BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 3 miesiąc temu #309419 przez Karola1990
pół godziny temu wstałam. i znów śpiąca jestem że wysiedzieć nie mogę !! chyba w sen zimowy zapadam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #309618 przez agata250885
Dziewczynki co jest lepsze i praktyczniejsze do spania dla dzidziusia. Wałeczki np-http://justbaby.pl/pl/bezpieczne-waleczki-do-snu-firmy-ty-i-my.html czy klin poduszka dla niemowląt np- justbaby.pl/poduszka-dla-niemowlat-klin-...-cm-firmy-matex.html
Nie wiem już sama co kupić. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #309636 przez szolrak1
tak mam opisane jaki tydzien i dzien:)

dzisiaj byłam na szkole rodzenia i zasypało wszystko, wychodzac z oddziału poslizngełam sie i upadłam dosc mocno straciłam całkowicie równowage... tak sie wystraszyłam ze szok ale maluszek sie rusza wrecz jest nadpobudliwy od upadku. Mam nadzieje ze jest z nim wszystko dobrze... głupi snieg:( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #309685 przez agata250885
Uważaj na siebie kochana. Ja już miałam trzy upadki. Trzy miesiące temu poślizgnełam się w sklepie i spadłam na kolana, bo dopiero co zmyli podłogę i było strasznie ślizgo. Taki facet pomógł mi wstać i pozbierać zakupy które wypadły mi z koszyka. Wyzywał na nich że myją podłogę godzinę przed zamknięciem. Następnie w zeszłym miesiącu taki głupi przypadek w domu. Oglądaliśmy film i było ciemno a ja nie zauważyłam ze poduszka z kanapy leży na podłodze i się na niej poślizgnełam na dupsko, strasznie się bałam o dzidziusia wtedy. A wczoraj jechaliśmy samochodem tranzitem dużym, siedziałam z tyłu i przed wjazdem na stacje zdążyłam odpiąć pasy facet przed nami tak dał w hamulce w ostatniej chwili że przez tego czubka spadłam na podłogę, na kolana. Jaka ja byłam zła na niego! Ale dzidziuś się rusza więc nic się nie stało. Trzeba tak uważać że szok! Ja to już wogóle mam pecha w tej ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #309706 przez szolrak1
ech agatko strasznie sie wystraszyłam ... masakra ... nie było widac pod tym sniegiem ze tam sa sliskie kafle myslałam ze guma antypoślizgowa. Połozna prosiła aby szła przed nia i poszłam jak nagle obces mi ujechał ciezar ciałą pzreniósł sie na prawą strone nie utrzymałam równowagi i bach... bede teraz sie poruszac jak osiołek albo jakis zółw spacjelnia....

To ty tez miałam niezłe przygody... tak jak nigdy nie upadłam od 20 lat tak teraz musiało sie zdarzyc . Okropne uczucie taki strach o malenstwo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #309814 przez kala321
szorlak uważaj na siebie i maluszka,kurcze juz ta zima by mogła się skończyć

agata ja nie kupuję ani wałeczkó ani klinu,mi zamiast klinu polecali jakby dziecku było za nisko i ulewał,włożyć pod materacyk książkę.I dzidzia będzie na płąsko,a jak będą problemy włoże książkę do kołyski

ja też miałam upadek już tej zimy,nie utrzymałąm równowagi i się przewróciłam,na szczęście osłoniłam brzuszek,ale noga i ręka ,która uderzyłam w samochód zaparkowany bolały jeszcze kilka dni(to było przed sylwestrem)-też jeden pan mi pomógł wstać.W ciąży ciężko utrzymać równowagę,jak sie cżłowiek pośliźnie lub zahaczy o coś

miłych snów,idę z książką do łożka,choć mały kopie na potegę po żebrach

byliśmy dziś z mężem na spóźnionych walentynkach w kafejce;)
bo wczoraj lekarz i ur szwagra,miło było taka randeczka;)

miłych snów,niech dzieciaki wypoczywają i spać nam dadzą;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310084 przez nelka
agata najlepiej to bez żadnej poduszki kłaść maluszka na płasko więć moim zdaniem ten klin odpada, choć powiem szczerze że nad żadną poduszką się nie zastanawiałam wydaję mi się być zbędna...

dzieciaczki w brzuszkach są tak chronione że upadek im nie powinnien zaszkodzić ale i tak uważajcie dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310123 przez Karola1990
ile pączków już zjadłyście ja 1,5 :P z kawą na śniadanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310151 przez kala321
witam,ja żadnego;P,ale zamierzam nadrobić
wróciłam właśnie z laboratorium,byłam zrobić badania alat,aspat i bilurbinę,aby wykluczyć cholestazę
mały kopie od rana po żebrach-chyba pączków sie dopomina;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310153 przez Karola1990
Moja Oleńka jak zjadłam pączka chwile pokopała a teraz smacznie sobie śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #310158 przez ewelinda83
Witam :)
Karola1990 widze, ze ty dzien juz zaczelas tak jak dzisiaj sie powinno zaczac :silly: ja niestety musze czekac na dostawe paczkow, mysle ze kolo poludnia mezus da rade przywiezc :)

Bylam wczoraj na badaniu kontrolnym w szpitalu i mam dobre informacje bo corcia wazy w 33 tyg. 1900 :) czyli zaczyna przybierac :)
Z wizyt, ktore mialam 3 razy w tygodniu ( KTG i USG ) lekarz zostawil mi tylko jedne USG w tygodniu i powiedzial ze KTG jest mi niepotrzebne - dupek jeden !!!! Stwierdzil, ze skoro ja jestem mala to jak dziecko ma byc duze !!! Strasznie sie zdenerwowalam bo tydzien temu na wizycie inny lekarz zdiagnozowal Hipotrofie i dlatego zlecil mi tak czeste konsultacje i kontrole i dlatego tez dostalam zastrzyki na rozwoj pluc dziecka ( bo grozi mi wczesniejszy porod ).
Ciesze sie, ze jest lepiej ale wolalam jednak byc pod stala opieka lekarska i na bierzaco znac sytuacje.

Karola1990 a znasz wage swojego malenstwa, no my widze ten sam tydzien mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310165 przez Karola1990
nie znam. jeden jedyny raz sprawdził i to było miesiąc temu 18 stycznia mała ważyła wtedy 1250g a teraz nie ma pojęcia. Chciałabym bardzo wiedziec ile mierzy i waży ale mogę jedynie czytać i sie domyślać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310212 przez iwcia
ewelinda mi ostatnio ginek powiedział, że mała waży coś ponad 2 kg ale nie powiedział dokładnie. Mówił, że waga dobra.

Ja dziś jeszcze bez pączka :P

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310262 przez nelka
ewelinda czyli na 33 tc to waży prawidłowo, powinno być ok.2kg. Tylko czy waga ma coś wspólnego z obwodami główki i brzuszka?
a nie możesz cały czas chodzić do tego samego lekarza? Super że jest lepiej ale jak możesz to skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem bo ta poprzednia diagnoza o hipotrofi i zastrzyki na rozwój płuc z nikąd się nie wzięły a bzdurą jest twierdzenie że małe kobitki rodzą małe dzieci! nie chce cię straszyć oczywiście ale bądź czujna...

ja się zabrałam za skręcanie komody :lol: mój mężulek musiał iść do pracy i będzie dopiero wieczorem a niechce mi się wychodzić z domku więć chyba zadzwonie żeby teść mi przywiózł pączki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310278 przez Elwerka00
ja dzis juz zjadlam 2 paczki ;p ale swietuje od wczoraj,bo wczoraj tez zjadlam ale chyba az 4 ;o hahaha ;p ale mialam taka ochote ze nie moglam sie powstrzymac ;p ale kto odmowi kobiecie w ciazy poczkow? ;p hee ;p

Dzis ladnie swieci sloneczko,a jak u Was pogoda?

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl