulewą i burzą :cheer: :cheer: troche nas zmoczylo ale cieply deszczyk był:P Ja sprzatac sprzatam sama ale za każdym razem jak to czynię myślę o najęciu kogoś tak choćby raz na jakiś czas :D :lol: :lol: :lol: :huh:

Nie mam kompletnie pomyslu na obiad wiec bedzie marchewka z groszkiem i fasolka szparagową z bułką tartą i masełkiem yummy :blush: :blush: do tego warzywa na patelnie + fryty z piekarnika :P jedyne co mam w lodowce ha ha Ps, mały zjadł niemiecki słoik swoją droga dużo smaczniejszy niż polski... :ohmy: :ohmy: :ohmy: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl