BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 2 miesiąc temu #310301 przez kala321
no Patryk ma 1700 także goni wasze maleństwa;)

Karola ile mierzy to pewnie już Ci nie podadzą dopiero po porodzie,bo przecież nasze dzieciaczki zwiniete są;)

u nas śnieg,ale w miarę ciepło;)

ja jeszcze bez pączka,ale z wafelkiem czekoladowym;)

chyba się wybiorę po polar,ale nie wiem czy dziś iść czy jutro,na kocyk,abym zacżeła już haftować imię małego;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310364 przez ewelinda83
nelka cale szczescie wszystkie winiki sie duzo poprawily :) i moze z tad ta decyzja lekarza ale diagnoza z przed dwoch tygodni z kosmosu sie nie wziela :angry: wiec wolalam zostac pod stala opieka chciazby ze wzgledu na to, ze wod mam w dolnej normie :(
niestety w Irlandii jest tak, ze ciaza prowadzi dr. rodzinny i co jakis czas mam wizyty u poloznej w szpitalu i wtedy tez oglada mnie jakis lekarz a na ktorego trafie to nigdy nie wiem :( za dwa tygodnie mam kolejna wizyte u lekarza wiec mysle, ze znowu trafie na innego :angry: badania ginekologicznego jeszcze tu nie mialam robionego ani razu ( chodze prywatnie jak jestem w Polsce ) a tu lekarz bierze metr do reki, bada obwod brzucha, obmacuje brzuch i stwierdza co i jak :ohmy:
dzieki za informacje na temat wagi malenst w tych tygodniach ale dla spokoju wybiore sie jeszcze na prywatna wizyte do polskiego ginekologa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310411 przez nelka
no to nie zbyt fajnie z tym prowadzeniem ciąży w Irlandi, jednak to duży komfort jak za każdym razem bada nas ten sam lekarz, przynajmniej jest nadzieja że jakoś kojarzy nasz przypadek :blink: dobrze że w Polsce chodzisz dodatkowo :) a tak z ciekawości często przyjeżdasz? latasz pewnie samolotem, wpuszczają cię jeszcze na pokład?hihi

złożyłam komodę, ale zajeło mi to o wiele więcej czasu niż zwykle ;) już nie jestem taka zwinna i mózg gorzej pracuje :silly: ach ta ciąża... hihi za to mogę układać już wszystkie ubranka :lol:

w dniu dzisiejszym jedyna dieta jaka obowiązuje to pączkowa :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310462 przez ewelinda83
ostatni raz bylam w styczniu, dokladnie 29 wracalam i wtedy moj lekarz zasugerowal, ze cos jest nie tak ( ze to moze byc poczatek Hipotrofi ) i nalezy sie udac za dwa tygodnie na usg. pani dr na ktora trafilam w szpitalu w Irlandii na wizycie nie robila problemow i wyslalam mnie na te usg i dala taka sama diagnoze a tu masz wczoraj inny lekarz wyskakuje mi z czyms takim :angry:

co do latanie to nie mialam problemow z wejsciem na polkad nawet nie chceili pozwolenia od lakarza :) ale juz podczas lotu strasznie mnie nogi bolaly, niby dwie godziny a myslalam ze wyskocze, zadna pozycja nie pomagala :huh:

super ze zlozylas komode, zawsze to jakies zajecie :) a teraz przyjemnosc wkladania tych malutkich ciuszkow :laugh:

na paczki dalej czekam ;) ale za to siedze z herbatka z miodem i pyszna karpatka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310652 przez szolrak1
ojjj ja zjadłam juz 2 kusi kusi ale juz nie moge:D bo moje biodra zaczynaja przybierac kształt rubensowski:) uwielbiam taka zimę pada lekko śnieg, nie jest zimno, nie wieje i słonce świeci ... herbatka z miodem i cytrynką , Philip Glass w tle , chwilka z moim synkiem i życie nabiera barw ( a na stole pączki :P ) uparcie i skrycie:D kocham cie zycie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310671 przez zora85
nelka, w usg nie ma przeciez wagi. Wage dziecka lekarz wylicza własnie na podstawie obwodu glówki i długości kości udowej. I to tez nie jest na 100% tylko w przyblizeniu.

Nie moge się doczekać mojej jutrzejszej wizyty!! Ciekawe ile teraz mój wielkoludzik wazy? :laugh: Samopoczucie ok ale ten potworny bol gardła -masakra!! No i ostatnio cięzko mi się oddycha ale oskrzela mam zdrowe bo lekarz badał mnie na wizycie domowej.

Paczki czekaja w lodóce na męza. Ja ich już troche dzis pojadlam :)

A koszule do szpitala dokąd macie?? Do kolan czy ud? Bo ja nie wiem jaka najlepsza dlugośc bedzie. A cyckonosze do karmienia to gdzie kupiłyście? Bo calkiem o tym zapomniałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310682 przez szolrak1
zora ja kupiłam na allegro 2 koszule jedna z długim rekawem do karmienia jedna z krótkim rekawem do karmienia, 3 mam w domu stara na poród pod kolana wszystkie ;] staniki tez pzrez allegro dwa czarny i biały do karmienia idealne:) za wszystko razem zaopłaciłam 60 zł ;] i z głowy ... własnie dzisiaj przyszła paczka;] :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310686 przez kala321
ja jeszcze nie jadłaqm pączków,ale teraz lecę do sklepu i sobie kupię jednego:)
potem szkoła rodzenia i próba,będę wieczorem,miłęgo popołudnia

ja mam dwie koszule rozpinane,ale nie wiem jakie długie,musze później zerknąc to napisze,pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #310691 przez ewelinda83
ja mam koszule do porodu taka do kolan ale to chyba tylko dlatego ze jestem niska :) kupiona na allegro, mam jeszcze pizame do karmienia na pozniej bo nie lubie koszul.

moda.allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-c...-xl-i2104670073.html

moda.allegro.pl/bawelniana-pizama-do-kar...ion-i2104589111.html

doczekalam sie paczkow :lol: :silly: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #310699 przez iwcia
ewelinda ja mam dokładnie dwie takie same jak w Twoich linkach :) z tym że w drugim linku są też piżamy a ja mam właśnie koszule do kolan z tego fasonu. Ze wszystkich moich 3 przygotowanych, ta jest właśnie chyba najlepsza.

zora- ważne żeby koszula nie była do kostek ;) a do kolan czy przed kolana to wydaje mi się, że to nie robi wielkiej różnicy, zawsze można ją podwinąć.

Stanik do karmienia kupowałam też na allegro firmy Alles mama.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310722 przez Karola1990
ja mam też podobną jak wy ta do karmienia ale kupiłam sobie jedna zwykłą z guzikami rozpinanymi dość nisko więc do karmienia będzie ok :)
Staniki jak narazie mam zwykłe bawełniane i czekam na zakup tych do karmienia bo nie wiem ile jeszcze mi moje wielkie i tak juz cycki urosną :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310747 przez nelka
ja nie mam jeszcze koszuli ale też patrzyłam na allegro i zamawiam tą rozpinaną po obu stronach (jedną z długim i jedną z krótkim rękawem), nie lubię koszul do spania więc pewnie w domu przerzucę się na spodnie i jakieś łatwo dostępne koszulki :blink: a jeśli chodzi o stanik to chciałabym jakiś ładniejszy niż te co sprzedają na allegro ale nigdzie nie mogę dostać, brak ładnej bielizny dla karmiących mam :dry:

a do samego porodu bierzecie taką koszule na straty czy też jakąś ładniejszą?

teść dostarczył mi pączki, pochłonęłam dwa od razu a w rozmowach w toku akurat było jak wrócić do figury po ciąży :silly: złośliwcy akurat w tłusty czwartek taki temat!

zora wiem że w usg nie ma wagi ale jak się ją mierzy to nie wiedziałam ale będę udawać że wiedziałam żeby nie wyszło że mam mało szarych komórek :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310812 przez zora85
nelka, :laugh: nikt nic takiego nie mówił. Ja w ciąży to jestem tak zakręcona i pytam o coś po 100 razy.
A to wy wyrzucacie te koszule z porodu czy dajecie M do prania?? Bo chyba puszczą te plamy :silly:

Zaraz wejde na allegro obcykać te cyckonosze do karmienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310897 przez szolrak1
Nelka wszyscy mówią że na straty . Moje przyjaciółki wyrzucały od razu ;] watpie ze da sie z nimi cos zrobic zreszta ja niecierpie koszuk .. śpie w bieliznie , zatem kupiła 2 koszule do karmienia jedynie do szpitala 2 na zmiane gdyby mleko w nocy zalało mi jedna z nich, a do porodu mam stara z plutem ktora pojdzie wek;]

staników pieknych nie ma ale trudno mam dwa biały i czarny do karmienia:D narazie sie ciesze ze mam z rozmiaru A - do C hahah :D ogień :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310981 przez nelka
plamy pewnie zejdą ale troszkę będzie trzeba się namęczyć, ja tam biorę jakoś z domu i do śmieci, tylko musi mieć chociaż dekold żeby w razie czego uwolnić piersi do karmienia :blink:

szorlak a zamawiałaś z allegro takie zwykłe bawełniane? jaki rozmiar? bo one wydają mi takie duże jak oglądałam w sklepie, takie nie usztywniane i bez pusch up to chyba rozmiar mniejszy trzeba by było zamówić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl