BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #611590 przez Domiś91
Ja też wczoraj jadłam chipsy z mężem i wypiłam szklaneczke coli :D

Dziewczyny 600 stron!! :D :D :D :D :D :D :D możemy sobie pozwolić na jakieś dobre ciacho :D hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611608 przez Sevilla
Domiś w naszym stanie to każda dodatkowa strona na forum to powinna być nagroda :) Masakra jadłam chipsy koło 13, a jeszcze mnie po nich muli ...

Znalazłam oilatum za 49 zł opakowanie 500ml, dobra cena czy nie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611612 przez Ane88
coraz więcej nas na maja:)))

kawe pije rozpuszczalną z jednej łyżeczki z mlekiem:)
ale na początku ciąży mój synuś jej nie polubił bo 3 razy po kawie wymiotowałam.
teraz spoko. Nie pije codziennie. ale tak co 2 dzien to spokojnie:))

My też chcemy jechać po wózek, ale kurcze w taką pogode to normalnie aż się nie chce z domu wychodzić:((

dzisiaj zjadłam spagetti na obiad, objadłam się jak świnka... a teraz się odkłada:P
musze się zabrać za wypranie pościeli do kołyski i łóżeczka. i kocykow bo jak dalej będe czekała na ładna pogode to czerwiec mnie chyba zastanie....

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611628 przez Alex_87
Dziewczyny jakie kupujecie termometry dla dzieciaczków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611629 przez aleksiaa88
Karolka85 napisał:

ja majtki jednorazowe dostałam w sumie od koleżanki która rodziła rok temu. w opakowaniu było 5 szt, ona zużyła tylko 1szt więc reszte mi dała. Ale w sumie zarówno ona jak i położna ode mnie ze szpitala powiedziała że jeśli już chce jakieś majtki to najlepiej mieć zwykłe bawełniane, a nie te flizelinowe czy siateczkowe. Zresztą na moim oddziale położniczym podstawowym hasłem jest że majtki nosi tylko personel :) zalecane jest leżenie bez bielizny, tylko na rozłożonym podkładzie na łóżku i ewentualnie jeśli jest duże krwawienie to podpaska między nogi. krocze najlepiej i najszybciej się goi gdy ma dostęp do powietrza. majtki najlepiej zakładać jak chce się wyjść z sali albo jak się idzie do łazienki... więc ja posłuchałam i kupiłam 4 pary majtek 100% bawełna- takie najzwyklejsze czarne przewiewne figi.

A co do tantum rosa to mam całe opakowanie, czyli 10 saszetek.



Tak czytam i się zastanawiam mam pytanie tylko proszę się nie śmiać, bo ja nigdy na oddziale położniczym nie byłam nawet w odwiedziny u nikogo tak więc jak leży się na nim po porodzie to jak wyglądają odwiedziny? Znaczy gdzie taki wystraszony mąż odwiedza, chyba nie na tej sali co leżą kobiety bez majtek? :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611638 przez Ane88
z tego co wiem od moich kuzynek i koleżanek to majtki można zakłdać jakieś albo jednorazowe albo jakieś bawełniane. tylko przed obchodem trzeba zdejmować bo lekarze wyzywją...

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611645 przez anek
Aleksia88 no ja jak rodziłam synka to nie mogłam wstawac przez pierwsze chyba 2 doby wiec nie było wyjscia, mezus na sale wchodził.zreszta kolezanki rodzina (która ze mną na sali lezała)tez przychodziła.taka krepująca sytuacja ale nie było wyjscia. nakrywałysmy sie jak ktos przychodził, albo odwracałysmy, zresztą to nie ejst tak ze sie lezy bez majtek, bez okrycia. mozesz lezec bez majtek ale jestes przykryta, przynajmniej u mnie tak było.nie wyobrazam soebie zebym lezała taka golutka:D.mezowie troche zawstydzeni byli ale spoko dałysmy rade, pozniej to tylko dzidzius jest na pierwszym planie i sie zapomina ze ktos tam lezy.

ja okupuje allegro ale nie moge nic kupic, jakas awaria, narazie daje do obserwowanych , jak naprawia to kupie wsyztsko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611650 przez lkasiulla
no to nieźle z tymi majtkami ja się zastanawiałam czy 5 sztuk mi starczy a tu się okazuje ze mam leżeć bez masakra u mnie w szpitalu sale są podwójne i łóżka są oddzielone zasłoną wiec nic nie widać tylko gorzej ma to co leży przy drzwiach....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611657 przez pauluska
Dziewczyny a urządzacie jakoś kącik do karmienia ? Chodzi mi o to czy kupujecie jakiś fotel czy coś ? Bo my tylko łóżko w sypialni mamy i zastanawiam się czy wystarczy hehe i odnośnie przewijaków macie komody z przewijakami ? Bo ja kupiłam przewijak na łóżeczko i nie wiem czy to dobry pomysł ale chyba nic innego mi się nie zmieści do pokoju choć bardzo bym chciała coś takiego www.pinkorblue.pl/Pokoj-dzieciecy/Wyposa...ny.html#tabBewertung

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611663 przez Olga60
pauluska napisał:

Dziewczyny a urządzacie jakoś kącik do karmienia ? Chodzi mi o to czy kupujecie jakiś fotel czy coś ? Bo my tylko łóżko w sypialni mamy i zastanawiam się czy wystarczy hehe i odnośnie przewijaków macie komody z przewijakami ? Bo ja kupiłam przewijak na łóżeczko i nie wiem czy to dobry pomysł ale chyba nic innego mi się nie zmieści do pokoju choć bardzo bym chciała coś takiego www.pinkorblue.pl/Pokoj-dzieciecy/Wyposa...ny.html#tabBewertung


Uważam, że te wszystkie "specjalne" gadżety to tylko zbędny wydatek. Przy pierwszym dziecku sprawdziło się jak u Ciebie łóżko w sypialni do karmienia i przewijak na łożeczku. Teraz też tylko niezbędne minimum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611670 przez Olga60
I tak samo z innymi pierdułkam :lol: i, np termometr do wody, po co?? Łokieć się zanuża i wszystko na temat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611678 przez Domiś91
www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/c...owych-przesadow.aspx


hahaha ale się uśmiałam :D Kto w to wierzy w ogóle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611718 przez sisina
No i mamy 600 stron :laugh: :laugh:

ja na chipsy tez sie skusiłam i zjadłam całą pake ale lubie te z biedy Panczo tortille serowe sa zajebiste i do tego sprite zimny z lodzikami bo pepsi nie lubie :laugh: :P

a co do kawy to pije jedna sypana z mlekiem od początku ciąży i druga sie też zdarzy ale wtedy rozpuszczalna :)

ja właśnie popijam sobie kakao truskawkowe mój mąż przywiózł z Niemiec z Aldika jest pyszniutkie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611729 przez tysiiiak
Ja dzis tez na chipsa sie skusilam ale na kilka od mojego M. ;) bardziej mnie do pepsi ciagnie :) a juz w ogole to kocham czekolaaaade :D

Żadnego kacika do karmienia nie bede robic :P a przewijak jak najbardziej bede miala taki na lozeczko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611735 przez Olga60
Jesssuu, wy o tym jedzeniu!!! :silly:
To ja też wam smaka zrobię, mój zaraz jedzie po pizze hut i pieczywo czosnkowe z serem i będę się objaaadac :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl