BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 3 miesiąc temu #307233 przez ewelinda83
Ja mam na plusie 8 kg ale widze ze brzuszek rosnie :) mam nadzieje, ze Kinga razem z nim ( w srode sie dowiem ) dzisiejsze Ktg i Usg w normie wiec moglam wrocic do domu i cieszyc sie kolejnym dniem z dzidzisuiem w brzuszku :0 chociaz w nocy tak dawala mi popalic, ze juz sie balam ze sie zaczyna ... :silly:
Lozeczko mamy juz przygotowane, ale jeszcze nie zascielone zeby sie nie kurzylo :)
Torbe do szpitala tez mam juz spakowana no ale to przez moj stan :( spakowalam 10 pampersow a jak braknie to maz mi doniesie :laugh:
Oj jak ja sie ciesze, ze kolejne badania z wynikiem pozytywnym dla nas :) oby jak najwiecej tych dni :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307279 przez kala321
karola to podziwiam,że już masz wszystko:)
a ja mam lenia:P

papmpersy zależy w różnych szpitalach jest różnie
ja wezmę całą paczkę małych tych 0,bo średnio na poczatku przez smółkę będę pewnie zmieniać (8-10 pampersów na dobę-jak i nie więcej)-nie pamiętam ile ich tam jest

a zakupy możesz robić w sklepach inetrnetowych,jak leżysz,listonosz Ci przyniesie, większość dostaniesz taniej niż w sklepie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307358 przez ewelinda83
Elwerka00 wspolczuje ci tego lezenia :( ale jak ma to pomoc dzidzi to lepiej sie stosowac do zalecen lekarza :)
co do zakupow to prawda to bardzo duza przyjemnosc ale tak jak pisala kala321 kupuj przez internet z dostawa pod drzwi :lol: bedzie taniej i rowniez przyjemnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307391 przez Elwerka00
no wlasnie chyba bede musiala robic zakupy przez internet.. Ale ceny sa wieksze bo przesylka tez kosztuje;/ no ale trudno...

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307468 przez ewelinda83
jak dobrze poszperasz to znajdziej wiekszosc u jednego sprzedawcy a wtedy i koszt przesylki jest jeden :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307508 przez szolrak1
karola ja kupiłam cała wyprawke na allegro u jednego sprzedawcy wydałam az 30 zł i za przesyłke 15 zł kurierem :) nie musze jezdzic szukac wychodzic na mroz i mam wiecej czasu do namysłu ;] polecam!!!

ehh moje kochane łóżeczko dla synusia, uwielbiam na nie patrzec:) torbe spakuje w tym tygodniu jak dostane wszystkie wyprawkowe gadżety.

Dzisiaj miałam dzień poswiecony całkowicie mojemu spalonemu mieszkaniu, znalazłam kuchnie , szukałam łazienki , mam juz wszystko pozdzierane pustostan w domu... mamy z mezem 4 miesiace zeby wyremontowac mieszkanie od podstaw i wprowadzic sie z małym od razu bo wspólnota nam obiecała spokoj do czerwca. Mam nadziej ze sie uda ale ciezko jest łaczyc i ogarniac to wszystko. Ciesze sie ze w nocy ostatnio Bruno daje mi pospac:D ach czekam :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307571 przez Elwerka00
dziewczyny a co kupilyscie w wyprawdze? Lozeczko wozek ciuszki mam,a tak poza tym to co trzeba miec ?

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307585 przez Karola1990
maaase rzeczy.

ŁÓŻECZKO
KOMPLET POŚCIELI (BALDAHIM POSZEWKI OCHRANIACZ)
KOŁDRA Z PODUSIĄ
MATERACYK
CIENKI KOCYK
GRUBY KOCYK
PRZEŚCIERADŁO X 3
PRZEWIJAK
WANIENKA
GĄBKA DO WANIENKI
RĘCZNICZKI x 3
PIELUSZKI FROTE
PIELUSZKI TETRA
GRUSZKA DO NOSKA
ASPIRATOREK
BUTELKA 125ml X2
SMOCZEK
SZCZOTKA DO BUTELKI
POJEMNIK NA SMOCZEK
STERYLIZATOR, PODGRZEWACZ
ROŻEK
TERMOMETRY DO WANNY I CIAŁKA

KOMBINEZON

SUDOCREM
OLIWKA
WACIKI HIGIENICZNE
CHUSTECZKI NAWILŻANE
MYDEŁKO
PAMPERSY 1 i 2
PATYCZKI DO USZU
PODKŁADY POD PRZEŚCIERADEŁKO
MYJKI

TO CHYBA WSZYSTKO :p i do tego jeszcze rzeczy dla mnie do szpitala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307808 przez nelka
zora to tylko szybko wracaj do zdrowia, pamiętaj antybiotyk jest mniej groźny dla dziecka niż nie leczona infekcja! właśnie czytałam że te białe ślady na paznokciach mogą być od braku żelaza i cynku...
a tak przy okazji to pamiętajcie żeby do porodu nie iść z pomalowanymi pazurami ani tipsami bo na płytce paznokcia można zdiagnozować niektóre problemy zdrowotne!

Moniq pojemna pralka jest fajna ale gorzej potem z rozwieszeniem tych ciuszków :dry: muszę kupić drugą suszarkę bo na jednej ciężko wszystko rozwiesić.

elwerka zakupy przez internet (po za ciuszkami) są o wiele fajniejsze, masz czas żeby się zastanowić, poczytać i porównać produkty i ceny, jak dla mnie to lepsze rozwiązanie bo ja gubię się w tych sklepach z art. dziecięcymi, tyle tam wszystkiego że oczopląsu można dostać :huh: mogę ci polecić sklep internetowy Pati i Maks, ja tam zamawiałam parę pierdołek.

dziewczyny a zmieściłyście się w jedną torbę? ja jeszcze nie zabrałam się za pakowanie ale do końca miesiąca będzie gotowa ale obawiam się że chyba walizkę będę musiała zabrać i to taką większą :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #307844 przez Elwerka00
dzieki Karola za liste,widze ze jeszcze wiele mi brakuje... Hehh

Nelka jutro wejde na stronki tych sklepow i polukam co jest ;)


Mam do Was pytanie kobietki,zauwazylam,ze obnizyl mi sie brzuch.. A to dopiero 30 tc. ;/ lekarza mam za 2 tyg. mam skurcze,bol szyjki tzn takie klocie.. Odpoczywam ,leze naprawde sporo ale co moge jeszcze zrobic?lekarz nic mi nie dal na skrocona szyjke tylko nakaz lezenia.. A ja sie martwie ,ze nie dotrwam nawet do wizyty ; (

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #307893 przez Karola1990
Ja jeszcze musze kupic

pieluszki tetrowe
spirytus do pępka
piochtaninkę
proszek do prania
pampersy jedynki z Pampersa

sobie:
stanik
klapki
szlafrok
ręcznik
skarpetki i dres

no i oczywiście wózek. :blush:

dziś muszę się wybrać do miasta wypełnić swój obowiązek honorowego dawcy moczu bo jutro wizyta i zajadę od razu na zakupy może coś znajdę ciekawego :)

A resztę mam już pięknie poukładaną w szafeczkach. I teraz wiem że moja intuicja dobrze mi podpowiedziała żeby zrobić to wcześniej bo teraz to na pewno bym na to czasu nie miała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #308059 przez szolrak1
ja tak samo juz wszystko układam jeszcze wyprac posciele i przescieradełka ale na to poczekam troszke. Też sobie kupiłam dresik musze tylko jeszcze dokupic podkłady flazelinowe do szpitala bo położne powiedziały ze musza byc min. 5.

Elwerko kochana moja kolezanka takze nic nie dostała na skrócona szyjke musi lezec do konca ciazy a jest dopiero w 20t.c. ... to konieczne . Wiem , że to okropne uczucie lezec bezradnie ale to dla Ciebie i dla dzidziusia musisz zrobic . Bedzie wszystko dobrze zobaczysz!!! Kupuj wszystko przez internet dla wygody . Ściskam! :)


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WALENTYNEK KOBIETKI:) :woohoo: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #308165 przez Elwerka00
dziekuje Szolrak,leze ile moge,wiem,ze musze..mam nadzieje ze to pomoze..

Szczesliwych walentynek ; )

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #308203 przez Moniq
Elwerko, nie martw się, leż ile wlezie, jakbyś miała dużo tych skurczy powyżej 20 na dobę to skontaktuj się z lekarzem na te bóle możesz wziąźć sobie nospę, jeśli nie masz forte to weź dwie normlane na raz, albo buscopan czy skoplan. mój brzuch też ostatnio się obniżył.wszystko będzie dobrze !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #308259 przez szolrak1
bedzie dobrze kochana!!!!! :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl