BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 3 miesiąc temu #310998 przez szolrak1
ja wzięłam dwa rozmiar c a normalnie zawsze miałam cos pomiedzy a-b . Biust teraz jest pełniejszy a po porodzie pełen mleka bedzie ogromniasty wiec sobie kupiłam C i jak dzisiaj pzrymierzyłam to wcale duzo nie brakuje aby go wypełnic:D zwykły bez push'a bawełniany wygodny i łatwo go prac:) biały i czarny a po porodzie poszukam sobie czegos ładniejszego jak zobacze w jakiej formie beda piersi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311122 przez Karola1990
ja teraz mam zwykłe bawełniane ale w nich strasznie leci mi mleko bo ciągle się ruszają w usztywnianych jednak nie ruszały się tak bardzo. Muszę nosić wkładki laktacyjne bo te mleko nie chce się odprać i zostawia okropne plamy na ubraniach. Mi mleko juz od gdzieś 25 tygodnia leci albo i wczesniej i zastanawiam się czy będe miała pokarm później. Jak się Oleńka urodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311193 przez ewelinda83
mi nic jeszcze nie leci i sie martwie czy wogole mam pokarm... :( Cyce niby troche urosly ale zeby wielkie byly to nie, moze o jeden rozmiar, za to czarne jek u murzynki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311270 przez szolrak1
mnie nic nie wycieka az tak widze ze cos leci ale nie mam mokrych plamek ani troche biust rozmiar urosł ale nie zatrwarzająca. ciekawe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311283 przez Karola1990
u mnie wystarczy ze stanika nie założę albo piersi dotkne a juz mi leci i to nie jedna kropelka ale kilka i to sporych. Musze się wtedy odrazu przebierać bo wygląda to strasznie. Olenka będzie miała co jeśc.:D
Zastanawia mnie tylko jak ja będe przechowywała pokarm w czasie kiedy będe na zjeździe. tatuś będzie się wtedy Oleńką zajmował.
Jak będe miała więcej czasu to troche musze o tym poczytac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311344 przez Moniq
z siarą różnie bywa, ja nie mam wcale, w pierwszej ciąży też nie miałam; a potem karmiłam małą przez 7 miesięcy, kiedy to zbuntowała się na cyca. podobno kobiety, które mają siarę w ciąży potem mają mniej problemów z laktacją ale różnie bywa. mój biust też za mocno się nie powiększył, jest pełniejszy, jest z rozmiar różnicy.dobre i to :))))
Karola, pokarm należy przechowywać albo w pojemnikach do przechowywania pokarmu albo w jakiś pojemnikach czy torebkach do przechowywania żywności. bez lodówki chyba do 6 godzin, w lodówce do 24-48 godzin, a w zamrażalniku do 3 miesięcy.i przy podgrzewaniu nie powinno się go zagotowywać, bo wtedy traci swoje właściwości.
ja nie cierpię takich nieusztywnianych staników, w zime zimno mi w cycuszki i mam wrażenie że wogóle nie podtrzymują biustu i robi co chce. w większości sklepów staniki mają takie rozmiary, że szok, ja mam pod buistem 70, a większość zaczyna się od 80, więc zostaje tylko allegro. ja mam dwa na początek, a potem zaopatrzę się w normalne staniki,np rozpinane z przodu albo takie żeby łatwo było dostać się do piersi.

u nas sypie i sypie śnieg, jest tak ślizko że boję sie wychodzić z domu bo już kilka razy się poslizgnęłam na szczęście jakoś udało się uchronic przed upadkiem.

jadę dziś na usg :) zobaczymy w końcu naszą córcięw pełnej krasie :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311368 przez agata250885
Dziękuje kobietki za odpowiedzi w kwesti wałeczków i klinu. :) Nie kupuje nic. Właśnie była u mnie znajoma położna i powiedziała ze nie ma co panikować bedzie wszystko dobrze. Jak dzidzi się urodzi to się zobaczy czy będzie ulewać czy nie. Ale jest wiele starych metod które zastosujemy gdyby coś. Ona podkłada dzidziusią w szpitalu pieluchy zawinięte w wałek pod plecki lub kołuderkę zwiniętą za pleckami zeby się nie obracało na brzuszek. :) .
A co do siary to mi taz leci czasami.Ostatnio nie wiedziałam co to i myślałam ze się oplułam :laugh: A wczoraj miałam gości i różową bluzę ubraną. Wchodzę do wc się załatwić patrze w lustro a tu taka plama na cycku lepka :laugh: Naszczęście nik nie zauważył ale jak bendę szła w gościnę albo przyjda goście to koniecznie bedę zakładała wkładki laktacyjnie bo wstyd
:laugh: Buziaki dla bryuszków :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311380 przez agata250885
Dziewczyny ratunku!!!!! mam rozstępy na pupie i w górnych partiach bioder :( ale smaruję i masuję się codziennie. Mam nadzieję że to zejdzie :dry:
Dziewczynki a napiszcie jak wsi partnerzy podchodzą teraz do sexu z wami, bo mój mąż to się chyba boi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311385 przez Karola1990
my trochę ostrożniej bo później boli mnie brzuch ale jak juz naprawde wytrzymać nie możemy to oczywiście ze się kochamy :)

moja mała wypina mi właśnie pupkę w żebra ... kochane maleństwo <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311394 przez agata250885
No jeszcze troszkę i będzie już z tobą. Ty wiesz że nas tak nie ciągnie teraz jak przed ciąża. Dziwne a ponoć w ciąży bardziej ma się ochotę. Może to moja wina bo czuję się teraz niezbyt atrakcyjnie. No nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311398 przez Moniq
mojemu mężowi ciąża zupełnie nie przeszkadza, wie że nie może zrobić dziecku krzywdy.my cieszymy się każdą chwilą kiedy możemy, bo na zmiane raz mamy zakaz raz pozwolenie. a ja mam częściej ochotę na seks, tylko jak się źle czuję to to studzi moje zachcianki na seks.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311501 przez agata250885
:) a to ciekawe. Słyszałam w telewizji że jakiś czas przed porodem należy przystopować. Trzy tyg. chyba czy jakoś tak, bo się szyjka macicy skraca szybciej a sperma wpływa na rozlużnienie mięśni macicy. Być może cos w tym jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311584 przez Moniq
hm, pierwszy raz o tym słyszę, jak chodziliśmy do szkoły rodzenia to położne mówiły że po 37 tyg szyjka staje się wrażliwa na prostaglandyny zawarte w spermie, i że dlatego jest to jedna z metod przyśpieszenia porodu i że należy się wstrzymać tylko wtedy gdy pojawi się rozwarcie; a jak nie ma to można "szaleć"-na miarę możliwości "wielkiego brzusia"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311585 przez nelka
u mnie siara się pojawiał ale chyba tylko raz czy dwa tak porządnie mi wyciekła a tak to raczej robią mi się tylko takie cętki na staniku, no a biust mi sporo urósł z taki dobry rozmiar :lol: przy karmieniu jest potem tak że jak się tego pokarmu nazbiera to cycki są wielkie a po karmieniu znikają więc trudno dobrać dobry rozmiar stanika...

na początku ciąży nie miałam ochoty na seks a teraz wręcz przeciwnie ale mój m teraz już się boi i ucieka prze de mną :blink: zresztą nie wiem jak u was ale mi się mniej podoba seks w ciąży niż przed, mimo wszystko jest jakaś bariera i ta ostrożność żeby dzidzi nie zrobić krzywdy psuję zabawę :huh:

w ciągu ostatnich dni brzuch tak mi podszedł do góry że mam go prawie pod cyckami, strasznie nie wygodnie mi się zrobiło przez to :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311670 przez kala321
nelka ja też mam tak wysoko brzuch

a mój mąż też chyba bardziej ucieka niż przed ciążą(ja na początku ciąży gdy się źle czułąm nie miałam ochoty,bo ciągle wymioty i jakoś tak ogólnie źle się czułąm),a potem ja zaczęłąm chcieć a mąż się ostudził,także dużo rzadziej sie kochamy:(

mi nie cieknie z piersi,ale mam jakby taką zaschniętą takie strupki na brodawce,jakby ropkę,a to podobno siara.a mi w obwodzie i w wielkości biust urósł.Ja mam takie sportowe koszulki z usztywnieniem na biust,ale wszyty stanik(biały i czarny) i jeden bawełniany,tylko wyjęłam druty z nniego, miałam jeszcze koronkowy,ale już niestety za mały ( mi ok 2 rozmiarów urósł biust,a na razie nie kupuję typowo ciążowych bo u nas Pani od laktacji mówiła,że o rozmiar większy niż mamy teraz,ale jakoś nie chce mi sie wierzyć,że jeszcze rozmiar mi się powiększy

a tu masz kilka któe nie musza być białe-do karmienia staniczki:
allegro.pl/panache-stanik-ciazowy-do-kar...90g-i2106405243.html

allegro.pl/hit-mama-by-alles-stanik-do-k...70c-i2109924901.html

allegro.pl/hm-mama-nowy-stanik-do-karmie...80c-i2124866345.html

allegro.pl/piekny-stanik-do-karmienia-75...lia-i2093967844.html

to takie przykłądowo,ale nie tylko na allegro,ale też w necie można dostać różne i nie koniecznie białe i czarne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl