BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 5 miesiąc temu #460252 przez Agusia83
a ja bylam dzis na wizycie...\
dzidzia ma 9mm i slicznie bijace serducho...jest mlodsze od om o tydzien, ale to kwestia przesunietej owulki...jest przeszczesliwa :laugh:

aleksia, ja od tygodnia mam mdlosci, a dzis 2 razy witalam sie z kibelkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #460780 przez sunflower
Ja byłam u gin w środę i dzidzia ma 10mm. Serducho ślicznie bije, słyszałam i widziałam. Byłam prywatnie u mojej gin i jednak co prywatnie to prywatnie. Następne badania w grudniu, pierwsze prenatalne i 200zł. Ale stwierdziłam, że warto.

A prócz tgo to ciągle mam mdłości, nie wymiotuję tylko mam permamentny stan pt zaraz się pożygam. I męczy mnie to strasznie. W pierwszej ciązy tak nie miałam.
Przychodzę z pracy i nie mam siły bawić się z moim synkiem.

A co tam u was dziewczyny. Jakoś spokojnie na tym forum:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #460912 przez Agusia83
Sunflower, ja tez mam wielkie mdlosci...i tez we srode mialam wizyte...wowczas 2 razy wymiotowalam...kupilam dzis korzen imbiru...

wiecie moze jak go sie przygotowuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #461061 przez aleksiaa88
Witam też mam mdłości męczą mnie cały dzień dopiero wieczorem odpuszczają. Póki co codziennie marzę, żeby odwiedzić kibelek, żeby poczuć się lepiej. Tylko raz miałam to szczęście, zostałam wysłuchana 2 minuty w kibelku i od razu lepiej się poczułam. A tak codziennie mnie kręci i nic z tego nie wychodzi.

Póki co miałam dopiero 1 wizytę. W przyszłym tygodniu wybieram się na pierwsze badania w końcu po tylu latach dowiem się jaką mam krew jakby nie mogli robić tego przy urodzeniu i wpisywać tak jak kiedyś w dowód czy cóź. Następna wizyta 14 listopada.

sunflower- masz rację strasznie tu spokojnie majowe mamuśki się rozpisały a u nas ledwie 3 strony do poczytania.

Dziewczyny czy któraś myślała z Was o takiej książce- pamiętniku dla dzidziusia z pierwszego roku życia? Ja mam na to wielką ochotę.

Ostatnio czytuję super książkę 'Język niemowląt' może któraś z Was czytała lub poleca jakąś lekturkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461495 przez MoNiaaa
aleksia takie pamietniki sa bardzo fajne ale mozesz tez sprobowac zrobic sama wiecej informacji mozesz napisac i dodac wazne dla ciebie momenty ja mojej Julce chce prowadxzic taki do 18 roku zycia i dac jej na 18 urodziny ale czy mi sie to uda to nei wiem narazie zaczymalam sie w pewnym momencie i trudno ruszyc:P poszukaj sobie nawet tu na forum jest watek album fasolki dzieeczyny naprawde sliczne arydziela tworza no i pozniej mozesz dac dziecku cos co zrobilas wlasnorecznie :)

pozdrawiam i zycze cudownych 9 miesiecy

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461516 przez różyczka
Aleksia88 masz racje-ksiazka Język Niemowlat jest superasta :) polecam goraco! nauczyłam moją malutka córcie samodzielnie zasypiac w lózeczku dzieki metodzie jaką opisała tam Tracy Hogg, zupełnie inaczej spojrzałam na moje malutkie dzieciatko dzieki tej książce :) naprawde warto przeczytac juz w ciazy bo...potem troche mało czasu na wszystko :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #461990 przez Anabelle
Witam nowe mamusie :)
Jak tylko lekarz poda Wam przewidywany termin porodu to zapraszam do wątku: www.zapytajpolozna.pl/121-iv-vi/461883-l...n-czerwiec-2013.html :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #462032 przez Agusia83
a to nowy watek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #462137 przez sunflower
Jak byłam przyszłą mamą styczeń 2011 to jak było bliżej porodu i każda wiedziała co tam w brzuszku nosi to zrobiłysmy sobie taką listę z terminami porodu i imionami dzieciaków. Fajne to było.

A tak po za tym to ciągłe mdłości :( męczy mnie to okropnie, wogóle be energi jestem i nic mnie nie cieszy.

aleksiaa88 ja też czytałam Jezyk Niemowląt przy pierwszej ciąży teraz muszę przeczytać "Jezyk dwulatka" ponoć fajna szczególnie gdy ma się pojawi rodzeństwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #462673 przez aleksiaa88
Witam może macie ochotę powymieniać się listą imion?
Póki co chłopiec Aleksander, Albert, Bernard, Ignacy
Klara, Laura.
Podobają mi się mniej znane i używane nie jestem za tym żeby co kawałek był Michał, Paweł Piotrek i inne. Zawsze myślałam o imionach rzadkich, a maż bał by takie oklepane i święto póki co nie dogadujemy się w ogóle. Może podpowiecie mi jakieś ciekawe ?

Niech te nudności już przejdą !!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463338 przez sunflower
Aleksander i Ignacy mi się podobają ale Albert i Bernard już nie :P choć wiadmo, że to sprawa gustu. A dla dziewczynki ładne i Klara i Laura. Laura robi się popularna ja mam w swoim kręgu znajomych kilka maleństw o tym imieniu.

Ja wolę takie normalne imiona. Choć przy pierwszym synu prawie do końca bylismy zdecydowani na imię Tytus co nam wszyscy oczywiście odradzali :) i w końcu mamy Wojtka.

A teraz nie wiem, jeszcze o tym nie rozmawialiśmy ale wstępne typy to Gabrysia lub Tomek. Ja wogóle lubię imiona które mają ładne zdrobnienia i pasują dla dorosłego i dla dziecka.

A macie przeczucia co do płci???? Przy pierwszej ciąży byłam pewna, że będzie chłopak i tak było. A teraz myślę, że będzie dzewczynka. Choć preferencji nie mam będę się cieszyła i z tego i z tego.

Odzywajcie się coś więcej czerwcówki!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463689 przez joasia10015
Hej czerwcóweczki :laugh:
Co do imion to u nas ciężka sprawa :( NIe możemy sie dogadac z mężem :(
Póki co jedyne ,,wspólne,,imię mamy dla dziewczynki(Oliwia :blush: )Ale i to nie jest pewne na 100 % :ohmy: :unsure: ( MI sie sporo imion podoba aleee,nie chcę by moja córcia była piątą MAJKĄ w przedszkolu,czy synek siódmym Kubusiem :dry: Już mam jakies takie dziwne podejscie ale nie zmienię tego :blink: )
Jesli chodzi o płec to podobnie jak sunflower w pierwszej ciąży bez pomocy USG byłam przekonana że bedzie synek :blink: I sie sprawdziło :blink:
No i od poprzedniej ciąży cały czas mówiłam wszystkim o swojej pewnosci ze NAPEWNO drugi tez bedzie synus :silly: aleeeeeee,teraz kiedy jestem w ciąży jestem prawie pewna że tym razem będzie córeczka :lol: Niby nie chciałam znac płci ,ale przez te moje wątpliwości chyba jednak w odpowiednim miesiącu zapytam gina przy badaniu o płec :blush:
Tak na marginesie-to daaawno temu pewna wróżka powiedziala mi że bede miec ,,parke,,,tyle że miałam zajśc w ciąże z ówczesnym chłopakiem :P Wtedy męża jeszcze nie znałam :silly:
No to zobaczymy czy miała troszkę racji :S
Co do mdłosci to-dochodze po mału do konca 3 miesiąca i jakos lepiej sie nie czuje ale dziewczyny rodzace w maju (do ktorych też ,,należę,,-bo termin mam na 29 maja ale czuje że będzie w czerwcu :blush: )piszą w większosci że już lepiej sie czują...więc dziewczyny -MIEJMY NADZIEJĘ ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463760 przez Mirella
Kochane ciężaróweczki, tak jak Wam obiecywałam mamy dla Was następny konkurs z baaardzo fajną nagrodą do wygrania, sporo wartą :lol:
Jesteście ciekawe szczegółów? Zapraszamy tutaj:
wrolimamy.pl/2012/11/05/konkurs-w-szklan...aczarowane-pamiatki/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #463955 przez aleksiaa88
Od samego początku z mężem mamy zakodowane w głowie, że będzie syn też tak czuję- ale miło się jest rozczarować :silly: .

Pierwsze ciążowe badania za mną nie było tak źle, teraz czekamy na wizytę z utęsknieniem.

Dziś wpadło mi go głowy imię Liwia i Lidia wyczytane w gazecie co sądzicie?
Dziś zgrzeszyłam obiecałam, że nie będę kupować dopóki nie będzie widać- nabytek żółciutkie śpioszki. :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #464235 przez joasia10015
Ha,ha ,ha moje imię tzn.już z synkiem 4 lata temu chciałam Liwię;-)
Mój mąż jest nie za bardzo za tym imionkiem aleee znalazłam ,,jakby kompromis,,;-P
Wymyśliłam że na Oliwke można mówi Liwka,Liwcia,Liwia więc miałabym swoja Liwcię ;-))))
Ale jeszcze tyle czasu do rozwiązania że może mi sie odmieni pare razy ;-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl